Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WSHE w Brzegu - Pytania i opinie.
Autor Wiadomość
rodon 


Wiek: 57
Dołączył: 11 Maj 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2010-05-12, 07:05   

kurcze szkoda by było,ale jeśli wiesz jakie są przedmioty to napisz proszę.najwyżej zmienię kierunek.pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2010-11-13, 21:36   

Pomagam w pisaniu prac licencjackiej z pedagogiki wszelkiej maści. Info na maila
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2010-11-13, 23:23   

ondraszek_, to ogromny pedagog z ciebie skoro z wszelkiego zakresu pedagogiki :P

ktoś kiedyś powiedział że osoba do wszystkiego tak naprawde jest do niczego :)
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-01-08, 19:42   

blaster napisał/a:
ondraszek_, to ogromny pedagog z ciebie skoro z wszelkiego zakresu pedagogiki :P

ktoś kiedyś powiedział że osoba do wszystkiego tak naprawde jest do niczego :)

Widać blaster, że z Ciebie znawca pedagogiki, oj wielki znawca. Poczytaj trochę o tej nauce a potem zabieraj głos.Tak na marginesie to mogę pomóc również z socjologii, politologii, ekonomii.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-08, 21:06   

ondraszek_ napisał/a:
Widać blaster, że z Ciebie znawca pedagogiki, oj wielki znawca. Poczytaj trochę o tej nauce a potem zabieraj głos.


z czego to wywnioskowales? ze swoich wypocin ktore piszesz? gratuluje.

Wielki znawca pedagogiki, socjologii politologii i ekonomii pewnie amsz juz prof. zw. dr hab :D hahahahaha żal :lol: :lol: :lol: :lol:

ja również polecam ondraszka spec z niego pewnie wielki. Tak na marginesie ondraszek caly myk polega na tym aby prace napisac samemu z pomoca promotora a nie kupic od pseudo znawcy za 50 zeta bo pewnie tak się cenisz skoro masz tak rozlegle zdolnosci. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-01-09, 09:03   

blaster napisał/a:
ondraszek_ napisał/a:
Widać blaster, że z Ciebie znawca pedagogiki, oj wielki znawca. Poczytaj trochę o tej nauce a potem zabieraj głos.


z czego to wywnioskowales? ze swoich wypocin ktore piszesz? gratuluje.

Wielki znawca pedagogiki, socjologii politologii i ekonomii pewnie amsz juz prof. zw. dr hab :D hahahahaha żal :lol: :lol: :lol: :lol:

ja również polecam ondraszka spec z niego pewnie wielki. Tak na marginesie ondraszek caly myk polega na tym aby prace napisac samemu z pomoca promotora a nie kupic od pseudo znawcy za 50 zeta bo pewnie tak się cenisz skoro masz tak rozlegle zdolnosci. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skończ najpierw swoją zawodówke a potem pogadamy. A za 50 zeta jak piszesz to możesz się tego ten.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-10, 08:22   

wolalbym zawodowke skonczyc i mowic ze po niej jestem niz byc takim pacanem za 50 zeta jak ty :)

tak wiec pozdro pozdro alfo omego 5 kierunków :D hahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Juz ci mowilem jak ktos jest we wszystkim mistrzem jak niby ty to tak naprawde jest do dupy tak jak ty zreszta :lol: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-01-10, 09:31   

blaster napisał/a:
wolalbym zawodowke skonczyc i mowic ze po niej jestem niz byc takim pacanem za 50 zeta jak ty :)

tak wiec pozdro pozdro alfo omego 5 kierunków :D hahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

Juz ci mowilem jak ktos jest we wszystkim mistrzem jak niby ty to tak naprawde jest do dupy tak jak ty zreszta :lol: :lol:

Że też Matka Ziemia musi znosić takich cymbałów.
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-01-10, 09:32   

Żeby nie męczyć wzroku twoimi wypocinami dostałeś ode mnie ignora bałwanku.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-10, 10:22   

ondraszek_, ciesze cie twoim ignorem pacanku :) moż9e i ty mnie ignorujesz ale inni niech wiedza ze nie ejstes 50 zeta warty :)

jako że wielce szanowny ondraszek podobno mnie zignorowal lecz zaczyna mnie straszyć na pw sądami i innymi organami scigania pozwole sobie wyedytowac posta po rozmowie ze znajomą i zaoszczedzić sobie i jej niepotrzebnych nieprzyjemnosci zwiazanych z lazeniem po sądach czy innych tam.

Co do jakis tam przeprosin tak jak napisalem ci na pw
Ostatnio zmieniony przez blaster 2011-01-10, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ondraszek_ 


Wiek: 63
Dołączył: 27 Lip 2010

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2011-01-10, 20:18   

blaster miałem nie reagować na twoje posty jednak kolejne kłamstwo z twojej strony nie może przejść bez echa. Poniżej przytaczam wiadomość, która wysłałem ci na priva. trochę jakby inna niż ta, o której ty piszesz. czyżby u ciebie terść ulagała zmianie?!
oto ta wiadomość:
Posłuchaj kimkolwiek jesteś Piszesz nieprawdę, obrażasz mnie i szkalujesz, na dodatek publicznie, po prostu kłamiesz. Dyskredytujesz moją osobę w oczach tysięcy użytkowników forum. Na to się nie godzę. Żądam zamieszczenia przeprosin. Daję ci na to 3 dni liczą od 11 stycznia 2011 roku. Żądam również abyś zaprzestał publikowania w jakiejkolwiek formie, nieprawdziwych informacji o mnie. Rozumiem prowadzenie dialogu na forum (temu ono służy) ale nie w sposób prezentowany przez ciebie. Dlatego też przeproś za swoje fałszywe i kłamliwe informacje o mnie. Zrób to w sposób jaki wskazałem. Nie wiem na ile znasz prawo, jeśli mało to wiedz, że nieznajomość prawa szkodzi. Przemyśl to. Nie będę z tobą dalej polemizował na forum. Z tej prostej przyczyny, że twoje wpisy są nacechowane li tylko i wyłącznie nienawiścią (nie wiedzieć dlaczego). Na koniec dodam tylko, że każde IP jest przyporządkowane do konkretnej osoby. Moje również. Każdy uprawniony do tego organ może to szybko ustalić.
1 UP 1 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-10, 21:24   

i jakie klamstwo ? bo ja się tu niczego niedoszukuje pisze o organach scigania czy tam sądach a ty o uprawnionych organach ktore moga to ustalic, czyli niby czym tesciowej? rotfl
0 UP 0 DOWN
 
kontrakt 



Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010

UP 46 / UP 22



Wysłany: 2011-01-19, 22:27   

ondraszek_ napisał/a:
Na koniec dodam tylko, że każde IP jest przyporządkowane do konkretnej osoby. Moje również. Każdy uprawniony do tego organ może to szybko ustalić.


Czasem człowiek usilnie chcąc być mądry kompletne bzdury pisze;)
0 UP 0 DOWN
 
Vivien 


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-15, 08:34   

Bilu napisał/a:
To ja mże tak nieśmiało zapytam ... kto prócz mnie jeszcze tam chodzi :oops: :?:
ja tam chodziłam, bezprobemowo skończyłam ;p
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2013-08-07, 23:16   

Ostatnio przeglądałem artykuł na newsweeku o najgorszych wyższych szkołach w naszym kraju jak i na świecie, jak myslicie które miejsce zajmuje nasza rodowita uczelnia ?

W Polsce 378

Na Świecie 15355

I dodatkowo łapie się do 25% najgorszych Wyższych Szkół w Europie

http://blogi.newsweek.pl/...e-w-polsce.html
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, opinie, pytania, wshe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu