Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Karpacz
Autor Wiadomość
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-20, 17:12   Karpacz

Witam!
Chciałbym was zapytac co sadzicie o tym miejscu gdzie zima jest sie dobrze wybrac ? moze jakies miejsca typu knajpy puby dyskoteki .... itd :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-12-20, 23:43   

W Karpaczu spędzałam niegdyś każde wakacje, ferie, często też weekendy :)
Bardzo fajne miasto, ale wydaje mi się, że kiedyś było tam więcej knajp czy pubów. Idąc, co chwilę praktycznie była jakaś restauracja, kawiarnia czy pub. Nie zmienia to jednak faktu, że można się świetnie bawić :) Fantastyczny tor saneczkowy na "Kolorowej" przyciąga wielu turystów. Niestety w zimie chyba jest nieczynny.
Jednego czego mi brakuje, to stoków narciarskich. Wprawdzie można wybrać się w góry, ale jeśli ktoś chciałby połączyć hobby (jazdę na nartach) z miło spędzonym czasie w Karpaczu, to niestety mu się nie uda. Nie wiem jak jest teraz, jeszcze jakieś 3 lata temu miałam okazję pojeździć na stoku w Karpaczu, który czynny był sporadycznie, w dodatku w ogóle nie przygotowany dla narciarzy. Jest jeszcze sztucznie naśnieżany stok, ale bardzo krótki i to tzw "Ośla łączka", czyli coś dla początkujących.
Czasami dodatkowo można trafić na ciekawe imprezy, które dosyć często organizowane są na miejskim stadionie. Podejrzewam, że mimo iż liczba ciekawych miejsc odwiedzanych za moich czasów zmalała, to na pewno pojawiło się także coś nowego. W razie nudy zawsze można wybrać się do pobliskiego "Western City" w Ścięgnach. Tam na brak atrakcji nie można narzekać, przynajmniej latem.
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-22, 13:24   

Byłem w Karpaczu 3 lata temu na wakacjach i mi się podobało. Pochodziłem po górach, ale Karpacz już oblegają tłumy turystów. Za niedługo będzie jak w Zakopanem turysta na turyście. Ja wole jechać do jakiegoś miasteczka z noclegiem i pobyć tam w ciszy. Przyroda Karpacza na tym najbardziej ucierpi. :cry:

Ale jest tam ładnie.
0 UP 0 DOWN
 
bezimienny90 
Breed Room



Wiek: 34
Dołączył: 25 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: miejscowy

Wysłany: 2007-12-23, 13:38   

Karpacz tylko pamiętam z dzieciństwa, a dokładnie z 4 klasy podstawówki... Ależ była wtedy radocha z gry w butelke :wink:
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-24, 15:58   

Zależy czy chcesz sie pobawić czy pojeździć.... jeśli chcesz sie naprawde najeździć czytaj- zajeździć, to wpadaj do spindlerowy-młyn albo cerna-hora oba w czechach... zajeżdzenie gwarantowane... albo w Polsce to Bialka Tatrzańska, moze Czarna Góra, albo jak masz kase na paliwo to Jaworzyma Krynicka.
Jeśłi chcesz sie powłóczyć po knajpach to musisz niestety wybać zatłoczone, przepełnione chamstwem miejscowości np: zakopane, Szczyrk, albo Szklarska Poręba.
JA zawsze wolałem miejscowości gdzie sobie w pełni pojeżdze, a dyskoteki to już mi nie w głowie po 7 godzinach i ponad 50km na nartach.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-25, 02:38   

butter napisał/a:
Zależy czy chcesz sie pobawić czy pojeździć.... jeśli chcesz sie naprawde najeździć czytaj- zajeździć, to wpadaj do spindlerowy-młyn albo cerna-hora oba w czechach... zajeżdzenie gwarantowane... albo w Polsce to Bialka Tatrzańska, moze Czarna Góra, albo jak masz kase na paliwo to Jaworzyma Krynicka.
Jeśłi chcesz sie powłóczyć po knajpach to musisz niestety wybać zatłoczone, przepełnione chamstwem miejscowości np: zakopane, Szczyrk, albo Szklarska Poręba.
JA zawsze wolałem miejscowości gdzie sobie w pełni pojeżdze, a dyskoteki to już mi nie w głowie po 7 godzinach i ponad 50km na nartach.


yhy...
tylko wiesz następnym razem przeczytaj temat proponuje :P chodzilo o Karpacz a nie gdzie moge sobie pojezdzic... :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: karpacz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu