Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zespół Szkół Zawodowych na Słowiańskiej
Autor Wiadomość
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-02-29, 09:35   

sabinsen napisał/a:
"Wy narkotniki palicie marihuanine !!! Rozumiem wyrzucić drzwi przez łokno, ale łokno przez łokno?????? " heheh pamiętacie ten apel?


hehehe to jeszcze słabe, ja osobiście słyszałem takie teksty z ust tej osoby że.... :o (raczej nie będę tego tutaj przytaczał) i zawsze byłem ten najgorszy :( oczywiście w jego oczach
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-29, 13:51   

d0mino napisał/a:
sabinsen napisał/a:
"Wy narkotniki palicie marihuanine !!! Rozumiem wyrzucić drzwi przez łokno, ale łokno przez łokno?????? " heheh pamiętacie ten apel?


hehehe to jeszcze słabe, ja osobiście słyszałem takie teksty z ust tej osoby że.... :o (raczej nie będę tego tutaj przytaczał) i zawsze byłem ten najgorszy :( oczywiście w jego oczach


Ale mile go wspominasz prawda? Był wyjątkowy jedyny w swoim rodzaju :)
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-02-29, 14:26   

sabinsen napisał/a:
Ale mile go wspominasz prawda? Był wyjątkowy jedyny w swoim rodzaju :)


W sumie to tak :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-03-01, 12:50   

haha też pamietam tego Pana bardzo miło go wspominam. Niestety odszedł jak ja byłam chyba w 2 czy 3 klasie średniej :( i jego rządy przejoł inny Pan, którego w sumie tez miło wspominam. :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-03-25, 14:50   

mam prośbe do osób chodzących do szkoły na Słowiańska, potrzebuje dowiedzec sie ile w tej szkole jest klas licealnych konczacych w tym roku swoją edukacje (tylko licealnych-maturalnych) i jakie to klasy? o jakiej specjalności. To dla mnie bardzo wazne do pracy licencjackiej, musze sie zorientowac a pracuje i nie mam jak sie tam wybrać osobiscie. Z góry dziekuje :D
0 UP 0 DOWN
 
Djwoodi 
Djwoodi(Jumped)



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-07, 15:31   

no to jutro zobacze na korytarzu wisi taki spisik wiec napsize :D jak oczywiscie bede mial czas :D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 38
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2008-04-07, 18:22   

Będe bardzo wdzieczna :) czekam na info. pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
nika 


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-04-11, 15:03   

hej. ja też jestem absolwentką słowiańskiej. fajnie było a u dyrektora Łaty nie raz byłam na dywaniku. ale klimatu szkoły nie da się zapomnieć. ps. Yasiu jak ja byłam w maturalnej i zmieniałeś tam gaśnice to były ok. pamiętam dobrze. pozdro dla wszystkich
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-03, 15:34   

Teraz ja wpadłem na słowiańską no śmiesznie tam jest a co nie którzy nauczyciele to śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech ale też są i tacy że paranoja "No narkotyki są złe i nie palcie ale podejrzewam że nie którzy palą ble ble ble kiedy uczeń był taki że przez alkohol się utopił i kumple mu nie pomogli ble ble ble" napewno wiedzie o co kaman. Nauczycielka od polskiego nawet fajna nie narzekam, fizyka pani K. ale jak na pierwsze wrażenie nawet dobre nie to co opowiadali starsi chyba że ją spionowali i jest normalna. pan K. od Podstaw konstrukcji maszyn troche nuda i dużo pisania ale śmiech też a Czapa to kurde teksty lecą niezłe. Przerwy krótkie i bardzo mnie to cieszy tylko że kamery i kamery nawet w kiblach. Ale jak słyszałem akcje jakie miał Yashin to chciał bym je zobaczyć

Edit

Pan H. od informatyki 10 minut gadania potem CS :D
Ostatnio zmieniony przez Latarnik 2008-09-03, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-03, 15:45   

KOKSU napisał/a:
Teraz ja wpadłem na słowiańską

Super :mrgreen:

KOKSU napisał/a:
no śmiesznie tam jest a co nie którzy nauczyciele to śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech

Jeszcze nie znasz wszystkich nauczyciele, polecam poznanie mojego byłego wychowawcy, pana L

KOKSU napisał/a:
"No narkotyki są złe i nie palcie ale podejrzewam że nie którzy palą ble ble ble kiedy uczeń był taki że przez alkohol się utopił i kumple mu nie pomogli ble ble ble"

Codzienność, pół klasy myślało, że miałem romans z ta nauczycielka bo na półrocze miałem 1 a na koniec wyciągnąłem na 5 :mrgreen:

KOKSU napisał/a:
fizyka pani K

Katarynka, u nas się tak zwało.

KOKSU napisał/a:
Czapa

Siłowanie na rękę, jeśli ktoś da mu rady to dostaje flaszkę.

KOKSU napisał/a:
Przerwy krótkie i bardzo mnie to cieszy tylko że kamery i kamery nawet w kiblach. Ale jak słyszałem akcje jakie miał Yashin to chciał bym je zobaczyć

Przerwy można przedłużyć :P , kamery? jest na to sposób. O moich akcjach... jest kilka forumowiczów i forumowiczek to może się wypowiedzą, polecam poczytanie kilka postów wyżej.
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-03, 23:54   

CZAPA hahah to moj wychowawca był (aż przez rok dodam, bo wcześniej swiętej pamięci Pan A, potem Czapa przez rok, a na ostatni rok jedna z pań j.polskiego).
Nie prawda ze Czapa dałby Ci flaszkę ;p za skąpy jest ;p;p;p ale polew ladny. Jeszcze obale tu pare opowieści, bo dzięki niemu zaliczyłem egzaminy technika bez nauki w domu ;p jak sie dobrze pogadało to pożyczał podreczniki lub dawał poczytać na lekcjach kiedy reszta klasy sie dosłownie opierdzielała, ja nawet dostałem kilka podr. technicznych free, na lekcji dawał dodatkowe materiały i stwierdziłem ze opłacało sie go posłuchać jak juz mówił o sprawach technicznych (no chyba ze to tylko w przypadku mojej klasy ;p mowił debile ale polubił nas, nie było tajemnic, duzo opowiesci ktore zostały miedzy nami a Nim i czeste żarty, a także tekst typu "słuchajcie co mówię bo to się przyda", wiec uwierzcie ze ten nauczyciel naprawde ma wiedzę, którą potrafi sie podzielić niekoniecznie we wszystkich kasach)
Może to co napisałem jest zadziwiające ale w moim przypadku 100% prawdziwe. Miałem techniczne przedmioty z panem Wice dyr, panem G i tzw Czapą ;p i mimo ze uczniowie narzekają na nich to są naprawde nauczyciele których wystarczy słuchać a nie bedziesz musiał zakuwać w domu (tu sie pochwale dzieki tym szanownym nauczycielom miałem 95%na egzaminie teoretycznym i 90% na praktycznym, kwestia dogadania, zachowania i słuchania a przekażą Ci część swojej wiedzy i nie bedziesz zakówać w domu)


A co do kamer to Yashi teraz działamy razem nie piątek 16? Bedzie masakra w tej szkole hehehhe
Ostatnio zmieniony przez Pandzik 2008-09-03, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-04, 08:29   

Pandzik napisał/a:
Nie prawda ze Czapa dałby Ci flaszkę ;p

Chodziło mi o to, że jak wygra to ode mnie dostanie.

Pandzik napisał/a:
A co do kamer to Yashi teraz działamy razem nie piątek 16? Bedzie masakra w tej szkole hehehhe

:idea:
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-04, 22:36   

yashin napisał/a:
Pandzik napisał/a:
Nie prawda ze Czapa dałby Ci flaszkę ;p

Chodziło mi o to, że jak wygra to ode mnie dostanie.


może nie skumałem bo trzeźwy już nie byłem jak przyszedłem do domu :D ale reszta tego co pisałem to prawda przynajmniej w moim przypadku
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2008-09-26, 11:00   

no no mi sie tak na slw podobało <absolwent zsz nr 1 kier. technikum telekomunikacji > że mialem zamiar puscic kibla na koniec 4 klasy <taki wieczny student>:P ale zdalem i postanowilem wrocic w szeregi uczniów tej szkoły
teraz reprezentuje uczniów technikum BHP jaśku znow bedziemy organizowac libacje na kręgu ?:D:D:D
szkoda tylko ze nauczyciele przez fajki nie beda nas ganiac bysmy zrobili to samo co w tedy jak mysia czekala przed kabina i szary wypalil z tym sr...m <lol2>
a pani z polskiego mam ochote powiedziec sp....laj
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-26, 12:48   

don B, kto to się pojawił :D

don B napisał/a:
no no mi sie tak na slw podobało <absolwent zsz nr 1 kier. technikum telekomunikacji > że mialem zamiar puscic kibla na koniec 4 klasy <taki wieczny student>:P ale zdalem i postanowilem wrocic w szeregi uczniów tej szkoły
teraz reprezentuje uczniów technikum BHP jaśku znow bedziemy organizowac libacje na kręgu ?:D:D:D


Oj chyba nie widziałeś wiecznego studenta, przypomnij sobie co robiły cały rok niektóre osoby z naszej klasy ;) Libację? Czemu nie, na pewno coś wymyślimy.

don B napisał/a:
szkoda tylko ze nauczyciele przez fajki nie beda nas ganiac bysmy zrobili to samo co w tedy jak mysia czekala przed kabina i szary wypalil z tym sr...m <lol2>
a pani z polskiego mam ochote powiedziec sp....laj


Te czasy można wspominać bez końca, tyle rzeczy się wydarzyło.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: na, slowianskiej, szkol, zawodowych, zespol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu