Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
BMW - SAUBER
Autor Wiadomość
koza 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-07, 08:48   BMW - SAUBER

Ostatnie czasy możemy zaobserwować dziwnym trafem ciągłe porażki naszego kierowcy, związane z psuciem się samochodu. Jakoś NIKUSIOWI się nie psuje, czyżby był faworyzowany ??? Mało tego jeszcze jego występki uchodzą mu leciutko. Ja osobiście uwielbiam auta BMW są świetne itd. ale uważam że Kubica zasługuje na lepszy team, a co Wy o tym myślicie ???

Pozdrawiam wszystkich :)

Ps. zawiedziony sympatyk BMW :(
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-07, 09:57   

hmmm to pierwszy polak i jego pierwszy rok w f1 ! czy malysz od razu przelatywal wszystkich na poczatku ?

jezeli uwazasz ze zaslugfuje na lepszy to go wez do swojego , on musi nabrac szlifow w f1 !

A bmw to bmw i nie ma ---- :)
0 UP 0 DOWN
 
koza 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-07, 10:04   

Ja nie pisze o jego doświadczeniu tylko o faworyzacji Niemca. I ciągle psującym się bolidzie, Niemcowi się to zdarza bardzo rzadko, mimo iż wszyscy twierdzą że Polak jest o wiele lepszym kierowcą od niego. :) ))) Myślisz że nie zabrał bym go do swojego teamu jak bym go miał :) heheheheh :P
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 10:22   

Niemiecki Team,powiedzmy sobie szczerze,że Niemcy nie pozwolą na to żeby ich zawodnik miał problemy z bolidem,nie twierdze tu,że Roberta totalnie olewają ale poprostu na nim testują różne warianty ustawień na przyszły sezon. Heidfeld w tej chwili jest najlepszym Niemcem,który startuje w F1 i presja opini publicznej jest duża,musi ktoś zastąpić Schumiego a wtej chwili jest najlepszy co tu dużo mówić.Jak przeglądam niemieckie gazety jak jestem na wakacjach u rodzinki to w każdym wdaniu jest coś o Nicku,śledzą każdy jego ruch i jego teamu. Robert musi zacisnąć zęby i walczyć.Ja wierze że następny rok będzie dużo lepszy od tegorocznego.
0 UP 0 DOWN
 
koza 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-07, 10:28   

Miejmy taką nadzieje :) Ja na pewno będę za niego trzymał kciuki :)
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-08, 17:05   

Robert powinien zadebiutować w team Mclaren zdecydowanie wyszłoby to jemu na lepszą drogę a nie ciągłe usterki i same niekorzyści dla Roberta jeśli wiecie Maclaren ma jedyne rozwiązanie że silnik na starcie moze sobie chodzić na wysokich obrotach w ten sposob go rozgrzewać bez uszkodzenia silnika co tego inne bolidy nie mogą rewelacyjne rozwiązanie dało im to że ich bolid przy starcie ma całkowitą moc BMW <ejty> nie dla Roberta to prawda jest wart lepszego samochodu...
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-08, 17:09   

spokojnie :) ......będzie nowy sezon i nowy bolid :) ............coś mi się widzi, że w nowym sezonie BMW będzie jeszcze mocniejsze i mniej zawodne ;)
0 UP 0 DOWN
 
bagin211 
...szukający...



Wiek: 31
Dołączył: 08 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 19:37   

KtOŚ napisał/a:
spokojnie ......będzie nowy sezon i nowy bolid ............coś mi się widzi, że w nowym sezonie BMW będzie jeszcze mocniejsze i mniej zawodne

mniejmy nadzieję że mocniejszy i mniej zawody, bo jak bedzie powtórka z obecnego sezonu to znów Robert nie będzie mógł pokazać na co go stać
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 19:49   

1.Uporać się ze skrzynią biegów
2.Lepsi ludzie od strategi a nie jak u Kubicy koleś,który dopiero się uczy strategi...
3.Panowie w pit stopach,dostarczyli mi wiele radości w tym sezonie i nie tylko mi :)


Ale to normalne w młodych zespołach, w końcu oni dopiero 2 sezon startują w F1. Będzie dobrze!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez TC 2007-10-08, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-08, 19:51   

TC napisał/a:
1.Uporać się ze skrzynią biegów


nowy bolid, nowa skrzynia ;)

TC napisał/a:
2.Lepsi ludzie od strategi a nie jak u Kubicy koleś,który dopiero się uczy strategi...


doświadczenie przyjdzie z czasem :)

Cytat:
3.Panowie w pit stopach,dostarczyli mi wiele radości w tym sezonie i nie tylko mi


patrz pkt. wyżej :)

ewentualnie weźcie Polaków :P ...[chociaż może lepiej nie, bo jeszcze przemalują i nr przebiją i sprzedadzą bolid Toro-Roso ;) ]
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 19:58   

Ale jak będzie kolizja to przynajmniej Heidfeld i Kubica pojedzie dalej bo nasi wyklepią i nie będzie śladu :D
0 UP 0 DOWN
 
Legolas 
Reggae Rlz xD



Wiek: 32
Dołączył: 06 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-09, 07:07   

Najlepiej było by gdyby Kubica dostał propozycje do innego teamu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-10-09, 08:48   

Legolas napisał/a:
Najlepiej było by gdyby Kubica dostał propozycje do innego teamu


a jakieś argumenty za tym przemawiające??
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bmw, sauber


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu