Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
opieka stomatologiczna w naszym miescie
Autor Wiadomość
klient 

Wiek: 41
Dołączył: 16 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-17, 20:26   opieka stomatologiczna w naszym miescie

Jestem bardzo ciekawy czy gdzies w naszym miescie sa jeszcze dentysci ktorzy chca usuwac chorego zeba w ramach NFZ bo ja juz stracilem w tym temacie nadzieje,najpierw [pare tygodni temu] odwiedzilem jednego z dentystow ktory tylko zatrul zeba i polecil leczenie kanalowe ktore kosztuje przeciez nie malo i zanim sie zastanowilem plomba wyleciala i znow zrobila sie jeszcze wieksza dziura i wiekszy bol oczywiscie.Dzisiaj kiedy juz jest prawie polowa zeba postanowilem ze usune go calkowicie i znowu pojawily sie problemy,najpierw jedna powiedziala ze nie usunie bo "kanal" jeszcze wchodzi w gre-dowidzenia,nastepna juz prywatnie w domu oswiadczyla ze mozna go usunac ale juz za oplata i to nie mala,trzecia powiedziala podobnie...... i tak siedze w domu z bolacym zebem,dziaslem,powoli tez zaczyna zbierac sie ropa i mam do wyboru albo zaplacic ok.100 i zeba usunac albo zaplacic dwa razy tyle i wyleczyc go kanalowo albo pojsc poprostu z ksiazeczka rum i sobie...pogadac a bardzo chcialbym go juz usunac,zna ktos stomatolga w tym temacie{ moze byc juz prywatnie ale w miare tanio}
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-12-18, 11:20   

Nic z tego wyczerpały się limity na leczenie "bezpłatne" z NFZ. Bezpłatne w cudzusłowiu, bo nigdy takie nie było. Osobiście jestem zarejestrowany na 10 stycznia. Do końca roku tylko za żywą gotówkę. Cierp albo płać.
0 UP 0 DOWN
 
mmagda12


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 14 / UP 13



Wysłany: 2008-01-18, 22:33   

Jezeli masz rope w zebie ,musisz najpierw przeleczyc antybiotykiem ,potem rtg i dopiero lekarz zdecyduje.Z bolem lazilam ponad m-c ,mase antybiotykow .Dopiero poszlam do dr Grabowskiego i niestety po rtg okazalo sie ,ze mialam polipa i musi usunac chirurg stomatolog.Udroznil mi i gdy "ropa zeszla" ,a fuj ,usunela mi do Pani chirurg ze szkoly na Slowianskiej(ciela dzaslo ,usunela polipa i zeba i szycie.Kosztowalo mnie to 150zl ,to niedrogo .
Jezeli chcesz usunac zeba z ropa ,to pamietaj ,ze zasrzyk nie bedzie dzialal ,to tak jakby rwac na zyca.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: miescie, naszym, opieka, stomatologiczna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu