Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-09-16, 01:27
www.last.fm
Autor Wiadomość
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-09-15, 12:21   www.last.fm

W zasadzie to nie wiem czy ten temat nie powinien być bardziej w dziale "Muzyka", ale że dotyczy konkretnej strony internetowej wrzucam go tutaj. W razie czego niech decydują moderatorzy ;)


www.last.fm lub też polska wersja językowa: www.lastfm.pl

oto co pisze o sobie sam serwis last.fm:
Last.fm to usługa, rejestrująca, czego słuchasz, a następnie przedstawiająca szeroki wachlarz interesujących informacji na podstawie Twoich preferencji.

Możesz wykorzystywać Last.fm do słuchania muzyki, szukania nowych wykonawców, innych osób z podobnym gustem muzycznym, koncertów w Twojej okolicy, tworzenia rankingów i kolaży muzycznych dla Twojej prywatnej strony oraz do wielu innych rzeczy.


generalnie jest to taki mix radia internetowego, portalu-społeczności (bo każdy uzytkownik ma swój profil, są grupy, fora tematyczne, itp.), urządzenia do tworzenia statystyk słuchanej przez siebie muzyki i poznawania nowych wykonawców i stylów muzycznych

Ja się zarejestrowałam z czystej ciekawości - chciałam sprawdzić jak się ma to co myślę o swoich preferencjach muzycznych do tego ile i czego słucham tak na prawdę ;)
Polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 01:51   

Natek napisał/a:
W razie czego niech decydują moderatorzy ;)


Done :wink:

Natek napisał/a:
szukania nowych wykonawców, innych osób z podobnym gustem muzycznym, koncertów w Twojej okolicy, tworzenia rankingów i kolaży muzycznych dla Twojej prywatnej strony oraz do wielu innych rzeczy.


No wygląda na to, że i ja się pokuszę o rejestracje.
Dla mnie przydatna będzie funkcja szukania nowych wykonawców (w obrębie zainteresowań) czy też wyszukiwanie koncertów okolicach ..no i pomijając funkcje jakby prywatnego radia !


Edit:


Na prawdę świetna sprawa:
Trwa pierwszy test - czyli wpisałem w sekcji zakładce słuchaj (wpisz ulubionego wykonawce czy jakoś tak) Dream Theater - od razu załadował się bardzo dobry kawałek Dream'a - wersja koncertowa - najs (jak większość) ..wyświetlili się ludziska, którzy najczęściej Dreama słuchają, info o zespole, stacje pokrewne (pokrewni wykonawcy)... jednym słowem - rześko :wink: No i w końcu będzie można przesłuchać cosik zanim się zdecydujemy na zakup !

Natek wielkie dzięki za tego linka !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-09-16, 02:06, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-09-16, 05:07   

Last.fm to świetna sprawa. Dzięki temu projektowi poznałem dużo ciekawych wykonawców, których do tej pory nie słyszałem :) Największym jak dla mnie plusem, jest właśnie możliwość elastycznej personalizacji swoich własnych playslit, a także przystępna jakość muzyki jak na tego rozmiaru radio internetowe.


Mój profil :)
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-16, 11:06   

Zgadzam się.. Last.fm to fajna sprawa i dobrze, że mi o tym przypomnieliście.. Szkoda tylko, że jakość muzyki nie jest najlepsza, a za dodatkowe opcje jak np. słuchanie ulubionych piosenke trzeba płacić.. Nie mniej godne polecenia! :)

http://www.lastfm.pl/user/sychaaa/
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-16, 12:51   

smooth napisał/a:
Natek wielkie dzięki za tego linka !

do usług ;)

sycha napisał/a:
a za dodatkowe opcje jak np. słuchanie ulubionych piosenke trzeba płacić..

też żałuję :( , ale w sumie i tak jest dużo muzyki której można posłuchać za free, a wiadomo, że popularne kapele nie (albo może bardziej ich wytwórnie) tak łatwo nie będą wystawiać swojej muzyki za darmochę ;)

http://www.lastfm.pl/user/natusiek/
0 UP 0 DOWN
 
jazzWkieszeni 
spread love!



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2007-09-19, 21:41   

ciężko się nie zgodzic, że strona fajna i pomocna ; ).
http://www.lastfm.pl/user/jazzWkieszeni/
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-20, 07:25   

No największy jej plus to poznawanie nowych wykonawców :)
0 UP 0 DOWN
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-09-21, 00:07   

Ktoś założył grupę Brzeg
http://www.lastfm.pl/group/Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
stefanbas 



Wiek: 42
Dołączył: 25 Mar 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2008-09-21, 00:25   

no no.. piękna sprawa
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-04, 21:42   

tiaaa... no i skończyło się rumakowanie...

Moja ulubiona funkcja zrobiła się płatna - teraz, żeby używać radia Last.fm, trzeba wykupić subskrybcję. Oto jak wyglądają nowe zasady:
Cytat:
Każdy użytkownik Last.fm otrzymuje 30 utworów, jako okres próbny w radiu Last.fm. Aby go aktywować, musisz zarejestrować się za darmo w Last.fm, a otrzymasz w ten sposób konto zweryfikowane po przez Twój adres e-mail, (jeśli jeszcze nie posiadasz konta), a następnie musisz zalogować się do konta na stronie.

Po wykonaniu powyższych kroków możesz rozpocząć słuchanie radia Last.fm – Wpisz swojego ulubionego wykonawcę lub tag (rodzaj muzyki); od teraz będziesz mógł wysłuchać 30 utworów w radiu Last.fm w myśl zasady wypróbuj produkt zanim wykupisz subskrypcję.

Po rozpoczęciu odsłuchiwania, zobaczysz wiadomość wskazującą ile utworów już odsłuchałeś. Każde odtworzenie utworu zdefiniowane jest jako 30 sekund, co oznacza, że jeśli pominiesz utwór po odtworzeniu więcej niż 30 sekund, zostanie to naliczone jako odsłuchanie jednego utworu z 30 dostępnych w okresie próbnym.

Kiedy skończy się okres próbny, będziesz musiał subskrybować, aby kontynuować słuchanie radia.

"(...)bez sensu, jak blat od kredensu"
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-05, 01:46   

Ja bym sobie wykupiła, ale niestety nie mam jak zapłacić. Ponoć niedługo ma być dostępna płatność przez smsa.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-05, 19:46   

? No to lipa :x A było tak miło.. Ciekawe jaka następna opcja będzie płatna...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fm, last, www


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu