Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-11-04, 23:06
Dział RANDKA- ankieta

Czy na forum powinien powstać dział RANDKA?
Tak :]
60%
 60%  [ 58 ]
Nie :(
39%
 39%  [ 38 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 23:53   

Baran napisał/a:
o ile wiem na PW nie ma zadnych ograniczen. :offtopic:


Ograniczenia wynikają z kultury. Baran....wstyd mi za Ciebie :( .
Temat zamykam do jutra. Prześpijcie się z problemem i emocjami.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-13, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 07:55   

Żeby nie było, że są równi i równiejsi Baran otrzymuje ostrzeżenie którego argumentować chyba nie muszę.
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 10:07   

Cytat:
Osobiście poznałam mnóstwo osób przez forum, GG czy ogólnie neta i to bez jakiś specjalnych działów. Myślę, że poznam mnóstwo kolejnych bez względu na to, czy dział randka powstanie czy też nie. Jeśli jest się komunikatywną i otwartą osobą to łatwo nawiązuje się znajomości i nie potrzeba do tego pośredników


Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Inez ! Jak dla mnie zbędne jest raczej tworzenie tego działu... Jeśli ktoś chce aby nawiązywano z nim kontakt brakuje mi lub chce zapoznac się z kimś, umieszcza poprostu jak najwięcej infrmacji dotyczących możliwości skontaktowania się z nim, i tyle. Tyle osób już tutaj się zna, a wcześniej działu takowego nie było. Jestem na 'nie' - gdyż uważam to za zbędne poprostu :)
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 10:41   

KS napisał/a:
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Inez ! Jak dla mnie zbędne jest raczej tworzenie tego działu... Jeśli ktoś chce aby nawiązywano z nim kontakt brakuje mi lub chce zapoznac się z kimś, umieszcza poprostu jak najwięcej infrmacji dotyczących możliwości skontaktowania się z nim, i tyle. Tyle osób już tutaj się zna, a wcześniej działu takowego nie było. Jestem na 'nie' - gdyż uważam to za zbędne poprostu :)


Mi są zbędne działy sportowe, jednak gdyby mial powstac kolejny bardziej meski np dział to nie miałabym nic przeciwko, skoro wiec są przeciwne osoby mojemu działowi, poprostu nie muszą wypowiadac sie tam. Tak samo jak ja w dziale motoryzacja....

Uważam, że ten dział nikomu nie bedzie przeszkadzal. Wiec dlaczego nie moze powstac? Bo ja o nim napisalam? Wydaje mi sie ze tylko dlatego i kazda osoba z postem na nie-coraz bardziej mi to udowadnia.... :(
Ostatnio zmieniony przez verbeina 2007-10-13, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-13, 10:55   

verbeina napisał/a:
Bo ja o nim napisalam? Wydaje mi sie ze tylko dlatego i kazda osoba z postem na nie-coraz bardziej mi to udowadnia....


widzę, że dalej nie rozumiesz, dobra zróbmy to łopatologicznie:

*bierze łopatę i zaczyna wrzucać*

- rzucasz luźne pomysły
- wymyślasz co by tam mogło być, ale nic nei układasz, nie przedstawiasz założeń
- nie ma określonych jasnych celów [brak jasnych celów -> spam]
- ukierunkowanie pomysłu...brak

weź przedstaw jakiś schemat działu z poddziałami, założeniami, celami, tak by osoba która 1 raz wejdzie na forum wiedziala co za dział, gdzie ma czego szukać i że to tam znajdzie, a nie tonę spamu ;)

zrób taką rzecz, a dział ma szanse i nei będzie wyzywania, że to wina proponującej osoby...
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-10-13, 12:05   

KtOŚ napisał/a:
rzucasz luźne pomysły
- wymyślasz co by tam mogło być, ale nic nei układasz, nie przedstawiasz założeń
- nie ma określonych jasnych celów [brak jasnych celów -> spam]
- ukierunkowanie pomysłu...brak

weź przedstaw jakiś schemat działu z poddziałami, założeniami, celami, tak by osoba która 1 raz wejdzie na forum wiedziala co za dział, gdzie ma czego szukać i że to tam znajdzie, a nie tonę spamu ;)

O to właśnie chodzi, konkrety poprosimy. Chciałabym wiedzieć jak to będzie działać, kto będzie coś pisał, jakie będą zasady itd. Żeby nie było że wejdzie tam każdy i zacznie pisać bzdury jak w byłym dziale matrymonialnym, gdzie tylko sobie "jaja" robili :/ Chodzi mi wyłącznie o to by poznać szczegóły, a kto będzie prowadził to już mi to "ryba" ;)
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 16:10   

Konkrety są tutaj http://www.forumbrzeg.pl/...er=asc&start=45
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 21:18   

Takiego posta pisałam w chwili zamknięcia czasowego tematu przez smootha... :


Hmmm...pomyślałam chwilkę i stwierdziłam, że rzeczywiście taki dział niekoniecznie jest bardzo potrzebny... ok, może sobie istnieć... ale i bez niego sama poznałam kilka osób z forum... wystarczyły posty innych, które mnie zainteresowały, kilka PW, potem gg... i jakoś się kręci... po co od razu dział?
Przede wszystkim jak niby miałby wyglądać? Bo zapewne większość z nas ma różne jego wyobrażenia... Może najpierw ustalić jakby to miało funkcjonować? Tylko "randki" czy po prostu "jestem otwarty i chętny do poznania nowych osób"? Widzicie w tym dziale jakieś "anonse" i odpowiedzi na nie? Może najpierw jakieś konkretne pomysły (bo sama idea działania działu chyba nie jest do końca sprecyzowana), a dopiero potem głosowanie nad sensem jego istnienia?
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 22:14   

verbeina napisał/a:
pisalyby np do mnei na gg, a ja bym wklejała np. ich anonimowe ogłoszenia towrzyskie.


Jak moze większość wie bądź widzi ze znacie się bardzo dobrze z Sawką i jest to Wasz bądź Twój pomysł. Z mojego punktu widzenia obie bawiłbyście się w swatki bo nie macie co robić, ja to tak widze, w idee pomagania człowiekowi nieśmiałemu, nie uwierze :)
Ostatnio zmieniony przez draq 2007-10-13, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-13, 23:40   

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi w tym temacie, bo po samej nazwie już wiem co zrobie - buhaha :lol:

Oczywiście zagłosowałem na NIE. Nawiązywanie relacji towarzyskich za pomocą internetu... trochę wyobraźni i kreatywności ludzie!

Wiem, wiem... jestem staromodny i zacofany i dobrze mi z tym.

Forum ma służyć mieszkańcom Brzegu w komunikacji, a nie jako zbiór ogłoszeń matrymonialnych dla niemogących się przełamać.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 09:25   

draq napisał/a:
obie bawiłbyście się w swatki bo nie macie co robić


Tak, jasne nie mam co robić, siedzę w domu i się nudzę i nie mam na co zużyć czasu to pomyślałam sobie ze będę się bawić w swatkę. Zastanów się człowieku co piszesz zanim to wyślesz w świat bo najgorsza głupota jaką mogłam o sobie usłyszeć

Każde wasze 'nie' oddala wielu ludziom możliwość poznania kogoś ciekawego

draq napisał/a:
w idee pomagania człowiekowi nieśmiałemu, nie uwierze


Przykro mi, że Ty nie umiesz robić nic bezinteresowanie .... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-10-14, 11:12   

Sawka napisał/a:
Każde wasze 'nie' oddala wielu ludziom możliwość poznania kogoś ciekawego


Każde Wasze 'tak' sprawia, że zaczynam wierzyć w zmianę podstawowych oraz jednych najważniejszych norm i zwyczajów w jedną, wielką internetową bzdurę. Bezinteresowność można okazywać na wiele innych sposobów i nie da się ukryć, że to, co powiedział draq jest jednym z wielu argumentów na 'nie', które ludzie widzą w całym tym 'przedsięwzięciu'.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 11:26   

Włóczykij napisał/a:
Bezinteresowność można okazywać na wiele innych sposobów


Ta
A ja chcę okazać w ten sposó

Janio napisał/a:
Forum ma służyć mieszkańcom Brzegu w komunikacji


Serio? "Oceń avatara nad swoim" czy "Co oznacza liczba postów" służy komunikacji?
Dział z ogłoszeniami towarzyskimi dopiero pomnożyłby komunikację... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-14, 11:39   

Włóczykij napisał/a:
co powiedział draq jest jednym z wielu argumentów na 'nie', które ludzie widzą w całym tym 'przedsięwzięciu'.


Tak. Tylko zarówno draq, jak i Ty Włóczykiju nie zrozumieliście, że staramy się przenieść rozmowę na grunt pomysłu a nie jego realizacji poprzez konkretne osoby, a to że ktoś wiążę dyskusję tylko i wyłącznie z konkretną osobą to już tylko i wyłącznie jego problem, podobnie na zasadzie "syty głodnego nie zrozumie" nie musisz rozumieć intencji osób, które chciałby aby taki dział powstał podobnie jak takie osoby z pewnością nie odpowiedzą na Twoje pytanie z opisu stwierdzając z taką samą łatwością jak Ty odnośnie wszelkich internetowych Tworów - że Twój opis jest bzdurą, co wykaże oczywistą miedzy wami różnice i wytłumaczy niechęć Twoją brania udziału w tym "przedsięwzięciu". Być może w Twoim przekonaniu, w świecie Twoich wartości zabawa w takie randkowanie jest jawnym zamachem na swoją wyjątkowość, obdzierającym nas w wyższych wartości i elementu ciekawości.. i jakkolwiek rozumiem co możesz mieć na myśli, tak uważam, że większą niźli krytyka pomysłu satysfakcje da CI nie branie udziału w tej zabawę...
Jeśli chodzi o mnie jeśli uważałbym, że jedynym ((słusznym) sposobem żywienia jest spożywanie zdrowej żywności, to i tak nie krytykowałbym powstawania fast foodów (w rozumieniu barów itp), ani też nie zabraniałbym spożywania ludziom hot-dogów i innych takich.... natomiast z pewnością zadbałbym wtedy o siebie i takich fast foodów nie nawiedzałbym.
I takie rozumowanie jest dla mnie słuszne.. również w kontekście tego tematu.
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-14, 11:53   

Włóczykij napisał/a:
Każde Wasze 'tak' sprawia, że zaczynam wierzyć w zmianę podstawowych oraz jednych najważniejszych norm i zwyczajów w jedną, wielką internetową bzdurę. Bezinteresowność można okazywać na wiele innych sposobów i nie da się ukryć, że to, co powiedział draq jest jednym z wielu argumentów na 'nie', które ludzie widzą w całym tym 'przedsięwzięciu'.


Uderzyłeś w sedno.

Sawka napisał/a:
Serio? "Oceń avatara nad swoim" czy "Co oznacza liczba postów" służy komunikacji?
Dział z ogłoszeniami towarzyskimi dopiero pomnożyłby komunikację... :evil:


Pomnożyłby... ilość głupoty do potęgi dzieciaków siedzących przed monitorem. Jakby na dzień dzisiejszy było tego mało.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu