Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Święto Koszykówki w sobotę
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-28, 10:50   Święto Koszykówki w sobotę

W najbliższą sobotę na hali MOSiR-u przy ulicy Oławskiej odbędzie się impreza sportowa pod hasłem "Święto Koszykówki". Wśród wielu atrakcji będzie można wziąć udział w rozgrywkach rodzinnych, konkursach rzutów oraz zobaczyć mecz brzeskich koszykarek z męskim zespołem z Warszawy.

PROGRAM IMPREZY (sobota - 1 października):

10.00 Rozgrywki rodzinne (zespoły 3-osobowe: Brzeg kontra Warszawa)
11.00 Konkurs rzutów za 3 punkty z udziałem Bolesława Rogozińskiego - mistrza, przeciwko któremu wystąpią 4 najlepsze zawodniczki
12.00 mecz - koszykarze Agrobazar-Mokate - koszykarki Cukierki Odra Brzeg

Organizatorzy gwaratują liczne atrakcje dla publiczności, konkursy z nagrodami, degustację kawy Mokate oraz aktywny wypoczynek z rodziną i sportem.

Do turnieju rodzinnego należy się zgłaszać w siedzibie K.S. Odra - Sukiennice 2.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-09-28, 16:15   

no powinienem zajść na degustacje KAFY!!!
bo do meczyków mam za młody skład-hehe
synio musi podrosnąć!!!
do SOBOTY!!!
POZDRAWIAM
0 UP 0 DOWN
 
KOZIOL 


Wiek: 42
Dołączył: 09 Wrz 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-30, 00:07   

no ja wpadne chyba tez na kawke. a co do ciebie Janek to mozesz mnie na ten dzien adoptowac. hehe
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-09-30, 09:38   

KOZIOL napisał/a:
no ja wpadne chyba tez na kawke. a co do ciebie Janek to mozesz mnie na ten dzien adoptowac. hehe


co do KAFKI - KOZIOŁKU-to chętnie napiję się jej w Twoim towarzystwie, adopcja nie wchodzi w grę-hehe (nie zdążymy z papierami-hehe),ale dzięki za propozycję i (tu Cie zmartwię!!!) nie jestem JANKIEM (chyba nie zrobie Ci tym przykrości-co?!?)

POZA tym dostałem powołanie do sędziowania i wynika z tego ze była by sprzeczność-więc grać nie MOGĘ!!!
POZDRAWIAM i do sobotki
;-)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-30, 17:11   

a mnie nie bedzie... ;( :cry: Wyjeżdżam do wro... a tak chciałam być... i pobawic sie troche:) Milej zabawy.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-10-08, 23:11   

W sobotę, 1 października, na hali MOSiR przy ulicy Oławskiej odbyło się "święto koszykówki", którego organizatorami były Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych Odra z Brzegu oraz miesięcznik AgroBazar z Warszawy. Kulminacyjnym punktem imprezy był mecz pokazowy brzeskich koszykarek z koszykarzami zespołu AgroBazar-Mokate, wcześniej jednak dla wszystkich zgromadzonych na hali przewidziano wiele atrakcji.
Święto rozpoczęło się od turnieju rodzinnego, w którym grano na jednego kosza po trzy osoby. Najlepsza okazała się rodzina Wawreniuków (z redaktorem naczelnym AgroBazaru w składzie) z Warszawy, która wyprzedziła trzy brzeskie rodziny - Iwanickich, Kubiaków oraz Frańczaków.
Po turnieju rodzinnym oglądano konkurs rzutów za trzy punkty, w którym cztery zawodniczki Odry rywalizowały z Bolesławem Rogozińskim. Zawodnik występował sam, natomiast Joanna Chełczyńska, Małgorzata Morka, Agnieszka Makowska i Olena Proszczenko tworzyły jednen zespół, który jednak nie sprostał mistrzowi. Bolesław Rogoziński trafił 79 na 100 rzutów, podczas gdy nasze koszykarki uztskały łącznie 64 celne rzuty. Nagrodą w konkursie było po 1 kg słodyczy na każdy jeden celny rzut powyżej 60.
W przerwach między konkurencjami swoje rzuty mogli oddawać kibice, którzy również byli nagradzani słodyczami z PWC Odra, a na trybunach można było skosztować kawy Mokate.
Na zakończenie odbyły się dwa mecze towarzyskie, wspomniane wcześniej spotkanie brzeskich koszykarek z AgroBazarem oraz mistrza Brzeskiej Ligi Koszykówki - Orbiliusza z warszawskim zespołem. Obie konfrontacje zakończyły się wygranymi gości: 77:70 z Odrą i 62:60 z Orbiliuszem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: koszykowki, sobote, swieto


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu