Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklepy komputerowe a jakość świadczonych przez nie usług !
Autor Wiadomość
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-10, 20:53   

1. Mam Gf4 tam nie chodzi akcelerator 3D, dałem kartę im żeby zrobili testy i mi powiedzieli że ona działa normalnie.
2. Spalił mi się Radeon 9250SE, nawet jej nie testowali i powiedzieli że działa.

Czy to jest profesjonalizm :?:
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-10-10, 22:06   

slawq napisał/a:
Derian napisał/a:
W KAŻDYM szanującym się sklepie, sprzedawcy powinni nosić strój biznesowy. Wtedy może i klienci by do tego poziomu podskoczyli.
A MOIM skromnym zdaniem związanym z MOIM kontaktem z obsługą jak i fachowością, to skoro narzucili sobie "profesjonalny" wygląd, to powinni do tego "profesjonalizmu" dążyć z obsługą, a tak nie jest.

Zgadzam się ze Sławqiem (chyba dobrze napisałam?).
Mimo, że pracuje tam mój znajomy, który jest fajnym facetem, zawsze mi doradzał, lubię kupować coś tam jak on jest, jednak nie mogę powiedzieć, że jest to super sklep. Kiedyś inny sprzedawca mnie olał totalnie bo jestem kobietą. Nawet się mnie nie zapytał czy chcę coś kupić tylko od razu zwrócił się do mojego męża, który coś tam sobie oglądał. Mąż powiedział, że to żona chce kupić płyty a on dalej do niego "ale jakie". Jakby kobiety głosu nie miały w takich sprawach. Olewka totalna. Mąż wkurzył się na gościa, że mnie olał i powiedział, że nie wie (mimo, że wiedział) i kazał się zapytać mnie. W rezultacie wkurzyłam się i powiedziałam, że będę tam wchodzić tylko, jak będzie mój kolega. A tak nawiasem płyt wtedy nie kupiłam, bo się okazało, że są droższe niż w Sigmie. I facet zrobił wielkie oczka, że miałam śmiałość mu powiedzieć, że gdzieś tam są tańsze.
Także w tym względzie to minus dla JWJ
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2007-10-10, 22:07, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-10, 22:13   

Sigma vs JwJ (cena płyt)
50gr 1zł (CD)
80gr 1,20(DVD)
Wynik: Sigma wygrała.

Jutro pójdę i zobaczę jakie ceny płyt jest w sklepach
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-10, 22:33   

miniek1 napisał/a:
Wynik: Sigma wygrała.


oceniasz książkę po okładce :P

bo po 1 nie podałeś producentów płyt, a ceny to raz, a po drugie nie podałeś klasy płyty (jakbyś nie wiedział dany producent nawet pod 1 marką ma różne klasy płyt ;) )

a co do sklepu, to mimo że w JWJ nie spotkało mnie nic złego, to jednak z przyzwyczajenia i braku problemów jestem częstszym gościem SiGmy :)
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2007-10-10, 22:57   

miniek1, na której klasie Ty zakończyłeś edukację z języka polskiego. Wybacz, ale ja jeszcze żadnego Twojego posta nie zrozumiałem od początku do końca za pierwszym przeczytaniem O.o
Weź staraj się pisać poprawniej [może sprawdzaj 2 razy, zanim wyślesz posta] i formułuj swoje myśli jakoś sensowniej.
To bez sensu, żeby każdy zastanawiał się o co Tobie chodziło.

To tak na marginesie, żeby łatwiej nam wszystkim było się zrozumieć.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-11, 00:11   

miniek1 napisał/a:
KtOŚ, Zobacz kiedy tego posta napisałem, mam cenik Sigmy i JwJ w domu i nie pisze jakie ceny płyt


yyy sorry, ale nie brałem nauki czytania w myślach...więc proszę używać pełnych zdań oraz znaków przystankowych...dziękuje..bo nijak mogę się do twojego posta ustosunkować, nie wiedząc, co masz na myśli...
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-10-11, 16:14   

Wracając do tematu ubioru.. Nie bardzo wiem o co się rozchodzi. Wchodząc do jakiegokolwiek sklepu, widząc elegancko ubranego, uśmiechniętego pracownika wiem, że mogę się spodziewać profesjonalnej obsługi. Nie wiem czy wolałbym wydać 2000 zł (zakładając kupno np. komputera) panu w ogrodniczkach i sandałach czy komuś ubranemu wręcz galowo.
To minus, że pracownicy są tak ubrani? Nie.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-11, 16:15   

MATKO DROGA!! Wy nie macie większych zmartwień...?! może lubią chodzić w garniturach... może mieli pogrzeb, dlatego są ubrani jak na pogrzeb :| co kogo to boli? :|
jakie dla Ciebie miniek(czy kto tam założył ten głupi temat) to jest normalne ubranie? :| może mają chodzić w bojówkach, bluzach z kapturem, bejsbolówkach, jarać jointy i mówić jakimś tam slangiem? zlituj sie... większość ludzi chodzących do pracy ubiera sie porządnie(chyba, że mówimy o jakiś robotnikach - oni mają strój roboczy), bo nie mają 15 lat i wiedzą co wypada, a co nie... :| wyobraź sobie że przychodzisz do banku, a tam obsługuje Cie pani w dresie, kapciach i z wałkami na głowie :| już pomijając takie względy może mają taką wewnętrzną potrzebe i lubią garnitury... pewnie nie wszycy Twoi koledzy chodzą w bluzach z kapturem, może niektórzy wolą koszule, albo sweterki dziergane przez babcie... i co? weź im teraz tego zabroń, bo Ci sie to nie podoba, bo Ty nosisz kaptur.... :roll: zastanów sie...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-11, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-11, 17:49   

Ty to jak składasz komputer w garniturku to w 99% się pan z JwJ ubrudzi.
Tak sobie myślę jak by wyglądał pan mechanik w garniturku po pracy
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-11, 18:00   

wiesz co... zacznij sie głębiej zastanawiać nad tym co piszesz... a nawet jak sie ubrudzi to co Cie to boli? pierzesz mu te ciuchy? a tak wogóle to znaczy mam rozumieć, że w bluzie to sie nie wybrudzi, tak? a mechanik to chyba nie to samo co informatyk... a może sie myle... ?

i tak jak Derian i KtOŚ prosiłabym o bardziej zrozumiałe i poprawne składanie swoich myśli...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-11, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-11, 18:48   

no kurz miniek jest ostatnio wyjątkowo zabójczy... tu sie zgodze... napewno panom informatykom bedzie bardzo miło że tak sie troszczysz o ich garnitury.... może zaproponuj im karnety do pralni...
nie no ja mam teraz takie poważne pytanie... Ty sobie Miniek jaja z nas robisz, czy Ty tak powaznie?



moim zdaniem temat powinien być raczej przeniesiony do działu "Humor"...
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-10-11, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 20:27   

miniek1 napisał/a:
Nie robie sobie jaja


A robisz dwa? <rotfl>

A co do panów w garniakach to po prostu pełna profeska, i tak trzymać. Sklep musi zachować jakiś swój poziom :]
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-12, 02:13   

Sawka napisał/a:
A co do panów w garniakach to po prostu pełna profeska, i tak trzymać. Sklep musi zachować jakiś swój poziom :]
tak tylko ci panowie nie maja ani tempa , ani wyboru sprzetu i nie mozna sie z nimi targowac !! a jak cos to niechetnie natomiast w sigmie jest wszystko:)
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-10-12, 13:42   

Sawka napisał/a:
A robisz dwa?
Może ty.
Sklep Sigma jest od chyba 7lat w Brzegu.
Sigma nam oferuje 27 programów, a JwJ zaledwie 24.
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-12, 14:11   

Minek1 nie zakładaj, że to co w cenniku to jest cała oferta sklepu, jeżeli brakuje ci czegoś konkretnego to pytasz sprzedającego, on wtedy sprawdzi w komputerze (gdzie ma większą ofertę) i poda ci cenę.
Co do garniaków. To jak są ubrani panowie w JWJ może się to komuś podobać lub nie, ale przecież nie to w sklepie jest najważniejsze. Liczy sie jakość usług i cena i to powinny być powody, które zadecydują w jakim sklepie dokonamy zakupu. (ja akurat od lat uczęszczam do Sigmy i jestem zadowolony).

..P.S. Przypominam, że mamy więcej sklepów komputerowych w Brzegu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: jakosc, komputerowe, nie, przez, sklepy, swiadczonych, uslug


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu