Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Zniszczone boisko oraz brak interwencji
Autor Wiadomość
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 19:25   Zniszczone boisko oraz brak interwencji

Sprawa toczy się w około Zespołu Szkół Zawodowych przy ulicy Słowińskiej. Uczniowie skarżą się na tragiczny stan boiska szkolnego przy budynku szkoły. Jak relacjonuje jedne z uczniów: - Nie dość, że boisko jest popękane, bramki nie mają siatek zabezpieczających przed uderzeniem, w każdej chwili ktoś może zostać zraniony. Następnie zapytaliśmy się Pana woźnego, czy mógłby założyć nowy kosz, ponieważ stary jest zepsuty i może spaść i zrobić komuś krzywdę.

Na co odpowiedział Pan woźny: - Po co ma zakładać nowy kosz skoro i tak znowu sie zerwie.

Pytanie do Pana : "Po co obcinać włosy, skoro i tak odrosną?"
Z jednej strony, ma rację, ponieważ gdyby uczniowie oraz młodzież z poza szkoły nie niszczyła sprzętu, kosz nie musiałby być wymieniany. Można wziąć przykład z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu, tam jak stoją kosze i bramki, to woźni nie maja dużo pracy, młodzież nic nie niszczy

Ostatnio przy ZSZ zauważaliśmy dzieci bawiące się wokół tablicy. Pęknięta jest tak, że cała konstrukcja podtrzymująca tablice może spaść i komuś zrobić krzywdę. A nie chcemy, aby Brzeg stał się popularny, tak jak Nowy Dwór, gdzie dziecko zabiła huśtawka!

Apelujemy, zanim ktoś zostanie poszkodowany! Droga dyrekcjo proszę zająć się sprawą...

Michał Dróbka
www.brzeg24.pl
Ostatnio zmieniony przez alfix 2007-09-14, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-09-14, 19:52   

Z czego sensacja? Ta szkoła zawsze tak wyglądała. Teraz z tego co słyszę to i tak mają wypas w toaletach, kafelki i w ogóle jakoś te ubikacje wyglądają. Ja ja tam miałem przyjemność uczęszczać to tylko wc dla dziewcząt miało w miarę warunki jakie powinny spełniać toalety.
A gdzie pozostałe 4 wc dla chłopaków? Ponoć teraz już inaczej to wygląda.

Ale wracając do boiska i kosza - to nie wiele od 2002 roku (wtedy miałem przyjemność ukończyć ten Colage) się zmieniło.

Aha sorki - zmieniło. Nie ma Pana nauczyciela, który był słynny ze swoich sposobów wpajania nauki. Kto chodził to wie o którym profesorze mówię ;) (mówię o profilu elektrycznym).
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 19:59   

Prawda... boiska są w opłakanym stanie. A ile razy kostki się kręciły podczas grania w kosza, bo w alfalcie była dziura... :/
Kiedyś to miejsce 'żyło' - teraz niestety nikomu nie chce się tam spędzać wolnego czasu, bo jak tu grać? Kosz ledwo wisi, siatek nie ma... siatki odgradzającej boisko do kosza od boiska do nogi brak. A szkoda... Bo tyle razy była o tym mowa, tyle razy prośby do woźnego, wspominanie o opłakanym stanie koszy, boisk... Ale jak widać - do poprawy nie ma zamairu dojść, bo i tak - z wnioskowania woźnego - ktoś to popsuje. Każde rzeczy jednak nie są trwałe na całe życie! A krzywda może się wydarzyć w każdej chwili, czy to przez kosz wiszący czy krzywe boiska.. (!)
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-09-14, 20:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 20:54   

Jak poszukam dobrze w pamięci to dostałem wiadomość od grającego tam forumowicza w tej sprawie. Chciał się ze mną spotkać, temat obgadać, może dało by się coś poradzić. Wtedy chyba chodziło o siatki za bramkami. Ponieważ mam do tej szkoły stosunek osobiście dobry (bo ją kończyłem) zdeklarowałem się pomóc w miarę możliwości. Niestety - poza tym chęciami spotkania nic więcej się w tej sprawie nie zdarzyło. Zamiast zadawać więc retoryczne pytania na forum proponuję "wychodzić" tą sprawę. Na pewno będzie kilka osób władnych i zainteresowanych wyjaśnieniem tej sprawy.No ale jak nie zależy tym co tam grają...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 21:35   

alfix napisał/a:
Z jednej strony, ma rację, ponieważ gdyby uczniowie oraz młodzież z poza szkoły nie niszczyła sprzętu, kosz nie musiałby być wymieniany.


przepraszam bardzo, ale czy zostalo powiedziane, że mlodzież z poza szkoly chciala sama zamocować nową obroczę, sami chcieli pomalować linie na boisku, sami chcieli pomóc przy tych boiskach... ale Pan Woźny lub nawet dyrekcja nic sobie z tego nie robila...

a, że coś się niszczy to tak jest zawsze, bylo i będzie...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 21:59   

Nie było powiedziane zapewne z powodu braku okazji o której wyżej.

Natomiast co do zasady: "po co i tak zniszczą" to moją odpowiedzią jest cytat z Kononowicza: niech nie będzie niczego - wtedy niczego nie zniszczą. tylko do czego to doprowadzi? Osobiście już wolę żeby robić wszystko i jak najładniej - aż znudzi się niszczenie :)
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-16, 11:35   

mieszkam obok szkoły od kad pamietam wozny do niczego nie był przychylny wszystko mu przeszkadza i niczego nie chce mu sie robic... na co szkole wozny co ma 2 lewe rece do pracy? :shock: :(
Ostatnio zmieniony przez witu 2007-09-16, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-16, 20:58   

..cztery lata spędziłem tam chodząc do liceum i kilka lat spędziłem grając tam w kosza i w piłkę nożną, więc pozwolę sobie na kilka słów. "Odkąd pamiętam, zawsze było coś nie tak", stan nawierzchni na obu boiskach pozostawia wiele do życzenia, ale jakoś dało się grać, spotykaliśmy się tam co kilka dni, a w okresie wakacji niemal codziennie. Młodzież miała co robić, graliśmy w kosza i w piłkę nożną - i zapewniam, że nigdy nie spotkałem się z akcentami wandalizmu itp. Każdemu z nas zależało, by boisko było w jak najlepszym stanie, byśmy mieli gdzie grać, gdzie spędzać wolny czas..

Niestety, od jakiegoś czasu popularna "dwójka" jest w opłakanym stanie.. nie dość, że nie da się grać, to jeszcze połamany kosz zagraża zdrowiu i życiu ludzi grających tam. Nie wspomnę o braku siatek za bramkami.. Nie chcę mówić złego słowa o woźnym szkoły, być może nie ma na to pieniędzy - nie wiem.. Jedno jest pewne - ktoś kompetentny powinien zainteresować się boiskiem i zainterweniować szybko i skutecznie.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 21:50   

Z tego co się dowiedziałem boisko zostało naprawione. :) Masz jakiś problem? Napisz do nas, zajmiemy się sprawą!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-16, 22:58   

alfix napisał/a:
Z tego co się dowiedziałem boisko zostało naprawione.


Naprawione w jakim sensie??

Chodzi Ci o samą obręcz? Dziury zostaly zlikwidowane na boiskach do kosza oraz pilki nożnej? Bramki zostaly naprawione oraz siatki zostaly wstawione? :> Linie zostaly namalowane wszędzie? :>

Jeśli odpowiesz mi na wszystkie pytanie pozytywnie to wtedy można powiedzieć, że boisko zostalo naprawione oraz wyremontowane... !!
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 09:10   

Bartek T. napisał/a:
Jak poszukam dobrze w pamięci to dostałem wiadomość od grającego tam forumowicza w tej sprawie.


To ja byłem tym forumowiczem ale to tez ja dałem artykuł do Brzeg24.eu w tej sprawie poniewaz nie ma jak media....

steve napisał/a:
ione w jakim sensie??


w takim sensie ze sa 2 obrecze a dziura pod koszem jest zalepiona...:)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 10:13   

Tyle póki co wystarczy dla grających w baskecik!
Brawa dla Araima za posunięcie :)

PS. Teraz czekajmy tylko na to aby piłkarze też mieli 'dobrze' :)
0 UP 0 DOWN
 
maaruda 



Wiek: 48
Dołączył: 23 Wrz 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-23, 21:41   

Sanepid na wszelki wypadek kazal zdemontować całe kosze!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-23, 21:51   

maaruda napisał/a:
Sanepid na wszelki wypadek kazal zdemontować całe kosze!


obydwa ? :>
0 UP 0 DOWN
 
maaruda 



Wiek: 48
Dołączył: 23 Wrz 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-09-23, 22:58   

Deszczki zgnili w tablicach :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: boisko, brak, interwencji, oraz, zniszczone


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu