Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wielkie podziękowania z ul. Makarskiego dla Spółdz. Zgoda
Autor Wiadomość
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-07, 21:40   Wielkie podziękowania z ul. Makarskiego dla Spółdz. Zgoda

Chciałbym serdecznie podziękować, jako mieszkaniec ul. Makarskiego 12, a tym samym życzyć w dalszym ciągu tak Twórczych pomysłów Zarządowi i Panu Prezesowi spółdzielni "Zgoda". Proszę Państwa, Państwa pomysł, który właśnie wchodzi w realizacje a mianowicie budowa nowej KOLEJNEJ!!! drogi dojazdowej do osiedla, wręcz rzucił mnie na kolana swoją błyskotliwością, trafnością pomysłu i samą potrzebą realizacji tej jakże głębokiej idei . Jak dobrze zdołałem policzyć jest to czwarta droga dojazdowa do ul Makarskiego, czy jak ktoś woli ul. Morcinka. Przepraszam będzie trzecia czynna, bo lepiej przecież było niż wywalić na darmo ciężkie pieniądze i wyciąć to ładne drzewa zasadzone z własnej inicjatywy i za własne pieniądze przez lokatora naszego bloku, niż usunąć blokadę jednej z dróg między posesją 10 a 12 ul Makarskiego,skoro już tak potrzebny był jeszcze jeden aktywny dojazd- bo przecież aż 10 metrów dalej trzeba będzie pojechać!!! . Cholera czy tylko ja mam z tym problem, że po raz kolejny jakiś twardogłowy wywala między innymi moje pieniądze i to dosłownie w błoto!!!!!! Bo przecież w tym rejonie miasta i na tym osiedlu mamy takie natężenie ruchu, że trasa A-4 wysiada i żeby wjechać czy wyjechać w to osiedle trzeba z godzinę wcześniej się w kortu ustawić, tak Panie Prezesie bo chyba o to chodziło Panu i Panu podobnym jednostkom podejmując tą decyzje???!! Bo inaczej moja percepcja nie pozwala mi przyswoić Pana pomysłu. Przecież na tym osiedlu nie ma żadnym innych istotnych potrzeb, takich jak bezsensowny kolejny parking, bo przecież auta to normalnie w poprzek można stawiać tyle tu miejsc parkingowych, czy np. kolejny bezsensowny plac zabaw dla dzieci, bo przecież tu do cholery nie ma dzieci więc po co komuś potrzebny by był plac zabaw!!!!!! Proszę Państwa każdy z nas krzywi się, wkurza, prawie rwie włosy z głowy na bezsens decyzji na szczeblu centralnym, a pod naszym oknem nasze, dosłownie nasze pieniądze zostają marnowane i co my z tym robimy?? niestety nic pozwalamy na to, a moim skromnym zdaniem powinniśmy eliminować niedorzeczność od swojego podwórka.. Panie prezesie obiecuje Panu za jakiś czas wysłać wiadomość jaki to ciąg, nieprzerwany ciąg samochodów będzie poruszał się tą nową drogą. Uprzedzając Pana odpowiedź, na którą oczywiście nie liczę "Że to nie Pan a decyzja tylko gremium" Pan jest on tego i za to Pan bierze ciężkie pieniądze żeby być menedżerem tej instytucji a nie kolejnym urzędasem lat 80, bo te czasy powinny się już dawno skończyć. W każdym razie moje gratulacje, moje gratulacje za umiejętność i błyskotliwość w zarządzaniu i marnowaniu kasy z mojego czynszu, więcej więcej takich ludzi jak Pan a to miasto umrze szybciej niż wielu z nas się tego spodziewa. P.s. podpowiem Panu coś, żeby ta inwestycja sprawdziła się, niech Pan zarządzi aby na tych pozostałych drogach postawiona kolejne blokady wtedy Pana droga będzie inwestycją roku. Czy naprawdę nie ma już kto myśleć w tym mieście???


życzę Panu aby ktoś też za Pana kasę podejmował tak słuszne decyzje jak Pan dla nas, mieszkaniec osiedla Jacek.M.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2008-01-08, 01:20, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2008-01-08, 07:28   

Pięknie, pięknie... A jak po przeciwnej stronie (mieszkam przy Makarskiego 17) poszerzano drogę to nie było kasy żeby zrobić o metr szerszą i auta stają dalej na trawie :mlotek2:
Przyczyn może być kilka. Może któryś z członków zarządu spółdzielni mieszka na tyle blisko, że ta droga pozwoliłaby mu dowozić swoją wyblondzoną żonkę pod same drzwi. Może trzeba dać zarobić właścicielowi firmy która (oczywiście 'uczciwie') wygrała przetarg na te prace, gdzie głównym kryterium przetargu było jak najbliższe powiązanie rodzinne z kimś z zarządu spółdzielni... itd. ... itd.
Na coś trzeba wydawać te nie swoje pieniądze, a skoro można z tego jakoś skorzystać to czemu nie... Smutne ale prawdziwe...
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-10, 00:50   

witam
smutne Zbychoo jest to że większość ludzi ma to gdzieś. Wiesz co mnie w tym dziwi? że prawie każdy nie oddał by darmo złotówki, ale gdy jego pieniądze rozchodzą się w tak bezsensowny sposób, ale jednak nienamacalny mimo wszystko, nikogo to nie obchodzi. Szkoda że zapomina się o tym że te pieniądze to znaczna część kwoty z rachunku, który dostaje się co miesiąc ze spółdzielni za czynsz. Kiedyś za zrywy narodowe płaciło się straszną cenę, teraz sami płacimy za to żeby nas rolowano. pozdro Jacek, p.s. szkoda że tak nas mało z racjonalnym podejściem do sprawy
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-01-10, 07:56   

Roman Bratny napisał/a:
szkoda że tak nas mało z racjonalnym podejściem do sprawy

Malo ale tez nikomu sie nie chce. Lepiej niewychylac sie, stac z boku, przygladac sie a nuz cos sie zmieni bez mojego udzialu, tak samo z siebie. Tym czasem zestarzejemy sie, a problem jak byl tak bedzie.
Oczywiscie trzeba calkowicie przeciwstawic sie takiej postawie.
Nie wiem gdzie jest ta ul. Makarskiego (wiem za to gdzie jest Porazinskiej :wink: ), jednak kolejny dojazd moze rzeczywiscie jest absurdlany. Ja za to widze absurdalnie glebokie dziury z wyjazdu z mojego osiedla na chyba Slowackiego. Dziury sa takie ze kolo urywa i juz mnie trafia jasny szlag bo cale osiedle zaczyna wygladac jak ser szwajcarski.
Szkoda, ze nie mieszka tam zadna zonka czlonka zarzadu.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-10, 21:06   

nie chcę za mocno off topic'ować. Wem jak wygląda ul. Porazińskiej bo mam na nią okna, ale mam też (może dziwne) pytanie: czemu lokatorzy na którymś z zebrań grudniowych nie przeznaczą sumki na naprawienie tej uliczki? Ja na zebrania swojego bloku chodzę i autentycznie lokatorzy decydują na co przeznaczyć fundusz remontowy. Nie zgodzili się na usilne "docieplenie" budynku, za to przyznali zwroty wszystkim, którzy wymienili okna. Sami lokatorzy wymyślili progi przed blokiem i progi są. Nie wiem zatem czemu lokatorzy na zebraniu członkowskim z tego bloku nie ufundują sobie uliczki, która jest tragiczną dziurostradą ze swojego funduszu remontowego? Być może mają inne zobowiązania i pieniędzy brak, ale tego nie wiem.
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-10, 22:24   

jeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
człowieku Ty na każdym forum będziesz te brednie wypisywał !!!!! Panowie podobny bęłkot wstawił na innym forum , poczytajcie warto i porównajcie z tym co tu pisze POPULISTA JESTES PAN PANIE RADNY. Oczywiście ośmieliłem się skomentować te wypociny: :
Bartek T. napisał/a:
Co do obecności radnych na takich akcjach to kompletnie sie nie zgadzam z przedmówcą: radni - bądź co bądź politycy - brylujący na takich akcjach społecznych byliby podejrzewani o zbijanie kapitału i podłączaniu się pod cudze pomysły. I chyba słusznie. Żaden radny nie miał udziału w organizacji czy samym pomyśle więc i nie powinien za bardzo próbować zaistnieć w takiej sytuacji.
Żeby była jasność: protest popieram w całej rozciągłości! Fakt, nie byłem, ale nie mogłem. Jeśli będzie kontynuacja (a widzę że ceny nie spadły przynajmniej na BP które mam pod nosem) to przyłączę się, ale jako Brzeżanin a nie radny.


Szanowny Panie rady powiem Panu tak, po przeczytaniu tego tekstu po prostu rzuciło mnie na kolana, ale tym samym utwierdzi mnie Pan w przekonaniu o wysokim poziomie naszych radnych i nie dziwię się tym samym tym trafnym posunięciom w naszym mieście. Widzę, że Pan, Panie radny trochę się pogubił od tej wielkiej władzy i naprawdę nie wie do czego powołany jest radny samorządowy? Po pierwsze nie na pewno nie do uprawiania wielkiej polityki (więc czas wypuścić parę z siebie i zejść na ziemię) a przede wszystkim do zajmowania się się problemami społecznymi na szczeblu lokalnym, a to z czym my walczymy to jest WłAśNIE NASZ LOKALNY PROBLEM SPOłECZNY!!!!!! Po drugie nie ma chyba tu żadnej osoby, która krzywo by patrzyła na osoby, na które głosowaliśmy, a które pojawiłyby się z nami właśnie po to by pomóc mieszkańcom Brzegu!!! Gdy tak czytałem powyższe bzdury w stylu "podejrzany o zbijanie kapitału wyborczego" , czy " żeby była jasność popieram...."- co za cynizm i obłuda - z całym szacunkiem rzygać mi się chcę, więc skromna prośba nie zaśmiecaj Pan tego forum i puszczaj te głodne frazesy między podobnymi UPRAWIAJąCYMI WIELKą POLITYKE na sesjach i nie przychodź na kolejny protest bo popsujesz atmosferę jak w tej chwili. Na koniec jedna prośba ujawnij sie tylko personalnie byśmy wiedzieli na kogo nie głosować. BRAWO DLA RADNEGO BARTKA T. BRAWO- takich właśnie proszę Państwa mamy "podejrzanie pomocnych nam" włodarzy. Przepraszam za zmianę tematu, ale mnie po prostu wkurzył, ale więcej już nie zamierzam tracić czasu na podobne sprawy :)

Corwin a wracając do sprawy to może uda się właśnie tu wyłowić kilka takich jednostek, które w końcu będą w stanie się temu przeciwstawić, bo jak sam widzisz to nie jest problem ul. Makarskiego czy Porazińskiej ale naprawdę całego miasta. pozdro i dzięki za odpowiedź

[ Komentarz dodany przez: alferx: 2008-01-10, 22:32 ]
Poprawiono cytowanie
Ostatnio zmieniony przez alferx 2008-01-10, 22:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-10, 22:45   

Roman Bratny, a ja czegoś tu nie rozumiem.

Problem o którym piszesz dotyczy własności SM Zgoda.
Ulica Porazińskiej też jest drogą nad którą pieczę sprawuję SM Zgoda.
Bartek T. wypowiedział się jako mieszkaniec bloku należącego do SM Zgoda

A tu zaczęła się jazda polityczno-miejsko-radna.

Problem raczej dotyczy decyzji zarządu SM Zgoda i decyzji "rady mieszkańców budynku" (jakkolwiek się to nazywa, bo ja osobiście w budynku spółdzielni ZGODA nie mieszkam).

Natomiast jako mieszkaniec Brzegu, bardzo nie podobają mi się pewne decyzje tej spółdzielni jeżeli chodzi o osiedle (blokowisko) przy ul.Słowiańskiej. Nie podoba mi się
- zablokowanie kamieniami wjazdu od ul Robotniczej
- zlikwidowanie placu zabaw wraz z piaskownicą
- (z ostatniej chwili) powycinanie konarów drzew (wiosną nie będzie tu zielono)

Niestety jako osoba nienależąca do spóldzielni nie mam na to wpływu, ale jako mieszkaniec pobliskiej kamienicy decyzje spółdzielni mają wpływ na okolicę w której mieszkam.

Mój apel jest następujący.
Niech decydenci SM ZGODA podejmujący decyzję nie biorą pod uwagę tylko interes osób należących do spółdzielni, ale wezmą pod uwagę że w okolicy mieszkają również inni ludzie, którzy chociażby zostali pozbawieni placu zabaw dla dzieci, dobrego dojazdu czy też nawet ładnego widoku przez okno.

Miasto nie ma wpływu na decyzje podejmowane przez SM Zgoda, a ta robi co jej sie żyw nie podoba nie licząc się z nikim, nawet z własnymi mieszkańcami którzy ją utrzymują.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2008-01-11, 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
PIXORIDER 
Piotrek na imie mama mi dała :)


Wiek: 34
Dołączył: 05 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-10, 23:27   

W bloku obok (ul. Korczaka) nie tak dawno burzyli kominy od wentylacji.. Wszyscy mysleli ze zrobia takie z troche lepszym rozwiazaniem jakie mam akurat u siebie w bloku Zdziwienie bylo wielkie kiedy na miejsce starych trafily identyczne, tyle ze stawiane prawie miesiac nowe Gdzie tu rozsadek? Nie wiem.. i pewnie nigdy sie nie dowiem Mimo młodego wieku nauczylem sie jednego - zyjemy w POLSCE i nikt nie zmieni mentalnosci ludzi ktorzy pchaja sie do wladzy Na pewno wszyscy ogladali "Alternatywy 4" ;) Czy to co dzieje sie dzisiaj bardzo odbiega od serialowej rzeczywistosci?

Zapomnialem dodac! Ciekawe jest tez bardzo rozwiazanie dotyczace placow zabaw na calym osiedlu. Jak zapytałem Panow dlaczego likwiduja wszystkie drabinki, hustawki i piaskownice to odpowiedzieli ze nie sa zgodne z normami UE. Mialy byc postawione drewniane.. Minal prawie rok, dzieci 'bezpiecznie' bawia sie na ulicy, kraweznikach i trzepaku obok smietnika. Siebie chyba bohaterami mozemy nazwac skoro wszyscy bawilismy sie na tak niebezpiecznych, usunietych juz urzadzeniach a jednak nadal zyjemy! Fajny temat, cala "epopeje" mozna by napisac, tylko co to da? 99.9% ze nic Popiszemy sobie, kazdy wyladuje frustracje i na tym sie skonczy.
Ostatnio zmieniony przez PIXORIDER 2008-01-10, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-11, 02:07   

Roman Bratny napisał/a:
człowieku Ty na każdym forum będziesz te brednie wypisywał !!!!!

Odpowiedź brzmi tak! I proszę mi zabronić ;)

Ja w przeciwieństwie do Pana nie mam alergii na wszelki przejaw jakiejkolwiek władzy i nie uważam, że jestem populistą. Proponuję zapoznać się z definicją tego słowa i przemyśleć do kogo z nas dwojga bardziej pasuje to określenie ;)
Pozdrawiam gorąco!

P. S. Na forum nie pisze się wielkimi literami jak pamiętam więc nie zacytowałem tego fragmentu.
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-01-11, 08:09   

Dobrze, ze sie odezwales Bartek T., na ciebie zawsze mozna liczyc. W zasadzie czekalem na odpowiedz z twojej strony.
A wiec do rzeczy. Rozumiem, ze twoj pierwszy post byl glosem osoby mieszkajacej w bloku obok. A teraz jakie jest twoje zdanie na ten sam temat ale jako radny, osoba wybrana przez mieszkancow osiedla, ich reprezentanta? Smialo.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-11, 12:47   

Moje zdanie na temat ul. Porazińskiej jest takie samo jako radnego i jako mieszkańca bloku obok. Zresztą jest więcej uliczek na osiedlach: zarówno spółdzielczych jak i miejskich które wymagają natychmiastowej i gruntownej przebudowy. Tylko nie bardzo wiem jakie są oczekiwania wobec mnie w kontekście ul. Porazińskiej? Jestem reprezentantem mieszkańców w Radzie Miasta a nie Radzie Nadzorczej Spółdzielni więc nie bardzo mam pole do manewru.
Ale także nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie: czy jest problem aby mieszkańcy budynku przy ul. Porazińskiej przeznaczyli na zebraniu grupy członkowskiej fundusze na remont nawierzchni z funduszu remontowego? Bo to jest chyba rozwiązanie?
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-12, 12:12   

Wracająć do meritum, czyli drogi do ulicy morcinka idącej za posesją 12 ulicy Makarskiego...Wg mnie ta inwestycja jest potrzebna. Romanie Bratny, może Ty tego nie widzisz, bo moj blok Ci zasłania(Morcinka 7-10), ale tutaj jest taka powalona organizacja ruchu, że dobrze, że w końcu coś z tym robią. Z tego co mi wiadomo nie będzi to kolejna droga wjazdowa. Ruch ma być teraz zorganizowany w ten sposób, żeby był tylko jeden wjazd i jeden wyjazd. Już nie trzeba się będzie mijać na wąskiej dróżce między kwadraciakami 6,8,10,12 a Blokiem Morcinka 7-10. A te pozostałe wjazdy, którymi się tak frustrujesz też są potrzebne, ale w inny sposób...np. żeby ktoś mógł stanąć pod klatką i wyciągnąć zakupy z samochodu....Co do drzewek które zostały wyrwane...nie wiem czy zauważyłeś, ale zostały przesadzone na trawnik między garażami a właśnie blokiem Morcinka 7-10. Żeby nie było, że tylko neguje Twoje wypowiedzi...w pełni zgadzam się z Tobą, że dużo bardziej potrzebną inwestycją byłyby parkingi...np w miejscach, w których zostały usunięte place zabaw(ogólnie place zabaw nie powinny być usunięte, ale parking z pewnością byłby bardziej potrzebny niż kolejny trawnik :mur: ) Kontynuując nie wiem, skąd Twoja wrogość do Bartka T. Bycie radnym Nie pozwala na ingerowanie w działalność Spółdzielni mieszkaniowych, czy koncernów naftowych(może to przez jego orientecję polityczną??) A skoro S.M. Zgoda wzięła się już za ten kolejny wjaz, powinna znów postawić znaki drogowe organizujące ruchwłasnie na tych ulicach, bo póki co każdy tutaj jeździ jak chce...Pozdrawiam Junikoks
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-13, 21:36   

witam
JUnikoks uwierz jestem naprawdę za tym aby żyło się jak najlepiej i najwygodniej każdemu z nas na tym osiedlu i jak sam zwróciłeś uwagę jest tu potrzebna kolejna droga, ok w takim razie czemu po prostu nie otworzyć tej zamkniętej między blokiem Makarskiego 10a12?A jeżeli już nawet to nie uważacie że naprawdę organizację ruchu i przepustowość dróg nie poprawiły by kolejne parkingi?choć jeden porządny przecież większość aut po prostu blokuje drogę stojąc na jej poboczu lub wręcz na trawniku. Ponad to jak słusznie zauważyłem dobre rozwiązania komunikacyjne to przede wszystkim odpowiednie oznakowanie, czyli np wyznaczenie w odpowiednim miejscu dróg jednokierunkowych i jestem przekonany że zdało by to lepszy egzamin niż to dodatkowa droga. Odnośnie mojej wrogości :D nic mylnego, sam nie czujesz czasem że najzwyczajniej nas rolują tylko dlatego że uważają się na wyższych od nas? To nie wrogość do Bartka T tylko jak, można to nazwać, lekka jakaś tam znajomość tematu. Nasza rada to głos jedności, nie ma tu z reguły podziałów na partię, czy opozycje itd. niestety wszelkie decyzje jakie są podejmowane podporządkowane są władzom zwierzchnim i nikt się od dawna nie wychylił przed szereg a jeżeli chcesz się przekonać wybierz się co jakiś czas na głosowania to jedność aż czasem kuje w oczy :) Nie oczekiwałem też od żadnego z radnych wpływanie na działalność spółdzielni, a to na co ja liczę i jak sądzę parę osób z Brzegu, że radni bardziej zintegrują się z problemami swoich wyborców a nie podporządkują się procesowi decyzyjnemu, który zapada dla jak często widać wbrew logice. Czemu np. Bartek T. nie wkurza się na forum i nie piszę o tym że radni, jak dobrze słyszałem, chcą podnieść sobie diety, gdy miasta naprawdę na to nie stać.. Z prasy lokalnej wyczytałem że chyba tylko jeden z członków rady sprzeciwia się temu projektowi. Czemu np. nie krytykuje posunięcia osób odpowiedzialnych za doprowadzenie do zadłużenia miasta na rzecz koncernu energetycznego- no chyba że to nie ma takiego tematu a jak jest to nie wina zarządców miasta. Czemu np nie ma z ich strony inicjatywy w rozwój lokalnej przedsiębiorczość, a ona po prostu umiera, a jak wiemy głównie z niej miasto i ludzie mają zysk. Naprawdę nasze miasto umiera, a nasza egzystencja w nim ograniczać się będzie do spania i robienia zakupów. Takie oklepane już hasła, w stylu radny nie może bo radny to czy radny tamto naprawdę mogą mierzić, bo w takim razie co ten radny może, skoro nic to zwolnijmy ich, pozdrawiam. :D
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-13, 22:13   

Bartek T. napisał/a:
Ja w przeciwieństwie do Pana nie mam alergii na wszelki przejaw jakiejkolwiek władzy i nie uważam, że jestem populistą. Proponuję zapoznać się z definicją tego słowa i przemyśleć do kogo z nas dwojga bardziej pasuje to określenie ;)



Witam :)
Alergię? miałem na pyłki kiedyś to fakt miałem, na władzę? nie skądże bardziej na jej nieudolność i zakłamanie i nie alergię ale wściekłość. Ale żeby już Panu nie dokuczać( bo nie o to mi chodzi na forum) niestety nie jest Pan wyjątkiem spośród radnych, niestety większość opiera swoją inicjatywę samorządowca tylko na wyborczej wizji świetlanej przyszłości ziemi brzeskiej i niezłomnej chęci to "pchnięcia naszego miasta do przodu" a po wyborach zapomina o tym i poddaje się brzeskim realiom. W pewnym sensie rozumiem Pana, bo jak przypuszczam trudno się przebić przez ten twardy, mocno przez lata usadowiony w kontaktach koleżeńskich brzeskich notabli beton. Mniejsza z tym, sukcesów w sprawowaniu urzędu. ( o czym mówię to większość z nas, którzy choć trochę interesują się naszymi sprawami wie dobrze - jak tam np nowy dyrektor BCM?nie dał rady przy sporządzaniu planów o dofinansowania unijne :) , pozdrawiam - i jak tu nie mieć alergii :wink:
Ostatnio zmieniony przez alferx 2008-01-13, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-01-14, 08:11   

Bartek T. napisał/a:
Moje zdanie na temat ul. Porazińskiej jest takie samo jako radnego i jako mieszkańca bloku obok.

Przykre jak reprezentant swoich wyborcow tak do nich mowi. Chyba niczym sie nie roznisz od tych rajcow co zafundowali sobie plac zabaw.
Bartek T. napisał/a:
Ale także nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie: czy jest problem aby mieszkańcy budynku przy ul. Porazińskiej przeznaczyli na zebraniu grupy członkowskiej fundusze na remont nawierzchni z funduszu remontowego?

To jest wlasnie problem, bo kiedy jest to cale zebranie, to zazwyczaj wracam z pracy. Nie mam na to bezposredniego wplywu, a szkoda.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, makarskiego, podziekowania, spoldz, ul, wielkie, zgoda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu