Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-11-04, 23:06
Dział RANDKA- ankieta

Czy na forum powinien powstać dział RANDKA?
Tak :]
60%
 60%  [ 58 ]
Nie :(
39%
 39%  [ 38 ]
Głosowań: 96
Wszystkich Głosów: 96

Autor Wiadomość
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 14:37   

Więc może się złożymy na balony i torocik:D I zrobimy taką wypasioną impreze "welcome back Sawka: specjalnie dla Ciebie, dziękujemy że zrobiłaś nam łaskę i wróciłas. W nagrode zostaniesz modem" :mur:
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 14:42   

dział Randka tematy:
1. przedstaw sie - uzytkownicy beda wklejac swoje zdjecia a najwiecej zdjec bedzie miala oczywiscie .....
2. zabawa - sexi chlopak sexi dziewczyna - zdjecie i komentarz do zdjecia - najwiecej zdjec i komentarzy bedzie miala oczywiscie ....
3. umowmy sie na randke - oczywistym jest ze najwiecej osob bedzie chcialo umowic sie z ...
4. jak bylo na randce - oczywistym jest.....OCZYWISTYM jest ze kazdy post bedzie "ocenzurowany" "zfochowany" i być może usunięty bądź też poddany modyfikacji przez ... to oczywiste!!!

"......Ale własnie chodzi o to, że ja chce mieć do niego uprawnienia, chce go sprzatać od zbędnych komentarzy itd....Gdybym nie chciała mieć uprawnień do neigo w ogóle nei pisalabym tego dziłu jako pomyslu i nie walczylabym o jego powstanie........pies ogrodnika....samica psa (ale brzydko brzmi)....foch.... :cry:


dzial powinien byc moderowany na zasadach ogólnych przez obecnych modów ew pomocników....nie moze byc tak, że kazdy nowy pomysl ( niekoniecznie madry ) konczy sie otwarciem dzialu i mianowaniem autora pomysłu na moderatora....foch....dlatego pozostawmy dzial pod moderacją ogólną a po jakimś czasie (krótszym/dłuższym...3 godzinach/2 tygodniach) o ile dzial nie zostanie zamkniety/usuniety/... przydzieli sie osobę, która będzie sprawować opieke ew. bezpieke....
Kathia napisał/a:
.... powinnaś być już dumna, bo pomysł jest najważniejszy, jego realizacja to już pestka. Bo dział może zrobić/prowadzić wiele osób, ale żeby go wymyślić, to nikt na to nie wpadł.
rzeczywiscie trzeba dluuuuugo myslec by cos takiego wymyslec :mrgreen:

dzialów już miało być kilka...ale prawdopodobnie brak determinacji pomysłodawców sprawił, że większość propozycji to już historia ( a nie jak w tym przypadku - h i s t e r i a ).proponuję nowy dział: K O M U N I K A C J A w którym będą 3 głowne tematy, no może 4...dla tych co jeżdżą pksem, pkpem, latają i pływają....recenzje z podróży ( a ze pkp przy +20 grzeje a przy -15 zapomina grzac...), zdjęcia, rozklady jazdy ( oprócz tych co sąjuz na forum przydaloby sie umiescic rozklad jazdy autokarów do Niemiec, Anglii....rozklad lotow z wszystkich lotnisk w Polsce ), ceny biletow, znizki i promocje.....
a moze dział Z A K U P Y co gdzie i za ile , M A J S T E R K O W A N I E ktoś chętny oddaje swoje pomysły i prawo do moderacji - za darmo!!! okazja.....foch... :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 14:43   

Junikoks napisał/a:
Więc może się złożymy na balony i torocik:D I zrobimy taką wypasioną impreze "welcome back Sawka: specjalnie dla Ciebie, dziękujemy że zrobiłaś nam łaskę i wróciłas. W nagrode zostaniesz modem" :mur:
To zróbcie mi....za kilka dni będę pełnoletnia i chętnie zjem torcik :D od forumbrzeg :-P To jak dostane? Co Junikoks?
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 14:48   

verbeina napisał/a:
To zróbcie mi....za kilka dni będę pełnoletnia i chętnie zjem torcik od forumbrzeg To jak dostane? Co Junikoks?
Niestety ja nie moge decydowac za administracje - tak samo jak Ty. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 14:50   

Lotnik napisał/a:
pies ogrodnika....samica psa (ale brzydko brzmi)....foch.... :cry:

Jesteś pierdo***y tyle Ci powiem.....O boże ale zacyniłeś :!: Wal sie pedale :!:
Lotnik napisał/a:
h i s t e r i a
miło mi jestem Ewa :!: Swoją drogą ciekawie Cię nazwali :lol:
Lotnik napisał/a:
proponuję nowy dział: K O M U N I K A C J A w którym będą 3 głowne tematy, no może 4...dla tych co jeżdżą pksem, pkpem, latają i pływają....recenzje z podróży ( a ze pkp przy +20 grzeje a przy -15 zapomina grzac...), zdjęcia, rozklady jazdy ( oprócz tych co sąjuz na forum przydaloby sie umiescic rozklad jazdy autokarów do Niemiec, Anglii....rozklad lotow z wszystkich lotnisk w Polsce ), ceny biletow, znizki i promocje.....
POmyliłeś tematy :!: :!: :!: Tak to jest jak się czytać nie umie :evil:
Lotnik napisał/a:
ktoś chętny oddaje swoje pomysły i prawo do moderacji - za darmo!!! okazja.....foch... :mrgreen:
Ale Ty zabawny jesteś...oj bardzo-się uśmiałam :!: :evil: :twisted:

Moderowany przez smooth:

Uwaga
Autor tego postu otrzymuje ostrzeżenie

Przykro mi verbeina ale
1. Ciągłe awanturowanie się
2. Obrażanie moderatora
3. Nieprzestrzeganie zasad kultury
4. Tym samym łamanie 1, 4, Z1, Z4,Z8 i pewnie wielu innych

Nie chciałem dolewać oliwy do ognia, który wzniecasz, ale po ostrzeżenie wysłałaś zaproszenie.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-11-04, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 15:13   

verbeina napisał/a:
Jesteś pierdo***y tyle Ci powiem.....O boże ale zacyniłeś :!: Wal sie pedale :!:

Widzę, że zaprezentowałaś nam się w całej okazałości :lol: I jeszcze się dziwisz, że nie dostałaś uprawnień :P

Zwrot "kultura osobista" chyba jest Ci całkiem obcy :/
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-11-04, 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 15:17   

Ani razu w moim poście nie padl Twój nick wiec skad ta pewnosc ze to do Ciebie? Po Twojej wypowiedzi widać, że póki co to moderować powinnaś .... ponieważ masz problemy emocjonalno/kumacyjne wyjaśniam, że:
Lotnik napisał/a:
prawdopodobnie brak determinacji pomysłodawców sprawił, że większość propozycji to już historia ( a nie jak w tym przypadku - h i s t e r i a ).

nie oznacza to, że o wszystkich upadłych pomysłach możesz przeczytać w dziale historia...a histeria...zajrzyj do słownika :evil: foch...
a co do psa ogrodnika....Psem ogrodnika jest osoba, która nie może z czegoś skorzystać i jednocześnie nie dopuszcza by inne osoby mogły z tego skorzystać.

Związek frazeologiczny jest obecny w codziennej mowie. foch...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 16:02   

oj oj verbeina troche mi to wyglada na glupia zabawe ze wzgledu na to ze wygralyscie z Wieloma forumowiczami bitwe ale wojne przegracie z kretesem !
Inez napisał/a:
Widzę, że zaprezentowałaś nam się w całej okazałości I jeszcze się dziwisz, że nie dostałaś uprawnień
po takim czyms ja bym Tobie nie dal administrowac vel. moderowac nawet smietnikiem wiec radze dac sobie spokoj , ja uznaje ze bitwe wygralyscie jak Napoleon ale wojne przegralyscie rowniez tak samo jak on :)
0 UP 0 DOWN
 
Silke 
wodniczek szuwarek :D



Wiek: 37
Dołączyła: 28 Kwi 2007

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-11-04, 18:52   

Jak się to wszystko czyta to wielki żal człowieka ogarnia. Każdy chce tu być mądry a nikomu nie wychodzi. "Parainteligentne" wypowiedzi są po prostu poniżej godności człowieka. Dajcie sobie wszyscy spokój, bo to tylko forum. Przepraszam za off topic, ale to naprawdę jest żałosne.

[ Komentarz dodany przez: Inez: 2007-11-04, 19:47 ]
Rozumiem, że należy wspierać rodzinę, ale czasem warto byłoby mieć własne i obiektywne spojrzenie na rzeczywistość.
0 UP 0 DOWN
 
Makowa Panienka `*-* 


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lis 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Z Twoich snów...

Wysłany: 2007-11-04, 19:17   

zal.pl

a dlaczego odrazu " PEDALE " ?? Nie zauwazyłam tu zeby ktos pisał o orientacjach seksualnych..

Czekam na ten dział..
I niech Moderatorem zostanie Yasiu tak będzie najbardziej inteligentnie :)
0 UP 0 DOWN
 
wojtazik 
Photography



Wiek: 34
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Opole/Wrocław

Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 19:30   

Droga Natash`o ... żałosne to są wypowiedzi Verbiny. To one pobudzają forumowiczów do takich a nie innych wypowiedzi (ostrych rzecz jasna). Ja głosowalem "za" działem Randka, bo to fajny pomysł, ale nie koniecznie fajnie by było jakby był poddany realizacji Verbinie (tudzież Sawce) .... Zająć się tym musi ktoś odpowiedzialny i z ogólnym spojrzeniem na to wszystko (czyt. ktoś w miarę inteligentny). A nie że już na wstępie od pomysłodawcy dowiadujemy się że Lotnik, jest:
verbeina napisał/a:
Jesteś pierdo***y tyle Ci powiem.....O boże ale zacyniłeś Wal sie pedale

To tyle ;p 8) :evil:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-11-04, 19:38   

do tej całej ankiety należy dodać jeszcze jedną statystykę:

ile nowych użytkowników głosowało na tak i ilu użytkowników założyło swe konta na forum w czasie trwania ankiety .......

dwa ) zmieniam zdanie o dziewczynach, im trzeba dać może jakieś forum do założenia ale na fora.pl :D :D

na własnym podwórku wygrały, ale dwumecz niestety przegrały z kretesem......
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 19:43   

Reasumując: dowiedzielismy się o tym, że owe dziewczyny nadają się do moderacji jak wół do karety, a oprócz tego jeszcze jedną ciekawosykę: mamy użytkownika o odmiennej orietacji seksualnej
verbeina napisał/a:
pedale
Mam nadzieję że dalej go bedziemy traktowac tak jak do tej pory. PZDR Lotnik :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 19:56   

ja uważam, że jeśli już ma powstać ten dział nie powinny go prowadzić kobiety, które reagują tak emocjonalnie jak np. Verbeina (nic do Ciebie nie mam, bo Cię nawet nie znam, ale Twoje wypowiedzi niektóre, nie wzbudzają mojego zaufania do Twojej osoby)
nie mam nic do kobiet, lubię je, ale jak widać ten dział wzbudza wśród niektórych niepohamowane emocje, że aż strach się bać co będzie jak ten dział powstanie (mogę się mylić)
jeśli jednak już moderować ma tym działem kobieta, wybierzcie proszę jak najlepiej, mądrą, inteligentną - wtedy randkowicze będą mieli większe zaufanie do takiej osoby :)
Koleżanka jedna z tego forum :wink: podsunęła mi właśnie pomysł aby ten dział prowadziła para mieszana - kobieta i mężczyzna :-P
Ostatnio zmieniony przez Domel 2007-11-04, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-11-04, 20:00   

miałam ten temat w ignorowanych, lecz z ciekawości tu zajrzałam...
Po 1 ciesze się że głosowałam na nie, po wypowiedziach verbeiny moge się tylko domyślać co by sie działo w tym dziale... wszystkie osoby (w tym ja) które były by innego zdania na temat działu zostały podsumowane jak Lotnik :?
Po 2 ciesze sie że mam ten temat w ignorowanych i długo tam zostanie :wink: bo żadnych "ciekawych" informacji w nim nie znajdę...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu