Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kurs na kat C , C+E
Autor Wiadomość
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 21:33   Kurs na kat C , C+E

Mobile, mam pytanie, orientuje sie ktoś moze ile kosztuje i gdzie można zrobić kurs na kat "C" a potem na "C+E"
interesuje mnie to, gdzie sie w Brzegu można zapisać, ile to kosztuje, jakie procedury, i jak wyglada sprawa z EGZAMINEM :?
Bo jeśli nie znajde jakiejś fajnej pracy za kółkiem w wakacje to mam zamiar zrobić waśnie ową kategorię a jeśli dam rade to obie.
Chyba ze ktoś ma jakieś pomysły jak tu bez owych kategorii pracować i jednocześnie robić to co sie uwielbia :)
Powodzonka i szerokości wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-05-19, 21:44, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2007-05-19, 21:49   

Polecam szkołę Jacka arnowca Auto Trans. Siedzibę mają na Ofiar Katynia, wchodzi się jak do dziekanatu wyższej szkoły, lub inernatu medyka. Są tam we wtorki i czwartki od 18-20. Tel. do pana Jacka mogę poda ewentualnie na priv.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 23:22   

butter widze ze duzy wpływ ma na Ciebie CB radio :shock: przegladałem forum i w conajmniej 2-3 postach wtrąciłeś coś o CB lub costam costam na CB.Jezeli chcesz coś o tym popisać lub pochwalic sie sprzętem to napisz w odpowiednim dziale 8) a nie sypiesz slangiem albo posłuchajcie sobie CB :wink:

bajo 73 dla Ciebie <lol>

Uwaga
Złamany został REGULAMIN
Ten post nie jest związany z tematem w którym został napisany


Moderowany przez alferx:
co ma CB wspólnego z pytaniem o kurs kategorii C lub C+E :?:
Masz jakieś osobiste uwagi to na PW proszę
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-05-20, 11:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 20:12   

Ja niedawno zdałem egzamin na C kategorię i jestem w trakcie CE.
Z tego co słyszałem to nie polecam Żarnowca i Baurskiej (stare graty, cena może i 100 zł niższa ale po co się męczyć na zabytkach).
C robiłem u Balickiego i jestem nawet zadowolony. Ma chyba największą ciężarówkę w Brzegu, jest dużo wyjazdów do Opola, uważam że byłem dobrze przygotowany do egzaminu.
Jest jeszcze Haas, jego ciężarówka jest 8 tonowa, nie moge nic na jego temat powiedzieć poza tym, że urząd pracy na kursy kieruje do Niego.

Na CE do baurskiej i Żarnowca też bym nie poszedł. Robię u Balickiego, ale gabaryty tej przyczepy to masakra, osobówką ciąga sie większe, ale z braku laku...

W Opolu w PZMocie mają tez przystępne ceny, jeździ się na różnych typach samochodów i z dużymi przyczepami, więc nie jest najgożej. Skończyłem tam kurs na D i jestem zadowolony.
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-25, 16:08   

Wielkie dzięki TYMON :) ja u Balickiego robiłem kat "B" i super mnie przygotował, nie tylko do egzaminu ale i do bezpiecznego poruszania sie na drogach :) wiec w lipcu prawdopodobnie wybiore sie do Niego i zrobie :) a potem "C+E" i moze cosik podłapie jakaś prace na wakacjach :)
Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Mlody traker 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-13, 13:34   

A skad kolego wiesz ze Haas dostaje ludzi z urzedu pracy? A balickiego ciezarowka jest gorsza od Haas.Haas ma ladniej zadbana ciezarowke niz balicki takie jest moje zdanie
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-15, 00:36   

jutro prawdopodobnie ide sie zapisać na kurs, i w trybie przyspieszonym mam nadzieję ze do konca wakacji- do konca września zdam już egzamin :D wiec mam takie jedno pytanie do tych co zdawali egzamin kat C. egzamin praktyczny prawdopodobnie nie różni sie zbytnio od kat B, natomiast gdzieć w necie widziałęm że nie ma testu teoretycznego normalnego tylko jakiś specjalny test teoretyczny, czyli na czym on niby polega, jakie sa pytanie itp,
dzieki z góry za pomoc:)
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-08-16, 06:12   

ja zdawałem w zeszłym roku czyli wg mnie teoretyczny niczym się nie różni od normalnego egzaminu. czyli zdajesz test w którym jest 18 pytań i to wszystko.
0 UP 0 DOWN
 
Mlody traker 

Wiek: 31
Dołączył: 13 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-06, 13:00   

wez butter nie idz do balickiego nie polecam haas ma fajna ciezarowke i wogole dobrze uczy moj brat robil u niego i zdal za 1 razem :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: c+e, kat, kurs, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu