Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
IV liga 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 15:27   

XIII kolejka

LUKS Nysa II UGKS Odra Brzeg I 4 : 8

UGKS Odra Brzeg II MKS Sokół Niemodlin II 8 : 5
LZS Smardy GUKS Byczyna 3 : 8
UKS MOS Opole Grom Szybowice 6 : 8
OKS Olesno UKS Dalachów 4 : 8
Orzeł Branice LUKS Mańkowice 5 : 8
Polonia Karłowice DOKiS Dobrodzień 2 : 8

LUKS II Nysa - UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra:
Krzysztof Pacek 3,5; Paweł Pacek 3,5; Wojciech Iwasyszyn 1; Michał Galas

Gry:
Dawid Gawron, Przemysław Kwaśniewski - Wojciech Iwasyszyn, Michał Galas 3:0 (1:0)
Dariusz Politański, Krzysztof Wala - Krzysztof Pacek, Paweł Pacek 0:3 (1:1)
Krzysztof Wala - Michał Galas 3:1 (2:1)
Dawid Gawron - Krzysztof Pacek 0:3 (2:2)
Przemysław Kwaśniewski - Wojciech Iwasysyzn 0:3 (2:3)
Dariusz Politański - Paweł Pacek 0:3 (2:4)
Krzysztof Wala - Krzysztof Pacek 0:3 (2:5)
Dawid Gawron - Michał Galas 3:1 (3:5)
Przemysław Kwaśniewski - Paweł Pacek 1:3 (3:6)
Dariusz Politański - Wojciech Iwasyszyn 3:1 (4:6)
Przemysław Kwaśniewski - Krzysztof Pacek 0:3 (4:7)
Krzysztof Wala - Paweł Pacek 0:3 (4:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-06, 15:38   

1 UGKS Odra Brzeg I 13 26 104 : 24
2 LUKS Nysa II 13 23 99 : 35
3 GUKS Byczyna 13 21 95 : 55
4 MKS Sokół Niemodlin II 13 18 89 : 60
5 LUKS Mańkowice 13 17 87 : 68
6 UKS Dalachów 13 15 87 : 70
7 Grom Szybowice 13 14 76 : 77
8 UGKS Odra Brzeg II 13 12 71 : 78
9 OKS Olesno 13 12 72 : 76
10 Orzeł Branice 13 11 70 : 87
11 DOKiS Dobrodzień 13 7 56 : 82
12 Polonia Karłowice 13 4 50 : 93
13 UKS MOS Opole 13 2 40 : 102
14 LZS Smardy 13 0 15 : 104
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 12:33   

TERMINARZ II RUNDY - GRUPA I (1-7)

Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Pauza

Grom Szybowice - LUKS Nysa II
UKS Dalachów - GUKS Byczyna
MKS Sokół Niemodlin II - LUKS Mańkowice

Kolejka nr 15 29.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Grom Szybowice

LUKS Nysa II - Pauza
GUKS Byczyna - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - MKS Sokół Niemodlin II

Kolejka nr 16 07.03.2008
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg I

LUKS Nysa II - LUKS Mańkowice
GUKS Byczyna - Pauza
Grom Szybowice - MKS Sokół Niemodlin II

Kolejka nr 17 14.03.2008
LUKS Mańkowice - UGKS Odra Brzeg I

LUKS Nysa II - UKS Dalachów
GUKS Byczyna - Grom Szybowice
MKS Sokół Niemodlin II - Pauza

Kolejka nr 18 28.03.2008
MKS Sokół Niemodlin II - UGKS Odra Brzeg I

LUKS Nysa II - GUKS Byczyna
LUKS Mańkowice - Pauza
UKS Dalachów - Grom Szybowice

Kolejka nr 19 04.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - GUKS Byczyna

LUKS Nysa II - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Mańkowice - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Pauza

Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - LUKS Nysa II

MKS Sokół Niemodlin II - GUKS Byczyna
UKS Dalachów - LUKS Mańkowice
Grom Szybowice - Pauza


TERMINARZ II RUNDY - GRUPA II (8-14)

Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg II - Pauza

OKS Olesno - LZS Smardy
Orzeł Branice - UKS MOS Opole
DOKiS Dobrodzień - Polonia Karłowice

Kolejka nr 15 29.02.2008
LZS Smardy - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - Pauza
Polonia Karłowice - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - DOKiS Dobrodzień

Kolejka nr 16 07.03.2008
UGKS Odra Brzeg II - UKS MOS Opole

OKS Olesno - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - Pauza
DOKiS Dobrodzień - LZS Smardy

Kolejka nr 17 14.03.2008
Polonia Karłowice - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - UKS MOS Opole
Orzeł Branice - LZS Smardy
DOKiS Dobrodzień - Pauza

Kolejka nr 18 28.03.2008
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - Orzeł Branice
Polonia Karłowice - Pauza
UKS MOS Opole - LZS Smardy

Kolejka nr 19 04.04.2008
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień
LZS Smardy - Polonia Karłowice
UKS MOS Opole - Pauza

Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg II - OKS Olesno

DOKiS Dobrodzień - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - Polonia Karłowice
LZS Smardy - Pauza
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 12:34   

TERMINARZ II RUNDY - GRUPA I (1-7)

Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Pauza

Grom Szybowice - LUKS Nysa II
UKS Dalachów - GUKS Byczyna
MKS Sokół Niemodlin II - LUKS Mańkowice

Kolejka nr 15 29.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Grom Szybowice

LUKS Nysa II - Pauza
GUKS Byczyna - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - MKS Sokół Niemodlin II

Kolejka nr 16 07.03.2008
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg I

LUKS Nysa II - LUKS Mańkowice
GUKS Byczyna - Pauza
Grom Szybowice - MKS Sokół Niemodlin II

Kolejka nr 17 14.03.2008
LUKS Mańkowice - UGKS Odra Brzeg I

LUKS Nysa II - UKS Dalachów
GUKS Byczyna - Grom Szybowice
MKS Sokół Niemodlin II - Pauza

Kolejka nr 18 28.03.2008
MKS Sokół Niemodlin II - UGKS Odra Brzeg I

LUKS Nysa II - GUKS Byczyna
LUKS Mańkowice - Pauza
UKS Dalachów - Grom Szybowice

Kolejka nr 19 04.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - GUKS Byczyna

LUKS Nysa II - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Mańkowice - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Pauza

Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - LUKS Nysa II

MKS Sokół Niemodlin II - GUKS Byczyna
UKS Dalachów - LUKS Mańkowice
Grom Szybowice - Pauza


TERMINARZ II RUNDY - GRUPA II (8-14)

Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg II - Pauza

OKS Olesno - LZS Smardy
Orzeł Branice - UKS MOS Opole
DOKiS Dobrodzień - Polonia Karłowice

Kolejka nr 15 29.02.2008
LZS Smardy - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - Pauza
Polonia Karłowice - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - DOKiS Dobrodzień

Kolejka nr 16 07.03.2008
UGKS Odra Brzeg II - UKS MOS Opole

OKS Olesno - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - Pauza
DOKiS Dobrodzień - LZS Smardy

Kolejka nr 17 14.03.2008
Polonia Karłowice - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - UKS MOS Opole
Orzeł Branice - LZS Smardy
DOKiS Dobrodzień - Pauza

Kolejka nr 18 28.03.2008
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - Orzeł Branice
Polonia Karłowice - Pauza
UKS MOS Opole - LZS Smardy

Kolejka nr 19 04.04.2008
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg II

OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień
LZS Smardy - Polonia Karłowice
UKS MOS Opole - Pauza

Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg II - OKS Olesno

DOKiS Dobrodzień - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - Polonia Karłowice
LZS Smardy - Pauza
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 18:42   

UGKS Odra Brzeg - Grom Szybowice 8:1
Odra:
Wojciech Iwasyszyn 2,5; Arkadiusz Pająk 2; Michał Galas 2; Paweł Pacek 1,5; Jarosław Franczyk

Gry:
Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn - Bogdan Swatek, Adam Plewnia 3:0 (1:0)
Michał Galas, Jarosłąw Franczyk - Zygmunt Gołębiowski, Stanisław Humieniecki 2:3 (1:1)
Arkadiusz Pająk - Andrzej Gajewski 3:0 (2:1)
Michał Galas - Bogdan Swatek 3:2 (3:1)
Wojciech IWasysyzn - Zygmunt Gołębiowski 3:1 (4:1)
Paweł Pacek - Adam Plewnia 3:0 (5:1)
Arkadiusz Pająk - Bogdan Swatek 3:1 (6:1)
Michał Galas - Andrzej Gajewski 3:2 (7:1)
Wojciech Iwasysyzn - Stanisław Humieniecki 3:0 (8:1)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 18:43   

XIV kolejka
Grom Szybowice - LUKS II Nysa II 5:8
UKS Dalachów - GUKS Byczyna 7:7
MKS Sokół II Niemodlin - LUKS Mańkowice 8:4

XV kolejka
GUKS Byczyna - LUKS Mańkowice 7:7
UKS Dalachów - MKS Sokół II Niemodlin 8:4

1. UGKS Odra Brzeg 14 8 112:25
2. LUKS II Nysa 14 25 107:40
3. GUKS Byczyna 15 23 109:69
4. MKS Sokół II Niemodlin 15 20 101:104
5. UKS Dalachów 15 18 102:81
6. LUKS Mańkowice 15 18 100:81
7. Grom Szybowice 15 14 82:93

Grupa spadkowa

XIV kolejka

OKS Olesno - LZS Smardy 8:2
Orzeł Branice - UKS MOS Opole 8:5
DOKiS Dobrodzień - Polonia Karłowice 8:3

XV kolejka
LZS Smardy - UGKS Odra II Brzeg 5:8

Polonia Karłowice - Orzeł Branice 7:7
UKS MOS Opole - DOKiS Dobrodzień 1:8

8. OKS Olesno 14 14 80:78
9. UGKS Odra II Brzeg 14 14 79:83
10. Orzeł Branice 15 14 85:99
11. DOKiS Dobrodzień 15 11 72:86
12. Polonia Karłowice 15 5 60:108
13. UKS MOS Opole 15 2 46:118
1.4 LZS Smardy 15 0 22:120
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-22, 08:21   

UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra:
Arkadiusz Pająk 3,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Krzysztof Pacek 1,5; Michał Galas 0,5

Gry:
Piotr Duda, Marcin Pamula - Krzysztof Pacek - Michał Galas 1:3 (0:1)
Paweł Stańczyk, Igor Dąbrowski - Krzysztof Pacek, Wojciech Iwasyszyn 2:3 (0:2)
Paweł Stańczyk - Michał Galas 3:2 (1:2)
Piotr Duda - Krzysztof Pacek 0:3 (1:3)
Igor Dąbrowski - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (1:4)
Marcin Pamula - Arkadiusz Pająk 0:3 (1:5)
Paweł Stańczyk - Krzysztof Pacek 3:2 (2:5)
Piotr Duda - Michał Galas 3:1 (3:5)
Igor Dąbrowski - Arkadiusz Pająk 0:3 (3:6)
Marcin Pamula - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (3:7)
Igor Dąbrowski - Krzysztof Pacek 3:1 (4:7)
Paweł Stańczyk - Arkadiusz Pająk 0:3 (4:8)

Grupa awansowa

XVI kolejka

LUKS II Nysa - LUKS Mańkowice 8:1
Grom Szybowice - Sokół II Niemodlin 8:5

1. UGKS Odra Brzeg 15 30 120:29
2. LUKS Nysa II 15 27 115:41
3. GUKS Byczyna 15 23 109:69
4. MKS Sokół Niemodlin II 16 20 106:112
5. UKS Dalachów 16 18 106:89
6. LUKS Mańkowice 16 18 101:89
7. Grom Szybowice 16 16 90:98

Grupa spadkowa

XVI kolejka
UGKS Odra II Brzeg - UKS MOS Opole 7:7

OKS Olesno - Polonia Karłowice 7:7
DOKiS Dobrodzień - LZS Smardy 8:2

8. OKS Olesno 15 15 87:85
9. UGKS Odra II Brzeg 15 15 86:90
10. Orzeł Branice 15 14 85:99
11. DOKiS Dobrodzień 16 13 80:88
12. Polonia Karłowice 16 6 67:115
13. UKS MOS Opole 16 3 53:125
14. LZS Smardy 16 0 24:128
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-22, 08:47   

LUKS Mańkowice - UKS Odra Brzeg 2:8
Odra:
Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Pająk 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Michał Galas 0,5

Gry
Jarosław Gawlik, Grzegorz Gawlik - Arkadiusz Pająk, Michał Galas 2:3 (0:1)
Krzysztof Albrycht, Adrian Zawiasa - Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn 0:3 (0:2)
Krzysztof Albrycht - Michał Galas 3:0 (1:2)
Adrian Zawiasa - Paweł Pacek 1:3 (1:3)
Grzegorz Gawlik - Wojciech Iwasyszyn 2:3 (1:4)
Jarosław Gawlik - Arkadiusz Pająk 0:3 (1:5)
Krzysztof Albrycht - Paweł Pacek 0:3 (1:6)
Adrian Zawiasa - Michał Galas 3:2 (2:6)
Grzegorz Gawlik - Arkadiusz Pająk 1:3 (2:7)
Jarosław Gawlik - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (2:8)

Grupa awansowa

XVII kolejka

LUKS II Nysa - UKS Dalachów 7:7
GUKS Byczyna - Grom Szybowice 8:5

1. UGKS Odra Brzeg 16 32 128:31
2. LUKS II Nysa 16 28 122:48
3. GUKS Byczyna 16 25 117:74
4. Sokół II Niemodlin 16 20 106:112
5. UKS Dalachów 17 19 113:96
6. LUKS Mańkowice 17 18 103:97
7. Grom Szybowice 17 16 95:106

Grupa spadkowa

XVII kolejka
Polonia Karłowice - UGKS Odra II Brzeg 8:5

OKS Olesno - UKS MOS Opole 8:2
Orzeł Branice - LZS Smardy 8:2

8. OKS Olesno 16 17 95:87
9. Orzeł Branice 16 16 93:101
10. UGKS Odra II Brzeg 16 15 91:98
11. DOKiS Dobrodzień 16 13 80:88
12. Polonia Karłowice 17 8 75:120
13. UKS MOS Opole 17 3 55:133
14. LZS Smardy 17 0 26:136
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-30, 15:21   

Sokół II Niemodlin – UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra:
Arkadiusz Pająk 3,5; Paweł Pacek 2,5; Michał Galas 2; Jagoda Kawula

Gry
Jan Patrys, Jacek Salata – Michał Galas, Jagoda Kawula 3:0 (1:0)
Edward Micuń, Elżbieta Król – Arkadiusz Pająk, Paweł Pacek 0:3 (1:1)
Jacek Salata – Jagoda Kawula 3:1 (2:1)
Edward Micuń – Michał Galas 1:3 (2:2)
Jan Patrys – Paweł Pacek 2:3 (2:3)
Elżbieta Król – Arkadiusz Pająk 0:3 (2:4)
Jacek Salata – Michał Galas 3:1 (3:4)
Edward Micuń – Jagoda Kawula 3:1 (4:4)
Jan Patrys – Arkadiusz Pająk 0:3 (4:5)
Elżbieta Król – Paweł Pacek 0:3 (4:6)
Jan Patrys – Michał Galas 2:3 (4:7)
Jacek Salata – Arkadiusz Pająk 1:3 (4:8)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-30, 15:24   

XVIII kolejka

Grupa awansowa


LUKS II Nysa - GUKS Byczyna 8:4
UKS Dalachów - Grom Szybowice 8:2

1. UGKS Odra Brzeg I 17 34 136:35
2. LUKS II Nysa 17 30 130:52
3. GUKS Byczyna 17 25 122:22
4. UKS Dalachów 18 21 122:38
5. Sokół II Niemodlin 17 20 112:00
6. LUKS Mańkowice 17 18 104:37
7. Grom Szybowice 18 16 98:54

Grupa spadkowa

DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra II Brzeg 8:3
OKS Olesno - Orzeł Branice 5:8
UKS MOS Opole - LZS Smardy 8:5

8. Orzeł Branice 17 18 102:46
9. OKS Olesno 17 17 101:35
10. DOKiS Dobrodzień 17 15 89:31
11. UGKS Odra II Brzeg 17 15 95:46
12. Polonia Karłowice 17 8 77:00
13. UKS MOS Opole 18 5 65:18
14. LZS Smardy 18 0 33:24
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-06, 07:53   

UGKS Odra Brzeg – GUKS Byczyna 8:6
Odra:
Arkadiusz Pająk 3,5; Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2; Jagoda Kawula, Michał Galas

Gry:
Wojciech Iwasyszyn. Jagoda Kawula – Michał Krzyżanek, Jakub Swerhun 1:3 (0:1)
Arkadiusz Pająk, Paweł Pacek – Robert Kochan, Michał Swerhun 3:0 (1:1)
Paweł Pacek – Jakub Swerhun 3:1 (2:1)
Michał Galas – Robert Kochan 0:3 (2:2)
Arkadiusz Pająk – Michał Swerhun 3:1 (3:2)
Wojciech Iwasyszyn – Michał Krzyżanek 2:3 (3:3)
Paweł Pacek – Robert Kochan 3:0 (4:3)
Jagoda Kawula – Jakub Swerhun 0:3 (4:4)
Arkadiusz Pająk – Michał Krzyżanek 3:1 (5:4)
Wojciech Iwasyszyn – Michał Swerhun 3:0 (6:4)
Arkadiusz Pająk – Robert Kochan 3:0 (7:4)
Paweł Pacek – Michał Krzyżanek 2:3 (7:5)
Jagoda Kawula – Michał Swerhun 1:3 (7:6)
Wojciech Iwasyszyn – Jakub Swerhun 3:0 (8:6)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-06, 07:57   

XIX kolejka

Grupa awansowa
LUKS II Nysa - Sokół II Niemodlin przełożony
LUKS Mańkowice - Grom Szybowice 8:2

1. UGKS Odra Brzeg 18 36 144:41
2. LUKS II Nysa 17 30 130:52
3. GUKS Byczyna 18 25 127:90
4. UKS Dalachów 18 21 121:98
5. LUKS Mańkowice 18 20 111:99
6. Sokół II Niemodlin 17 20 110:120
7. Grom Szybowice 19 16 99:122

Grupa spadkowa
Orzeł Branice - UGKS Odra II Brzeg 8:5
OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień 5:8
LZS Smardy - Polonia Karłowice 6:8

8. Orzeł Branice 18 20 109:111
9. OKS Olesno 18 17 105:103
10. DOKiS Dobrodzień 18 17 96:96
11. UGKS Odra II Brzeg 18 15 99:114
12. Polonia Karłowice 18 10 83:126
13. UKS MOS Opole 18 5 63:138
14. LZS Smardy 19 0 37:152
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 18:37   

UGKS Odra Brzeg - LUKS II Nysa 8:0 walkower
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 18:39   

Grupa awansowa

1. UGKS Odra Brzeg 19 38 152:41

2. LUKS II Nysa 19 32 138:64
3. GUKS Byczyna 19 27 135:92
4. UKS Dalachów 19 23 129:101
5. LUKS Mańkowice 19 20 114:107
6. Sokół II Niemodlin 19 20 116:136
7. Grom Szybowice 19 16 99:122

Grupa spadkowa

8. Orzeł Branice 19 22 117:116
9. OKS Olesno 19 19 113:107
10. DOKiS Dobrodzień 19 17 101:104
11. UGKS Odra II Brzeg 19 15 103:122
12. Polonia Karłowice 19 12 91:134
13. UKS MOS Opole 19 5 69:146
14. LZS Smardy 19 0 37:152
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 18:40   

W sezonie 2007/08 grali:

Paweł Pacek (16 meczów; 40 punktów)
Arkadiusz Pająk (13; 32)
Wojciech Iwasyszyn (14; 25,5)
Krzysztof Pacek (10; 23)
Michał Galas (16; 17,5)
Jarosław Franczyk (6; 5)
Katarzyna Iwasyszyn (1; 1)
Jagoda Kawula (2; 0)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, iv, liga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu