Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kebab Bar -Robotnicza
Autor Wiadomość
Pink Floyd 


Wiek: 40
Dołączył: 29 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-21, 16:52   

yvvone666 napisał/a:
Ale ja na prawdę, przechodząc tam praktycznie powiennie, nie poczułam ani razu nieprzyjemnego zapachu

Ok. Byłem tam tylko raz i widocznie trafiłem na ten jeden dzień w roku kiedy tam akurat śmierdzi. Być może miałem pecha, ale wrażenie pozostało.

yvvone666 napisał/a:
Pink Floyd napisał/a:
Czekałem z 3 minuty, aż ktoś się zainteresuje moją obecnością, ale akurat pani, która stała za barem wpatrywała się w telewizor

Czekałeś przy stoliku czy przy barze? Z tego co mi wiadomo to nie jest restauracja

Czekałem przy barze, ale widocznie pani nie chciała mnie zauważyć. Widocznie klienci sa obsługiwani na jakieś tajne hasło;)
yvvone666 napisał/a:
Pink Floyd napisał/a:
I żeby nie było, zapach pieczonego mięsa jest nęcaco-podniecający

Każdego podnieca co innego

Wiedziałem, że będzie nadinterpretacja;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-21, 17:08   

Pink Floyd napisał/a:
Ok. Byłem tam tylko raz i widocznie trafiłem na ten jeden dzień w roku kiedy tam akurat śmierdzi. Być może miałem pecha, ale wrażenie pozostało.

Możliwe :P Ale mimo wszystko polecam się przejść ponownie :wink:

Pink Floyd napisał/a:
Czekałem przy barze, ale widocznie pani nie chciała mnie zauważyć. Widocznie klienci sa obsługiwani na jakieś tajne hasło;)

No to niemiło ze strony Pani obsługującej, ja zostałam obsłużona przez miłego Pana przy barze (byłam tam w sumie 2 razy, ale tylko raz coś zamówiłam, pierwszy raz jak już wspominałam - stwierdziłysmy z koleżankami, że zmieniamy lokal)

Pink Floyd napisał/a:
Wiedziałem, że będzie nadinterpretacja;)

Odsyłam do opisu nad moim awatarem :wink: :roll:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-27, 21:19   

No! Dziś stwierdzam, iż zjadłam bardzo dobrego kebabika :)
Przede wszytskim mięsko było pyszne.. takie jak powinno być za każdym razem gdziekolwiek jemy kebab - przypieczone, chrupiące.. smaczne! Oczywiście była kapustka, jedna, druga, ogóreczek, i fajnie pokrojony w kosteczkę pomidor, polane sosikiem. Sosik ogólnie w porządku, choć mocny nieco, lubię bardziej delikatniejsze czosnkowe, ale ogólnie ok. Także dziś daję plusika Sacrum. Chciałabym aby każdy posiłek zjeodzny przez nas był tak przyrządzony (porządnie!). Ale jak wiemy nie zawsze tak jest... dlatego dziś pozytyw :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-23, 23:15   

KS napisał/a:
Przede wszytskim mięsko było pyszne.. takie jak powinno być za każdym razem gdziekolwiek jemy kebab - przypieczone, chrupiące.. smaczne!


tak to fakt dzisiaj byłem ponownie w tym lokalu i jestem bardzo zadowolony :) będę częstszym gościem ;)
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-23, 23:28   

Ja tam jestem bardzo częstym gościem. Razem z mężęm i córą uwielbiamy tam powcinać od czasu do czasu. Obsługa jest przemiła. Pozdrawiam ich serdecznie :brawo: Poza tym mają taki sam kebab w Oławie i często w pracy sobie od nich zamawiamy (pomimo tego, że nie dowożą oficjalnie to dla nas robią wyjątek :wink: ). Dodam, że po rozmowie z szefową wiem, że siedzi w barze "do ostatniego klienta" - pomimo zmęczenia.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-23, 23:45   

tak dzisiaj zostalem bardzo miło przyjęty ;) pomimo późnej godziny mięsko bylo pycha :D suruweczka pycha sos dobry fryeczki ok


ogolnie z czystym sumieniem moge polecic ;)

alkatel, w oławie jest dobra pizzeria w rynku ;) pizza chłopska bodajże wymiata ;)
0 UP 0 DOWN
 
alkatel 



Wiek: 44
Dołączyła: 20 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-24, 00:13   

Nie chłopska tylko farmerska :wink: jeżeli o tą samą knajpkę nam chodzi? Uwierz mi, że to, co na telefon, to ja juz chyba objadłam wszystkie oławskie bary :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-02-24, 00:32   

alkatel, tak właśnie farmerska ;) o tej samej mówimy ;) zeby nie robic offa miesko chyba jednak najlepsze z calego Brzegu to wlasnie na robotniczej jest ;)
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



  Wysłany: 2008-02-24, 11:00   super

najsmaczniejszy kebab w brzegu ! pozdro dla obsługi !
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-24, 11:09   

Pewnie jak czytaliście wczoraj mego posta w 'Dobranocniku' - to już wiecie, że kolejny raz dobrze sobie zjadłam, dzięki Sacrum :) Fakt że znów z dostawą do domu :P Ale jednak... Tortilla była naprawdę spora, przeważała w niej biała kapustka, ale bardzo smaczna, więc nie mogę powiedziec , że było jej aż za wiele. Inne składniki również były, ale najważniejsze że mięska (znow) dobrze przyrumienionego nie zabrakło :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-02-24, 20:37   

byłem tam dzisiaj i powiem że naprawde jedzonko pyszne duże a obsługa mistrz mimo że była już 20 to pani z uśmiechem nas obsłużyła bez niczego więc jestem jak najbardziej zadowolony.........
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-02-24, 23:38   

I ja znów miałam przyjemność zjeść pyszny kebab z Sacrum. Błyskawiczna obsługa, pomimo dużego zamówienia, no i oczywiście smaczne, przypieczone mięsko. Moje jedne takie małe ale, to tylko to, że w kebabie powinno być trochę więcej sosu, ale i tak było super :P
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-16, 18:19   

Dzisiaj byłam po raz pierwszy w Sacrum i zamówiłam torilę. Duża sztuka jest ogromna i nie da się zjeść w pojedynkę :) Mięso pyszne bo chude i dobrze wypieczone i oczywiście w dużej ilości. Polecam gorąco, bo wszystko ok :)
0 UP 0 DOWN
 
arti 

Wiek: 53
Dołączył: 22 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-09, 21:05   

Drodzy moi smakowicze kebaba jadłem tam dzisiaj i wczoraj i jakiś czas temu
pamietam że jak rozmawiałem z właścicielem to obiecywał duże zmiany
i powiem że dotrzymał słowa . są nowe stoły i krzesła jest zmieniony wystrój jest dużo zmian ale te zmiany są dzięki forum , ponieważ on cały czas śledzi opisy i stara się temu sprostać .
jest to dobry znak jeżeli ktoś szanuje klienta .
ale jeżeli o ruch to zbytnio się nie zwiększyło tak przynajmniej mi powiedział i wpisów coraz mniej . i dalej nie wie co jest tego powodem pozdro

Nie piszemy post pod postem, używamy opcji edytuj.
---> scalono <---


jeżeli chodzi o mięsko to maja pyszne i nie ma tu dyskusji
jeżeli o sos to jest go wystarczającą
zapiekanki są ogromne
zestawy też
serdecznie wszystkim polecam
wiem jeszcze że szef chce zrobić w soboty wieczór grillowy
ale boi sie że to nie wypali pomóżcie mu bo jest spoko
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2008-05-10, 11:49, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2008-05-13, 18:57   

A jakiś cennik macie? Chyba jestem głodna....a do której tam jest otwarte w tygodniu? Do 20? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.......... :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bar, kebab, robotnicza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu