Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Aborcja..
Autor Wiadomość
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-04-07, 14:46   

sikork napisał/a:
Nie chodzi o to czy została spalona...

O to chodzi, że naginasz Pismo Święte, wyrywając wersety z kontekstu, aby uargumentować swoje poglądy.
0 UP 1 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2016-11-03, 15:33   

Aborcjonistki ? Zabijajcie swoje dzieci,ale nie legalizujcie prawa do zabicia czyjegoś ... każda kobieta może zabić dziecko i pozbawić dawcę genów ojcostwa.... czy to oznacza,że dawca genów jest sam sobie winny ,bo źle dobrał wybrankę ? Mam nadzieję,że tak nie myślą aborcjonistki bo kontrargument,żeby same lepiej wybeirały partnerów a nie były naiwne jest silniejszy ... i o ile mniej byłoby dzieciobójstwa...


Całe mnóstwo kobiet, które są za aborcją , decydują się być za nią z paru powodów :
1. Ich fobia to tzw." damska solidarność" - przyczyną mogą być złe doświadczenia, lub małe nadzieje na udany związek.
2. Z pierwszego wypływa drugie ... wyobrażają sobie siebie same co by było, gdybym była na "jej" miejscu... i dopisują sobie najbardziej zawiłe i nieszczęsne przypadki... nie wnikają przy tym na to jakie jest obecne prawo a jakie proponowane...
3. Są okrutne. Pan Bóg z jakiegoś powodu nie stworzył świata takiego , żeby dziecko przychodziło na świat natychmiast a nie po 9 miesiącach - tak żeby ojciec miał szanse je jeszzcze bronić jeśli by tego chciał oraz żeby płód nie stanowił "jej ciała" niczym zbędny balast.
4. Są zadaniowane przez mafie/służby i loże i gdyby mafie służby i loże kazały to by się ubrały na biało i wyszły na biały protest zamiast czarny.
Konkluzja ... Więcej chyba jest mężczyzn niż kobiet za aborcją, a zdecydowana większość kobiet będąca ZA - ma swoje teorie i zupełnie różne myśli i pobudki sprawiające ,że jest za . Najgorsze w tym wszystkim,że prawie żadna z nich nie myśli pod tym kątem : jakie prawo trzeba by ukonstytuować w związku z jej postulatami...
Zwolenniczka oddania prawa do decyzji wyłącznie kobietom tym samym zezzwala na to,żeby każdy ojciec - także ten, który chce dziecka był narażony na jego zabicie i to zgodnie z prawem - z dowolnego powodu... , bo gdyby kobiecie coś odbiło może to zrobić nie licząc się z tym,że ojciec się na narodziny nastawił, rodzinę powiadomił, w pracy wziął nadgodziny,żeby zarobić na potrzebne zakupy ... każda kobieta ma prawo bezkarnie to zrobić i się nawet naigrywać ... prawo musi uwzględniać czynniki łagodzące dla kobiet ze względu na motywy ,ale kobieta prawdziwa nie powinna chcieć konstytuoować prawa gdzie dla mężczyzny , który chce przedłużyć gatunek bezpieczniejsza jest surogatka i inkubator ( w którym życie jest prawnie chronione) ... Kobiety będące za aborcją, często podają,że nie chcą robić za inkubator ... Ale to inkubator i surogatki daje życie a aborcjonistki dają prawo (lub bardziej zielone światło) do śmierci a nie życia. Ps.. więcej kobiet jest przeciwnych aborcji niż mężczyzn, co nie zmienia faktu że prawo ma chronić prawa ojca choćby tylko 1 na 100 chciał żeby jego dziecko się narodziło a 99 na 100 było za aborcją - tak samo jak prawo ma chronić jednego człowieka, który nie chce kraść ani być okradanym przed 99 innymi typami,którzy by tego dokonali.


Ps. u płci żeńskiej pojawić się może z pewnością mnóstwo uwag co do tego,że to kobieta jest częściej poszkodowana i porzucona,ale gdyby cywilizacja była inna tzn. rodziny bardziej liczne (bo wolni ludzie chcą się bogacić i nie unikają dzieci) to pomoc byłaby przede wszystkim od braci i sióstr - ci pierwsi nie powinni unikać fizycznej siły do porachunków z łajdactwem ... kiedyś nie istniały żadne systemy emerytalne a kościoły , fundacje i organizacje charytatywane winny pomagać w przypadku kiedy rodzina nie byłaby w stanie . Dziś rodzinę zastąpiło państwo .. kościoły obrzydziły żydowskie media, którym bezpieczniackie watahy podrzucały złapanych przez siebie pedofilów jako wtyki do utrzymywania kościoła na opowiednio niskim poziomie zaufania ...
Tekst miał być w miarę obiektywny, bo mnie to mniej interesuje, czy więcej aborcjonistek czy mniej ,ponieważ w ostateczności bez samodzielnej naprawy nardów europy i tak przyjdą muzułmanie i zrobią porządek i zaczną nie od tych którzy gotowi z nimi walczyć a od brutalnego traktowania dla złych obyczajów płci żeńskiej...


Przerabiają nas na trzodę
Felieton  tygodnik „Najwyższy Czas!”  3 października 2014
„Dziękuję Ci, Panie Boże, że nie uczyniłeś mnie kobietą”. Podobno tak modlą się każdego ranka pobożni Żydzi, a patrzcie Państwo! - żaden niezawisły sąd, czy to w miłujących pokój Stanach Zjednoczonych, czy to w naszym nieszczęśliwym kraju nie ośmieli się zwrócić im uwagi na sprzeczność takiego podziękowania z zasadami politycznej poprawności. Najwyraźniej zasady te nie są uniwersalne i podobnie jak Murzyni w rozmowach między sobą mogą nazywać się „czarnuchami”, a tylko biali używanie tego słowa mają zakazane, tak samo zasady politycznej poprawności nie obowiązują Żydów, a tylko głupich gojów, stanowiących, jak wiadomo, nawóz Historii i tylko przez grzeczność i do czasu zaliczanych do rodzaju ludzkiego. No dobrze - ale dlaczego właściwie zasady politycznej poprawności stały się obowiązujące dla głupich gojów? Chodzi o to, by głupich gojów przerobić na ludzi sowieckich i stworzyć im w charakterze środowiska naturalnego coś w rodzaju wspólnej obory, czyli państwa totalitarnego. O ile bowiem głupie goje mogą tworzyć normalne państwa i sprawnie w nich funkcjonować, a państwa te mogą nawet promieniować na cały świat swoją cywilizacją i kulturą, wskutek czego trudno używać zarówno ich, jak i ich mieszkańców w charakterze nawozu Historii, o tyle głupie goje przerobione na człowieków sowieckich, mogą wieść swoją pożałowania godną egzystencję już tylko w państwie totalitarnym, będącym rodzajem wspólnej obory. A obora - jak to obora; ktoś musi nią zarządzać, zadawać bydełku paszę, doić je, a kiedy padnie - z pozostałości zrobić mydło.
Dlatego właśnie najlepsza, postępowa część ludzkości, wzięła na swoje barki trud poprawienia świata metodą komunistycznej rewolucji. Początkowo prowadzona była ona według strategii bolszewickiej, która zakładała gwałtowną zmianę stosunków własnościowych („wszystko mu także się odbierze, by mógł własnością gardzić szczerze”), masowy terror - żeby nikomu nie przychodziły do głowy pomysły cofnięcia nieubłaganego kola Historii, no i masowe duraczenie, w następstwie którego ludzie normalni stają się człowiekami sowieckimi. Bo trzeba nam wiedzieć, że człowiek sowiecki tym się różni od normalnego, iż wyrzekł się wolnej woli i to raz na zawsze. Rewolucja komunistyczna prowadzona według strategii bolszewickiej dokonała straszliwych spustoszeń na wielkich obszarach świata, co niektórych jej początkowych promotorów i entuzjastów nieco zniechęciło. Oczywiście nie do rewolucji, czy jej celów, bo te pozostają poza wszelką wątpliwością, tylko do strategii.
Dlatego też obecnie rewolucja komunistyczna realizowana jest według strategii alternatywnej, w której na plan pierwszy wysunięte zostało masowe duraczenie. Dokonuje się ono przy pomocy piekielnej triady: państwowego monopolu edukacyjnego, mediów i przemysłu rozrywkowego, nad którymi surveillance wprawdzie sprawują starsi i mądrzejsi, ale pragnąc uniknąć niepotrzebnej ostentacji każde takie spostrzeżenie uznają za „antysemickie”, stawiając w ten sposób znak równości między antysemityzmem a spostrzegawczością. Narzędzia terroru na wszelki wypadek oczywiście są stworzone, ale nie nadużywane, zgodnie z sugestią Mikołaja Machiavellego, który zalecał, by „okrucieństwo i terror stosować rozsądnie i tylko w miarę potrzeby”. A ponieważ duraczenie jak dotąd przynosi znakomite rezultaty, to właściwe ukształtowanie stosunków własnościowych może nastąpić bez terroru, na przykład - przy pomocy pieniądza fiducjarnego, którego kreowanie i dystrybucję również próbują zmonopolizować starsi i mądrzejsi w nadziei, iż prędzej czy później przejmą całą własność.
Oczywiście głupie goje nie powinny się zorientować, że są przedmiotem takiej operacji. Temu właśnie służy duraczenie, zorientowane między innymi na wspieranie i wynoszenie na piedestał gorszych cech ludzkiej natury w postaci niefrasobliwości, lekkomyślności i hedonizmu. To ma być powrót do „naturalności”, polegający między innymi na zrzuceniu gorsetu cywilizacji, z jej wymaganiami, ograniczeniami i konwenansami. Ludzie poddani duraczeniu w szkołach, mediach i przemyśle rozrywkowym myślą, że to wszystko naprawdę i szczerze uważają, że oto uczestniczą w melioracji świata, podczas gdy tak naprawdę przykładają rękę do niszczenia fundamentów znienawidzonej przez starszych i mądrzejszych łacińskiej cywilizacji: greckiego stosunku do prawdy, zasad rzymskiego prawa i etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego.
Ta destrukcyjna działalność kamuflowana jest obroną tzw. praw człowieka, to znaczy awansowanych do rangi praw naturalnych roszczeń, a nawet uroszczeń, np. w postaci „prawa do godnego życia”, czy do „życia wolnego od przemocy”. Żeby dla potrzeb komunistycznej rewolucji pozyskać mięso armatnie, jej promotorzy muszą mieć proletariat, rekrutowany oczywiście spośród głupich gojów. Ponieważ tradycyjny proletariat częściowo zniknął , a częściowo się od rewolucjonistów odwrócił, starsi i mądrzejsi zakrzątnęli się wokół proletariatu zastępczego. Nawiasem mówiąc, ten tradycyjny proletariusz był fałszywym sojusznikiem rewolucji, bo marzył tylko o tym, by przestać być proletariuszem. Rewolucjoniści szóstym zmysłem to wyczuwali i na nikogo nie ziali tak nienawiścią, jak na „drobnomieszczanina”, czyli proletariusza wzbogaconego. Ten bowiem, gdy się wzbogacił, nienawidził komunistów całą duszą, podejrzewając ich nie bez słuszności, że będą chcieli odebrać mu, to czego się dorobił.
W poszukiwaniu proletariatu zastępczego starsi i mądrzejsi natrafili na sodomitów, którzy za radosny przywilej kopulacyjny w postaci zdławienia wszelkiego sprzeciwu wobec ich natręctwa, gotowi są na wszystko. Ale jak na mięso armatnie jest ich za mało. Tedy argusowe oko starszych i mądrzejszych obróciło się na kobiety. Kobieta, wszystko jedno - biedna, czy bogata - kobietą być nie przestanie i trzeba tylko jej wmówić, że - po pierwsze - jest oprymowana przez „męską szowinistyczną świnię” to znaczy - przez najbliższego jej człowieka, ojca jej dzieci i po drugie - że nikt jej lepiej nie obroni, jak funkcjonariusz totalitarnego państwa. W ten sposób starsi i mądrzejsi przy jednym ogniu pieką dwie pieczenie: umacniają strukturę totalitarnego państwa, a jednocześnie - rozbijają rodzinę, wprowadzając do niej państwowego funkcjonariusza w charakterze arbitra mającego ostatnie słowo. No i właśnie przedmiotem sejmowej debaty w naszym nieszczęśliwym kraju stała się konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Prowadzi ona do prawnej reglamentacji życia małżeńskiego i rodzinnego, a jej efektem może być rosnące zniechęcenie ludzi, a zwłaszcza mężczyzn do zakładania rodzin, co będzie sprzyjać postępującej atomizacji społeczeństwa, coraz bardziej upodabniającego się do użytkowej trzody. I o to właśnie chodzi.
Stanisław Michalkiewicz

organizacje femini.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 54,13 KB

feminazistki.jpg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 33,4 KB

Ostatnio zmieniony przez Pacu 2016-11-04, 02:19, w całości zmieniany 6 razy  
0 UP 3 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2016-11-03, 18:41   

Wyskrobać pikusia!
3 UP 3 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2016-11-04, 02:02   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Wyskrobać pikusia!



Troll level EXPERT https://www.youtube.com/w...RXetAKwxQ&t=88s
Ostatnio zmieniony przez Pacu 2016-11-04, 02:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2016-11-05, 10:44   

Sam jesteś trolem, pajacu. Zarywasz noce i natrętnie wklejasz te wszystkie pierdoły, a potem je poprawiasz po 30 razy. Widocznie masz "silne poczucie misji", czyli po prostu zwykłego p i e r d o l c a.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2016-11-05, 10:45, w całości zmieniany 2 razy  
2 UP 2 DOWN
 
Pacu 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2007

UP 184 / UP 2857



Wysłany: 2016-11-25, 03:31   

Dziedzic_Pruski napisał/a:
Sam jesteś trolem, pajacu. Zarywasz noce i natrętnie wklejasz te wszystkie pierdoły, a potem je poprawiasz po 30 razy. Widocznie masz "silne poczucie misji", czyli po prostu zwykłego p i e r d o l c a.




Po 30 razy to głównie znaki interpunkcyjne,ponieważ jak szybko myślę to mi przeszkadzają.
0 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2016-11-26, 19:43   

hahaha
1 UP 1 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-01-19, 06:59   

Żyję w kraju absurdu, z jednej strony Polacy to religijny kraj, z drugiej strony nikt tak słodko nie jeździ po Polakach jak sami Polacy, Kaczyński czuje się w tym jak ryba w wodzie.
W kraju gdzie mówi się że brakuje kasy w ZUS, pozwala się za to na utrzymywanie emerytów uprzywilejowanych, ponieważ sie im "należy", mamy 34 letniego agenta Tomka , który jest emerytem, Ja chcąc zatrudnić pracownika, na dzień dobry mam skomplikowany system i sobie darowałem pracownika do biura, bo stwierdziłem że to bez sensu . Wystarczającym dla mnie jest prowadzenie pełnej księgowości, terminy w KRS etc. po co mi dodatkowe czynności.
Obejrzałem przed chwilą na Zalukaj film Smoleńsk, manipulacja PISiorów jest zdumiewająca, ale spoko, myslę sobie niech każdy ma swoje własne zdanie
No i wreszcie aborcja, jestem facetem, więc wg mnie mam ograniczone prawo do komentowania sprawy , która dotyczy Kobiet, ja np poddałem się wazektomii bo nie lubie i nie chciałem mieć dzieci, to był mój wybór i moja decyzja, nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić że ktoś miałby m coś zabronić.Mój wacek - moja sprawa.

Najbardziej mnie rozbawia strachy dotyczące Muslimów, Socjaliści prawicowi, twierdzą że zaleje nas fala emigrantów, tylko jeżeli by się głębiej zastanowić, można sobie zadać proste pytanie, co powoduje napływ emigracji do zachodniej Europy? ano Socjał, ludzie kochają dostawać za nic kasę (przykład 500+), za to ludzi, którzy coś chcą od życia więcej, zdobywają kwalifikację, ciężko pracują, to ich karze się większymi podatkami, czy to nie jest jakaś patologia? Większy socjał, oznacza więcej dzieci, tylko że dzieci widzą co robią rodzice, po co pracować skoro nam się należy, jaka korzyść z dziedzicznej biedy, wiecznie bezrobotnej i nadużywającej alkoholu? Polska to kraj absurdów, aborcja praktycznie zakazana, więc podziemie aborcyjne ma się świetnie. Kraj Kościołów, i realnej władzy kleru nad Polakami, mimo że podlegają obcemu państwu czyli Watykanowi. Kraj w którym prezes nikczemnego wzrostu, sprawuję realną władzę nad swoimi podnóżkami, prezydent, premier, politycy. Niszczą Konstytucję mimo że to jedyny akt prawny chroniący nas obywateli od zakusów dyktatorskich władzy. Kraj w którym Telewizja czy to prywatna czy narodowa manipulują ludźmi, i mimo że to jest oczywiste dla Polaków, i tak większość po pracy siada przed tym ogłupiaczem, zamiast gdzieś sobie pojechać, poczytać książkę, czy spędzić czas z rodziną, Kraj absurdów i dziwnych ludzi.
1 UP 1 DOWN
 
GNOM 
ROMEK



Wiek: 49
Dołączył: 01 Lip 2010

UP 696 / UP 75



Wysłany: 2017-01-20, 23:36   

Od 1956 roku do 1993 roku kobieta mogła pójść do lekarza i nie bojąc się sankcji poddać darmowemu, legalnemu i BEZPIECZNEMU dla jej zdrowia zabiegowi.
Dziś nadal to robią tyle że teraz trzeba za to zapłacić i jest mniej bezpiecznie bo jak lekarz coś spaprze to w obawie przed sankcjami kobieta nigdzie się nie zgłosi i potem ponosi tego konsekwencje - bardzo często kończy sie to brakiem późniejszej możliwości zajścia w ciąże.

Co do antykoncepcji- powinna być ogólnie dostępna tak jak i szeroko prowadzona edukacja młodzieży w tym kierunku - bo to własnie ich brak powoduje potem aborcje.

Co do wtrącania się kościoła w te sprawy - bóg dał nam wolną wolę zarówno do czynienia dobra jak i zła. Więc skoro tak, to dlaczego kościół próbuje ograniczyć to co dal nam bóg- czyżby wiedział lepiej od niego?
2 UP 0 DOWN
 
brzeżanin 


Wiek: 64
Dołączył: 02 Sie 2008

UP 512 / UP 297



Wysłany: 2017-04-05, 07:27   

Jak to jest że w kraju gdzie bodajże 97% społeczeństwa jest katolikami pod naciskiem kleru i tychże katolików trzeba ustanawiać prawo które ma całkowicie zabronić aborcji .Nie jest tak że ja jestem za aborcja ale zachodzi pytanie co jest z tym polskim katolicyzmem .Czyżby te marne 3% odpowiadało za całe zło w tym kraju czy ta wiara u wielu jest tylko na pokaz bo co ludzie powiedzą.
1 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-07, 12:32   

Ja jestem katolik, bo jestem ochrzczony, ale nie pamiętam kiedy byłem w kościele, a właściwie pamiętam kiedy, ale nie pamiętam daty - ostatni raz w kościele byłem na ślubie mojej córki. Uważam jednak, że zabicie własnego dziecka jest największą zbrodnią, jakiej się człowiek może dopuścić i nie ma tu żadnego wytłumaczenia. Żadna nauka nie może wytłumaczyć jak to się dzieje, że po połączeniu jaja z plemnikiem powstaje COŚ z własną jaźnią, ze świadomością, COŚ, co jeszcze świata nie widziało a już ma sny. Mój katolicyzm nie ma tu nic do rzeczy, gdybym był prawosławnym, żydem czy muzułmaninem, buddystą czy wyznawcą latającego potwora spaghetti, i tak cud powstania życia będzie dla mnie cudem.
Ostatnio zmieniony przez Gaderep 2017-06-07, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-08, 17:08   

Gaderep napisał/a:
Ja jestem katolik, bo jestem ochrzczony, ale nie pamiętam kiedy byłem w kościele, a właściwie pamiętam kiedy, ale nie pamiętam daty - ostatni raz w kościele byłem na ślubie mojej córki. Uważam jednak, że zabicie własnego dziecka jest największą zbrodnią, jakiej się człowiek może dopuścić i nie ma tu żadnego wytłumaczenia. Żadna nauka nie może wytłumaczyć jak to się dzieje, że po połączeniu jaja z plemnikiem powstaje COŚ z własną jaźnią, ze świadomością, COŚ, co jeszcze świata nie widziało a już ma sny. Mój katolicyzm nie ma tu nic do rzeczy, gdybym był prawosławnym, żydem czy muzułmaninem, buddystą czy wyznawcą latającego potwora spaghetti, i tak cud powstania życia będzie dla mnie cudem.


Ok nie chodzisz do koscioła, a wierzysz w nauki glaszane przez kościół, czyli Jezusa , Boga, Matkę Boską etc?
0 UP 0 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-09, 04:55   

A co to ma do rzeczy, czy wierzę w Matkę Boską, czy w 72 hurysy? A może wierzę w bajkę o tym, że jestem wytworem Wielkiego Wybuchu? Mordowanie nienarodzonych dzieci jest zbrodnią przeciwko gatunkowi ludzkiemu i przeciwko miłości rodzicielskiej, która jest spoiwem gwarantującym trwanie gatunku, zbrodnią, która wynika z całkiem biologicznej, a odczuwanej przez każdą niezwyrodniałą żywą istotę potrzeby zachowania ciągłości gatunku. To, że ty sam czujesz jakąś zboczoną potrzebę obnoszenia się ze swoim religijnym ekshibicjonizmem epatując w różnych postach czytelnika swoim negatywnym nastawieniem do jakiegoś kleru, to tylko twoja broszka. Jeśli jesteś tak wilki liberał, jak o sobie piszesz, to powinieneś uszanować to, że system wierzeń, jaki by nie był, jest prywatną rzeczą jego wyznawcy, a jako dorosły już facet powinieneś wiedzieć, że system wierzeń często ma się nijak do postępków, że muzułmanie też kradną, że chrześcijanie też cudzołożą, że buddyści też mordują. Byłeś łaskaw w jednym z postów stwierdzić, ze księża powinni być kastrowani, w tym samym bodaj poście twierdzisz, że jesteś liberałem. Otóż jeśli chcesz koniecznie znać mój system wierzeń, do ja głęboko wierzę, że kastrowani powinni być tacy liberałowie, co chcą kastrować innych.
1 UP 0 DOWN
 
krt 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Gru 2007

UP 41 / UP 37



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-09, 06:09   

bo znam sie na manipulacji, z racji mojego zawodu I gdy mi sie nudzi I czytam co ludzie pizza to rozbawiaja mnie ciagle te same schematy
np
nie jestem za żadna partia, ale jedzie koles bo PO, lub odwrotnie, ty piszesz że nie chodzisz do koscioła ale chcesz decydować o sprawach dotyczących wyłącznie kobiet.
Nie przestaje mnie zadziwiać ta dbałośc o życie poczete, potem jak się urodzi to olewa się kobietę niech sobie radzi sama. aaa zapomniałbym ewentualnie na drugie I nastepne dziecko da się 500+ I sobie niech radzi sama :D

A pytałem czy wierzysz żeby zobaczyc twoja reakcje I się nie mylilem :D
0 UP 1 DOWN
 
Gaderep 



Wiek: 62
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 1191 / UP 1171



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2017-06-09, 09:49   

Łżesz też z racji zawodu? Łżesz, że chcę o czymkolwiek decydować. Łżesz zawodowo i akurat w to, że znasz się na manipulacji z racji zawodu łatwo można uwierzyć.
Ja pierniczę, jak można mieć tak skomplikowaną kondycję umysłową, żeby pisać, że się czyta "co ludzie pizza". Radzę zacząć od opanowania słów takich jak "na trotuarze" i im podobnych przydatnych zwrotów, a nie zagłębiać się w kwestie moralno-religijne niepoddające się prawdopodobnie percepcji tych, co to "znają się z racji zawodu".
No gościu, tym "bo znam sie na manipulacji, z racji mojego zawodu" pobiłeś mojego kolegę z piaskownicy, który był łaskaw gdzieś ok 1966 zastosować wobec mnie argument typu "a mój tato jest mielicjantem*, on ma pałkę i cię zbije". :mrgreen:

* - Transkrypcja z oryginału ;)
2 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: aborcja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu