Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Forum klubu Ibiza
Autor Wiadomość
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 21:47   Forum klubu Ibiza

Witam. Tak sobie myślałem ze puki Ibiza nie ma swojej strony to przydało by się chociaz forum. Nudziło mi się więc cos namazałem. Mam nadzieje ze się przyda i przyzwyczaicie się do niego z czasem. A jak nie to trudno :wink:

A oto adres: http://www.ibiza.go.pl/
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 21:56   

mysle ze jest to bez celowe ale gratuluje:)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-09-18, 10:55   

ładne to forum :D , ale wydaje mi sie że już wszyscy sie przyzwyczaili, zeby pisać tu... :)
0 UP 0 DOWN
 
coastbasse 



Wiek: 35
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 13 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 21:06   

Coś dla fanatyków muzyki lat 60' 70' 80 więcej na http://www.ibiza.go.pl/ :
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 21:18   

Tak po pierwsze strasznie podoba mi się wasz regulamin, jakby żywcem skopiowany z forumbrzeg.pl.

Po drugie. pewnie tam będziecie pisać nowości a tu będziecie wklejać linki. I gdzie tu słuszność? jeżeli chcecie zrobię osobny dział Ibizy tu na forum i będziecie mogli mieć wszystko w jednym na bardziej czytanym forum.
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-09-23, 11:25   

a po trzecie: Powinniście się postarać o własną stronę internetową, i jakieś porządne logo

a propos punktu drugiego, to po prostu wstyd żeby zakładać darmowe forum, zamiast wykupić domenę i zrobić coś porządnego. No ale jak się Ibiza liczy z każdym groszem to się nie dziwię.
Pozdrawiam serdecznie.
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2007-09-23, 15:14   ibiza...

Sluchaj chlopaczku jak nie wiesz to zaprzeproszeniem nie pier.....bo ja jako wlasciciel z ta stronom niemam nic wspolnego wiec nie obrazaj mnie mowiac ze zaluje jakis glupich sto zlotych na strone...a tak przy okazji to mowie ogolnie forumowicze wlasnie pokazaliscie wczoraj w ibizie jacy to wy jestescie inteligentni....zachowaliscie sie jak banda kretynow!!!! przyszlo was z 20osob i jakis stev czy ktorys tam powiedzial tylko tyle ze dzis bawi sie tu forum i zaczal sobie wpuszczac forumowiczow za darmo...dlugo sie nie pobawili bo zaraz zostali wyproszeni przez ochrone i na tym koniec....wiec tych co wczoraj sie tak brzydko zachowali oczywiscie juz niezapraszam do mojego lokal....Przepraszam tych ktorych tam niebylo ale napisalem ogolnie forumowicze bo tak sie nazywali wczoraj....Pozdrawiam tych normalnych i madrych.....
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-09-23, 15:25   

Ibiza..., nie wkładaj wszystkich do jednego worka. To że jedna osoba się tak zachowała nie musiało rzutować na całej ekipie. Czyli rozumie że forum ma już tam zakaz wstępu? Chodzi mi o ludzi którzy tam byli, bo nie powinni być wszyscy wyproszeni, gdyż do czasu Steva wcześniejsze osoby zapłaciły za wstęp normalnie.
0 UP 0 DOWN
 
Grześ@K 



Wiek: 42
Dołączył: 24 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2007-09-23, 16:35   Re: ibiza...

Ibiza... napisał/a:
Sluchaj chlopaczku

Po pierwsze "synku", to trochę kultury.

Ibiza... napisał/a:
jak nie wiesz to zaprzeproszeniem nie pier.....bo ja jako wlasciciel z ta stronom niemam nic wspolnego

To wytłumacz mi dlaczego to forum (a nie strona) istnieje skoro nie masz z nią (jako właściciel) nic wspólnego. Przecież zostało to założone przez Twojego DJ`a więc jak mniemam za Twoim pozwoleniem.

Ibiza... napisał/a:
wiec nie obrazaj mnie mowiac ze zaluje jakis glupich sto zlotych na strone...

Zdaje mi się że stronę to Ty masz już gotową (tak samo jak logo) ale sam nie wiesz jak ono wygląda, bo umawiasz się na spotkanie w tej sprawie, a nie przyjeżdżasz. Co najlepsze rezygnujesz, nie znając ceny. Tak się nie postępuje.

Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
tera 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-23, 19:35   forum klubu ibiza

Hej , witam i co tu zaczyna się dziać , widzę że emocje wzięły górę .Spokojnie własnie jak pisze yasiu nie można przez jednego dość nie rozgarniętego forumowicza przekreślać wsztstkiego , a konkretnie chodzi tu o niejakiego STEVA , kretyn bardzo chuligansko sie zachował obrażając ochronę to jeszcze tak ohydne rzeczy wypisał na forum ,ze ręce opadają /ale widzę że posty jego zostały usunięte , nie wiem dlaczego niech koledzy czytaja jakiego .to super inelgenta mają w swoim gronie/ . A tak jeżeli chodzi o forum Ibiza to nie wiem w czym jest problem , faktem jest że chłopak sam założył , ale wcale to nie oznacza końca świata .Pozdrawiam forumowiczów Tera :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-09-23, 19:43   

tak czy siak, przez zachowanie ochrony z Ibizy mam już kolejny powód żeby sie tam nie pojawić, byłam tam 3 raz i zdecydowanie oststni. Uważam ze ta sprawę można było załatwić w inny sposób. A co do wejścia za free mam głęboko wasze 5 zł, wole zapłacić więcej u konkurencji i bawić sie w normalnym towarzystwie :x
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2007-09-23, 20:01   ibiza...

Tu nie chodzi o piec złotych tylko o wasze wczorajsze zachowanie wbiegliście jak stado bydla nieplacac wstepu bo nijaki stev was wpuscil tam...a co do ochrony to mysle ze tego w inny sposob nie bylo mozana zalatwic bo tez bys nie pozwolila sobie zeby ktos cie wyzywal od h...i takich tam!!!!!!!!! Z ochrony jestem bardzo zadowolony bo robi to co mam robic interweniuje...a jezeli ktos zgrywa kozaka , wyzywa i probuje użyc sily to ma pecha....ps.ja tez mam gdzies te twoje piec zlotych...na forum sie swiat nie konczy....A i jeszcze sprostowanie jasiu....oczywiscie ze macie wstep do ibizy ale stev nigdy juz tu nogi nie posytawi...Dozobaczenia w piatek...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-23, 20:15   

Ibiza... napisał/a:
na forum sie swiat nie konczy
na brzegu sie tez nie konczy a pamietaj ze zyjesz z tych ludzi :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-09-23, 20:16   

cmoknij mnie ja zapłaciłam za wstęp, mnie tam nie zobaczysz szybko a raczej wcale
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-23, 20:16   

No cóż myślę, że mnie również udało się "wbiec" do Ibizy w tej grupie i to nie dlatego, że wpuścił mnie steve, tylko wlaśnie pan siedzący na bramce (był akurat zajęty stevem, dalszego ciągu ich rozmowy nie znam). Może to i nieładnie z mojej strony, że tak wyszło, ale i tak długo nie zabawiłam, ponieważ doszłam do wniosku że to jednak lokal nie dla mnie.
Ponieważ jak sądzę dopuścilam się "przestępstwa" wchodząc do klubu nie płacąc za wejście - gotowa jestem oddać tę kwote przy najbliżeszej okazji (to może być trudne, bo niestety lokal podobnie jak wyżej Neci - nie przypadł mi do gustu całkowicie, moja noga również więcej tam nie postanie), mogę także przelać powyższą kwotę na konto - dla mnie to lepsza forma. Proszę zatem o podanie nr konta.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, ibiza, klubu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu