Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
internet 3VNET/Lanet
Autor Wiadomość
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-29, 22:52   

Tak cichutko napiszę że w Lipcu może będzie coś specjalnego od Przedstawiciela Handlowego UPC w Brzegu. Jeśli się uda to będę miał lekarstwo na czkawkę z łączami. Trwają jeszcze rozmowy w tej sprawie. Jest ciężko, ale perspektywicznie. Szczegóły w lipcu. Oczywiście jeśli się uda, więc trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam

PH UPC w Brzegu
0 513 531 150
0 790 262 679
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-06-30, 10:32   

Niektórzy podejrzewają, że Lanet kupił kota w worku, nabywając 3vnet. Tzn. dobry interes zrobił wyłączne 3vnet. Zdaje się, że po zapoznaniu się z tym co jest do zrobienia Lanet odpuścił sobie Brzeg i robi wszystko, aby dotychczasowi użytkownicy wycofali się z umowy. Na ul. Łokietka internetu z Lanetu brak od 23.06.2008.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-06-30, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
osiolekGucio 



Wiek: 47
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 6 / UP 9


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-30, 11:33   

Roztropek napisał/a:
Niektórzy podejrzewają, że Lanet kupił kota w worku, nabywając 3vnet. Tzn. dobry interes zrobił wyłączne 3vnet. Zdaje się, że po zapoznaniu się z tym co jest do zrobienia Lanet odpuścił sobie Brzeg i robi wszystko, aby dotychczasowi użytkownicy wycofali się z umowy. Na ul. Łokietka internetu z Lanetu brak od 23.06.2008.


Może to dziwne, ale stanę w obronie byłej konkurencji. Zwróć uwagę, że do póki był 3vNet wszystko było dobrze. Nawet jeśli była jakaś awaria można było ją zgłosić, bez potrzeby wysłuchiwania komunikatów o zajętości operatorów. Nawet w niedzielę były serwisy. Lanet przepiął łącza na swoje serwery i to od tego momentu są problemy. Ponadto pamiętajcie, że Lanet to nic innego jak Netia. Gdzieś kiedyś usłyszałem coś takiego: "Pewna firma X, ma swoje usługi Internetowych łącz. Jeśli nie działa alternatywa, ( w Brzegu np. jest nią między innymi łącze Lanetu), to wiele osób zastanowi sie nad przejściem na ofertę jaką oferuje właśnie Firma X" TPsy większość nie lubi. My, czyli UPC nie wszędzie mamy swoją sieć. Więc wybór firmy X , jest godny zastanowienia. Do takich wniosków można dojść. Czy są one prawdziwe? Logika podpowiada, ze nie, ale Netia powoli zaczyna zachowywać się jak pewien monopolista a to już skłania do sugestii o braku logiki w działaniu. Oczywiście są to tylko pogłoski, przypuszczenia i daleko posunięte wnioski ale z drugiej strony...
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-06-30, 11:59   

osiolekGucio napisał/a:
Może to dziwne, ale stanę w obronie byłej konkurencji. Zwróć uwagę, że do póki był 3vNet wszystko było dobrze

dokladnie wszystko bylo dobrze, tyle ze lanet nie potrzebnie zaczol wprowadzac zmiany chociaz mozna bylo by sie raczej spodziewac ze pracuja w nim wykwalifikowani ludzie ktorzy znaja sie na swojej robocie a tu okazuje sie ze tak nie jest, eh bardziej wykwalifikowani byli juz wlasciciele i pracownicy 3vnetu z czego pare osob mialo odpowiednie wyksztalcenie a reszta to samouczki...
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2008-06-30, 14:30   

i ja również stanę w obronie 3vnet'u. miałem u nich łacze prawie od początku ich działalności i naprawdę dobrze wspominam współprace z tym usługodawcą a zwłaszcza z szefem p. Krzysztofem :) szkoda że tak sie to skończyło
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-06-30, 15:07   

Mam to samo zdanie, co koledzy wypowiadający się powyżej.
Z 3vnetem nie było [aż takich] problemów. Wiadomo, jak to internet - złośliwość rzeczy martwych - lubi czasem płatać figle, ale nawet nie porównujcie tego, co było przed sprzedaniem 3vnetu lanetowi!
Miła obsługa, w każdej chwili można było się zgłosić do p. Krzysztofa telefonicznie, kiedy były jakieś usterki zawsze przychodził, sprawdzał i starał się rozwiązać problem, czego NIE ROBI lanet.
0 UP 0 DOWN
 
lukaszbrzeg 


Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-07-06, 19:45   

Do bani ten lanet ja place 52 zl za 125 kilo czy jak to sie tam pisze , dzwonie pytam goscia czy moga mi zwiekszyc a on nie ma sprawy do 1 mega tylko moge to ja ok , na drugi dzien znowu dzownie a inny koles u pana nie mozna zwieskzyc !!!!???? hehehe armagiedon
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-06, 21:56   

No i 3 dni bez internetu... Znów. Wszyscy korzystający z Lanetu dalej go nie mają, a ja mam od sąsiada...
Ponowne pozdrowienia dla Lanetu. A - jeśli nie macie internetu zawsze możecie napisać e-maila z zażaleniem! :mur:
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-07-07, 00:58   

eh ... ja poprosze tu moderatora ewentualnie pomocnika jesli ma uprawnienia o zamkniecie tematu i wydzielenie nowego. np "problem z Lanetem" jesli 3vnetu nie ma juz prawie od 4 miesiecy;)
0 UP 0 DOWN
 
kysys 
Rap City



Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-07-09, 12:23   

Normalnie totalna klapa zanotowałem brak internetu od soboty do dziś,wielkie dzięki Lanet !
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2008-07-09, 19:01   

Ta firma, czyli Lanet powinna może pierzem, albo firankami handlować, w każdym razie od internetu powinna się trzymać jak najdalej. Z drugiej strony "Śpiewać każdy może" to i dostawcą internetu może być każdy. Efekt widoczny, a raczej niewidoczny. Jeśli ktoś chce mieć darmową rozrywkę to proponuję podpisać z nimi umowę na dostawę internetu. I muzyczka w telefonie przyjemna (podczas ciągłego kilkuminutowego wyczekiwania na połączenie),ale nie bezpłatna bo za przyjemność jej wysłuchania płacimy ze swojej kieszeni. I obsługa mówiąc szczerze całkiem miła (nie da się wyprowadzić z równowagi) i przyjaźnie nastawiona do klienta. I na e-maile odpowiadają, po kilku dniach ale jednak. Tylko co z tego jak internetu ciągle brak. Nie mierzyli sił na zamiary i wyszło jak wyszło. Z tego wszystkiego zapomniałem właściwie w jakiej sprawie podpisałem z nimi umowę. Starają się jak mogą, tylko nic z tego nie wychodzi. A najśmieszniejsze, że każą do siebie pisać e-maile w sprawie braku internetu, a ja go nie mam bo go nie dostarczają więc jak mam napisać. Jak nie napiszę, to oni nie wiedzą, że nie mam, i myślą, że ja jednak mam, i tak mijają tygodnie. Skomplikowane to wszystko tak jak Lanet.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2008-07-09, 19:15, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 3vnetlanet, internet


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu