Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WLUKK Brzeg-Nysa 2008
Autor Wiadomość
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-04-21, 21:50   

W Wyścigu brali udział Paweł Pac 1Etap i Kajetan Skrobich- Cały Wyścig
http://strony.aster.pl/an...rsztyn2008.html
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-04-22, 02:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-04-21, 22:25   

VIII Wielkanocny Międzynarodowy Wyścig Kolarski
o Puchar Wójta Gminy Kłomnice
Pod Patronatem Starosty Częstochowskiego
Rzerzęczyce
13.04.2008

Kat. Młodzik 43.5km startowało 35


1 PRZYBYSZ Emil KS SPOťEM TOYOTA ULISSE CENT 1 19 35
2 GRUDZIEă Daniel KS SPOťEM TOYOTA ULISSE CENT 1 19 35
3 BADZIăSKI Kamil UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE 1 19 35
...
21 Głogowski Patryk WLUKK BRZEG NYSA 1 20 46
27 Mikulski Marcin WLUKK BRZEG NYSA 1 28 5



Kat. Junior Młodszy 65.5 km Startowało 100
1 KLEPACKI Rafaˆ KLTC KONIN 1 37 43
2 NOWATKOWSKI Dawid TKK PACIFIC MG KWISA NORDA T 1 37 43
3 HABA Grzegorz KS MOSTOSTAL PUťAWY 1 37 43
...
29 STAWIăSKI ťukasz WLUKK BRZEG NYSA 1 40 24
46 PLUCIăSKI Adam WLUKK BRZEG NYSA 1 40 24


Kat. Junior 87m , startowało ok.90

1 CHATŁAS Piotr KLTC KONIN 2 6 41
2 GAWROăSKI Piotr LKS BASZTA GOLCZEWO 2 6 42
3 BULIK Mieszko UKS VICTORIA KOZY 2 6 45
...
10 Franczak Paweł WLUKK BRZEG NYSA 2 6 45
43 Pszczolarski Wojciech WLUKK BRZEG NYSA 2 6 45
61 Zagajski Damian WLUKK BRZEG NYSA 2 6 45
62 Bartkiwicz Andrzej _________//_________ 2 6;49

Nie ukończyli
Pluciński Leszek
Wierzbicki Patryk
Zamorowski Piotr

Kat. Elita /Orlik 153km Wystartowało 95 (62)

1 BODNAR Łukasz DHL - AUTHOR 3 34 54
2 RUTKIEWICZ Marek MRÓZ ACTION UNIQA 3 35 1
3 KARCZYăSKI Marcin KS SZURKOWSKI 3 35 13
...
16 SKROBICH Kajetan (5) KS MOSTOSTAL PUŁAWY 3 35 52
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-04-21, 22:37   

XXII Ogólnopolski Wyścig Kolarski
o Puchar Burmisztrza Twardogóry
pod honorowym patronatem Janusza Kierzkowskiego - Mistrza Świata

Twardogóra , 13 kwietnia 2008r

kat młodzik sartowało ok 30-40

3 Miejsce Łazarewicz Marek WLUKK BRZEG NYSA

Wyścig szosowy 66km
Kat . Junior startowało ok 40-45

1 Weremczuk Maciej WLUKK BRZEG NYSA

kryterium uliczne 48km
kat elita orlik startowało ok 20-25

6 Paweł Pac WLUKK BRZG NYSA

Wyników reszty nie znam - może ktoś inny zacznie pisać :wink:
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-04-21, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-04-29, 19:02   

XXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice .

http://strony.aster.pl/an...rzastowice.html


Klasyfikacja najlepszego zawodnika woj. Opolskiego kat. orlik
1- Paweł Pac
2- Grzegorz Gebauer
3- Sebastian Rudnicki
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-04-30, 10:34, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-05-05, 08:38   

XXI Memoriał Erwina Chmiela - Puchar Polski kat. orlik
Korfantów 4.05.2008r. 140km - wystartowało 55

kat.orlik
1- Piotr Typek TC Chrobry Krisbau Głogów 3:17:44
2- Łukasz Bujko GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 3:17:44
3- Jarosław Kowalczyk TKK Pacific SMS Toruń 3:17:44
...
13- Paweł Pac WLUKK Brzeg Nysa 3:22:10


kat młodzik 28.6km wystartowało 31.

1- Patryk Zackiewicz UKS - Moto Jelcz Oława 49:35min
2- Marek Łazarewicz WLUKK Brzeg Nysa 49:35
3-Michał Baron LKS Ziemia Opolska 49:35


Kat. elita dyst.140km wystartowało 6

1- Jacek Morajko Madeinox Boavista 3:18:50
2- Dawid Krupa Mostostal Puławy 3:22:10
3- Łukasz Młodynia KCP Górskie Orły Nowy Targ 3:22:10
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-05-05, 08:50, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-11, 14:57   

W Korfantowie wyścig młodzików był jednoczesnie mistrzostwami województwa. Złoto przyopadło więc Markowi łazarkiewiczowi, 4. był Patryk Głogowski, a 6. - Marcin Mikulski
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-05-24, 13:20   

Ogólnopolski wyścig "Szosami Zagłębia"
kryterium Sosnowiec 22.05.2008r. Dystans 36 okr.X 1.8km=64,8 km.

kat. Elita -Orlik wystartowało 56

1- Bartosz Huzarski 48pkt MRÓZ ACTION UNIQUA
2- Piotr Pyszny 38pkt GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
3- Łukasz Bujko 17pkt GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
4- Dawid Krupa 15pkt Pogoń Mostostal Puławy
5- Kajetan Skrobich 10pkt Pogoń Mostostal Puławy ...
13 Paweł Pac 5pkt Wlukk Brzeg Nysa
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-26, 19:33   

Andrzej Bartkiewicz wygrał czteroetapowy międzynarodowy wyścig juniorów "Szlakiem Jury Częstochowskiej". Zawodnik brzesko-nyskiej grupy wygrał jeden z etapów i był drugi podczas jazdy indywidualnej na czas, co dało mu wygraną. Nieźle radzili sobie inni nasi kolarze: 8. miejsce zajął Wojciech Pszczolarski, 18. - Leszek Pluciński, a 30. - Adrian Kwapich. WLUKK Brzeg-Nysa wygrał ponadto w klasyfikacji drużynowej.
Nasi zawodnicy dobrze spisują się też w zawodach Pucharu Polski. Wojciech Pszczolarski zajął drugie miejsce w Gostyni na etapie jazdy indywidualnej na czas, a Adrian Tekliński, reprezentujący obecnie barwy klubu Stal Grudziądz, był piąty w Szczecinie w kategorii open. Wojciech Pszczolarski zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski wśród juniorów.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-03, 07:05   

Zawodnicy WLUKK Brzeg-Nysa bardzo dobrze spisali się podczas zawodów Pucharu Polski juniorów na torze w Kaliszu.
Dwukrotnie drugie miejsce zajmował Andrzej Bartkiewicz, który był drugi w wyścigu punktowym na 25 km., gdzie trzecie miejsce zajął Wojciech Pszczolarski, oraz w wyścigu na 3 km. Gdzie Wojciech Pszczolarski był ósmy. Drugie miejsce zajął także Damian Zagajski, który startował w wyścigu australijskim. W tej samej konkurencji stratowali też inni zawodnicy brzesko-nyskiej grupy: Krzysztof Maksel (11. miejsce), Wojciech Pszczolarski (12.), Paweł Franczak (13.), Patryk Wierzbicki (14.) i Adrian Kwapich (17.). Ponadto w scratchu czwarty był Krzysztof Maksel, a szósty Wojciech Pszczolarski, w wyścigu na 1000 m. piąty był Krzysztof Maksel, a w sprincie olimpijskim drużyna w składzie Damian Zagajski, Adrian Kwapich, Krzysztof Maksel zajęła piątą lokatę.
Młodzicy WLUKK Brzeg-Nysa startowali z kolei na kryterium ulicznym w Sosnowcu, gdzie Patryk Głogowski zajął drugie miejsce, a Marek Łazarewicz był czwarty.
0 UP 0 DOWN
 
MCsel 

Wiek: 29
Dołączył: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-06-09, 16:00   

qiero napisał/a:
Zawodnicy WLUKK Brzeg-Nysa bardzo dobrze spisali się podczas zawodów Pucharu Polski juniorów na torze w Kaliszu.
Dwukrotnie drugie miejsce zajmował Andrzej Bartkiewicz, który był drugi w wyścigu punktowym na 25 km., gdzie trzecie miejsce zajął Wojciech Pszczolarski, oraz w wyścigu na 3 km. Gdzie Wojciech Pszczolarski był ósmy. Drugie miejsce zajął także Damian Zagajski, który startował w wyścigu australijskim. W tej samej konkurencji stratowali też inni zawodnicy brzesko-nyskiej grupy: Krzysztof Maksel (11. miejsce), Wojciech Pszczolarski (12.), Paweł Franczak (13.), Patryk Wierzbicki (14.) i Adrian Kwapich (17.). Ponadto w scratchu czwarty był Krzysztof Maksel, a szósty Wojciech Pszczolarski, w wyścigu na 1000 m. piąty był Krzysztof Maksel, a w sprincie olimpijskim drużyna w składzie Damian Zagajski, Adrian Kwapich, Krzysztof Maksel zajęła piątą lokatę.


3. miejsce w Madisonie zajęła Para MIX Maksel (brzeg) i Grochowski (olsztyn)
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 29
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-13, 15:40   

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie szosowym
Jazda indywidualna na czas
1. Michał Kwiatkowski-Toruń
2. Piotr Gawroński-Golczewo
3. .... Szczepaniak
...
9. Bartkiwicz Andrzej-Brzeg
14. Pszczolarski Wojtek-Brzeg
reszty nie znam
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-06-13, 15:45   

3 Kacper Szczepaniak
0 UP 0 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 30
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2856



Wysłany: 2008-06-13, 17:24   

52 Międzynarodowy Wyścig Kolarski przyjaźni
Polsko-Ukraińskiej im. płk Skopenko 02.06-08.06.2008r.
wyścig kat.orlik (do 23lat) wystartowało 106 kolarzy

1 Etap Tarnopol - Kopiczka -Tarnopol 121 km

1 Łukasz Bujko Tarnovia Tarnowo Podgórne 2:49:51
2 Piotr Kirpsza Pacific Toruń
3 Sergiej Sedow Kremenec Ukraina
...
Kajetan Skrobich
Paweł Pac
obaj w peletonie z tym samym czasem co zwycięzca
Premia górska na 1 etapie Paweł Pac 2 miejsce


2 Etap Tarnopol - Dubno 103km

1. Michał Buczek (Chrobry Głogów) - 2:10.00
2. Igor Demientiew (Kremieńczuk, Ukraina)
3. Jarosław Kowalczyk (Pacyfik Toruń)
...
Kajetan Skrobich i Paweł Pac przyjechali w peletonie
tracącym 25 s do 7 os ucieczki 2:10:25


3 Etap Dubo przez Łuck do Włodzimierza Wołyńskiego 131 km

1. Piotr Kirpsza Pacyfik Toruń - 2;54:18
2. Piotr Krajewski Mostostal Puławy 2:54;21
3 Władysław Grin Kołos Kijów, Ukraina 2:54:21
32 Kajetan Skrobich 2:55:48
[b]50 Paweł Pac
2:55:48[/b]


4 Etap Hrubieszów - Hrubieszów 148km

1. Piotr Krajewski (Mostostal Puławy) 3:28.28
2. Sebastian Gensch (KLTC Konin) 3:28.28
3. Sergiej Sedow (Krzemieniec, Ukraina) 3:28.28
...
6 Kajetan Skrobich 3:28:28
Peleton Paweł Pac 3:28:28

na etapie 4 rozegrano 2 górskie premie jedną z nich wygrał Paweł Pac


Etap 5 czasówka wokół hrubieszowa 9km

1. Mikołaj Kononienko (Ukraina) - 11.23
2. Hubert Tułacz (KTK Kalisz) strata 2s
3. Maksim Fonrabe (Białoruś) 4s
...
33 Kajetan Skrobich 54s
44 Paweł Pac 72s

6 Etap Hrubieszów - Zamość 134 km

1. Maksim Fonrabe (Białoruś) 3:04.10
2. Igor Dementiew (Kremenec, Ukraina)
3. Piotr Krajewski (Mostostal Puławy)
4. Paweł Pac
...
14 Kajetan Skrobich 3:04:10


7 Etap Szczebrzeszyn - Puławy 150km

1 Piotr Krajewski Mostostal Puławy 3:22:43
2 Paweł Pac
3. Michał Nawrocki (KTK Kalisz)
..
35. Kajetan Skrobich 3:22:43


8 etap Puławy - Puławy 60km

1. Łukasz Bujko (Tarnovia Tarnowo Podgórne) - 1.24,26
2. Igor Dementiew (Kremenec, Ukraina)
3. Piotr Krajewski (Mostostal Puławy)
...
11 Paweł Pac
35 Skrobich Kajetan 1:24:26


Kl. Generalna 856km
1 Piotr Krajewski Mostostal 19h 25min 15 s
2 Mikołaj Kokonienko Ukraina 19h 25min 19s
3 Igor Dementiew Kremenec Ukraina 19h 25min 25s
...
31 Kajetan Skrobich 19h 28min 08s
33 Paweł Pac 19h 28min 17s
...
ukończyło 64 kolarzy

Końcowa klasyfikacja górska
1 Oleksander Martynenko ISD Donieck 31pkt
2 Jurij Gołowczenko Ukraina 16pkt
3 Paweł Pac
12pkt
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2008-06-13, 17:42, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-22, 18:33   

Szosowe Mistrzostwa Polski Juniorów
Wyścig ze startu wspólnego
1. Paweł Bernas (GK Gliwice)
2. Paweł Piotrowicz (Elektro-Bud Szczecin)
3. Michał Kwiatkowski (Pacific Toruń)
...
8. Krzysztof Maksel
29. Paweł Franczak
41. Leszek Pluciński
44. Wojciech Pszczolarski
48. Maciej Waremczuk
82. Damian Zagajski
84. Andrzej Bartkiewicz
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 29
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-23, 12:09   

na Czas
9 był Andrzej Bartkiewicz
14 Wojciech Pszczolarski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2008, brzegnysa, wlukk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu