Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
DKL albo Dyskusyjny Klub Literacki
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-23, 12:50   DKL albo Dyskusyjny Klub Literacki

wolni ludzie - czas tworzyć ;) po prostu załóżmy go --- na www.nasza-klasa.pl jest profil sżp - można to robić tam, można to robić tutaj, z niczego się nie weźmie raczej. może się wziąć z naszych rozmów, chociazby internetowych.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Padła propozycja aby sie dyskusyjnie spotkać nad literaturą. Trzy osoby wyraziły akces, ale może jest nas więcej, chętnych żeby o literaturze pogadać? Kto jeszcze? Jakie tematy? Miejsce i czas? Wolni ludzie - czas tworzyć :) ))))))







edit: smooth - wydzieliłem o Stanisławie Barańczaku i scaliłem
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-11-24, 16:01, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-23, 20:06   

Radek W. napisał/a:
wolni ludzie - czas tworzyć


Z tym Norwidem to nie przypadek rozumiem?;)

Nie no, jak dla mnie super. Jeżeli się pojawią odpowiednie tematy, to i na żywo można je obgadać =]
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-23, 20:34   

Ja i Indra (jak zwykle) chętnie przyjdziemy na takie spotkanie, chociażby sobie posłuchać :D

Tylko proszę ustalić termin, my lubimy uczestniczyć we wszelkich spotkaniach, z których można coś wynieść :D

(i mamy nadzieję, że nie pojawi się tutaj post typu "niestety mnie i Indry nie będzie, ponieważ Indra ma katar", jak to ostatnio bywało ;p)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-23, 22:18   

Ja i Indra chętnie się pojawimy, jeśli możemy tylko słuchać.:)
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-23, 22:39   

jestem za:)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-11-23, 22:51   

w miarę możliwości i przystępności czasowej, także mogę przyłączyć się do dyskusji.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-08, 20:02   

no słuchajcie to ja proponuję sie spotkać w weekend przed świętami i umówic sie co sobie poczytamy na ten czas żeby mówic o tym samym? Hm? Co wy na to?
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-12-08, 22:09   

Jestem do dyspozycji i jak najbardziej akceptuję ten pomysł.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-08, 22:34   

pytanie jaki temat obcykamy? moge przygotoac materaiły jakies do rozmów
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-09, 00:04   

Weekend przed świętami? Czyli 22-23? Jeżeli tak to super, będę wtedy w domu;) I daj Radku znać wcześniej o jakich tekstach myślałeś, bo ja mam jeden, który mnie teraz ciekawi i może jakoś się dobrze wkomponuje do tego, co tam umyślisz;)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 03:45   

Bo jest tak, że 22 grudnia koleżeństwo z Namysłowa chce zrobic coś co nazwali Slamem.
Więc w ramach rozgrzewki moglibyśmy sie spotkać w ramach DKL :) bo wyjazd do namslau byśmy mieli na wieczór. Zresztą kto wie, może zrobimy w sżpie jaka małą wigilię skormna jakw obórce;) To wówczas by my mogli się styknąć i ustalić jakby to miało działać. Uważam że żeby rozmowa miała sens, musi mieć w zapleczu konkret - czyli jakiś tekst, esej, wiersz, powieść. Inaczej popadniemy w ogólniki.
Nie chodzi o to żeby było nie daj Boże jakoś tam dęto, drętwo, ale żebyśmy wiedzieli o czym gadamy.
0 UP 0 DOWN
 
Aithne 
Chudzian



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Lis 2006

UP 6 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 16:26   

Jestem jak najbardziej za ! i myślę <wow> że miło byłoby skorzystać z Twojej wiedzy Radku na ten temat tylko w takich kwestiach organizacyjnych, to pierwsze spotkanie miałoby odbyć się w tym celu, aby ustalić przyszły terminy już z konkretnymi tekstami? Można zrobić takie mini kalendarium gdzie już wcześniej ustalimy sobie bibliografie i każdy będzie miał czas żeby przeczytać, zdobyć i przyjść na to, co go interesuje. A w grę będzie wchodzić lektura szeroko pojętej literatury współczesnej cz też coś z rysem historycznym bardziej? :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 23:04   

z tego co wiem zarysowuje sie tez Klub Historyczny Dyskusyjny im. Grota Roewckiego więc może my byśmy sie skupili na sprawach czysto literackich. ja proponuję w takim razie organziacyjne spotkanie przed świętami w Galerii BCK w Ratuszu, 22 grudnia o 15tej. Pasuje? Komu pasuje, komu nie? Poznamy się, pogadamy dowiemy nawzajem o sobie co kogo interesuje i czego oczekuje od "klubu".

Pazdare
0 UP 0 DOWN
 
Sabaku no Hitari 
Smile! ;)



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 23:13   

Ja jestem bardzo chętna, jeśli chodzi o klub dyskusyjny :) Już mi się kreuję, nad jaką powieścią chciałabym dyskutować.. ;)

Mi osobiście termin bardzo pasuje :)
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-10, 00:23   

Pasuje, w Brzegu jestem od 20. Tak pomyślałem jeszcze, że gdybyśmy porozmawiali sobie o jakiejś liryce, to fajnie by było dorzucić do tego któryś z tekstów teoretycznoliterackich - osoby ze zboczeniem filologicznym będą usatysfakcjonowane, a tak naprawdę to to wcale sprawy nie komplikuje, wręcz przeciwnie nawet; kiedy nie wiadomo od której strony "ugryźć" dany fragment, to tekst, razem z gotową metodą, może być całkiem pomocny;)

Ale to taka luźna sugestia tylko, szczegóły można na miejscu obgadać i wtedy zobaczymy, co tam nam przejdzie;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: albo, dkl, dyskusyjny, klub, literacki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu