Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cyborg
2006-10-08, 18:13
GWARANT- Dobra ochrona czy cwaniaki?

Czy agencja Gwarant powinna patrolować miasto razem z policją
Tak
25%
 25%  [ 8 ]
Nie
64%
 64%  [ 20 ]
Nie mam zdania
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 03:23   GWARANT- Dobra ochrona czy cwaniaki?

Ciągle nurtuje mnie pytanie dlaczego firma Gwarant zajmująca się ochroną tak bardzo cwaniakuje. Chodzi mnie o zachowanie ochroniarzy którzy strasznie pokazują to czego nie powinni pokazywać, chodzi o ich cwaniactwo. Ochraniając imprezę powinni z szacunkiem odnosić się do gości a nie mówić jak do kolegi.

„Wy tu nie wjedziecie bo to miejsce nie dla was” - zamiast skierować grzecznie na parking obok.

Chodzi o szacunek dla osób które są na imprezie która ich wynajęła. Moim zdaniem dzieje się tak dlatego, że nie mają oni konkurencji oraz dobrze się czują wśród policji. Co do policji też jest zastanawiające dlaczego policjanci prowadzą patrole razem z nimi. Rosną oni bardzo w piórka czując się w wielu przypadkach bezkarnie. Czy uważacie, że nasza Brzeska policja powinna z nimi prowadzić patrole? Ja jestem temu całkowicie przeciwny. Będąc w obcym mieście na pewno nie zatrzymałbym się do kontroli jeżeli zatrzymywałby mnie ochroniarz czy policjant wysiadający z takiego samochodu. Dziś jest wielu przebierańców i nie sposób sprawdzić czy oni są prawdziwi. Nie spotkałem się natomiast w innych miastach z tym żeby policja jeździła z grupą ochroniarską a jeżdżę bardzo dużo po wielu miastach.

Sam kiedyś byłem świadkiem jak policjant razem z ochroniarzem za małe wykroczenie zabrali chłopaka do samochodu wywieźli go gdzieś i się na nim wyżyli bluzgając strasznie biorąc go do samochodu. Czy tak powinno być? Czy czujecie się bezpieczni z ochroniarzami chroniącymi miasto? Czy nie powinna robić tego policja czy straż miejska?

Może tu jest właśnie problem w braku straży miejskiej na odpowiednim poziomie. W miastach porównywalnych do Brzegu a czasami mniejszych straż miejska dba o porządek, mają oznakowane samochody i oni dbają gdyż są służbą mundurową czego nie można powiedzieć o Gwarancie. Czy gwarantują oni bezpieczeństwo? NIE SĄDZĘ

Proszę o komentarze.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 09:36   

Mi też się nie podoba ochrona Gwarantu w Brzegu, a najbardziej ich patrole w nocy z policją. Tak samo jak Ty Yasiu mam takie zdanie. Dla mnie to jest bezsensu. Jeżdza po mieście tymi samochodami, a nic z tego nie ma.
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 09:44   

Dlaczego cwaniakują? Bo mają władzę. To są zwykli kolesie z podwórka albo dyskoteki, którzy po kursie zostali nagle "mundurowymi" i ta wyższość nad innymi ludźmi trochę niektórym uderza do głowy - to fakt.

Oczywiście pewności dodaje im jeszcze umowa z policją. Trzeba jednak wiedzieć, że bez nich patroli na ulicach byłoby jeszcze mniej. Wiadomo jaki jest stan polskiej policji - nie ma kasy na benzynę, nie ma kasy na dodatkowe patrole itp. Mi osobiście nie przeszkadza, że Gwarant ochrania miasto i pomaga policji. Jedyne co może niepokoić to brak pieszych patroli od czasu, kiedy policjanci jeżdżą lanosami.

Cytat:
Jeżdza po mieście tymi samochodami, a nic z tego nie ma.


A ja chciałbym wiedzieć czego oczekujesz od nocnych patroli. Strzelania do przechodniów? Rozdawania darmowych cukierków?
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 11:24   

butters napisał/a:


A ja chciałbym wiedzieć czego oczekujesz od nocnych patroli. Strzelania do przechodniów? Rozdawania darmowych cukierków?



tak chciałbym aby rozdawali cukierki tym którzy się dobrze spisują, a strzelać niech dają właśnie przechodnia do ptaków lub czegoś innego. O to mi dokłądnie chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 12:00   

Witam

GWARANT cwaniakuje i zgadzam się z Yasiu nie raz byłem świadkiem jak się odnoszą do ludzi, i jak się popisują w szkołach :evil: ...

Jak byłem we Wrocku tam jest służba ochrony COBRA. To są kulturalni ochroniarze. :)
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 12:34   

steve napisał/a:
butters napisał/a:


A ja chciałbym wiedzieć czego oczekujesz od nocnych patroli. Strzelania do przechodniów? Rozdawania darmowych cukierków?



tak chciałbym aby rozdawali cukierki tym którzy się dobrze spisują, a strzelać niech dają właśnie przechodnia do ptaków lub czegoś innego. O to mi dokłądnie chodzi.


Po przeczytaniu Twoich niektórych wypowiedzi tak właśnie myślałem.
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-29, 14:54   

butters napisał/a:
Dlaczego cwaniakują? Bo mają władzę. To są zwykli kolesie z podwórka albo dyskoteki, którzy po kursie zostali nagle "mundurowymi" i ta wyższość nad innymi ludźmi trochę niektórym uderza do głowy



Zgadzam się z tymi słowami. Uważaja sie za bogów. Śmieszne.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 16:29   

Butters nie prowokuj. Widzę że nie tylko mi oni przeszkadzają. Może trzeba było by zareagować gdzieś i to zgłosić tylko pytanie gdzie?
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 16:50   

yasiu napisał/a:
Butters nie prowokuj. Widzę że nie tylko mi oni przeszkadzają. Może trzeba było by zareagować gdzieś i to zgłosić tylko pytanie gdzie?


Dyskusja polega na wymianie argumentów. Gdy chciałem się dowiedzieć co stoi za hasłami steva, otrzymałem taką wypowiedź, jaką widać wyżej. To jest prowokacja?
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-29, 17:12   

No spokojnie bo Yasiu Wam zrobi źle ;)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-08-29, 17:20   

:offtopic: Trzymajmy się tematu :!:
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-30, 11:46   

Oka oka
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-08-30, 12:26   

Gwarant cwaniakuje i to jest fakt. W szkołach, zakładach pracych, których pilnują jak także na patrolach razem z policją. Skoro znają dobrze policjantów myślą, że mogą każdą prywatną sprawe załatwić przez policje. To jest chore. Nie potrafią się kulturalnie zachować i podchodzić do człowieka z szacunkiem.
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-30, 12:29   

Tak, tylko my tu gadu gadu a moze by sie zastanowic czy mozemy cos z tym zrobic?
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2005-09-03, 01:43   

Nie ma co zarzucac firmie Gwarant, bo pewnie nie szkola oni tak swoich pracownikow. Chodzi po prostu o to ze leszcze ktorzy dorwali sie do tak powaznej :roll: dla nich posady mysla ze sa panami nieba i ziemi. Szczerze to smiac mi sie chce z tych pajacow - bo to jak ochroniarz odnosi sie do innych osob nie zalezy od firmy ktora reprezentuje, ale od jego kultury osobistej. A fakt jest taki ze w Brzegu w ochronie przewazaja zwykle wiesniaki ...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cwaniaki, czy, dobra, gwarant, ochrona


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 38
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu