Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zamknięty przez: wojtazik
2007-11-16, 21:35
Brzeg24.pl / Dziennik Brzeski
Autor Wiadomość
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-11, 22:02   Brzeg24.pl / Dziennik Brzeski

Strona niedostępna przez kilka dni... czyżby nastał koniec tego serwisu ?... kilka dni, czy może wieczność.

Mam nadzieje, że albo coś porządnego powstanie w zamian, albo "redakcja" brzegu24, zacznie coś tworzyć własnego.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-11, 22:05   

hmmm myślę ze to chwilowe takie przerwy braku tego serwisu, ale ludzie którzy zobaczą taki komunikat po prostu przestaną na niego wchodzić proste :(
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-11-11, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-12, 09:44   

no nie działa :/

mnie zastanawia też jeden inny wątek.....

w Brzegu jest kilka innych miejskich a prywatnych <nie miejskich czy powiatowych> stron www; dlaczego akurat tak wielka presja jest na brzeg24

wg mnie jest to wina samego redaktora....
z własnego doświadczenia..... nie da się tworzyć strony miejskiej będąc w ciągłej "konkurecji" do innych serwisów; wtedy nigdy nie ściągniesz do siebie użytkowników konkurencji......

drugą sprawą jest działanie samego serwisu..... nie może być takiej sytuacji jak teraz.... wg mnie albo masz jakiś dziwny serwer :D <a wiem, że na allegro rozglądałeś sie za serwerami :wink: > lepiej zainwestować kasę w lepszy serw polecam ovh.pl
a nawet zrobić gdzieś serw zastępczy < ja takowy mam na nazwa.pl >; poza tym wyżej opisane serwerownie dają jedną dużą opcję.... sa praktycznie bezawaryjne;
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 13:56   

albo netshock.pl, który z kolei polecam ja :) nie przypominam sobie awarii.

odnośnie portalu - nie mam nic przeciwko, ale zauważyłem pewnego dnia dość niepochlebny komentarz pod którymśtam artykułem i... po kilku godzinach został skrócony o połowę, co jest jednoznaczne z tym że admin wyciął co trzeba. tak się zaufania nie buduje, tożto nie komuna :x

edit: z tego co wyczytałem w innej dyskusji, wojtazik miał zablokowane IP do komentowania. piękny przykład prowadzenia serwisu informacyjnego ;)
Ostatnio zmieniony przez zalev 2007-11-12, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sq6acm 



Wiek: 49
Dołączył: 14 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-11-12, 18:57   

Nie bardzo rozumiem Wasze dziwne posty dotyczące brzeg24.pl Chyba nie bardzo macie świadomość tego ile czasu, pracy i poświęceń kosztuje takie przedsięwzięcie.
Ja jestem pełen uznania dla admina. Uważam, że cenzura jest potrzebna dla tych, co piszą farmazony (a wielu jest takich na tym forum). Jest to przestroga dla lejwodów którzy za wszelką cenę, nie bacząc na sens tego co piszą, chcą dorzucić swoje "pięć groszy".

pozdr. :P
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 19:24   

sq6acm napisał/a:
Nie bardzo rozumiem Wasze dziwne posty dotyczące brzeg24.pl Chyba nie bardzo macie świadomość tego ile czasu, pracy i poświęceń kosztuje takie przedsięwzięcie.
Ja jestem pełen uznania dla admina. Uważam, że cenzura jest potrzebna dla tych, co piszą farmazony (a wielu jest takich na tym forum). Jest to przestroga dla lejwodów którzy za wszelką cenę, nie bacząc na sens tego co piszą, chcą dorzucić swoje "pięć groszy".

pozdr. :P


Inicjatywa i pomysł dobry :)

Ale są inni którzy ciężko pracują, zdobywają materiał "newsy" które potem ktoś kopiuje i wkleja na swój portal to trochę nie fer... Kiedy ja piszę "news" to staram się jak najmniej ściągać a broń boże kopiować czyjąś prace :)
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-11-12, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 21:15   

Cytat:
Strona niedostępna przez kilka dni... czyżby nastał koniec tego serwisu ?... kilka dni, czy może wieczność.


Czytanie ze zrozumieniem Wojtku! Tylko kilka dni!

Devon napisał/a:
hmmm myślę ze to chwilowe takie przerwy braku tego serwisu, ale ludzie którzy zobaczą taki komunikat po prostu przestaną na niego wchodzić proste


No właśnie nie, jest inaczej jak myślisz! Wchodzi więcej...

sq6acm napisał/a:
Nie bardzo rozumiem Wasze dziwne posty dotyczące brzeg24.pl Chyba nie bardzo macie świadomość tego ile czasu, pracy i poświęceń kosztuje takie przedsięwzięcie.
Ja jestem pełen uznania dla admina. Uważam, że cenzura jest potrzebna dla tych, co piszą farmazony (a wielu jest takich na tym forum). Jest to przestroga dla lejwodów którzy za wszelką cenę, nie bacząc na sens tego co piszą, chcą dorzucić swoje "pięć groszy".


Popieram!!!

Devon napisał/a:
Ale są inni którzy ciężko pracują, zdobywają materiał "newsy" które potem ktoś kopiuje i wkleja na swój portal to trochę nie fer... Kiedy ja piszę "news" to staram się jak najmniej ściągać a broń boże kopiować czyjąś prace :)


Dlatego na wszystko mam pozwolenia na piśmie! :)

Serwis w wersji beta już działa!!!
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-12, 21:21   

alfix, ta wersja beta jest okropna! Poprzednie były 1000000x lepsze, oczywiście mam tutaj na myśli grafikę. Dlaczego tak często zmieniasz grafikę na tym portalu?
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-12, 21:25   

alfix napisał/a:
Cytat:
Strona niedostępna przez kilka dni... czyżby nastał koniec tego serwisu ?... kilka dni, czy może wieczność.


Czytanie ze zrozumieniem Wojtku! Tylko kilka dni!


Tobie również kłania się czytanie ze zrozumieniem... to była ironia... napisałem, "kilka dni, czy może wieczność... "

alfix napisał/a:
Devon napisał/a:
Ale są inni którzy ciężko pracują, zdobywają materiał "newsy" które potem ktoś kopiuje i wkleja na swój portal to trochę nie fer... Kiedy ja piszę "news" to staram się jak najmniej ściągać a broń boże kopiować czyjąś prace


Dlatego na wszystko mam pozwolenia na piśmie!

Od kogo takie pozwolenia... od serwisu onet.pl ? ... itd. nie chcę Cię pogrążać, ale może wartoby było zrobić dział "dokumenty" i dać tam skany tych Twoich pism. "Redaktorze"
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 21:28   

wojtazik napisał/a:
nie chcę Cię pogrążać, ale może wartoby było zrobić dział "dokumenty" i dać tam skany tych Twoich pism. "Redaktorze"


mógłbym :) ale nie trzeba... :P jeżeli ktoś by chciał to mugę udostępni.. :) akurat od onet.pl na kilka wiadomości można pisać bez zezwolenia... :) dopiero po 10 sztukach trzeba pisać...

Bochen napisał/a:
alfix, ta wersja beta jest okropna! Poprzednie były 1000000x lepsze, oczywiście mam tutaj na myśli grafikę. Dlaczego tak często zmieniasz grafikę na tym portalu?


posypało się tamto..
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 22:32   

Eh... no kurka znowu będziecie się kłócić o głupoty? Alfix prowadzi serwis no i dobrze. Komuś się podoba to niech sobie tam czyta, a jak komuś nie no to trudno... a rozliczanie czy to jest zgapiane czy nie to zostawmy autorom innych serwisów od których rzekomo jest zgapiane... Nie rozumiem po co się go czepiacie... Chłopak robić coś ambitnego i dobrze... Może zamiast robić na niego nagonge to nasunąć mu ewentualne pomysły co poprawić itp... To ja tyle chciałem się wypowiedzieć :-P
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-12, 22:47   

przez taką nagonkę, nasuwają się właśnie pomysły.... a właściwie pomysł... mniej ctrl c ... ctrl v.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-11-14, 14:24   

Ja natomiast zastanawiam się dlaczego nie ma forumbrzeg.pl w partnerach, skoro u nas jesteś.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-14, 16:51   

yasiu napisał/a:
Ja natomiast zastanawiam się dlaczego nie ma forumbrzeg.pl w partnerach, skoro u nas jesteś.


Pisałem Ci... nie mam Corela i nie mam jak przerobić logo...
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-14, 18:32   

alfix napisał/a:
yasiu napisał/a:
Ja natomiast zastanawiam się dlaczego nie ma forumbrzeg.pl w partnerach, skoro u nas jesteś.


Pisałem Ci... nie mam Corela i nie mam jak przerobić logo...


prosze..... demo Corela tutaj

czy ten post jest w temacie wszechwiedząca Neciu i Agnes ???

Moderowany przez jadore:
Bartoszek bardzo proszę o nie prowokowanie - nu nu nu <nonono>
To samo tyczy się dziewcząt.
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-11-15, 07:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg24, brzeski, dziennik, pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu