Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie jest sklep muzyczny
Autor Wiadomość
wafel 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Michałów

Wysłany: 2007-09-27, 09:47   Gdzie jest sklep muzyczny

Witam. Orientuje się gdzie został przeniesiony sklep muzyczny z ulicy jabłkowej??
0 UP 0 DOWN
 
ondrasz28 

Wiek: 62
Dołączył: 29 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-27, 12:02   sklep muzyczny jest na ul Chopina

sklep muzyczny jest na ul Chopina. Każdy taksówkarz powie gdzie, przynajmniej powinien wiedzieć.
0 UP 0 DOWN
 
wafel 

Wiek: 37
Dołączył: 02 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Michałów

Wysłany: 2007-09-27, 13:47   

ale mi chodzi o jakiś profesjonalny, o ile jest taki w brzegu
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 15:03   

wafel napisał/a:
ale mi chodzi o jakiś profesjonalny, o ile jest taki w brzegu

nie znajdziesz w naszej wsi czegoś takiego ;)
jeśli masz sprecyzowany cel, popytaj w dobrych sklepach RTV - może sprowadzą z hurtowni.

jeśli natomiast przed zakupem chcesz przetestować kilka różnych produktów (mikrofonów, kolumn, gitar, mikserów itp) to lepiej "szarpnąć się" te kilka złotych na PKP i szurać do Wrocławia albo Opola. w Opolu jest filia Ragtime, we Wrocku m.in. Ostrowski, OnStage, Ragtime. osobiście mam bardzo pozytywne nastawienie do wrocławskiego Ragtime'a - przesympatyczna i fachowa obsługa, w dodatku można się potargować.
na mikrofonie udało mi się zaoszczędzić 60 zł, wystarczyło powiedzieć że gdzieś mają taniej ;)
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-27, 15:03   

Jeśli chcesz kupić instrument to od razu zapomnij o Brzegu.
Jedyny sklep tutaj to właśnie ten na Chopina. Dodatkowo przy okazji możesz kupić karmę dla psa i robaki do łowienia ryb ;) Jeśli chodzi o akcesoria to najlepsze struny jakie mozna tu dostac (jakie kiepskawe D'Addario) chodzą 10 zł więcej niż we Wrocku.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 18:32   

No podobnie jak przedmówcy nie zaświecę, jak stwierdzę, że w Brzegu, że tak powiem "nie ten teges".
Ja osobiście polecam sklep muzyczny na Dworcowej we Wrocławiu - przesympatyczna Pani właściciel i sprzedawczyni zarazem. jak to się mówi "taka babeczka".. co sobie można z nią gadać i gadać...
a do tego potrafi doradzić jak również chętna do wspierania (sprzętowego) imprez muzycznych ...a bynajmniej tak wynikło z ostatniej mojej z nią rozmowy... reasumując może w sieci ragtime na dzień dobry jest od ręki więcej rzeczy dostępnych, to jednak jedynym słusznym wyborem :wink: i najbliżej od stacji (jeśli chodzi o Wrocław) jest sklep muzyczny na Dworcowej
wafel, nie wiem co Cię interesuje, ale bogatą ofertę i bardzo fachową i sympatyczną obsługę ma sklep internetowy www.guitarcenter.pl - polecam !
0 UP 0 DOWN
 
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-27, 20:26   

Na chopina jest również miła obsługa, mają prócz sprzetu muzycznego umundurowanie dla harcerzy. Ponadto jak czegoś nie maja to w bardzo szybkim tempie sprowadzą.
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-28, 06:18   

Inną sprawą jest to, że Brzeg jest zbyt małym miastem, żeby sklep muzyczny mógł się utrzymać sam z siebie. Najlepszym przykładem był ten na Jabłkowej. Najpierw dodali art. harcerskie, później ubrania, a na koniec wynajęli pomieszczenie dla biura turystycznego.
Dlatego m.in. nie można mieć pretensji (do sklepu na Chopina), że oprócz wspomnianego sprzętu muzycznego (btw. sporo droższego), sprzedają również artykuły z zupełnie innego segmentu (harcerskie, wędkarskie i chyba dla zwierząt).

Jeśli chodzi o Guitarcenter.pl to również polecam. Tanio, solidnie i przede wszystkim cały czas w kontakcie z żywym człowiekiem, co często nie ma miejsca przy zakupach na allegro (oprócz wspomnianego przez Smootha linka, wystawiają też aukcje).

Natomiast jeśli chodzi o zniżki w Ragtimie to oni mają taką politykę. Z góry zakładają, że klient będzie się targował, a jeśli tego nie zrobi - większy zysk dla nich. Generalnie 10% to taka magiczna granica, którą z łatwością osiągnąć, ale dalej raczej się nie pójdzie.
Jest nawet taka opcja, że dla każdego kto jest zarejestrowany na forum gitara.pl taka zniżka idzie automatycznie :)
0 UP 0 DOWN
 
bor-mak 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Paź 2014

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2014-10-10, 11:24   

Mnie to akurat interesował zakup nowych mikserów, bo pracuję jako dj na weselach. Udało się fajnie rzeczy znaleźć na portalu sklep-muzyczny . pl. Ogólnie mają tutaj różne sprzęty do nagłośnienia, mikrofonyi instrumenty. Dostawa sprawna, kontakt ze sklepem też pozytywny. Widać, że pracują tu ludzie, którzy znają się na nowinkach technicznych, nie jest to takie częste ;-)
0 UP 1 DOWN
 
monia_2012 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-10-11, 17:09   

Ja równiez mogę polecic e-sklep muzyczny. Jakbys chciał wiecej info daj znać a wtedy napiszę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gdzie, jest, muzyczny, sklep


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu