Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Uprawnienia pedagogiczne-gdzie, za ile, jak?
Autor Wiadomość
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-10-01, 21:52   Uprawnienia pedagogiczne-gdzie, za ile, jak?

J.w. gdzie, za ile, jak i ile to trwa? :)
Ostatnio zmieniony przez Anett 2007-10-01, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 22:11   

Anett napisał/a:
J.w. gdzie, za ile, jak i ile to trwa?



No więc tak.. z tego co wiem studiujesz prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i z tego co wnioskuje to zaocznie... i o ile nie ma jakichś różnic w podejściu do studenta zaocznego a stacjonarnego to możesz uprawnienia zrobić w ramach studiów.. (dowiedz się w dziekanacie..o ile już tego nie zrobiłaś)


No cóż ja sobie zrobiłem w ramach studiów .właśnie na Uniwerku Wrocławskim ..tylko, że w systemie stacjonarnym - dziennym. Czaso-praco-chłonny roczny blok pedagogiczny , ... czyli poza zarywaniem nocy na konspekty, przygotowywanie zajęć dla licealistów, czy też grupy, która robiła blok pedagogiczny, plus przygotowywanie się na zajęcia zwykłe.. i jeżdżenie od uczelni do liceum... to cały blok jak już wspomniałem wyżej jest darmowy (tylko chyba przy założeniu, że w ramach kierunku)
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-10-01, 22:26   

Ok, bo wiesz moja studia są z gruntu rzeczy specyficzne, a wydział, szczególnie jego zaoczna część megaspecyficzna i nastawiona na konsumpcję dóbr studenta, ale broń Panie Boże żeby coś zaoferować od siebie..a już w ogóle dać za darmochę, dlatego uczulona już na te sprawy pytam, z gruntu prywatnego :-)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 22:36   

Anett napisał/a:
Ok, bo wiesz moja studia są z gruntu rzeczy specyficzne


No właśnie się tak zastanowiłem i pewnie sprawa byłaby łatwiejsza gdybyś studiowała np. historie..
Z drugiej strony pod jakim kątem chcesz robić te uprawnienia .. mówiąc inaczej - bo jeśli chodzi o naukę w szkole to raczej średnio to widzę...
Właściwie to nigdy się jakoś szczególnie nie zagłębiałem w temat, ale zakładałem, że uprawnienia są związane z kierunkiem, który się studiuję i który będzie sie następnie uczyło (ścieżka w przypadku edukacji obowiązkowej)..
Natomiast chyba inaczej to wygląda w szkołach zaocznych / policealnych / pomaturalnych .. i nie wiem czego wymagają takich szkołach od potencjalnego wykładowcy (poza oczywistym wykształceniem kierunkowym) ... pewnie jeśli to szkoła o uprawnieniach szkoły publicznej to i niezbędne będą uprawnienia pedagogiczne.. dobra już nie mieszam.. ale ewentualnie możesz sprecyzować pod jakim kątem chcesz sobie owe uprawnienia zrobić !
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-10-01, 22:39   

No już tłumaczę... otóż wydedukowałam sobie, że bądź co bądź mogę uczyć wos-u :-) , to tylko jedna ze ścieżek (mam nadzieję mieć ich więcej :-) )
0 UP 0 DOWN
 
jahus 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-01, 23:35   

Robię tzw. blok pedagogiczny na uczelni ( UAM) i chociaż nie planuję bycia nauczycielem, to w ramach zwiększania swoich szans na rynku pracy wolę to zrobić teraz za darmo niż ewentualnie kiedyś płacić i robić kurs.

Dowiedz się jak jest u Ciebie na uczelni. Powinna być taka możliwość.

Moderowany przez smooth:
Nie piszemy post pod postem - korzystamy z możliwości edycji posta
----scalono----


Acha i w moim przypadku trwa to dość długo, bo ciągnie się równolegle z zajęciami przez 3 lata. Zajęć w ramach bloku jest sporo; tyle, że u mnie obowiązuje praktyka na wszystkich stopniach edukacji od podstawówki do liceum.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-10-02, 00:49, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ile, jak, pedagogicznegdzie, uprawnienia, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu