Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sposoby na kruche i łamliwe paznokcie
Autor Wiadomość
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 16:09   Sposoby na kruche i łamliwe paznokcie

Zawsze miałam problem z łamliwymi, kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Kilka razy udało mi się zapuścić do imponującej długości, ale kiedy są krótkie rozdwajają się niemiłosiernie...
Próbowałam chyba wszystkiego, jakiś lek na receptę od dermatologa robiony specjalnie w aptece, różnorodne odżywki, olejki, witaminy...
Ostatnio zakupiłam odżywkę Sally Hansen, coprawda za 43zł, ale słyszałam, że są najlepsze, jeśli ona nie pomoże to już po prostu nie wiem co robić, bo chyba wszystkie opcje zostaną wyczerpane :?

Może ktoś z Was zna jakieś skuteczne sposoby?
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-01-06, 20:56   

ja słyszałam że należy jeść dużo galaretki :| ale ile w tym jest prawdy- nie wiem
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 21:05   

robaczek napisał/a:
należy jeść dużo galaretki

O galaretce to i ja słyszałam, ale blee... Po takiej tygodniowej "kuracji paznokci" galaretką chyba nie tknęłabym nawet pysznego ciasta mojej mamy... z galaretką...

Chodzi mi o jakieś inne sposoby, może ktoś używał jakichś skutecznych odżywek ?
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2008-01-06, 22:31   

Ja znów gdzieś czytałam na necie o olejku z rumianku. Wiem, że się jakoś go przyrządza, jak znajdę ten przepis to wkleję :)
0 UP 0 DOWN
 
Mariusz83 

Wiek: 41
Dołączył: 06 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 22:55   

A ja kiedyś słyszałem że to od niedoboru którejś z
witamin, ale nie pamiętam której trzeba by poczytać
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-07, 22:20   

A ja lykalam witaminki Merz Special Drages polecam je sa na skore wlosy i paznokcie. A z tych domowych sposobow to stosowalam: oliwka z oliwek i kilka kropel soku z cytryny na poprawe paznokci i zmiekczenie naskorka. Peleeng na dlonie: oliwka dla niemowlat z dodatkiem cukru. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Moni 2008-01-07, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
violciag 

Wiek: 47
Dołączyła: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2008-01-20, 16:11   

A probowalas kapsulek pt. Skrzypovita???? W sumie to kazdy organizm jest inny, ja mialam ten problem od zawsze, w tej chwili po 3 miesiecznej kuracji moj problem zniknal, mimo ze wykonuje normalne obowiazki domowe - pazurki sie trzymaja dlugie, nie rozdwaja sie i nie lamia. Dodam tez ze po Skrzypovicie zdecydowanie poprawily mi sie wlosy:) Naprawde polecam. To srodek juz od dawna na rynku, jednak oceniam go jako naprawde skuteczny.
0 UP 0 DOWN
 
ioscemina 
:)



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z daaaleka

Wysłany: 2008-06-30, 13:28   

kapsuleczki swoja droga..ale domowy patent to oliwa z oliwek kilka kropli soku z cytryny leciutko podgrzac i pomoczyc paznokcie....
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-06-30, 13:49   

ja polecam masło do paznokci firmy Inglot ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-08-18, 11:48   

Po kolejnych próbach (nieudanych zresztą) doprowadzenia paznokci "do porządku" znalazłam środek, który W KOŃCU mi pomógł!
Po przeczytaniu samych pozytywnych komentarzyw internecie postanowiłam spróbować...
To cudo to 14-dniowa kuracja utwardzająca paznokcie HEROME dostępna w 3 wersjach - soft/strong/extra strong. W sklepach raczej jest niedostępna, można ją zamówić na allegro. Nie jest aż tak tania (około 45zł), ale warto sprobować, zważywszy na to, że te wszystkie kremy, olejki, odżywki i inne szybko się kończą i nie przynoszą długotrwałych efektów, a HEROME stosuje się nie częściej niż przez 14 dni co pół roku.

Ja (oczywiście) zamówiłam najsilniejszą wersję specyfiku (extra strong) i odradzam wszystkim, którzy nie mają na prawdę wytrzymałych paznokci (producent zaleza stosowanie najpierw wersji soft, jeśli nie pomoże - strong, a jeśli `strong` nie da rady - extra strong). Dlaczego? Po tygodniu stosowania bolą paznokcie i całe opuszki palców (na prawdę)!

Buteleczka, którą otrzymałam ma pojemność 10 ml, stosowałam ją 2 tygodnie razem z moją mamą i zostało jeszcze trochę na dnie.
Odżywka ma delikatnie mleczny odcień, konsystencję lakieru do paznokci i stosuje się ją jak lakier, nakładając pierwszego dnia jedną warstwę, na drugi dzień - drugą, na trzeci dzień zmywa się obie warstwy bezacetonowym zmywaczem i nakłada nową, i tak przez 14 dni.
Zastosowałam tę kurację w maju i do tej pory są efekty - moje paznokcie nie rozdwajają się, nie łamią, z czym zawsze miałam problem, są twarde i wytrzymują (prawie :D ) wszystko. Może 2 razy zdarzyło mi się, aby któryś się troszkę rozdwoił, albo musiałam na prawdę gdzieś mocno uderzyć, żeby się połamał.
Planuję zamówić drugą odżywkę (będę musiała się mocno zastanowić jaką wersję wybrać :mrgreen: ) i powtórzyć kurację.
POLECAM !!!
0 UP 0 DOWN
 
DoruSia 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2006

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2008-08-24, 13:02   

A ja zapraszam do siebie na paznokcie żelowe :)

Gwarantuję - nie będą się łamać.


www.bebibebi-nails.blog.onet.pl
0 UP 0 DOWN
 
Neyka 
Masz dołek.... to go zakop!!!!! :D



Wiek: 36
Dołączyła: 03 Sty 2006

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-01, 17:03   

a ktoś w Brzegu kładzie jedwab na paznokcie?
0 UP 0 DOWN
 
tatiana 


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Kwi 2011

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2011-04-27, 11:14   

Tez do nie dawna mialam ten problem. Paznokcie lamaly sie co chwile. Od kad skorzystalam z zabiegu japońskiego manicure problem jak ręka odjął. Jesli ktos jest zainteresowany podaje linka do artykułu http://www.uroda.com/arty...shine-blyszczec
0 UP 0 DOWN
 
ninkamas 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2015

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2015-12-30, 12:12   

Na łamliwe paznokcie, wypadające włosy i nieładną cerę polecam witaminy silica, stosujesz 3 miesiące, robisz kolejne trzy przerwy i tak 3 razy, masz ochronę na najbliższe 1,5 roku, już po miesiącu widać poprawę
0 UP 0 DOWN
 
surokatka 



Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lip 2013

UP 5 / UP 13



Wysłany: 2016-04-04, 10:28   

Wiem, że są specjalne suplementy diety na wzmocnienie paznokci. Dobre są również kremy do rąk i paznokci no i jak dla mnie ważna jest również odpowiednia dieta.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kruche, lamliwe, na, paznokcie, sposoby


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu