Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2008-01-02, 00:45
Funk You Brzeg!! :) [koncert] - Ibiza 30.12.2007 :)
Autor Wiadomość
anysz 


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 16:59   

@tera...nie nie bylem jeszcze w Ibizie...ale z checia sie przejde ;) szczerze piszac mieszkam 100 m od tego budynku...wspomnienia mam ze tak powiem srednie...ale ja kojarze tylko Restauracje Slaska...oraz "swietny" baaaaaardzo mlodziezowy klub Malibu....mam nadzieje ze Ibiza prezentuje lepszy styl ;) sadzac po tym co piszesz tak jest!Zatem pojde tam chocby z ciekawosci ;)
@Franco...no to utrafilem z tematem ;) nie chce tutaj wlascicielowi watku smieci - mam nadzieje ze o kinie porozmawiamy kiedys wiecej bo akurat jestem fanem offa...
@Aithne...zazartowalem troche z pytaniem na poczatku ;) wiem jak dzialaja takie watki i kto napedza koniunkture ...niestety sa to na ogol kumple zespolu...szczerze piszac bylem dobre 4 razy na koncercie Funk You..znam tam prawie wszystkich ;) uwazam ze robia kawal fajnej roboty..czepilem sie tego ze nie przedstawiaja zwykle (mysle ze z lenistwa :P ) zespolow ktorym "ukradli" kawalki :D ale ufam ze w Nd sie to zmieni ;)
Tak wiec...serdecznie polecam koincert zespolu bo to kawal fajnej funkujacej muzy i swietne aranze...z tego co wiem to na kazdy koncert jest inna lista kawalkow wiec...moze i ja znajde w tym cos nowego ;) do zobaczenia..moze bedzie tym razem okazja postawic sobie piwko w Realu :D
@Aithne again...fakt 5 PLN wydane na kulture to zaden wydatek....ceny biletow na Metallice zaczynaja sie chyba od 150 PLN ;) mam tylko nadzieje ze do Ibizy sciagnie wiecej typa niz 30 os :( ....w przeciwnym wypadku wlascicielm powoli zacznie sie odechciewac robienia czegokolwiek i nastawia sie na wszechobecna kaszane!
P.S. Fajnie ze sa jacys madrzy ludzie jeszcze w Brzegu ;) serdecznie pozdrawiam i uciekam do swiatecznego wciaz bigosu czego i Wam zycze :D pa
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 17:40   

A więc to tak Anysz! Wziąłeś nas podstępem :P jak sądzę do zobaczenia koncercie :)
p.s. mały offtopic : miłego świętowania ;)

Aaahah...jeszcze jedno , mam jakieś takie dziwne przeczucie,że będzie jednak troszkę więcej "typa" niż 30 osób , to taka moja kobieca intuicja ;) zresztą jak grała jeszcze całkiem niedawno, swój już 3 koncert w tym lokalu , bluesowa formacja Blues Galeria to praktycznie na każdym koncercie była pełna sala :) czego i teraz życzę wykonawcom, odbiorcom i sobie :)
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-12-26, 18:09   

więc są ograniczenia wiekowe ?

ps. Franco i Smoth nie lubie niań
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-26, 18:57   

draq napisał/a:

ps. Franco i Smoth nie lubie niań


Eeeee nie o to lotto... musimy Cię pilnować, żebyś nam wszystkich panien nie wyrwał, podrywaczu jeden :P . Oczywiście na koncerie Funk You (żeby nie było że off topic :P ).

Anysz - ja i tak czułem bluesa :P .
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-26, 19:44   

Mnie możecie popilnować ^^
0 UP 0 DOWN
 
anysz 


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 11:33   

@Maga ...Hehe :) dobre ;) ... :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-12-27, 20:45   

Wyjście zatem jest jakieś grupowe? Pytam, czy uzgodniony jest punkt X, z którego na boso do Ibizy wędrujemy? Czy po prostu widzimy się na miejscu i dopiero wtedy Franco oraz smooth biorą pod swoje skrzydła młodzież, a także zachowują się względem nich jak wujkowie?
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-12-27, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 20:59   

Jak Was tyle idzie to i ja się wybierę... a co :)
i mam nadzieje, ze after party jakieś się jednak 'znajdzie' ;) hihi.
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-27, 21:01   

Aj, nie zauważyłam, że to w Ibizie :D
Zatem, draq, nie potrzebna jest nam opieka :-P
byłam tam na kilku koncertach i na tego typu imprezach magiczny wiek *18* nie jest wymagany :-P
Jednak z chęcią przyjęłabym propozycję przygarnięcia mnie i później jakiegoś partnera do tańców ;)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 21:06   

Maga napisał/a:
i później jakiegoś partnera do tańców

tego to nie tylko Ty byś chciała :-P
Z tego co pamiętam, to muzyka zespołu mnie osobiście się podobała, więc nie mogę się doczekać, tym bardziej, że jedno wyjście już się nie udało, więc mam nadzieje, że to dojdzie do skutku (mimo wszystko :) ).
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-12-27, 21:43   

KS napisał/a:
tego to nie tylko Ty byś chciała
sugerujesz siebie?
przeciez i tak nie dajesz rady :-P :wink:
0 UP 0 DOWN
 
anysz 


Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-27, 23:52   

No pieknie sie tu koleczko matrymonialne zawiazalo ;) ...ech...kiedy te czasy byly, ze sie czlowiek o jakies ograniczenia wiekowe martwil :) ...pieknie ;)
Koncert bedzie w deche! Nie wiem jak z naglosnieniem w Ibizie, ale jesli daje rade bedzie to najlepszy koncert tego dnia :D ....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-12-28, 10:14   

Włóczykij napisał/a:
Czy po prostu widzimy się na miejscu i dopiero wtedy Franco oraz smooth biorą pod swoje skrzydła młodzież, a także zachowują się względem nich jak wujkowie?


Widzimy się na miejscu raczej, a Wujek Franek jak zwykle będzie sobą :P . Albo się wyłączy i zatopi w muzykę, albo...

Maga napisał/a:

Jednak z chęcią przyjęłabym propozycję przygarnięcia mnie i później jakiegoś partnera do tańców ;)


...albo jak ktoś jakieś tango zagra (to POWAŻNA sugestia w kierunku zespołu :P ) porwie jakąś dziewoję i poszura po parkietach (nie mylić ze stolikami).

Co do Wujka Smootha, to "...nikt nie zna ścieżek gwiazd..."


Mam wziąć płytki z tangami? Z właścicielami lokalu już kilka miesięcy temu umawialiśmy się na wieczory tangowe, więc może właśnie czas zacząć?

KS napisał/a:
więc nie mogę się doczekać, tym bardziej, że jedno wyjście już się nie udało, więc mam nadzieje, że to dojdzie do skutku (mimo wszystko :) ).


No ja też się nie mogę doczekać, zwłaszcza, że...

Adyk napisał/a:
KS napisał/a:
tego to nie tylko Ty byś chciała
sugerujesz siebie?
przeciez i tak nie dajesz rady :-P :wink:


Adyk z KS tańczyć tango będą. TADAM!!!!

Postaram się jakieś tangowe towarzycho zebrać - może coś się wykręci. O ile nie będzie przeciwwskazań ze strony zespołu i gości.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 10:37   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Adyk z KS tańczyć tango będą. TADAM!!!!

To co "tańczy" Adyk, tangiem bym nie nazwała ;) No ale zobaczymy możliwe, ze coś szykuje na ten wieczór.
Właściwie nie mogę się doczekac, bo czuję że potrzeba mi małego łoderwania się, posłuchania dobrej muzyki, w miłym towarzystwie ... Do zobaczenia!
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 11:55   

Tango after party po Funkujących dźwiękach... Ja sie na to piszę...Zresztą to oczywiste :P ale ale , Jacku kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć,że tango można zatańczyć wszędzie i do wszystkiego!! :) Czyli widzę, że miłe grono spotka się na miłych dźwiękowniach twórczo-odkrywczych przestrzenie interpretacji emocjonalnej :) do zobaczenia 30.12.07!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 12, 2007, 30, brzeg, funk, ibiza, koncert, you


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu