Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co chodnik to inny przypadek !
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 12:58   

BeZet - dziękuje !

BeZet napisał/a:
Ze względu na zadania, które są w chwili obecnej realizowane, odcinek zniszczonego chodnika ulicy Krzywej w Brzegu zostanie zabezpieczony przed okresem zimowym


To już coś :) ...tylko hmm jakby chociaż taką prowizorkę zrobili, bo jakoś przez ten chodnik ludzie mogli przechodzić.. żeby nie łazić po ulicy.

BeZet napisał/a:
a naprawa będzie wykonana w ramach bieżącego utrzymania w przyszłym roku budżetowym


No troszkę szkoda, że zapewne procedury czy też brak środków w budżecie na ten cel itp. nie pozwalają tego zrobić od ręki.. bo najgorsza jest świadomość, że coś w tym okresie może się stać... oby oczywiście tak nie było...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-11, 20:28   

Bardziej procedury, bo zawsze można środki na jakiś cel przeznaczyć uchwałą Rady Miejskiej dokonując zmian w budżecie. Z tym, że potrwało by to tyle, że szybciej będzie wpisać to do przyszłorocznego budżetu.
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-11-26, 20:46   

Witam
Chodnik o którym mowa jest już od ok tygodnia "naprawiony" czy też przygotowany do remontu. I wydaje mi się ze głównie ciężarowe samochody ponoszą winę za jego stan techniczny(np śmieciarki)(i lenistwo kierowców gdyż da się tą wąską uliczką przejechać nie najeżdżając na chodnik!)
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-26, 21:27   

ślicznotka-e-34 napisał/a:
Chodnik o którym mowa jest już od ok tygodnia "naprawiony"


Ano właśnie i sie zastanawiałem czyja to robota...czy mieszkańców / wspólnoty czy coś..czy może miasto się wzięło ..w każdym bądź razy jest na cacy zrobiony fragment, który nie pokazałem na zdjęciu..a ten, który pokazałem jest przygotowany do ostatecznego remontu.. w każdym bądź razie już bezpiecznie można przejść.. tylko teraz pozostaje następujący problem czy jak miasto dokończy remont tudzież "samo" się naprawi to czy postawi znak zabraniający parkowania na chodniku..bo właśnie zauważyłem, że auta sobie tam parkują i to nie tylko ciężarowe...

ślicznotka-e-34 napisał/a:
i lenistwo kierowców gdyż da się tą wąską uliczką przejechać nie najeżdżając na chodnik!)


Owszem da..ale jest jeszcze jeden problem..tzn. z tego co zauważyłem tylko czekać na jakąś stłuczkę na tym, że tak to nazwę kolanku ..poprzez różne kombinacje w parkowaniu...
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-11-26, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-11-26, 22:19   

smooth, Wydaje mi się że to za sprawą poruszonego tematu na forum zrobili z tym porządek :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chodnik, co, inny, przypadek, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu