Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 12:41
WISŁA KRAKÓW-co z NIˇ??? . . . będzie???
Autor Wiadomość
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

  Wysłany: 2005-08-25, 13:47   WISŁA KRAKÓW-co z NIĄ??? . . . będzie???

i jak FAANI-coś ucichło
czytacie newsy związane z Wisełką-ciekawi mnie ile w nich jest prawdy a ile inwencji redaktorskiej
NP....:
Frankowski: mam dość
Przegląd Sportowy 10:21

Kapitan Wisły jeszcze w poniedziałek odrzucał myśl o jakiejkolwiek wyprowadzce. Marzył o Lidze Mistrzów i dużych pieniądzach. Po ateńskiej porażce mówi: - Nie chcę przeżywać tego po raz kolejny. Chciałbym odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać. - czytamy w Przeglądzie Sportowym

Tomasz Frankowski jest kompletnie rozgoryczony porażką w Atenach. - Czuję się fatalnie, bo przecież początkowo prezentowaliśmy się lepiej od Greków. A w ostatnich kilkunastu minutach nie potrafiliśmy z zimną krwią utrzymać korzystnego rezultatu. Było tak fajnie, a skończyło się jak zawsze... Może oni dlatego tyle zarabiają, bo umieją realizować cele?

- Powiem szczerze: w Wiśle osiągnąłem już maksa. Motywował mnie awans do Ligi Mistrzów, o którym zawsze marzyłem, a teraz zwątpiłem w możliwość osiągnięcia go. Może to zabrzmi nieelegancko, ale powoli mam dość rehabilitowania się na stadionach w Wodzisławiu i Wronkach... W tej chwili myślę tylko, żeby odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać - wszystko jedno, gdzie.


A TEKST CUPIAŁA:
Cupiał: ja im tego nie zapomnę
Co będzie z Wisłą? Czy Bogusław Cupiał nadal będzie chciał się "bawić" w piłkę nożną? Tuż po meczu właściciel klubu był totalnie załamany - wynikiem, postawą piłkarzy, perspektywami. Chyba nigdy Cupiał nie był tak wściekły jak w środową noc w Atenach – pisze Przegląd Sportowy.

- Może odejść każdy. Wolna droga. Tylko kto ich kupi? - pytał retorycznie właściciel koncernu Tele-Foniki pytany przez nas, jak będzie wyglądać przyszłość piłkarzy Wisły, którym zabrakło kilku minut, by wywalczyć awans do Ligi Mistrzów.

Cupiał zapowiadał, że w czwartek rozpocznie wielkie porządki w wiślackiej spółce. Tyle, że do zamknięcia okna transferowego pozostało raptem kilka dni i nie wiadomo, czy ktokolwiek zgłosi się po krakowskich graczy. Tuż po zakończeniu meczu z Panathinaikosem był gotowy rozpuścić całą drużynę na cztery wiatry.

W pierwszej kolejności dawał wolną rękę Tomaszowi Kłosowi, któremu nie zamierzał darować straty trzeciej bramki. - Nigdy mu tego nie zapomnę - stwierdził. Nie mógł się także nadziwić, jak Marek Zieńczuk mógł zmarnować tyle sytuacji oraz dlaczego Tomasz Frankowski zawiódł w najważniejszym meczu sezonu.


a pomyśleć że dwa tygodnie wcześniej NOSILI ich na rękach
szkoda.....
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-25, 15:35   

no coś musi z nią być :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-08-26, 10:45   

jeśli są inteligentni to nie sprzedadzą zawodników w tej chwili na p. UEFA skład jest dobry mogą coś osiągnąć a trzeba tylko zawodników pościągać czytałem że Engel ma zamiar jeszcze kilku zmienników sprowadzić i Wisła będzie jeszcze silniejsza z równym składem.......(mam nadzieje)
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-26, 11:40   

no racja-tylko żeby sie CUPIAŁ nie wygłupiał-hehe
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bedzie, krakowco, niˇ, wisla


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu