Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-10-14, 16:31
Dział: randka
Autor Wiadomość
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-10-12, 13:56   Dział: randka

NO więc, mam pomysł na stworzenie działu RANDKA na forum...Myśle, iż w tym dziale byłoby kilka tematów takich jak np:spotkania, ogłoszenia towarzyskie itd...

Widzę to w ten sposób że osoby które chciałyby zachować anonimowośc pisalyby np do mnei na gg, a ja bym wklejała np. ich anonimowe ogłoszenia towrzyskie.

W każdy piątek można by zorganizować spotkania np. w Relaxie dzieki, którym mozan by bylo poznac sie w realu...

Myśle tez o takim przechodzeniu ze stolika na stolik po 10 minutach rozmowy, tak aby każdy mógł porozmawiać ze wszystkim :D

Mam nadzieję że mój pomysł zostanie pozytywnie rozpatrzony :D

Czekam na Waszą opinie co o tym myślicie :D
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-12, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-12, 14:16   

pomyślunek nie jest zły, aczkolwiek mam mieszane uczucia co do tego... nie jestem pewna czy bym sie skusiła na takie coś... ale to moze tylko ja, bo ja to taka niesmiała jestem :P ale jeżeli chodzi o samo stworzenie działu nawet jako eksperyment to jestem za :) trzeba próbować nowych rzeczy ;)
że tak jeszcze dodam od siebie ... wydaje mi sie że w tym dziale nie musiałoby być o samych randkach, ale też o spotkaniach czysto towarzyskich ludzi o np. podobnych zainteresowaniach, pasjach itp.
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 14:26   

Agnes napisał/a:
bo ja to taka niesmiała jestem
ośmielisz sie :D

Agnes napisał/a:
ale jeżeli chodzi o samo stworzenie działu nawet jako eksperyment to jestem za :) trzeba próbować nowych rzeczy ;)
No ja własnie też tak myśle....

Agnes napisał/a:
wydaje mi sie że w tym dziale nie musiałoby być o samych randkach, ale też o spotkaniach czysto towarzyskich ludzi o np. podobnych zainteresowaniach, pasjach itp.
Tak własnie myślałam o czymś takim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-12, 14:39   

Cytat:
NO więc, mam pomysł na stworzenie działu RANDKA na forum...Myśle, iż w tym dziale byłoby kilka tematów takich jak np:spotkania, ogłoszenia towarzyskie itd...


ludzie nie chcą przychodzić na otwarte, niezobowiązujące imprezy forumowe, a Ty wymagasz takich rzeczy....


verbeina napisał/a:
Widzę to w ten sposób że osoby które chciałyby zachować anonimowośc pisalyby np do mnei na gg, a ja bym wklejała np. ich anonimowe ogłoszenia towrzyskie.


jakby nie patrzeć, po większości Twoich postów i to w jaki sposób ludzię Cię odbierają na forum, jestem sceptycznie nastawiony, co do twojej osoby zajmującej się owym działem (bez obrazy, ale brak Ci doświadczenia w takich sprawach, jak i autorytetu ;) )

verbeina napisał/a:
W każdy piątek można by zorganizować spotkania np. w Relaxie dzieki, którym mozan by bylo poznac sie w realu...


hmm....może sięgnij niżej, dlaczego np nigdy nie byłaś chętna do pomocy/autorką spotkania forumowego...


ale dobra zaprezentuj np jakbyś mogła zachęcić potencjalne osoby do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu??

verbeina napisał/a:
Myśle tez o takim przechodzeniu ze stolika na stolik po 10 minutach rozmowy, tak aby każdy mógł porozmawiać ze wszystkim


czyli robisz targ i masowy "spęd bydła" i nie sądzę by osoba, która wstydziłaby się zamieścić posta odważyła się przyjść publicznie do baru....

Cytat:
Mam nadzieję że mój pomysł zostanie pozytywnie rozpatrzony


nadzieja matką głupich......IMHO pomysł niedopracowany, nieprzemyślany, bez szans na realizacje...
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 14:43   

Dziękuje Ktosiu za wyczerpująca wypowiedz widze ze moj pomysl jest bardzo zly i nikt go nie zaakceptuje....Nie bede wiec pisac jak ja to doklandie widze moim zdaniem pomysl jest dobry i dopracowany....Po powstaniu tak owego działu zobaczyłbyś czy dobrze bym to poprowadziła i jak dokładnie by to wygładało....No ale cóż w takim razie dziekuje za docenienie mnie....
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-12, 14:47   

oj KtOŚiu co Ty taki sceptycznie nastawiony jesteś :P a może akurat to zadziała :P dajcie sie dziewczynie wykazać :)
własciwie to martwi mnie bardziej to, że wiekszość ludzi regularnie udzielających sie na forum sie wzajemnie zna(nie wspominając o tym, ze część z nich ma już rodziny albo jest w związkach), wiec zastanawia mnie kto sie bedzie z kim spotykał ;) no ale może coś sie zmieni...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-12, 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-10-12, 14:49   

zamiast sie kłócić pogadajcie z Yasiem nad stworzeniem na pewnien cas... taki maly test... :)

to chyba najlepsze wyjście ... :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 14:52   

Dupa z tego wyjdzie...
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-10-12, 14:54   

dupa czy nie dupa ale verbeina, bedzie miala satysfakcje ze zostalo utworzone natomiast KtOŚ, bedzie mógł powiedzieć a nie mowilem jak nie wypali
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 14:57   

verbeina napisał/a:
ale też o spotkaniach czysto towarzyskich ludzi o np. podobnych zainteresowaniach, pasjach itp.


Też tak sobie o tym myślałam 8) Fajne by to było 8)

Ale nie tak od razu spotkania.... jak dla mnie to ciekawszym rozwiązaniem byłyby po prostu ogłoszenia 8) Szerzej to opisałam w temacie opinie o forum
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-10-12, 15:02   

Kurcze, zawsze myślałem, że to ja jestem maruda. Siwy mnie teraz zagiął :P

KtOŚ napisał/a:
ludzie nie chcą przychodzić na otwarte, niezobowiązujące imprezy forumowe, a Ty wymagasz takich rzeczy....

Ludzie nie przychodzą na te imprezy, bo wykształciła się grupka wzajemnej adoracji, gdzie każdy każdego zna i zawsze przychodzą te same osoby.
Jak bardzo byście się nie starali zaasymiliwać "nowych", zawsze punkt widzenia będzie podobny do tego co przedstawiłem. Bo tak jest wszędzie.

KtOŚ napisał/a:
hmm....może sięgnij niżej, dlaczego np nigdy nie byłaś chętna do pomocy/autorką spotkania forumowego...

O, to jest ciekawe. Skąd nagle zmiana i chęć bycia Amorkiem, który łączy zbłąkane duszyczki w zgrabne parki? :P
Powołanie, czy chęć ingerencji w życie singli, poprzez kojarze ich w pary wedle własnego uznania? Poważnie się pytam? Bez ironii, czy wrogości.

KtOŚ napisał/a:
czyli robisz targ i masowy "spęd bydła" i nie sądzę by osoba, która wstydziłaby się zamieścić posta odważyła się przyjść publicznie do baru....

Oj Siwy Siwy :P Nie jesteś na topie, tzn. nie jesteś splended [jak to się teraz mówi ;) ]
Nie słyszałeś nigdy o czymś takim? To się nazywa fast dating? Właśnie takie kilkuminutowe bieganie od stolika do stolika. Śmieszna rzecz. Ale ciekawa :P

Agnes napisał/a:
własciwie to martwi mnie bardziej to, że wiekszość ludzi regularnie udzielających sie na forum sie wzajemnie zna(nie wspominając o tym, ze część z nich ma już rodziny albo jest w związkach), wiec zastanawia mnie kto sie bedzie z kim spotykał

Ja jestem singiel :P
Chętnie poznam miłą, śliczną, inteligentną koleżankę, z poczuciem humoru ;) A. I musi lubić trudne przypadki :P
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-12, 15:04   

verbeina napisał/a:
Myśle tez o takim przechodzeniu ze stolika na stolik po 10 minutach rozmowy, tak aby każdy mógł porozmawiać ze wszystkim :D

Nie sądzę, żeby takie rozwiązanie było dobrym pomysłem.
Ale ogólnie pomysł nie jest zły. W końcu wielu ludzi z forumbrzeg pisze do siebie pw, chcąc się spotkać. Teraz mieliby specjalnie do tego stworzony dział.

Agnes napisał/a:
tym dziale nie musiałoby być o samych randkach, ale też o spotkaniach czysto towarzyskich ludzi o np. podobnych zainteresowaniach, pasjach itp.

No właśnie już o tym pisałam na temat tego działu. Przecież ktoś może szukać zwyczajnie przyjaciela/przyjaciółki, kolegi/koleżanki itp. Nie wszyscy muszą być od razu parą.
Zważając na to, że na forum nie ma takiego działu, gdzie chętni mogliby napisać co nieco o sobie, dział taki bardzo by się przydał. Tak ja wiem jest dział o forumowiczach, ale zanim można odnaleźć posty określonej osoby, to jest to delikatnie mówiąc 'upierdliwe'.

Cytat:
ludzie nie chcą przychodzić na otwarte, niezobowiązujące imprezy forumowe, a Ty wymagasz takich rzeczy....

Może nie chcą przychodzić, dlatego że nie odpowiada im towarzystwo niektórych osób. Natomiast poznając się w dziale Randki sami mogą sobie dobierać towarzystwo i decydować z kim się chcą spotkać, a nie na zasadzie: kto będzie, to będzie.

KtOŚ napisał/a:
hmm....może sięgnij niżej, dlaczego np nigdy nie byłaś chętna do pomocy/autorką spotkania forumowego...

No taaa jak już ktoś jest chętny do czegoś, to od razu trzeba go zrównać z ziemią :x
Chce dziewczyzna to nie robi, ważne, że ma ciekawy pomysł, a nie tylko siedzi i narzeka, bo nic się nie podoba.
KtOŚ napisał/a:
nie sądzę by osoba, która wstydziłaby się zamieścić posta odważyła się przyjść publicznie do baru....

Wstydzi się zapewne dlatego, że nie chciałaby, aby jej 'matrymonialny' post przeczytali wszyscy forumowicze. A taka anonimowa wiadomość i później spotkanie z konkretną osobą to całkiem co innego.
verbeina napisał/a:
widze ze moj pomysl jest bardzo zly i nikt go nie zaakceptuje

Ja uważam, że jest dobry i go akceptuję :D :P
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 15:06   

O ile pamiętam kiedyś był na forum dział Matrymonialny, ale praktycznie nic się nie działo, może jednak tym razem będzie inaczej :P
Nie skorzystam z usług, poznałam wielu użytkowników tego forum w różny sposób, nie sądzę, żeby taki dział był potrzebny... można porozmawiać przez gadu-gadu, oceniając wypowiedzi forumowiczów na różne tematy wybrać sobie interesującą osobę do konwersacji...
Nie mam nic przeciwko, zobaczymy co Yasiu powie =P
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 15:15   

Ziomek napisał/a:
O ile pamiętam kiedyś był na forum dział Matrymonialny, ale praktycznie nic się nie działo, może jednak tym razem będzie inaczej


A kiedy to było? Ja jestem na forum od roku i czterech miesięcy i nie pamiętam tego działu :-P To pewnie było w zamierzchłych czasach, kiedy forum było mniej znane aniżeli teraz :wink: Zresztą ten dział można też odpowiednio zareklamować... :evil: Zawsze mogę trochę pospamować na gg linkami :evil: :evil: :evil:


Ziomek napisał/a:
Nie skorzystam z usług

Ty nie, ja zapewne też nie, ale patrz ilu mamy użytkowników :wink:


Aha zapomniałabym ad_kaska , masz ode mnie piwko, nie będę cytować Cię, bo cała wypowiedź mi sie bardzo spodobała, no i dobrze zrozumiałaś ideę tego działu :wink:
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-10-12, 15:19, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-10-12, 15:27   

gadanie :) ja jakoś wpadlem do Yasia na impreze :D i male zdziwienie ze znajome twarze :) choć całkiem przypadkowo... :) ale poznalem tez nowych ludzi Pepe , Naszego kochanego moderatora.... oczywiscie wiadomo o kim mowie wielu innych :) w tym najmniejszego forumowicza ;)

sorry za off topa... Ale probowac mozna i hmmm zobaczymy ... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzial, randka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu