Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2007 - WYNIKI
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 22:55   Sportowe podsumowanie roku 2007 - WYNIKI

REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.forumbrzeg.pl/plebiscyt
3. Plebiscyt zawiera 10 kategorii
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Forumowicze zarejestrowani na forum do końca 2007 roku podają tylko nick
8. Forumowicze zarejestrowani w 2008 roku oprócz nicka muszą podać dodatkowo swoje imię i nazwisko
9. Głosujemy do końca 2 lutego 2008 roku

TU GŁOSUJEMY

KATEGORIE I KANDYDACI
Kandydaci zostali wybrani głównie na podstawie wyboru sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy w 2007 roku oraz plebiscytów klubowych.

1. SPORTOWIEC ROKU
Joei Clyburn (koszykówka)
Tomasz Jaworski (piłka nożna)
Andrej Kowalew (szachy)
Tomasz Leśniak (kolarstwo)
Leszek Majdański (brydż)
Anna Marczewska (koszykówka)
Marcin Nowacki (piłka nożna)
Łukasz Ogorzelec (piłka ręczna)
Krzysztof Pachołek (koszykówka)
Marcin Pawluk (baseball)
Olena Proszczenko (koszykówka)
Tomasz Rabanda (piłka nożna)
Khaili Sanders (koszykówka)
Łukasz Szczucki (piłka ręczna)
Kamil Smuga (piłka nożna)
Marcin Stefaniszyn (piłka ręczna)
Maciej Stępień (koszykówka)
Kimberly Williams (koszykówka)
Artur Zagórski (koszykówka)
Marek Zagórski (piłka nożna)

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
Natalia Bajor (tenis stołowy)
Andrzej Bartkiewicz (kolarstwo)
Paweł Boczarski (piłka nożna)
Mariusz Gnatowicz (koszykówka)
Sebastian Gołębiewski (piłka ręczna)
Natalia Jędrzejko (piłka nożna)
Anna Krawczyk (softball)
Bartosz Krocz (lekkoatletyka)
Adrian Tekliński (kolarstwo)
Aleksandra Teklińska (koszykówka)

3. OBCOKRAJOWIEC ROKU
Joei Clyburn (koszykówka)
Jekaterina Dworska (koszykówka)
Ałła Jurlagina (koszykówka)
Andrej Kowalew (szachy)
Ludmiła Lubarska (koszykówka)
Olena Proszczenko (koszykówka)
Khaili Sanders (koszykówka)
Amber Watts (koszykówka)
Kimberly Williams (koszykówka)

4. TRENER ROKU
Mariusz Andruchowicz (kosz/piłka)
Robert Karlikowski (piłka ręczna)
Janusz Korcala (piłka nożna)
Krzysztof Kubiak (koszykówka)
Krzysztof Leroch (koszykówka)
Franciszek Moszumański (kolarstwo)
Paweł Pietraszek (piłka ręczna)
Jerzy Rusin (piłka ręczna)
Marek Szulczewski (piłka ręczna)
Łukasz Zieliński (baseball)

5. KOSZYKARKA ROKU
Joanna Chełczyńska
Joei Clyburn
Daria Cybulak
Justyna Daniel
Anna Marczewska
Olena Proszczenko
Mirela Pułtorak
Magdalena Rzeźnik
Khaili Sanders
Kimberly Williams

6. KOSZYKARZ ROKU
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski
Grzegorz Łyczkowski
Krzysztof Pachołek
Paweł Pacuła
Tomasz Pieszyński
Marek Soroka
Maciej Stępień
Artur Zagórski

7. PIŁKARZ ROKU
Artur Adasik
Zenon Białek
Łukasz Błaszczyk
Paweł Boczarski
Łukasz Bonar
Janusz Fabijaniak
Piotr Grzyb
Tomasz Jaworski
Stefan Karnatowski
Bartosz Kruk
Kamil Mazurkiewicz
Marcin Nowacki
Tomasz Rabanda
Tomasz Raczyński
Kamil Smuga
Łukasz Szpak
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba
Marek Zagórski
Mariusz Zuzek

8. SZCZYPIORNIAK ROKU
Konrad Betka
Krzysztof Bort
Bartosz Galar
Maciej Golda
Sebastian Gołębiewski
Kamil Herudziński
Mateusz Janklowski
Piotr Łabowski
Łukasz Ogorzelec
Tomasz Pociecha
Piotr Sendra
Waldemar Stanoszek
Marcin Stefaniszyn
Szymon Suwiczak
Łukasz Szczucki

9. KOLARZ ROKU
Andrzej Bartkiewicz
Tomasz Leśniak
Mateusz Łysy
Łukasz Młodynia
Paweł Pac
Wojciech Pszczolarski
Kajetan Skrobich
Adrian Tekliński
Damian Zagajski
Dominika Żukowska

10. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
Tomasz Adamek (boks)
Leszek Blanik (gimnastyka)
Lidia Chojecka (lekkoatletyka)
Sylwia Gruchała (szermierka)
Tomasz Gollob (żużel)
Otylia Jędrzejczak (pływanie)
Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów)
Paweł Korzeniowski (pływanie)
Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
Robert Kubica (Formuła 1)
Adam Małysz (skoki narciarskie)
Marek Plawgo (lekkoatletyka)
Agnieszka Radwańska (tenis)
Piotr Reiss (piłka nożna)
Mateusz Sawrymowicz (pływanie)
Dorota i Mariusz Siudkowie (łyżwiarstwo figurowe)
Euzebiusz Smolarek (piłka nożna)
Przemysław Stańczyk (pływanie)
Grzegorz Tkaczyk (piłka ręczna)
Paweł Zagumny (siatkówka)[/b]
Ostatnio zmieniony przez qiero 2008-02-03, 21:21, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-07, 05:22   

mi coś nie dziala link do plebiscytu... :(
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-13, 15:52   

czy komuś dziala ten link do plebiscytu ? ;> bo mi dalej nie :(
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 38
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-01-13, 16:07   

wszystko dziala, chyba brakuje ci flash'a

http://www.adobe.com/shoc...=ShockwaveFlash
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-13, 16:13   

Rich Kramer napisał/a:
wszystko dziala, chyba brakuje ci flash'a

http://www.adobe.com/shoc...=ShockwaveFlash


wiesz to jest dziwne... na Firefoxu mi nie dziala, ale na explorer wszystko jest ok :)

Zaglosowane już :)
Ostatnio zmieniony przez steve 2008-01-13, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
aural82
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-14, 16:25   

To ja głosuje na Pawła Słowińskiego (K-1) w kategorii sportowiec roku.
Jakie to przykre że te wszystkie plebiscyty w Polsce muszą być takie same, nie ważne że jesteś dobry bo nie jesteś piłkarzem, skoczkiem narciarskim albo np. pływakiem. Tylko jakimś
tam np. stongmanem który wygrywa mistrzostwo świata i Super Serie. A myślałem że to forum nie komercyjne...
 
gorek8


Wiek: 40
Dołączył: 21 Lut 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-17, 16:39   

cos siatkarzy nie widze
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-17, 22:59   

gorek8 napisał/a:
cos siatkarzy nie widze


jakich ?
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 15:37   

qiero napisał/a:
9. Głosujemy do końca 2 lutego 2008 roku


jak tam qiero... kiedy wyniki będą ??

pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 16:34   

wieczorem
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-03, 21:19   

WYNIKI

W głosowaniu wzięło udział 79 osób (rekord)

1. SPORTOWIEC ROKU
1 Marcin Nowacki 275
2 Kimberly Williams 214
3 Tomasz Leśniak 198
4 Joei Clyburn 173
5 Łukasz Ogorzelec 172
6 Tomasz Jaworski 166
7 Marcin Stefaniszyn 146
8 Marcin Pawluk 142
9 Tomasz Rabanda 129
10 Leszek Majdański 123
11 Kamil Smuga 115
12 Maciej Stępień 115
13 Khaili Sanders 102
14 Łukasz Szczucki 99
15 Anna Marczewska 88
16 Andrej Kowalew 83
17 Krzysztof Pachołek 79
18 Artur Zagórski 75
19 Olena Proszczenko 74
20 Marek Zagórski 72
ważnych 48

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
1 Adrian Tekliński 99
2 Andrzej Bartkiewicz 87
3 Bartosz Krocz 85
4 Anna Krawczyk 83
5 Natalia Bajor 78
6 Mariusz Gnatowicz 76
7 Paweł Boczarski 76
8 Aleksandra Teklińska 74
9 Natalia Jędrzejko 63
10 Sebastian Gołębiewski 59
ważnych 52

3. OBCOKRAJOWIEC ROKU
1 Kimberly Williams 167
2 Joei Clyburn 142
3 Olena Proszczenko 91
4 Khaili Sanders 73
5 Andrej Kowalew 68
6 Ałła Jurlagina 41
7 Jekaterina Dworska 34
8 Amber Watts 30
9 Ludmiła Lubarska 29
ważnych 45

4. TRENER ROKU
1 Mariusz Andruchowicz 97
2 Łukasz Zieliński 85
3 Paweł Pietraszek 69
4 Franciszek Moszumański 59
5 Krzysztof Kubiak 56
6 Janusz Korcala 51
7 Robert Karlikowski 50
8 Marek Szulczewski 49
9 Krzysztof Leroch 45
10 Jerzy Rusin 39
ważnych 40

5. KOSZYKARKA ROKU
1 Kimberly Williams 134
2 Justyna Daniel 84
3 Joei Clyburn 79
4 Joanna Chełczyńska 63
5 Olena Proszczenko 60
6 Mirela Pułtorak 59
7 Khaili Sanders 55
8 Anna Marczewska 44
9 Magdalena Rzeźnik 39
10 Daria Cybulak 13
ważnych 42

KOSZYKARSKA PIĄTKA ROKU (kobiety)
Kimberly Williams, Justyna Daniel, Joei Clyburn, Joanna Chełczyńska, Olena Proszczenko

6. KOSZYKARZ ROKU
1 Maciej Stępień 101
2 Adam Adamczyk 93
3 Marcin Kucharski 69
4 Krzysztof Pachołek 66
5 Paweł Pacuła 62
6 Tomasz Pieszyński 59
7 Artur Zagórski 56
8 Grzegorz Łyczkowski 39
9 Marek Soroka 29
10 Grzegorz Jarosławski 26
ważnych 40

KOSZYKARSKA PIĄTKA ROKU (mężczyźni)
Maciej Stępień, Adam Adamczyk, Marcin Kucharski, Krzysztof Pachołek, Paweł Pacuła

7. PIŁKARZ ROKU
1 Marcin Nowacki 92
2 Tomasz Jaworski 83
3 Paweł Boczarski 58
4 Kamil Smuga 54
5 Janusz Fabijaniak 42
6 Łukasz Bonar 37
7 Bartosz Kruk 35
8 Piotr Grzyb 30
9 Tomasz Rabanda 28
10 Mariusz Świtoń 24
11 Artur Adasik 19
12 Mariusz Zuzek 19
13 Stefan Karnatowski 19
14 Marek Zagórski 17
15 Tomasz Raczyński 15
16 Łukasz Błaszczyk 15
17 Łukasz Szpak 14
18 Kamil Mazurkiewicz 12
19 Zenon Białek 9
20 Grzegorz Wierzba 8
ważnych 42

PIŁKARSKA JEDENASTKA ROKU
Kamil Smuga - Piotr Grzyb, Artur Adasik, Mariusz Zuzek, Marcin Nowacki, Paweł Boczarski, Janusz Fabijaniak, Łukasz Bonar, Bartosz Kruk, Tomasz Jaworski, Tomasz Rabanda

8. SZCZYPIORNIAK ROKU
1 Łukasz Ogorzelec 134
2 Marcin Stefaniszyn 78
3 Kamil Herudziński 67
4 Mateusz Janklowski 56
5 Bartosz Galar 53
6 Łukasz Szczucki 49
7 Tomasz Pociecha 38
8 Krzysztof Bort 38
9 Sebastian Gołębiewski 37
10 Maciej Golda 26
11 Szymon Suwiczak 25
12 Konrad Betka 24
13 Piotr Sendra 23
14 Waldemar Stanoszek 23
15 Piotr Łabowski 19
ważnych 46

SIÓDEMKA SZCZYPIORNISTÓW ROKU
Marcin Stefaniszyn - Łukasz Ogorzelec, Kamil Herudziński, Mateusz Janklowski, Bartosz Galar, Łukasz Szczucki, Tomasz Pociecha

9. KOLARZ ROKU
1 Tomasz Leśniak 120
2 Adrian Tekliński 110
3 Andrzej Bartkiewicz 83
4 Łukasz Młodynia 64
5 Kajetan Skrobich 59
6 Paweł Pac 59
7 Wojciech Pszczolarski 51
8 Dominika Żukowska 36
9 Mateusz Łysy 36
10 Damian Zagajski 12
ważnych 42

10. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
1 Euzebiusz Smolarek 272
2 Robert Kubica 252
3 Adam Małysz 209
4 Otylia Jędrzejczak 162
5 Agnieszka Radwańska 147
6 Paweł Korzeniowski 146
7 Paweł Zagumny 145
8 Marek Plawgo 140
9 Grzegorz Tkaczyk 135
10 Justyna Kowalczyk 129
11 Tomasz Adamek 117
12 Mateusz Sawrymowicz 91
13 Leszek Blanik 76
14 Szymon Kołecki 64
15 Sylwia Gruchała 57
16 Tomasz Gollob 44
17 Lidia Chojecka 43
18 Piotr Reiss 33
19 Przemysław Stańczyk 29
20 Dorota i Mariusz Siudkowie 19
ważnych 42
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, podsumowanie, roku, sportowe, wyniki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu