Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ceny paliwa w mieście BRZEG.
Autor Wiadomość
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-09-19, 13:04   

pasztet007 napisał/a:
a za te 1.20 kup se piwo z biedronki....

SUY pasztet... :wink:
Racaj. Takie tankowanie musi sie sensownie bilansowac dla kierowcy. Brzescy kierowcy co jada na dzialke beda tankowac w Brzegu i juz. I nie zmieni tego zaden bojkot kilku forumowiczow. Chociaz ceny sa przegiete wogole, to raczej marne szanse na ich zmiane w naszym miescie. Jednym z wyjsc jest tankowanie poza Brzegiem przy okazji dluzszych tras.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-19, 13:09   

Cytat:
Jednym z wyjsc jest tankowanie poza Brzegiem przy okazji dluzszych tras.


lub utworzenie stacji paliw podlegającej pod miasto.... Gdzieś w Polsce takie rozwiązanie jest zastosowane... jest minimalna marża i tyle

Dobra tak najlepiej zacznijmy rozdawac ulotki przed kosciolami :D ze benza droga to nam mohery pomoga :D panowie gdzie w tym sens a gdzie logika ?

ano logika jest... bo jak powiemy zalozmy 100 osobom nastepnie te 100 osób poda dalej i juz bedzie jakiś efekt zwrócimy na to uwagę miasta a jezeli "załóżny" trafimy na kogoś wyzej kto zainteresuje się tym faktem??


Kazde działanie ma jakiś cel i sens... i logike też
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-19, 19:55   

Cytat:
ty Baran jakiś przybity jesteś?? czy czytać nie umiesz??
chodzil mi tylko o SPECJALNY wyjazd po benze ! i SE ostygnij
pasztet007 napisał/a:
ano logika jest... bo jak powiemy zalozmy 100 osobom nastepnie te 100 osób poda dalej i juz bedzie jakiś efekt zwrócimy na to uwagę miasta a jezeli "załóżny" trafimy na kogoś wyzej kto zainteresuje się tym faktem??
najlepiej by bylo od razu skorzystac z polskiego prawa a nie bawic sie polityka drobnych kroczkow bo osoby ktore duzo jezdza zwaracaja na to uwage a osoby ktore tankuja pelny bak na miesiac maja to w .....
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-19, 21:01   

Baran napisał/a:
ty Baran jakiś przybity jesteś?? czy czytać nie umiesz??
chodzil mi tylko o SPECJALNY wyjazd po benze ! i SE ostygnij


ostygnąć to se chyba musi twój mózg... bo ja spokojny jestem i "zimny jak lód" a pokaż mi kto robi "specjalne" wyjazdy po paliwo?? :| JAK NIE MUSISZ NIE TANKUJ W BRZEGU to ma chyba jakąś logike...??

wez pod uwage jakie jest nasze prawo.... tu się zgodzę ze ci co tankują raz na miesciac to maja luzik ale inni mają problemy... a załóżmy ze taki co tankuje raz na miesiac zrobilby sobie wycieczke i zatankowal w np. w Olawie to juz stacja "niby traci" i wez pod uwage ze nie kazdy ma dostep do internetu... ( mam tu na mysli bojkot stacji) a nasze prawo co moze zobić?? może ustalić cene paliwa??
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-19, 22:08   

witam
wow podoba mi się to zainteresowanie, a już myślałem że tylko mnie wk..... to że muszę tyle przepłacać Dziś byłem w Opolu cena na lotosie 3,57 i taka sama na wylocie z Opola, Shell 3,63. Szczerze mówiąc nie wiem czy istnieje prawny sposób rozwiązania tej sytuacji, może na początek po prostu rozwińmy starą dobrą pocztę pantoflową, każdy z nas ma znajomych niech choćby co drugi się przyłączy, a już będzie super. Drugi sposób to może przydadzą się w końcu (Ci co z reguły rzadko w czymkolwiek potrafią pomóc) czyli nasi wspaniali radni, ale jakby nie patrzeć są po to i za to biorą kasę by reprezentować nasze sprawy. Uważam też, że jednak warto będzie powiadomić urząd ochrony konsumenta. Fajny pomysł z tymi ulotkami, naklejka na samochodzie " nie tankuj w Brzegu bo jest za drogo" zrobiła by furorę. a może naszą rozmowę odczyta jakiś prywatny właściciel stacji i wprowadzi normalne ceny a my zrobimy mu darmową reklamę. Chyba że to już jest tak daleko posunięte, że drogi to jakimś ogniskiem, kto wie???

------------------

witam
wow fajny odzew- cholera nie wiem szczerze mówiąc jak to rozpropagować, może najprostszy sposób będzie tu najskuteczniejszy-każdy z nas powie to znajomemu, oni przekażą dalej a jak choć druga osoba sie do tego przyłączy ruszymy coś w tym temacie. Może też, (choć nigdy nie wierzyłem w to że mogą się do czegoś nadać prócz pobierania kasy z urzędu) zainteresują się tą sprawą nasi radni, jakby nie patrzeć są po to by interesować nasze sprawy. Sądzę też że jednak warto będzie poinformować

------------------

oo jeszcze jedno a propo naszych radnych -panowie z MB czyli Młody Brzeg zainicjujcie temat podczas sesji Rady Miasta i Powiat, zaproście przedstawicieli stacji, w imieniu naszych rajców zadajcie pytanie dyrekcji regionu największych przedstawicieli jak SHELL, LOTOS, czy ORLEN jaką sugerują detaliczną cenę sprzedaży by była ona opłacalna dla ajenta stacji. Wiem, że jest możliwość obyście z urzędu podjęli taką dyskusję, bo nas jako osoby fizyczne po prostu spławią.

Moderowany przez Inez:
Posty zostały połączone. W celu dopisania dalszej treści proszę edytować posta przyciskiem ZMIEŃ
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-09-20, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-19, 22:24   

Roman Bratny, Uważaj bo Baran zaraz okrzyczy... ;) Polskie Prawo i tyle... tylko jak sie zabrac??


ja tez popieram ze na poczatek powiedziec znajomym... ewentualnie jezeliby wydrukowac po 20 ogłoszeń przez kazdego i wozic w aucie naklejone na szyby... nie wiem kurcze ale nie moze być ze okradaja
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 42
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-19, 23:23   

Przyłączam się do sprawy. Niedawno wróciłem po dłuższej nieobecności i ceny mnie mocno uderzyły!!! jesli chodzi o jakąś akcję, to tak chyba najszybsza i najtańsza - niech każdy komu się ceny nie podobają napisze sobie opis na GG typu własnie
Roman Bratny napisał/a:
nie tankuj w Brzegu bo jest za drogo
Ja już sobie taki ustawiam!!
Pozdrawiam kierowców!!
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-20, 11:28   

dobra Pasztet nie chodzi o to bysmy tutaj tworzyli jakies konflikty tylko wymyslili co z tym zrobic ;D

ja jak wroce do polski to poszukam w brzegu tego czlowieka od praw konsumenta i sie sptytam jak to jest bo brzeskie stacje niewatpliwie maja monopol i dzieki temu wymuszaja z nas wieksza kase
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-09-20, 21:10   

też tak sądzę... ;) swoją drogą mogłaby powstać stacja np JET-a i ceny jak w opolu... :D
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-09-20, 22:16   

Ze swojej strony OBIECUJĘ darmową reklamę na forum dla stacji która jako pierwsza przerwie zwyżkę cenową w Brzegu.

Też mnie denerwują te ceny, jeżdżę dużo po kilku województwach i niestety Brzeg wypada na ten najdroższy :x
0 UP 0 DOWN
 
Roman Bratny 


Wiek: 51
Dołączył: 18 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-22, 15:21   

witam
Pafcio masz rację od małych kroczków najlepiej jest zacząć to GG to fajny pomysł już go wdrożyłem. Jeżeli chodzi o stronę prawną nie wiele tu możemy zdziałać do czasu jeżeli nie będzie przez stosowny urząd stwierdzone nadużycie, więc jak pisałem złożę zapytanie do biura ochrony praw konsumenta a jak będę miał jakąś odpowiedź z całą pewnością przekażę ją wam Jak na razie musimy robić wokół tego jak najwięcej szumu rozmawiajmy o tym z każdym przy niemal każdej sytuacji, idzie kampania wiem już że kilku chętnych szykuje się na posłów więc przy pierwszej lepszej okazji zadać im trzeba publicznie pytanie co o tym sądzą jak się do tego ustosunkują. Na koniec wielki pokłon w stronę administratora dziękujemy za poparcie i mam nadzieję że będziesz nas nadal wspomagać.
0 UP 0 DOWN
 
hehu 


Wiek: 68
Dołączył: 13 Mar 2007

UP 4 / UP 13


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 10:18   

Popieram całkowicie ten protest ,to są jakieś jaja z tymi cenami paliw w Brzegu co to jakaś metropolia??????? żeby ceny były wyższe od cen w Warszawie,Poznaniu,Wrocławiu i innych dużych miast.Dla przykładu na wszystkich stacjach BP i Shell w Poznaniu cena benzyny 95 kształtuje się na poziomie 3.95 zł a w naszym Brzegu rewelacyjna cena 4.50 !!!!!!!!!!! Odpowiedź jest bardzo prosta w naszym mieście panuje zmowa wszystkich stacji benzynowych,najwyższy czas aby ktoś lub jakiś urząd wziął się za te praktyki monopolowe.
0 UP 0 DOWN
 
cheyenne 



Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Wysłany: 2007-09-27, 14:35   

A może by sie tym jakaś telewizja zainteresowała albo chociaż większa gazeta. Coś w stylu Gazety Wyborczej co wy na to??
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-09-27, 16:45   

cheyenne napisał/a:
Coś w stylu Gazety Wyborczej co wy na to??


Mam dość dobre stosunki z Opolską redakcją Agory ( GW ) gdyż czasami dla nich piszę artykuły, natomiast ciężko będzie wyjść z tym tematem na papierowe wydanie. Skleję jakoś ładnie nasze opinie i podeślę do naczelnego z Opola może go to zainteresuje.
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-27, 17:12   

Dziś widziałem na Orlenie i na Shellu 95 4,42 8) 8) postępy
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, ceny, miescie, paliwa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu