Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Big Star 2
Autor Wiadomość
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-08, 22:06   

JOKER napisał/a:
wiesz dlaczego od 21 bo we Wrocku są takie impry że jest wstęp od 21 ja jestem za tym wiesz każdy ma jakiś swój pogląd o tym właśnie za kostka mi kumpla zabili tak wiec powinni ta impreze zamknąć tak jak mówiłaś czy ktoś tam i zmienic dj i nazwe i ostra selekcja jak to jest np na innych porządnych impprach typu Dayton Wrocek


Porównałeś Brzeg do Wrocławia - lol
Łatwo się mówi, jak się stoi z boku. To, że kiedyś tam latały naćpane 14 to nie znaczy, że jest tak teraz.
BTW: piszesz, że Ci kumpla tam zabili, pamiętam to (przykre bardzo :( ), ale z tego co właśnie policzyłem to było w 2001 roku więc ciekaw jestem, że nie pamiętasz czasów jak sam chodziłeś do BSa (bo tak wynika z Twojego wpisu) i nie byłeś pełnoletni. Czy wtedy też uważałeś, że na tego typu imprezy powinno się wpuszczać od 21 lat? Wątpię...

I nie ma co nawet porównywać imprez wrocławskich do brzeskich, bo wiadomo, że brzeskie są bite na łeb w przedbiegach. We Wrocławiu mieszka 635 tysięcy ludzi w Brzegu niestety niecałe 39 tyś. więc nigdy by nie wyszła selekcja od 21 roku życia. Niestety.
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-08, 22:39   

nie chodziłem tam jak mi kumpla zabili byłem tam ale znicza zapalic nie porównałem Wrocka
do brzegu miałbym co porównywac hehe tylko jest taka zasada że młodzi teraz za bardzo
przeginają chyba że wolisz jak ci smrody koło nosa latają z piwem wiadomo nikt nie byl święty ale za dużo dzieci jest na imprach powiedz mi gdzie sa rodzice?pozwoliłbyś swojemu dziecku 16 14 15 iść na dyskotekę?mysle że nie właśnie po to jest potrzebna ta selekcja... :censored:
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-08, 23:06   

JOKER napisał/a:
pozwoliłbyś swojemu dziecku 16 14 15 iść na dyskotekę?


Nie mam dzieci. Nie wiem jakbym się zachował :] Co do tego, gdzie są rodzice to uważasz, że taki trzymanie na siłę dziecka w domu jest dobre? Czasem lepiej żeby poszło za wiedzą rodzica, oczywiście w wieku tak od 16 lat niż samo twierdząc, że śpi u znajomych i robiło sobie co chce. Dobra bo :offtopic: się robi.
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-09, 07:20   

Cytat:

Nie mam dzieci. Nie wiem jakbym się zachował :] Co do tego, gdzie są rodzice to uważasz, że taki trzymanie na siłę dziecka w domu jest dobre? Czasem lepiej żeby poszło za wiedzą rodzica, oczywiście w wieku tak od 16 lat niż samo twierdząc, że śpi u znajomych i robiło sobie co chce. Dobra bo :offtopic: się robi.


Dlaczego TY sie tak kurczowo trzymasz wpuszczania tych 16...?O co Ci z tym chodzi? W wieku 16 lat owszem moga wyjsc na dwór na dłużej, ale impreza to impreza...
Imprezy w Polsce zazwyczaj sa od 18 lat po to aby bylo wiadomo ze bawia sie dorosli....
Przytoczylabym Ci pewnien przyklad ale sadze ze i tak nie zrozumiesz....moze Twoja klientka ma 16 lat?
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-09, 13:08   

verbeina napisał/a:
Dlaczego TY sie tak kurczowo trzymasz wpuszczania tych 16...?O co Ci z tym chodzi?


Czy ja pisałem w tym poście powyżej o wpuszczaniu do BSa od 16? Napisałem w sumie na całkiem inny temat. Jeśli twierdzisz że imprezy są od 18 lat w Polsce to rozumiem, że Ty nie chodzisz jeszcze na nie. Więc ciężko mówić o czym, jeśli się nie uczęszcza na imprezy.

A co do Twojego małego czerwonego wpisiku to co on ma do całej reszty? Szerze Ci powiem , że ani 16, ani 17 mnie nie interesują. A w gwoli ścisłości moja klientka ma 21, jeśli Cię to interesuje, choć nie powinno. I znów :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-09, 15:28   

ptak82 napisał/a:
Czy ja pisałem w tym poście powyżej o wpuszczaniu do BSa od 16? Napisałem w sumie na całkiem inny temat. Jeśli twierdzisz że imprezy są od 18 lat w Polsce to rozumiem, że Ty nie chodzisz jeszcze na nie. Więc ciężko mówić o czym, jeśli się nie uczęszcza na imprezy.


Wyobraz sobie ze chodze na imprezy chodz w Brzegu zadko ale owszem sie pojawiam....A do Bs'a chodzialam od 13 lat tylko ze moja zabawa nie byla pod wplywem narkotykow ani alkoholu....Choaciaz im jestem starasza(za miesiac koncze 18)tym podchodze do selskcji inaczej...Poza tym jesli dama impreza zapowiiada sie ze od danej chwili bedzie ostra seslkcje to dlaczego jej nie ma? O to wlansie mma pretensje...mail byc BS2 dlatego ze od 18 lat i co?Nadal wpuszczaja dzieci....Juz nawet nei mam nic przeciwko zeby sobie potanczyly ale chodzi mi o te cpanie i alkohol ktory Bs toleruje wsród dzieci
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-09, 17:31   

verbeina napisał/a:
Choaciaz im jestem starasza(za miesiac koncze 18)tym podchodze do selskcji inaczej...
Widze, że po temacie z Ibiza zaczynasz poważniej podchodzić do rzeczy za co Ci stawiam piwo
verbeina napisał/a:
A do Bs'a chodzialam od 13 lat
a tu bede zlosliwy :evil: i powiem, że z tego zdania można wywnioskować ze chodzilas do bs jak miałas 4 latka :wink:
A co do tematu to te zapewnienia o selekcji mozna potraktować jako "kielbase wyborczą" Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-09, 18:17   

Junikoks napisał/a:
A co do tematu to te zapewnienia o selekcji mozna potraktować jako "kielbase wyborczą" Pozdrawiam


No dokładnie...Ale skoro nie była zamierzona selekcja to po co to obiecywać?Głupota...
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-26, 01:28   

Kolejna nowość w Big Starze - od tej soboty tj. 27 października, imprezy z klubu będą transmitowane na żywo w Radiu FTB (kanał House). Zapraszamy :evil:
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-12-09, 16:27   

Chcielibyśmy Was poinformować, że w przyszłą sobotę, tj. 15 grudnia klub będzie nieczynny :( .
Powodem tego są WIELKIE zmiany, mianowicie już od dziś klub Big Star w błyskawicznym tempie zostanie przebudowany, tak aby 25 grudnia powrócić ze zmienionym wyglądem. Najważniejsze jest to, że będzie posiadał scenę koncertową, która umożliwi Wam i nam poszerzenie działalności klubu o organizację koncertów.

Jak już niektórzy słyszeli pierwszy zaplanowany koncert już 1 lutego. Wystąpi O.S.T.R. Więcej informacji już w nadchodzącym tygodniu.

Informacje na bieżąco: http://bigstarclub.pl
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 21:07   

ptak82 napisał/a:

Jak już niektórzy słyszeli pierwszy zaplanowany koncert już 1 lutego. Wystąpi O.S.T.R. Więcej informacji już w nadchodzącym tygodniu.

Informacje na bieżąco: http://bigstarclub.pl


rewelka :) doczekać się nie mogę :) Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-12-09, 21:20   

Odnośnie koncertów, mam pytanie :)

Pamiętam jak toczyła się dyskusja przed Feel the Summer nt. tego, że szkoda że nie są organizowane większe imprezy np. reggae. Otóż, j.w. napisałem będą możliwości spełnić Wasze propozycje. Koncerty mogą być co piątek, nie tylko hip-hop, jeśli jest chętna osoba, znająca się na np. reggae - proszę o kontakt na PW. Możemy zorganizować coś razem :)

W ogóle czy jest chęć u Was uczestniczenia w takich koncertach?

(ps. wiem, że brzescy hiphopowcy są za, przedstawiciele brzeskiego podziemia bardzo nam pomogli, dzięki ich pomocy wiemy co by chcieli usłyszeć, dodatkowo będą mogli współtworzyć ten koncert, zagrać na nim jako support itd.)
0 UP 0 DOWN
 
Przemo24 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-12-17, 12:53   

Ile wstęp na sylwestra?
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-12-17, 12:57   

Przemo24 napisał/a:
Ile wstęp na sylwestra?


20 zł
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: big, star


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu