Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
UWAGA zmiany w ofercie UPC w Brzegu
Autor Wiadomość
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 20:51   UWAGA zmiany w ofercie UPC w Brzegu

Witam

W dniu dzisiejszym została wprowadzona planowana zmiana w sposobie przesyłania sygnału Telewizji Kablowej. Obecnie jest on emitowany z Wrocławia. Skutkuje to pojawieniem się nowych programów w dotychczasowej ofercie. W związku z innymi częstotliwościami, na jakich nadawane są programy z Wrocławia, część programów pozmieniała swoje ułożenie w telewizorach, względem dotychczasowej oferty. Proszę o ponowne zaprogramowanie swoich odbiorników. Przepraszamy za zaistniałe trudności.

Korzyści wynikające z sygnału wrocławskiego polegają nie tylko na wprowadzeniu nowych programów w ofercie, ale również na poszerzeniu opcji Premium o dodatkowy program HBO2 oraz trzy nowe programy Canal+
Dalsze szczegóły wkrótce.

Wszelkie informacje pod nr. tel 0 513 531 150 lub 0 790 26 26 79


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2007-12-04, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 21:18   

szkoda tylko że ludzie siedzący na infolini wogole niewiedzą co tam robia zostaje zgłoszone poprzestawianie programów a kobieta na infolini mowi ze to telewizor się rozprogramował i to wina klienta anie usługodawcy pełna porażka ...
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 21:32   

blaster napisał/a:
szkoda tylko że ludzie siedzący na infolini wogole niewiedzą co tam robia zostaje zgłoszone poprzestawianie programów a kobieta na infolini mowi ze to telewizor się rozprogramował i to wina klienta anie usługodawcy pełna porażka ...


Jeśli jest taka możliwość proszę o podanie z kim była przeprowadzona rozmowa (Imie konsultanta ), lub ewentualnie dokładna godzina połączenia. Wszystkie rozmowy są rejestrowane, a biuro z całą pewnością było o fakcie informowane . Pozostaje mi Szczerze i gorąco Pana Przeprosić. Widzę, że pomimo moich starań nie udało się powiadomić wszystkich naszych Abonentów. Choć nie należy to do moich obowiązków, oraz nie mam na to żadnego wpływu, osobiście czuje się za to odpowiedzialny.
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2007-12-04, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 21:50   

godzine da się załatwić :) ale poco niechciałbym tej Pani robić żadnych problemów a z drugiej strony zbywanie ludzi nieprawdziwymi historyjkami i wmawianie im ze to ich wina jest nie fair :)

pozdrawiam ta panią i mam nadzieje ze 2 raz na nią nie trafie :) hehe
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-04, 21:56   

blaster napisał/a:
szkoda tylko że ludzie siedzący na infolini wogole niewiedzą co tam robia

blaster napisał/a:
ale poco niechciałbym tej Pani robić żadnych problemów

To sie zdecyduj czy chcesz mieć rzetelne biuro obsługi klienta czy nie.
Ostatnio zmieniony przez kisiol 2007-12-04, 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 22:05   

blaster napisał/a:
godzine da się załatwić :) ale poco niechciałbym tej Pani robić żadnych problemów a z drugiej strony zbywanie ludzi nieprawdziwymi historyjkami i wmawianie im ze to ich wina jest nie fair :)

pozdrawiam ta panią i mam nadzieje ze 2 raz na nią nie trafie :) hehe


Tu nie chodzi o robienie, czy nierobienie komuś problemów. Jest to bardzo istotne, ponieważ tego typu informacje powinny być podawane rzetelnie. O ile mi wiadomo, jest to jedyny taki przypadek, związany z tą sytuacją, dlatego tym bardziej powinien być wyjaśniony. Jeszcze raz proszę o ustalenie tej godziny oraz jeśli jest to możliwe o przesłanie jej na PW.
Dzięki
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
malinabrzeg 



Wiek: 42
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 7 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 23:08   

Co mi po tych korzyści skoro nie ma kilku programów, a najbardziej mi zależy na AXN. I znów trzeba siedzieć godzinę przy telewizorze i wszystko programować na nowo. Wie ktoś czy ta sytuacja jest czasowa czy tak już zostanie. :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 23:34   

malinabrzeg napisał/a:
Co mi po tych korzyści skoro nie ma kilku programów, a najbardziej mi zależy na AXN.:twisted:


Proszę o podanie jakich programów niema ?
Oferta została poszerzona, a nie zubożona
Wszystkie dotychczasowe programy są, zmieniła się tylko częstotliwość. AXN również jest na częstotliwości K37 ( w niektórych telewizorach C 37).
malinabrzeg napisał/a:
Wie ktoś czy ta sytuacja jest czasowa czy tak już zostanie. :twisted:


Układ programów pozostaje na stałe. Jeszcze raz przypomnę, zmiana częstotliwości wynika z innych ustawień we Wrocławiu względem oferty dotychczasowej w Naszym Mieście.
Jeśli istnieje taka potrzeba proszę o kontakt na PW, prześlę aktualny wykaz częstotliwości.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
malinabrzeg 



Wiek: 42
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 7 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 23:41   

Poproszę ten aktualny wykaz częstotliwości. Mając go ustawię kanał 10 razy szybciej niż przeszukując wszystkie częstotliwości.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 23:49   

podpisuję sie do prośby malinabrzeg,
A najlepiej wykaz częstotliwości przed i po, by było wiadomo, które programy zmieniły.
Nie będę teraz sprawdzał czy wszystkie kanały mam OK, co najwyżej poprzestawiam sobie kolejności, zamiast ustawiac na nowo.
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-05, 00:37   

malinabrzeg napisał/a:
Poproszę ten aktualny wykaz częstotliwości.


Wszystkie chętne osoby proszę o podanie adresu na który mam wysłać te wykazy.
Są to 2 pliki. w Exelu
Kontakt na PW lub tvkbrzeg@wp.pl

Z uwagi na nadmiar obowiązków, programingi są wysyłane rano, lub po 20:30-21:00
Pilne pytania proszę kierować na numer telefonu podany w pierwszym poście.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez osiolekGucio 2007-12-05, 21:53, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-05, 22:17   

nie da się zamiescic linku do tych 2 plikow zeby kazdy mogl sobie sciagnac?
0 UP 0 DOWN
 
Janiss 
tsss...



Wiek: 37
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-06, 12:29   

osiolekGucio napisał/a:
W związku z innymi częstotliwościami, na jakich nadawane są programy z Wrocławia, część programów pozmieniała swoje ułożenie w telewizorach, względem dotychczasowej oferty. Proszę o ponowne zaprogramowanie swoich odbiorników. Przepraszamy za zaistniałe trudności.

Mi to tam żadnej różnicy w sumie nie robi, bo i tak mam zawsze bandżaj z tymi programami, nie przykładam do tego jakiejś większej wagi ; P (kilka najważniejszych stacji ułożone kolejno od 1 do 15, reszta w moim telewizorze "żyje swoim własnym życiem" ; D)

osiolekGucio napisał/a:
Korzyści wynikające z sygnału wrocławskiego polegają nie tylko na wprowadzeniu nowych programów w ofercie

Przede wszystkim WIELKIE DZIĘKI za TVP Kultura (do tej pory mogłam obejść się smakiem czytając gazetę telewizyjną, a w niej proponowane -naprawdę świetne- filmy i spektakle Teatru Telewizji...) oraz za Edusat.... <bije czołem>

W związku z tym... malinabrzeg, Screw AXN ; )
Ostatnio zmieniony przez Janiss 2007-12-06, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-06, 21:10   

Janiss napisał/a:
[Przede wszystkim WIELKIE DZIĘKI za TVP Kultura (do tej pory mogłam obejść się smakiem czytając gazetę telewizyjną, a w niej proponowane -naprawdę świetne- filmy i spektakle Teatru Telewizji...) oraz za Edusat.... <bije czołem>


Dziękuję gorąco za te słowa. Może to dziwne, ale są to pierwsze oznaki zadowolenia połączone z nutką wdzięczności. O ile same zmiany są zatwierdzone odgórnie, o tyle niesamowita praca została i dalej jest wkładana przez Nasz lokalny, jak i wrocławski dział techniczny w to, aby jak w najmniejszym stopniu utrudnić Państwu żywot. Osobiście wcale nie uważam się za osobę wielce zasłużoną w sprawie, choć swój dom ostatnio widziałem we wtorek, ale jako osoba obserwująca to od wewnątrz, proszę gorąco o wyrozumiałość dla tych chłopców. Szczególnie mam tu na myśli Dawida ( serwisanta) i Darka ( instalatora), czyli nasz brzeski dział.

Wszystko to co dzieje się w Naszym mieście, nie ma na celu wyłącznie dostarczenia dodatkowych programów. Zależało nam na podłączeniu do Wrocławia, ponieważ jakiekolwiek zmiany wprowadzane w czołowych miastach, a takim jest Wrocław, będą automatem dotyczyć Brzegu. Chodzi tu o zakres od dodatkowych usług , aż po cyfryzację sygnału włącznie. Podłączenie do Wrocławia, daje nam możliwość skorzystania z tych nowości bez zbędnego oczekiwania.

Na koniec mała informacja dla osób posiadających usługę Premium HBO. W najbliższych dniach, będę się z Państwem kontaktował w celu wymiany filierka na dekoder . Pozwoli to na odbiór dodatkowo programu HBO2.

Wkrótce konkurs Canal +. Szczegóły niebawem.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
zipi 



Wiek: 70
Dołączył: 20 Kwi 2005

UP 64 / UP 34


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-06, 22:17   

Witam i pozdrawiam. Dzięki za szybką i sprawną operacje zmiany i dołożenia kanałów. Za to stawiam piwo. Ale wytłumacz mi dlaczego niektóre kanały powtarzają się: np:TVN Style mam na kanałach oznaczonych CH 57 i CC 36 , Planete na kanałach CH 58 i CC 38, National Geografic na kanale CH 45 i CC 07. (oznaczenia takie CC i CH mam spisane z mojego telewizora, ale po nr da się je ustalić na innych telewizorach). I nie jest to wada mojego telewizora, bo wczoraj i dzisiaj ustawiałem sąsiadom kanały i tam też te stacje powtarzały się.I na koniec Jetix Play i Mezzo po jednym dniu działania już nie są aktywne. :( :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, ofercie, upc, uwaga, zmiany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu