Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-10-19, 16:48
Wybory 2007

Na kogo zagłosujesz?
PiS
6%
 6%  [ 6 ]
PO
53%
 53%  [ 50 ]
LiD
21%
 21%  [ 20 ]
Samoobrona
2%
 2%  [ 2 ]
LPR
1%
 1%  [ 1 ]
PSL
6%
 6%  [ 6 ]
Inne
2%
 2%  [ 2 ]
Nie będę głosował/a
6%
 6%  [ 6 ]
Głosowań: 93
Wszystkich Głosów: 93

Autor Wiadomość
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-10-08, 08:58   Wybory 2007

Wybory 2007


21 Października przystąpimy do wyborów. Ostatnio można zaobserwować mnogość sondaży. Zobaczmy jak rozłożą się nasze głosy - Forum Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 10:03   

oczywiście że Platforma Obywatelska :)
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 10:16   

Wszystko wskazuje na to, że zagłosuję na LiD
Ostatnio zmieniony przez Walenty 2007-10-08, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2007-10-08, 12:28   

już 10 głosów, a na PiS żadnego, pięknie...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 14:26   

Na jaką listę zagłosuję to zdaje się oczywiste - LiD.
Kiedyś ktoś mi powiedział, przy okazji dyskusji nad jakimś internetowym sondażem: "gdyby oni tak faktycznie poszli i zagłosowali...". No i to zdaje się potwierdzać. Więc prośba ogromna - poza tym, że tu klikacie idźcie do wyborów 21 października!!
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-08, 15:14   

Jeśli nie pójdziecie na wybory, to nie miejcie potem pretensji do władzy...

a po2. Nie rozumiem tych, którzy głosują na PiS, przecież oni non-stop się ośmieszają, śmieją się z Polski na całym świecie właśnie m.in. przez tę partię... Jak to wygląda, że prezydent (były lider Pisu) nie umiał zaśpiewać polskiego hymnu narodowego, wysłowić się? Jaki obraz polski przedstawiają nasi politycy, gdzie o seksaferze piszą gazety na jakiejś wyspie na pacyfiku, gdzie Kwaśniewski przewraca się pijany pod grobami żołnierzy? Dlaczego oni robią z Polski pajaca?
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2007-10-08, 15:44   

Bochen napisał/a:

a po2. Nie rozumiem tych, którzy głosują na PiS, przecież oni non-stop się ośmieszają, śmieją się z Polski na całym świecie właśnie m.in. przez tę partię...

nie rozumiesz bo masz za mało lat i chłoniesz jak gąbka całą tą papkę którą serwuję tobie i wielu tobie podobnym telewizja i internet.

no offense...

sam nie wiem jeszcze na kogo będę głosować.. ale jak dla mnie platforma to taka sama kiszka jak PiS.. po prostu widzę, że teraz jest "trendi" głosować na PO...
może wybiorę LiD? może..
Ostatnio zmieniony przez Emill 2007-10-08, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-08, 16:08   

Emill napisał/a:

nie rozumiesz bo masz za mało lat i chłoniesz jak gąbka całą tą papkę którą serwuję tobie


Dzięki, na prawdę ten tekst podniósł mnie na duchu, że nie tylko ja 'chłonę tę papkę', bo na prawdę martwiłem się o siebie, że to tylko ja mam takie wrażenie, że głosujący na Prawo i Sprawiedliwość dokonują pochopnego wyboru i "chłoną jak gąbka" ich obietnice, których nie dotrzymują.
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2007-10-08, 16:33   

"ich obietnice" - trzeba się po prostu przyzwyczaić, że wszyscy przed wyborami obiecują gruszki na wierzbie i inne cuda na kiju, a po wyborach jest tak jak jest i w gruncie rzeczy nie ma w tym nic dziwnego...
czy AWS obiecywał? czy SLD obiecywał? no jasne... bo tak trzeba. jakby nic nie obiecywali to nikt by na nich nie głosował... ile z tych obietnic się zrobi to plus dla rządzących, ale jak coś nie wyszło to nie można innych sukcesów spisywać na straty, bo kilka punktów nie przeszło...

nie wiem jak innym forumowiczom, ale mi obecnie żyje się dużo lepiej niż jeszcze kilka lat temu: praca jest, różne dodatkowe źródła dochodu, dużo rzeczy robi się coraz tańszych... kraj się rozwija, więc nie można powiedzieć od razu jednoznacznie, że PiS to zło.

Bochen napisał/a:
Dzięki, na prawdę ten tekst podniósł mnie na duchu

nie ma sprawy ;)

po prostu chciałbym wszystkim zwrócić uwagę, żeby odciąć się od tego bełkotu serwowanego nam przez telewizję i komentarzy internautów "onetowców" a popatrzeć trochę po sobie i swoim otoczeniu... co się zmieniło przez ostatnie dwa lata i czy zmieniło się na lepsze czy na gorsze.
Bo wyjdzie na to, że niczym się nie różnimy od beretów Ojca Tadeusza - oni są prowadzeni przez "jedyną i słuszną" rozgłośnię a my przez resztę mediów... i trwa walka kto kogo na swoją stronę przeciągnie.

pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2007-10-08, 16:35, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-08, 16:48   

Ja dokładnie jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję. Mam jeszcze trochę czasu, żeby zagłębić się w programy wyborcze poszczególnych partii politycznych.
Jestem natomiast pewna, że na pewno nie będzie to PiS. Jak dla mnie to mieli już swój czas i go nie wykorzystali. Może i bezrobocie spadło, ale tylko dlatego, że coraz więcej ludzi szuka pracy na Zachodzie, bo nie są w stanie wyżyć za oferowane 800 zł. Niestety nie widzę, żeby coś staniało, wręcz przeciwnie widzę same wzrosty cen: energii, gazu, paliwa, papierosów, żywności itp. Co do tego, czy kraj się rozwija, to widzę, że jak na razie wręcz się cofa, z kim można było się pokłócić, to już się prezydent pokłócił, chyba każdy wie jakie stosunki łączą nas z innymi państwami. Afera goni aferę i jak dotychczas nic dobrego, godnego szczególnej uwagi się nie wydarzyło.
Być może nawet jeśli nie wygra PiS, to nic się nie zmieni, ale warto jest dać innym szansę coś zmienić.
Emill napisał/a:
praca jest, różne dodatkowe źródła dochodu

właśnie, czemu tak jest, że żeby godnie żyć trzeba kombinować?
Ja jestem w klasie maturalnej i obecnie nie widzę dla siebie przyszłości, bo moje ambicje sięgają nieco wyżej, żeby całe życie spędzić pracując za 800 zł i nie mając szansy na żaden rozwój zawodowy. Zwłaszcza, że te 800 zł nie starczy mi nawet na opłaty... I to miało być to tanie państwo... żal :x
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 17:31   

Widzę, że wiele osób niezdecydowanych tutaj więc może trochę pomogę tym, którzy faktycznie chcieliby "wgryźć" się w programy wyborcze.

Program wyborczy Lewicy i Demokratów.
100 konkretów dla Polski
I dla tych co nie lubią czytać

I może nikt nie zchepie mnie za agitację ;)

P. S. Aaaa i jeszcze strona LiD'u
0 UP 0 DOWN
 
HERKI 
podróżnik, przyszły konkubent:)



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg/Sarajevo

Wysłany: 2007-10-08, 18:08   

jestem już PO oddaniu glosu :)
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-10-08, 18:08   

Niektórzy obserwatorzy tzw. sceny politycznej nieśmiało przebąkują, że może być podobnie jak w naszej ankiecie. Może troszkę więcej PiS troszkę mniej LiD, ale kolejność właśnie taka. Taka kolejność została niejako potwierdzona przez odmowę PiS wzięcia udziału w prawyborach we Wrześni. Jeśli do tego schowamy babciom dowody i radyjka to kto wie?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-08, 18:42   

ja zagłosuje na PO, może nie mają najlepszej kampanii i jest kilka niejasności, ale jeśli przeciwnicy PiS się podzielą (bo wątpliwe, by inna partia mogła konkurować z PiS-em) to niestety będziemy mięli tą samą szopkę co 2 lata temu; dlatego IMO najlepszym wyjściem jest w tym momencie oddanie głosu na PO, nawet jeśli się go nie popiera całkiem........ale to jest jedyna partia, która może w tym momencie obalić kaczą władze....spójrzmy prawdzie w oczy reszta partii, to w tym momencie niemowlaki, przy starciu "tytanów"
0 UP 0 DOWN
 
cheyenne 



Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Wysłany: 2007-10-08, 20:26   

Ja zagłosuje na PO....

Dość wstydu za władzę... dość gruszek na wierzbie .... Wystarczy nam Kaczogrodu .... Dość państwa "koscielnego" a raczej " radiomaryjnego ".

Może i PO ma kilka niejasności w swoim programie ale jak to juz KTOŚ napisał ... jest to jedyna partia mogąca konkurować z PISem

"Peace ... not PIS "
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu