Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Euro 2012- Brzeg
Autor Wiadomość
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-10-23, 19:16   Euro 2012- Brzeg

Około 2 miesięcy temu, był temat, że Brzeg wystawił swój projekt do wykonania na 2012 roku.
Ale informacji żadnych o tym, czy projekt przeszedł nie było. :(
Więc mam nadzieję, że ktoś rzuci trochę światła na tą sprawę i wyjaśni to, bo bardzo ciekawi mnie czy będzie coś robione czy nie :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-23, 20:23   

plany są spore :D tylko czekać aż na Odrze przystań będzie :D

POzytywyny pomył i tu nawet PO nie POmoże :D bo to POprostu nie realne....

w jednym z artykułów Gazety Wyborczej Opole.....

po co Brzegu przystań, żeby reprezentacje narodowa któregoś kraju mogła przez 15 minut popływać po brudnej Odrze??

:oops: przepraszam ale POwstrzymać się nie mogłem :D
0 UP 0 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-10-23, 20:41   

W cywilizowanych krajach miasta odwrócone są do rzek twarzą a nie d... jak to bywa w Polsce. Brzeg nie jest wyjątkiem ale Brzeg może dać dobry przykład. EURO to dobry pretekst żeby inwestycje (różne) w naszym mieście drgnęły. Ja uważam, że przystań i związana z nią infrastruktura się przyda.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-10-23, 20:47   

wiem że się przyda itp...
ale nie o tym chciałem pisać!
tylko o tym, czy Brzeg wygrał w konkursie na projekty??
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-23, 20:48   

To może ja coś dorzuce...
Na stronie mojej gminy znalazłam artykuł zatytulowany: "Posiedzenie Komitetu Honorowego Województwa Opolskiego ds. EURO 2012", wiec może Was zainteresować, są tam również zdjecia z tego posiedzenia, które odbyło sie 3 X 2007. Zresztą sami przeczytacie... Heh... a oczywiscie Grodków w tym artykule ukazany jako równy kandydat w walce z pozostałymi miastami :) Miłego czytania:
http://www.grodkow.pl/ind...ask=view&id=207
Ostatnio zmieniony przez referee9o 2007-10-23, 20:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-10-23, 21:15   

Tymcio napisał/a:
wiem że się przyda itp...
ale nie o tym chciałem pisać!
tylko o tym, czy Brzeg wygrał w konkursie na projekty??

EURO 2012 w województwie opolskim


3 października br. w Filharmonii Opolskiej odbyło się drugie spotkanie Komitetu Honorowego ds. Euro 2012 województwa opolskiego. W skład komitetu wchodzi 26 przedstawicieli reprezentujących środowiska sportowe i samorządowe Opolszczyzny, a jego przewodniczącym jest legendarny trener piłkarski Antoni Piechniczek. W trakcie spotkania swoją ofertę planowanego centrum sportowo-pobytowego zaprezentowały wszystkie samorządy pretendujące do goszczenia reprezentacji narodowych podczas Mistrzostw Europy w 2012 tj.: Brzeg, Grodków, Kluczbork i Opole.
Przedstawiciele samorządu województwa opolskiego zaprezentowali także swoje propozycje związane z ofertą dla kibiców, tzw. „kartę regionalną”. Jej posiadaczowi przysługiwałyby zniżki i upusty w hotelach, pensjonatach, pubach oraz muzeach na terenie całego województwa opolskiego.
Przedstawiciel, a zarazem przewodniczący wydziału ds. Euro 2012 w Polskim Związku Piłki Nożnej - Adam Olkiewicz wysoko ocenił zaangażowanie samorządów Opolszczyzny w przygotowania do Euro 2012. Pan Antoni Piechniczek podkreślił z kolei ogromny wymiar promocyjny przedsięwzięcia oraz konieczność przygotowania społeczeństwa do tej wielkiej imprezy. Przedstawiciel niemieckiego landu Nadrenia Palatynatu, odpowiedzialny za przygotowania tego landu do ostatnich Mistrzostw Świata w piłce nożnej (2006) – dr Franz Jozef Kemper, przedstawił swoje spostrzeżenia i wnioski oraz podzielił się własnymi doświadczeniami w tym zakresie. Zwrócił szczególną uwagę na wolontariat, bez którego niemożliwa byłaby właściwa obsługa kibiców. Po spotkaniu każdy mógł obejrzeć stoiska promocyjne przygotowane przez samorządy. Największe „zamieszanie”, co oczywiście przełożyło się na ogromne zainteresowanie odwiedzających, zrobiła młodzież szkolna z Brzegu, która nie miała wątpliwości, w którym mieście powinna przebywać reprezentacja narodowa. Spotkanie miało zatem również wymiar promocyjny, w trakcie którego wszystkie samorządy miały równe szanse w prezentacji swoich atutów.

W maju przyszłego roku będą przydzielane środki - dofinasowanie

Co do przystani oraz jej potrzeby, zapraszam wszystkich na coroczny Flis Odrzański, który rozpoczyna się w Brzegu i flisacy płyną do Szczecina. Oni z pewnością uświadomią każdemu malkontentowi, jaką zaletą będzie przystań w naszym mieście... :wink:

A sprawy związane z przygotowaniem Brzegu do EURO 2012 szły, idą i będą szły swoim trybem, bez względu na aktualnie rządzącą partię, a także bez względu na to, czy któraś reprezentacja nas wybierze, czy nie...
Po prostu sprawy te tak czy inaczej były zaplanowane do realizacji i mają zostać zrealizowane
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-10-23, 22:09   

no dziękuję za odpowiedź :)
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-24, 20:38   

a ja sie dzisiaj dowiedziałem ze na ul.Robotniczej tam gdzie sa warsztaty samochodowe bedzie HOTEL i mają też rozbudowywać Basen informacje sa na 99% pewne bo maja z tego placu wyprowadzić się....
Ostatnio zmieniony przez JOKER 2007-10-24, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, brzeg, euro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu