Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WSHE w Brzegu - Pytania i opinie.
Autor Wiadomość
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-08-08, 12:21   

Ciekawe co na to studenci tej "uczelni"
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-08-08, 18:09   

Niemal wszystkie "studia" w ostatnich latach stworzono jedynie dla kasy. Już nawet można zrobić wyższe przez internet i to uwaga, w szkole prawniczej. Dla mnie ktoś z wyższym wykształceniem (po szkole prywatnej) jest na takim samym poziomie jak licealista.
1 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2013-08-08, 19:26   

Yasiu prywatnej znaczy zaoczne czy jak ? Trochę błędne myślenie bo liceum robisz powiedzmy z przymusu edukacji do 18 lat. Dla mnie osoby które robią studia zaoczne i dodatkowo pracują pon-pt ba jeszcze w systemie zmianowym to czapki z głów ekstrema bowiem cały tydzień masz game over. Podejrzewam że nawet u nas w BG za darmo papierka nie dają i trzeba wykazać ...
0 UP 2 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-08-08, 19:47   

Śmiem wątpić - w Opolu w jednej z prywatnych uczelni wiem że dostawali wpisy do indeksu po miesiącu...
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2013-08-08, 21:14   

Są prywatne uczelnie i prywatne uczelnie... i były prywatne uczelnie. Kiedyś nawet na prywatnych uczelniach tych bardziej znanych nie było tak, że tylko pojawiając się dostawało się zaliczenia, trzeba było naprawdę się nauczyć i ogarnąć temat, żeby dostać zaliczenie.

A dzisiaj?
Mniej więcej wygląda to tak:


Link


Trochę w krzywym zwierciadle, ale coś w tym jest..
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2013-08-08, 21:26, w całości zmieniany 5 razy  
2 UP 0 DOWN
 
dajana 


Wiek: 44
Dołączyła: 22 Paź 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-10-22, 18:15   

Uczelnia jest calkiem spoko ;) Ja tam polecam;)
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2014-10-28, 15:23   

butters napisał/a:
Co prawda nie znam tej szkoły, ani nikogo kto do nie by uczęszczał, ale mam wyrobione zdanie na temat Wyższych Szkół Wszystkiego Najlepszego. Obecnie otworzyć taką placówkę to nie jest żaden problem-państwowa komisja akredytacyjna warunkowo może puścić ją w obieg, nawet jeżeli nie spełnia wszystkich wymogów stawianych szkole wyższej. Nikt z reguły nie dba tam o odpowiedni poziom dydaktyczny i szkoły te nastawione są na zwykłe ciągnięcie kasy z obywateli. Dyplom takiej uczelni również jest wart z reguły tyle, ile papier na którym został wydrukowany i tak też widzi to pracodawca.

Zastanów się więc dobrze czy nie lepiej jest podjąć za podobne kwoty studia zaoczne we Wrocławiu lub Opolu, ewentualnie zobaczyć jakie warunki są w tamtejszych prywatnych szkołach? Zapewne finansowo będą podobne, a dydaktycznie na pewno będą stały lepiej niż uczelnia akademicka w niespełna 40 000 mieście.

Ciekawe co powiedziałby Kanclerz czytając ten post, swojego (a może już nie) pracownika :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, opinie, pytania, wshe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu