Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-11-04, 23:06
Dział RANDKA- ankieta

Czy na forum powinien powstać dział RANDKA?
Tak :]
60%
 60%  [ 58 ]
Nie :(
39%
 39%  [ 38 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 20:43   

Cytat:
Koleżanka jedna z tego forum :wink: podsunęła mi właśnie pomysł aby ten dział prowadziła para mieszana - kobieta i mężczyzna


dobry pomysł, popieram będzie sprawiedliwie :)
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-11-04, 20:48, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 20:56   

Devon napisał/a:
jeśli nie będzie spełniała wymaganych kryteriów


Ale właśnie o to chodzi (zwłaszcza po argumentach powyżej ..tzw. "opinii publicznej" oraz od strony moderatorskiej), że kryteriów tych verbeina nie spełnia , poza tym

Devon napisał/a:
skoro Verbeina jest pomysłodawczynią działu


Ten pomysł już co najmniej raz przerabiany (tyle, że nie poddany opinii publicznej) zanim verbeina zaczęła jeszcze pisać na forum !

Niestety, ale zachowanie verbeiny odebrałem (po części) analogicznie do hipotetycznej sytuacji, kiedy młody chłopiec wchodzi do kościoła i krzyczy k***** chcę zostać ministrantem. (przepraszam za nieco dziwny przykład, ale chciałem aby był czytelny).
Osobiście głosowałem za powstaniem działu, mało tego nie dyskwalifikowałem verbeiny jako osoby mającej poprowadzić ten dział, jednak na tę chwilę verbeina niestety okazała się być osobą przede wszystkim nazbyt pobudliwą do prowadzenia tego działu i wydaje mi się, że to nie podlega dyskusji i zamiast wracać do tej kwestii sugeruję się skupić na próbie pomocy z Waszej strony w powstaniu tego działu, czyli jeśli macie pomysł na przedstawcie go w czytelny sposób wówczas będzie on naszym wspólnym dziełem..dziełem dla wszystkich !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-11-04, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 21:04   

Widzę, że wszyscy mają genialne pomysły, a nikt nie potrafi przedstawić żadnego sensownego planu. Myślę, że dziewczyny powinny się tym zająć, bo to wymyśliły, więc dajcie im się wykazać, a nie krytykujecie, kiedy one nawet nie miały okazji nic zrobić. Też bym dostała białej gorączki gdyby mnie ktoś oceniał na każdym kroku w negatywny sposób.
Cały czas każdy próbuje przeciągnąć linę na swoja stronę, chore to. Jak się nie sprawdzą w tej roli zawsze można im powiedzieć - papa.
Teksty typu "cieszę się, że mam ten temat w ignorowanych" są po prostu zbędne i jedynie wzburzają krew. Darujcie już sobie wszystkie głupie komentarze i wycieczki osobiste. Bo niby do czego ma to prowadzić? Chcecie się pozabijać nawzajem czy co? Forum niech będzie zabawą, potraktujcie to z przymrużeniem oka a nie przeprowadzajcie tu wojen.
Każdy próbuje tu pokazać jaki jest mocny i jaki potrafi być elokwentny. Szkoda tylko, że odważni jesteście przed ekranem komputera. Możliwe, że żądza "władzy" na forum jest tak wielka, że mianowanie dziewczyn modami byłoby po prostu "obniżaniem" poziomu, Śmieszni jesteście....
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 21:12   

Cytat:
Cytat:
verbeina napisał/a:
pisalyby np do mnei na gg, a ja bym wklejała np. ich anonimowe ogłoszenia towrzyskie.



Jak moze większość wie bądź widzi ze znacie się bardzo dobrze z Sawką i jest to Wasz bądź Twój pomysł. Z mojego punktu widzenia obie bawiłbyście się w swatki bo nie macie co robić, ja to tak widze, w idee pomagania człowiekowi nieśmiałemu, nie uwierze :)


czyli miałem racje :)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 21:13   

zróbmy kolejną genialną ankietę czy dziewczyny mogą zostać moderatorami tego działu

yasiu myślę, iż pomysł dobry :D

chociaż mój głos już jest negatywny......
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-11-04, 21:23   

Natasha napisał/a:
Szkoda tylko, że odważni jesteście przed ekranem komputera.


jakoś nigdy CIę na zadnym spotkaniu nie widziałem...no i zapraszam, z chęcią usłyszę te argumenty na żywo, ciekawym czy TY wtedy będziesz też taka mądra...

Natasha napisał/a:
Myślę, że dziewczyny powinny się tym zająć, bo to wymyśliły,


primo: odgrzały coś, co już było
secundo: wykazały się wielką niekonsekwencją, małostkowością, nadpobudliwością etc.

z 1 i 2 wynika, że ani nie są osobami, które to wymyśliły, a jedynie chciały znowu wdrożyć (udało się, dział powstanie)....ale swoim zachowaniem wykazały, że się nie nadają do prowadzenia w/w inicjatywy z w/w powodów świadczy o tym kilka powodów, które już wiele razy zostały powiedziane...
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2007-11-04, 21:30   

Natasha napisał/a:
Darujcie już sobie wszystkie głupie komentarze i wycieczki osobiste.
Ja rozumiem, że w pewnych sytuacjach ciężko jest znaleźć złoty środek na 'rozwiązanie konfliktu', ale wydaje mi się, że większa część osób wypowiadających się w tym temacie, nie negowała działu ze względu na pomysłodawczynie, a tym bardziej samych dziewczyn jako ew. przyszłych modów tego działu. Zakładasz od razu, że wszyscy się znają, mają jakieś 'ale' do siebie nawzajem i z góry przekreślają danych ludzi ( w tym wypadku Sawke i Verbeine). No cóż, zapewniam Cię, że to nie "wycieczki osobiste", ale zachowanie i wypowiedzi dziewczyn nastawiły innych negatywnie do siebie. Myślę, że krzyki i obraźliwe posty Verbeiny zbyt wiele im nie pomogły, a wręcz przeciwnie. Z całym szacunkiem, ale starasz się im pomóc i bronisz ich na każdym kroku.. szkoda tylko, że nie zauważasz drugiej strony medalu.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 21:34   

ponawiam prośbę o ankietę :D :D choć akurat kobieca intuicja :evil: :evil: mówi mi już jaki będzie jej wynik :D <ja to już gdzieś czytałem, o kobiecej intuicji.....tylko gdzie :) >
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 21:38   

Panie i Panowie, o co Wam jeszcze chodzi? Bartoszek, po co Ci kolejna ankieta? Będzie trwała jakiś czas i znowu będzie przyczynkiem do wielu komentarzy, czasem zbędnych. Poczekajmy spokojnie jeszcze chwilkę na decyzję Yasia.
Oczywiście nikt nie zamierza zapomnieć, że to dziewczyny odświeżyły temat i "walczyły" o to żeby dział powstał.
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-11-04, 21:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-11-04, 21:40   

Natasha napisał/a:
Widzę, że wszyscy mają genialne pomysły, a nikt nie potrafi przedstawić żadnego sensownego planu. Myślę, że dziewczyny powinny się tym zająć, bo to wymyśliły, więc dajcie im się wykazać, a nie krytykujecie, kiedy one nawet nie miały okazji nic zrobić.
...
Forum niech będzie zabawą, potraktujcie to z przymrużeniem oka a nie przeprowadzajcie tu wojen.
...
Każdy próbuje tu pokazać jaki jest mocny i jaki potrafi być elokwentny. Szkoda tylko, że odważni jesteście przed ekranem komputera. Możliwe, że żądza "władzy" na forum jest tak wielka, że mianowanie dziewczyn modami byłoby po prostu "obniżaniem" poziomu, Śmieszni jesteście....


po pierwsze:
A ja myślę, że to Yasiu skoro jest twórcą tego forum, jego administratorem powinien zdecydować w głównej mierze kto poprowadzi ten dział. On zna moderatorów, zna wielu forumowiczów, więc wie według mnie najlepiej kto się nada. A owszem skoro dziewczęta podały ten pomysł niech wniosą do niego swój wkład w postaci programu, jakiegoś pomysłu. Jeżeli chcą tak bardzo zostać modami to mam wrażenie, że tylko dla popisania się. Jeśli sobie tego życzą to niech napiszą do Yasia, żeby w tym dziale wielkimi literami pierwszy temat jaki został założony to "TWÓRCZYNIE DZIAŁU RANDKA". Pierwszy post powinen brzmieć : Kto chce się z nami umówić? Jesteśmy elokwentne i odważne. (może za mocno pojechałam, ale nie mogłam się powstrzymać :P )Myślę, też, że dziewczyny miały okazję się wykazać. Postami też można się wykazać. Negatywnie lub pozytywnie. Każdy oceni sam jak wykazały się dziewczęta. Ja uważam, że negatywnie więc nie życzyłabym sobie, żeby to one były moderatorami tego działu. Bo skoro chciałabym się tam zapisać a nie miałabym zaufania do nich (a nie mam) to od razu wiem, że nie zapisałabym się. Nie daję czegoś komuś komu nie ufam i tyle.

po drugie: (co do kwestii, że forum ma być zabawą itp.)
Owszem zabawa powinna być wszędzie, ale z umiarem i ktoś właściwy, zaufany powinien ją kontrolować w przypadku forum internetowego. Sądzę, że chyba nie było zamiarem Yasia stworzyć forum tylko dla zabawy a dlatego, żeby poruszać tematy ważne dla Brzegu, społeczności w jakiej żyjemy, co nas interesuje, itp. Wątpię, że zrobił to z "przymrużeniem oka" bo jeśli tak, jego zapał dawno by wygasł.

po trzecie (co do elokwencji i odważności :P )
Hmm, Natasha, Twoja siostra i Verbeina pokazały jakie są mocne i elokwentne na ostatnim babskim spotkaniu w Nemo. Pisały, że przyjdą, miały jechać ze mną, potem dostałam pól godziny przed spotkaniem eska, że dojdą czy dojadą same. Potem się okazało, że w czasie spotkania Verbeina siedziała sobie i pisała posty na forumbrzeg. Tłumaczyła się potem, że kolega miał je zawieźć (po kiego grzyba skoro mogły jechać ze mną???), a potem, że były ale po 19 (doskonale wiedziały, że spotkanie już się zakończy bo ileż też może ono trwać skoro zaczęło się dosyć wcześnie). Ta sytuacja ze spotkaniem jednoznacznie mi uświadomiła, kto jest odważny ale tylko przed ekranem komputera.

Odnośnie działu RANDKA.
Sądzę, tak jak już napisałam, że tym działem powinny zająć się osoby, czy osoba dojrzała, dobrze znana administratorowi (zresztą podejrzewam, że moderatorzy też nie są wybierani na oślep, więc ja mam pełne zaufanie do do "rządzących" tym forum:)), no i osoba, która będzie chciała podjąć się moderowania takiego działu (bo sądzę, że przez tą całą kłótnię może być problem znalezieniem właściwej osoby)
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2007-11-04, 21:49, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 21:41   

jadore, z tą ankietą to była raczej ironia ze strony bartoszka, pewna (modne słowo) p r o w o k a c j a . :P
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 21:42   

jadore napisał/a:
Bartoszek, po co Ci kolejna ankieta? Będzie trwała jakiś czas i znowu będzie przyczynkiem do wielu komentarzy, czasem zbędnych



ciekawiej będzie..... troszkę śmieszniej :) a od czego jest zamknięcie tematu

ps. jeden z forumowiczów napisał mi PW o temacie randka.....
chciałbym zasugerować co by więcej nie używal tego terminu :D bo jeszcze Nas za peda>>>> wezmą i dołączymy do nowej grupy :D :D peda>>>> :D :D
dawno już nie było tak śmiesznie :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-11-04, 21:44   

jadore napisał/a:
to dziewczyny odświeżyły temat i "walczyły" o to żeby dział powstał.

No właśnie, a teraz 'oddały' go w ręce innych przez swoje 'zbędne' komentarze :roll:

Indra napisał/a:
Zakładasz od razu, że wszyscy się znają, mają jakieś 'ale' do siebie nawzajem i z góry przekreślają danych ludzi ( w tym wypadku Sawke i Verbeine)

Więc skoro nikt nie ma nic do dziewczyn, to może ktoś ma rzeczywiście jakiś pomysł na ten dział, a nie w kółko wałkujemy tylko beznadziejne posty Verbeiny :shock:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 21:46   

Cytat:

Więc skoro nikt nie ma nic do dziewczyn, to może ktoś ma rzeczywiście jakiś pomysł na ten dział, a nie w kółko wałkujemy tylko beznadziejne posty Verbeiny :shock:


więc poprosimy o ów pomysły na ten dział :)
Ostatnio zmieniony przez bartoszek 2007-11-04, 21:47, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-11-04, 21:47   

hmm jak mają sie zajmować tym działem jak hmm obydwie mają zakaz pisania :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu