Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka nożna - 5. typowanie (3/4.09.05)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-30, 22:22   Piłka nożna - 5. typowanie (3/4.09.05)

5. typowanie (3/4.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-30, 22:24   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 0:2
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 3:0
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 1:2
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:0
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 1:1
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 2:1
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 2:2
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 0:2
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 4:0
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 2:1
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 3:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 1:1
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-30, 22:51   

IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 1:0
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 0:2
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 1:2
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 1:0
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 0:0
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 1:2
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 1:1
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 1:2
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 1:3
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 1:0
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 4:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 1:1
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-08-31, 06:12   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 2:1
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 3:0
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 2:2
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:1
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 2:2
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 1:1
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 2:1
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 1:1
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 2:1
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 2:1
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 2:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 2:1
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 37
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-08-31, 13:49   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 1:2
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 0:1
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 1:3
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:1
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 0:2
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 2:2
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 2:3
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 1:3
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 2:1
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 2:2
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 1:2
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 1:1
0 UP 0 DOWN
 
polly 
wants a cracker


Dołączył: 26 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: zewsząd

Wysłany: 2005-09-01, 10:43   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 1:2
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 1:1
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 1:3
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:2
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 3:0
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 2:1
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 0:2
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 3:2
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 4:0
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 3:0
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 3:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 1:1
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-02, 01:01   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 1:1
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 2:0
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 0:0
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:1
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 1:2
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 2:0
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 3:3
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 3:1
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 5:2
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 3:1
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 3:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 1:0

[ Dodano: 2005-09-02, 01:02 ]
oj coś mi się pomyliło :oops: no to teraz moze mam podwone szanse :wink:

Poprawiono nie można mieć więcej szans niż jedna yasiu
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 45
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-09-02, 08:31   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 0:2
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 1:0
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 1:2
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:0
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 2:0
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 1:0
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 3:1
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 3:1
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 4:0
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 4:0
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 3:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 3:1

POZDRAWIAM współzawodnikófff :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 46
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2005-09-02, 21:35   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice 0:1
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń 1:1
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg 2:3
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów 2:1
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków 4:2
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka 3:1
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów 1:1
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie 2:2
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna 6:0
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice 3:0
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin

[ Dodano: 2005-09-02, 20:38 ]
uzupełniam juniorów - proszę uwzględnić to typowanie!
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice 3:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin 1:1
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 09, 34, nozna, pilka, typowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu