Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Orlik Brzeg dzieci chlopcy - sezon 2007/08
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-05, 19:12   Orlik Brzeg dzieci chlopcy - sezon 2007/08

3 kolejka - 28 października 2007:

DM 9 LUKS "Sukces" Komprachcice - SKS "Orlik" III Brzeg przełożony
s.s. Bednarz S. - Stankiewicz T.

DM10 SKS "Orlik" I Brzeg - SKS "Orlik" II Brzeg 34 - 8 (21 - 4)
s.s. Jasiński B. - Mikulski B.

DM11 ASPR "Unimot" Zawadzkie - M-GTS "Siódemka" Ozimek 17 - 19 (7 - 12)
s.s. Musiał K. - Ogonek M.

DM12 KS "Gwardia" Opole - ZSS Nr1 Krapkowice 12 - 27 (7 - 12)
s.s. Kałużna M. - Kałużny M.

Tabela stan na dzień 30.10.2007

Poz. Nazwa drużyny M P Bramki Z R P
1 M-GTS "Siódemka" Ozimek 3 6 67 - 43 3 0 0
2 ASPR "Unimot" Zawadzkie 3 4 61 - 47 2 0 1
3 SKS "Orlik" I Brzeg 3 4 60 - 47 2 0 1
4 ZSS Nr1 Krapkowice 3 2 59 - 52 1 0 2
5 LUKS "Sukces" Komprach. 2 2 44 - 37 1 0 1
6 KS Gwardia Opole 2 0 22 - 48 0 0 2
7 SKS Orlik II Brzeg 2 0 22 - 61 0 0 2
8 SKS Orlik III Brzeg


4 KOLEJKA: 11 XI 2007
DM13 SKS "Orlik" III Brzeg ZSS nr 1 Krapkowice
DM14 11.11.07g 14 00 M-GTS "Siódemka" Ozimek KS "Gwardia" Opole
DM15 3.11.07g17 00 SKS "Orlik" II Brzeg ASPR "Unimot" Zawadzkie
DM16 6.11.07g16 00 LUKS "Sukces" Komprachcice SKS "Orlik" I Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-16, 21:49   

TABELA PO I RUNDZIE ROZGRYWEK:

Poz. Nazwa drużyny M P Bramki Z R P
1 M-GTS "Siódemka" Ozimek 7 12 167 - 88 6 0 1
2 SKS "Orlik" I Brzeg 7 12 180 - 94 6 0 1
3 ASPR "Unimot" Zawadzkie 7 10 203 - 86 5 0 2
4 ZSS Nr1 Krapkowice 7 10 216 - 99 5 0 2
5 KS "Gwardia" Opole 7 6 117 - 129 3 0 4
6 LUKS "Sukces" Komprachcice 7 4 118 - 160 2 0 5
7[b] SKS Orlik II Brzeg 7 2 70 - 175 2 0 5
8 SKS Orlik III Brzeg 7 0 34 - 274 0 0 7
[/b]
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-24, 12:56   

Kto trenuje poszczególne zespoły dzieci Orlika?
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-25, 12:51   

Wyniki I rundy
orlik II Brzeg - Orlik III Brzeg 34:6
Orlik Brzeg - ZSS 1 Krapkowice 17:14
Orlik III Brzeg - Gwardia Opole 5:24
Siódemka Ozimek - Orlik Brzeg 25:9
Orlik II Brzeg - Sukces Komprachcice 14:27
Sukces Komprachcice - Orlik III Brzeg 28:5
Orlik Brzeg - Orlik II Brzeg 34:8
Orlik III Brzeg - ZSS 1 Krapkowice 5:51
Orlik II Brzeg - ASPR Zawadzkie 2:36
Sukces Komprachcice - Orlik Brzeg 11:22
Orlik Brzeg - Orlik III Brzeg 50:7
Gwardia Opole - Orlik II Brzeg 25:5
Orlik III Brzeg - Siódemka Ozimek 3:33
Orlik II Brzeg - ZSS 1 Krapkowice 7:37
Orlik Brzeg - ASPR Zawadzkie 25:16
ASPR Zawadzkie - Orlik III Brzeg 54:3
Gwardia Opole - Orlik Brzeg 13:23
Siódemka Ozimek - Orlik II Brzeg 10:0 vo

Termninarz II rundy
9 III: Orlik III Brzeg - Orlik II Brzeg
9 III: ZSS 1 Krapkowice - Orlik Brzeg
16 III: Gwardia Opole - Orlik III Brzeg
16 III: Orlik Brzeg - Sióemka Ozimek
16 III: Sukces Komprachcice - Orlik II Brzeg
30 III: Orlik III Brzeg - Sukces Komprachcice
30 III: Orlik II Brzeg - Orlik Brzeg
6 IV: ZSS 1 Krapkowice - Orlik III Brzeg
6 IV: ASPR Zawadzkie - Orlik II Brzeg
6 IV: Orlik Brzeg - Sukces Komprachcice
13 IV: Orlik III Brzeg - Orlik Brzeg
13 IV: Orlik II Brzeg - Gwardia Opole
20 IV: Siódemka Ozimek - Orlik III Brzeg
20 IV: ZSS 1 Krapkowice - Orlik II Brzeg
20 IV: ASPR Zawadzkie - Orlik Brzeg
27 IV: Orlik III Brzeg - ASPR Zawadzkie
27 IV: Orlik Brzeg - Gwardia Opole
27 IV: Orlik II Brzeg - Siódemka Ozimek
0 UP 0 DOWN
 
kamcia22 
KamciA x*

Wiek: 23
Dołączyła: 19 Mar 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 21:37   

qiero napisał/a:
Kto trenuje poszczególne zespoły dzieci Orlika?

Pan kołodziejczyk i trener z PSP 3 tylko niewiem jak ma na nazwisko :D
0 UP 0 DOWN
 
Kamil14a 


Wiek: 25
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-05, 22:36   

kamcia22 napisał/a:
qiero napisał/a:
Kto trenuje poszczególne zespoły dzieci Orlika?


kamcia22 napisał/a:
Pan kołodziejczyk i trener z PSP 3 tylko niewiem jak ma na nazwisko


dokladnie to trener Kołodziejczyk i trener Szulczewski :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-06, 08:19   

W dniach 7 - 9 marca w miejscowości Buk pod Poznaniem odbył się V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznik 1996. W doborowej stawce 12 zespołów podopieczni Mirosława Kołodziejczyka (w większości uczniowie PSP 1) zajęli doskonałe trzecie miejsce. Pokonując m.in. drużyny: Vive Kielce, Grunwald Poznań czy Zew Świebodzin. Po sześciu kolejnych zwycięstwach dopiero zespół z Bydgoszczy nieznacznie pokonał naszych Orlików (była to jedyna porażka naszej drużyny).

Wyniki:
Orlik - Maraton Nowe Skalmierzyce II 17:2
Orlik - Zew Świebodzin 14:7
Orlik - Ballato Ryjewo 16:10
Orlik - Vive II Kielce 13:6
Orlik - UKS Spartakus Buk 10:8
Orlik - Grunwald Poznań 15:5
Orlik - SP 66 Bydgoszcz 14:18
Orlik - Vive Kielce 15:3

Ostateczna kolejność:
1. Sparta Oborniki
2. SP 66 Bydgoszcz
3. Orlik Brzeg
4. Vive Kielce

Orlik Brzeg: Jakub Rakoczy, Rafał Młotkowski, Piot Kurtyka, Maciej Staroń, Jakub Bednarczyk, Paweł Salacz, Maciej Kruk, Kamil Majewski, Arek Stopka (wszyscy PSP nr 1), Patryk Czerwiński, Marcin Elżbieciak, Jacek Kowalik (PSP nr 3) oraz Wojciech Kochański (PSP nr 5) ; trener Mirosław Kołodziejczyk
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-12, 17:13   

Zespół najmłodszych szczypiornistów Orlika Brzeg wygrywając Opolską Ligę Piłki Ręcznej awansował do Półfinału Pucharu Polski, który rozegrany będzie w Brzegu. Drużyna prowadzona przez panów Marka Szulczewskiego i Mirosława Kołodziejczyka, złożona przede wszystkim z uczniów PSP nr 3 i PSP nr 1 zdecydowanie pokonała swoich opolskich rywali .
W klasyfikacji na najlepszego strzelca 2 miejsce zajął Michał Miazgowski zdobywając 88 bramek. W Półfinale PP rywalami naszego zespołu będą reprezentanci województw śląskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Trzymamy kciuki i zapraszamy kibiców w dniach 23-25 maja do hali sportowej PG 1 przy ul. Oławskiej.

Skład zespołu Orlika Brzeg: Paweł Waligóra, Piotr Zieliński, Rafał Młotkowski, Jakub Rakoczy , Paweł Mazepa, Piotr Kurtyka, Jakub Bednarczyk, Marek Wawrzyniak (PSP 1), Michał Miazgowski, Marcin Fuczek, Sebastian Kowalik, Jarosław Frańczyk, Mateusz Zadrożny, Adam Mazur, Patryk Bajor, Michał Galas (PSP 3), Wojciech Kochański, Grzegorz Wojcieszek (PSP 5), Piotr Pączek (ZS z OI 2).
Trenerzy: Marek Szulczewski , Mirosław Kołodziejczyk.

1. Orlik Brzeg 14 26 400:196
2. Siódemka Ozimek 14 22 357:201
3. ASPR Zawadzkie 14 20 396:211
4. ZSS Nr1 Krapkowice 14 18 376:214
5. Gwardia Opole 14 14 292:256
6. Sukces Komprachcice 14 8 258:331
7. Orlik II Brzeg 14 4 153:396
8. Orlik III Brzeg 14 0 87:514
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-18, 16:47   

Zwycięstwem zakończył się udział młodych piłkarzy ręcznych Orlika Brzeg (rocznik 1996) w turnieju w Chorzowie.
9 maja podopieczni Mirosława Kołodziejczyka zwyciężyli w konfrontacji z tradycyjnie silnymi drużynami ze Śląska. Jakub Rakoczy z PSP nr 1 został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Trener Mirosław Kołodziejczyk chwali zespół za waleczność i wyjątkową skuteczność.

Wyniki brzeskiej drużyny:
Orlik - Chrzanovia Chrzanów 26:19
Orlik – Gwardia Opole 29:12
Orlik – Zryw Chorzów 28:22

Zespół Orlika w składzie: Rafał Młotkowski, Jakub Rakoczy, Piotr Kurtyka, Jakub Bednarczyk, Paweł Salacz, Kamil Majewski, Rafał Koliweszko, Mateusz Lew, Maciej Kruk, Marcin Elżbieciak, Patryk Czerwiński, Kamil Stypiński, Przemysław Gogała, Wojciech Kochański
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-03, 07:04   

W dniu 17 maja rozegrany został turniej piłki ręcznej chłopców (szkoły podstawowe) o Puchar Burmistrza Miasta Ozimek. Bardzo dobrze spisali się młodzi piłkarze ręczni Orlika BRZEG zdecydowanie wygrywając w kategoriach zarówno klas czwartych jak i piątych.

Klasyfikacja turnieju klas IV:
1. MKS Orlik Brzeg
2. PSP 3 Ozimek
3. MKS Wieluń

Klasyfikacja turnieju klas V:
1. MKS Orlik Brzeg
2. PSP 3 Ozimek
3. PSP Krasiejów
4. PSP Antoniów

Orlik Klasy IV: Bartek Zacierka, Piotr Łucejko, Paweł Maciocha, Marcin Chrobok, Kajtek Jedlecki, Dawid Bernaś, Adrian Janeszek, Arek Stopka, Maciej Kruk, Paweł Salacz, Rafał Koliweszka, Adam Krocz, Kamil Stypiński

Orlik Klasy V: Krzyś Telwak, Jaś Gołąbek, Radek Rogala, Kamil Opioła, Patryk Pisarek, Adrian Pastianow, Daniel Kuczaj, Sławek Pachuwka, Wojtek Piekarski, Jakub Bednarczyk, Piotr Kurtyka, Rafał Młotkowski, Mateusz Lew, Patryk Czerwiński, Jarosław Gogała

Trenerzy : Katarzyna Karlikowska, Robert Karlikowski, Mirosław Kołodziejczyk
0 UP 0 DOWN
 
Natalka;) 


Wiek: 23
Dołączyła: 01 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-02, 14:17   

Dokładnie trenerami Orlików są:
P.Katarzyna Karlikowska
P.Robert Karlikowski
P.Mirosław Kołodziejczyk
P.Marek Szulczewski

Jest jeszcze kilku trenerów ale o wymienionych powyżej mówie się najwięcej;))

Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
Kamil14a 


Wiek: 25
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-05, 08:46   

no tak ale chodzilo o trenerów w kategorii "dzieci"
i z tego co wiem to P.Katarzyna Karlikowska nie jest trenerką Orlika ale moge sie mylic :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, brzeg, chlopcy, dzieci, orlik, sezon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu