Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklepy komputerowe a jakość świadczonych przez nie usług !
Autor Wiadomość
Soniccc 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 21:37   

Dla mnie sprzedawca w sklepie komputerowym może być nawet ubrany w narzutę, która leżała 20 lat na kanapie na strychu jakiejś babci ... Może w niej chodzić cały dzień, spać, kosić trawnik - to jak wygląda sprzedawca nie ma żadnego znaczenia. Ważne są (jak już wspomniał przedmówca) jakość usług i cena. Chociaż co do tego drugiego to preferuję Sigme :wink: .
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-12, 21:46   

Nie wiem jak wy, ale ja nie mam nic przeciwko "panom w graniakach" wręcz przeciwnie, pokazują w ten sposób ze mają poziom i potrafią być profesjonalni od stroju po usługi, sama często chodzę w stroju wizytowym (czego wymaga moja praca) i uważam że jest to coś bardzo ok.

Co do świadczonych usług, ceny równają się też z jakością... pójdź do House i kup bluzę za 100 i masz ja rok a kup za 50 na hali to po 3 miesiącach będzie do kosza...
0 UP 0 DOWN
 
Soniccc 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 21:50   

miniek1 napisał/a:
Jeśli preferujesz że usługi ma lepsze JwJ to się mylisz


Niczego takiego nie napisałem. Nie wmawiaj mi rzeczy wyciągniętych z kontekstu :wink:


Post nic nie wnoszący do tematu. Post zostanie usunięty
.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-13, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-10-12, 21:57   

ehh
miniek...
ale problemy robisz...
1. od kiedy porównuje się mechanika, który pracuje przy smarach i innych różnych łatwo brudzących rzeczach, a informatyka, który może się co najwyżej pobrudzić jedzeniem przy pracy, lub kurzem z komputera
2. cennik który oferuje Sigma i JwJ nie jest pełnym cennikiem, bo gdyby takowym był, to byłaby cała książka, a nie jedna lub dwie kartki
3. dla czego oceniasz sklep po pracownikach, a nie usługach? może akurat trafiłeś na takiego, co nie znał się na kartach i dla tego masz zepsute
4. jak pójdziesz do pracy, to w czym będziesz chodził? w stroju służbowym (gdy taki jest wymagany), czy w piżamie?
5. poza tym, po to jest konkurencja, żeby 1 sklep był lepszy od innego. Założyłeś temat o JwJ, a piszesz o tym jaka to Sigma jest świetna :/ moim zdaniem w ogóle porównaj sobie wszystkie sklepy. Ciekawe, czy właściciele będą Ci za tą "anty"reklamę dziękować
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2007-10-12, 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-12, 22:10   

Tymcio, Odpowiem na twoje pytania:
1.Napisałem "Tak sobie MYŚLĘ jak by wyglądał pan mechanik w garniturku po pracy".
2.Wiem, można by było zrobić książkę.
3.Tak trafiłem i to na dwóch.
4.Zapewnię nie pójdę do sklepu gdzie muszę chodzić w garniaku.
5.A na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 01:24   

miniek1 napisał/a:
Zapewnię nie pójdę do sklepu gdzie muszę chodzić w garniaku.


To nie idź, ale nie truj głupotami ludziom na forum, bo to co czytam przerasta moje możliwości spokojnego obserwowania.

Jak dla mnie temat w generalnym ujęciu jest jednym wielkim czymś nie wnoszącym nic do niczego.. no prawię... więc jeśli macie zamiar (co poniektórzy) dalej wypisywać takie duby smalone to temat trafi po prostu do kosza, bo ja tego inaczej nie widzę !
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-13, 09:41   

Ok.Za sprawą mniej lub bardziej świadomej prowokacji ze strony autora tematu - zrobiłem wstępnie mały porządek i zmieniłem nieco treść posta rozpoczynającego rozmowę na:

Jak oceniacie jakość usług świadczonych w sklepach komputerowych w Brzegu?
Z jakich sklepów korzystacie ?
Co Waszym zdaniem wpływa na jakość świadczonych usług i czy takie czynniki jak ubiór sprzedawcy ma tutaj duży wpływ ?
Co byście zrobili na miejscu właścicieli sklepów aby podnieść jakość świadczonych usług i wyjść naprzeciw klientowi !

Zapraszam do dyskusji jeśli jeszcze macie ochotę.
0 UP 0 DOWN
 
prezydent 


Wiek: 65
Dołączył: 09 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2007-10-14, 14:00   

smooth napisał/a:
Po pierwsze miniek1, zanim założysz następnym razem tak (....) sformułowany temat, to się zastanów.. bo następnym razem od razu wyląduje w koszu..

Moim zdaniem jest to ograniczenie wolności słowa. Krytyka powinna padać tutaj na każdy temat. Nie podobał mu się strój w JwJ chciał to wyrazić a nie umie pisać wierszy, piosenek to napisał post :D :D.
I pidżama o której wspomniałem to nie jest pidżama w której się śpi tylko ironiczna nazwa dresu.
Naprawdę wole być obsługiwany przez człowieka ubranego tak jak ja.
Wybaczcie mi ale jestem Rastamanem mam dready i ubieram się w dres w kolorach czerwonym, zielonym i zółtym. Niestety ten mój znjomy to SkinHead i jest łysy i ubiera się najczęściej w niebiesko szary dres.

JAH RASTAFARAI!
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-12, 00:24   

Temat dawno umarł w butach, ale go odgrzebię.

Chyba nie poruszono tu bardzo istotnej kwestii a mianowicie:
kim są ludzie w JwJ ubrani w garnitury ? Czy to są informatycy czy też sprzedawcy ?

W JWJ pracują przede wszystkim SPRZEDAWCY którzy znają się (bynajmniej powinni) na towarze, który sprzedają. Na umowach pracy mają w 100% napisane stanowisko SPRZEDAWCA.

I jak na sprzedawców (i mało ważne czy komputerów, samochodów, telefonów) są odpowiednio ubrani.
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2008-01-13, 19:10   

swiete slowa Aflex, ja tam nie mam zastrzezen do zadnego ze sklepow, mialem tylko do jednego w ktorym zdecydowalem sie kupic kompa, nosil nazwe DataSystem 2000 - ktory splajtowal, byla tam naprawde nie mila obsluga. Reszta sklepow, JWJ, Leminngs lub sigma - nie mam zastrzezen, chodzilem do wszystkich i kazdy mial wiedze odnosnie komputerow. to tyle z mojej strony
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jakosc, komputerowe, nie, przez, sklepy, swiadczonych, uslug


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu