Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Nowy asfalt w Lipkach.
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-10-08, 16:11   Nowy asfalt w Lipkach.

jakoś nie zauważyłem przygotowania podłoża pod ten asfalcik. Czyżby technologia jak przed przyjazdem tow. Gierka na wizytację? Jeśli pod spodem jest to co było, to za kilka miesięcy będzie podobnie jak było. A co z odwodnieniem drogi?
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-10-08, 16:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Al Malik 


Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-08, 16:55   

to zle patrzyles przygotowali bardzo dobrze podloze pod asfalt i byla prosta droga teraz asfalt i bedzie dobrze.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-10-08, 17:59   

Al Malik napisał/a:
przygotowali bardzo dobrze podłoże pod asfalt i była prosta droga
Jeśli tak, to inna sprawa. Codziennie tam przejeżdżam i nie zauważyłem, a tu dzisiaj widzę - asfalt. Ale zastanawia mnie dlaczego nikt nie chwali się tą inwestycją? W dużo drobniejszych sprawach jest informacja na forumbrzeg, a tu nic.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-10-08, 20:30   

Eclipse napisał/a:
.......... Zajebiście ciekawe :shock: nie wiem po co takie bzdety pisać. Dobrze że nie napisałeś ,że nowy plakat nowej karmy dla kota w jakimś sklepie się pojawił.
Jakoś ostatnio żadne ufo przed Ratuszem nie chciało wylądować, nic się nie zawaliło, piorun nikogo nie zabił, na trzęsienie ziemi w Brzegu nie ma szans to i Twoja propozycja połączenia plakatu, kota i karmy wydaje się interesująca. Musisz przyznać, że położenie kawałka asfaltu w takich okolicznościach to wydarzenie. Co prawda panienki nie omdlewają z tego powodu i rzucania w ekstazie częściami garderoby na przystanku PKP w Lipkach nie stwierdzono, ale chwilowo nic innego nie chciało się wydarzyć. Ot - "Szarość dnia". A może i dobrze, że nie chciało?
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-10-08, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 20:35   

Mnie Twój post zainteresował... ale jakbyś jeszcze podał na jakiej drodze w Lipkach ten asfalt położono... to byłbym więcej wiedział ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Princessa999 

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: lipki/Bzreg

Wysłany: 2007-10-11, 17:40   

Dajcie sobie spokoj bedzie asfalt taki jaki poloza i juz wazne aby dostac sioe szybko do stacji lub olawy a jak to bedzie zrobione to zostawcie dla osob ktore sie tym zajmuja oni wiedza najlepiej jak to ma byc wylane !!! :shock: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: asfalt, lipkach, nowy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu