Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Big Star 2
Autor Wiadomość
Patryk P. 


Wiek: 37
Dołączył: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 15:23   

Myślę Devon ze tu niema z kim nawet rozmawiać a już na pewno w tym temacie!Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 15:35   

Patryk P. napisał/a:
Myślę Devon ze tu niema z kim nawet rozmawiać a już na pewno w tym temacie!Pozdrawiam!


Przecież ja wypowiedziałam tylko swoje zdanie, chyba mam do tego prawo?
A co nie jest tak jak napisałam...widziałam na własne oczy więc nie ściemniam :!:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-07, 15:49   

verbeina a o której byłaś?
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 16:29   

zawsze tako kolo 23-24
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-07, 16:36   

aha... a to nie wiem :P ja tam dawno nie byłam, ale jak byłam :) to niepełnoletnich nie wpuszczali, no i tyle ile tam jest osób to masakra... :? wg mnie gdyby BS zmienił nazwe miałby może wieksze szanse żeby sie podnieść z dołka... i może gdyby nie ten wstęp... mi np. szkoda płacić 10 zl za wstęp, kiedy nie mam pewności że sie bede tam dobrze bawić i że po 10 minutach nie wyjde...
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 16:39   

Agnes napisał/a:
aha... a to nie wiem :P ja tam dawno nie byłam, ale jak byłam :) to niepełnoletnich nie wpuszczali, no i tyle ile tam jest osób to masakra... :? wg mnie gdyby BS zmienił nazwe miałby może wieksze szanse żeby sie podnieść z dołka... i może gdyby nie ten wstęp... mi np. szkoda płacić 10 zl za wstęp, kiedy nie mam pewności że sie bede tam dobrze bawić i że po 10 minutach nie wyjde...


Dlatego radze aby zamknąć Bs'a na pół roku a potem ruszyć z nową nazwą i stylem....
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2007-10-07, 16:56   

verbeina napisał/a:
Dlatego radze aby zamknąć Bs'a na pół roku a potem ruszyć z nową nazwą i stylem....


A przez pół roku żyć o wodzie i chlebie. LOL
Na nową nazwę, a raczej styl są pieniądze potrzebne - piszesz się wyłożyć na to kasę?
Jestem pewien, że nie. Bo gadać i to jeszcze bzdury to każdy potrafi, ale pomóc i nie szkodzić to już nielicznie.

Co do selekcji, bo gadasz bzdury jak mało który - jest (bo musi być), została wprowadzona po to aby BS przestał być kojarzony z bawiącym się przedszkolem, czyli musiało się skończyć wpuszczanie soczystych 13-stek i 14-tek. Cel został osiągnięty! Szczerze Ci powiem, że uważam że wstęp mogą mieć osoby od 16 lat. BO TAK JEST WSZĘDZIE! W Ibizie w piątki i soboty 60-70% to osoby poniżej 18 lat. I jestem za takim rozwiązaniem, kolejny przykład, że jest to odpowiedni wiek (od 16 lat) to jest to, że na Sensation mają wstęp wszyscy od 16 lat! Tak, więc jak BS przestanie się kojarzyć z przedszkolem jestem za takim właśnie rozwiązaniem. Faktem jest to, że na Sensation wpuszczają osoby niepełnoletnie wraz ze starszym opiekunem - w BSie może być to samo. Obawiam się tylko jak by taki wariant został wprowadzony to znowu zacznie się głupie piepszenie o tym, że w BS same małolaty. Zastanawia mnie tylko to, że w Ibizie full "małolatów" i nie wystawiają im opinii takiej jak BSowi.

To że Ci dowodu nie sprawdzono, to Twoje szczęście. Widocznie na 18 lat wyglądasz.

I jeszcze jedno, nie doradzaj nikomu w niczym bo nie wychodzi Ci to w zupełności. A jeśli już chcesz to przemyśl swoje "doradzanie" następnym razem.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 17:16   

ptak82 napisał/a:
Widocznie na 18 lat wyglądasz.


:lol: jasne

Byłam na chwile razem z nią, tylko sprawdzić, nikt w okienku nawet nie zerknął w moją stronę, zeby stwierdzić czy jestem pełnoletnia czy nie.

Widziałam sporo niepełnoletnich, (przypomnę że tydzień temu czy dwa sama pełnoletnia nie byłam :-P ) , nawet dziouszki o których doskonale wiem, że są z rocznika 92.
Mało bawiących się, może kiedys się rozkręci. Może jakaś większa 'kampania reklamowa' ? Ale nie tylko w Brzegu..

Ps. Dobre drinki mają :-P
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 17:26   

ptak82 napisał/a:
wpuszczanie soczystych 13-stek i 14-tek



czas na 15 sto latki :) a czemu soczyste ?

pomysł na wpuszczanie 16 latków jest dlamnie strasznie chybiony a argumentacja że 16 stki chodzą do ibizy jest dlamnie lekko mówiąc śmieszna
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-07, 17:30   

blaster no czemu soczyste... :oczko: prosze Cie :D

ja tam sie nie bede spierać, ale jak byłam ostatnio to koleżanek(niepełnoletnich) nie chcieli wpuścić nawet po znajomości... wiec wg mnie selekcja jest :)
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-07, 17:48   

ptak82 napisał/a:
I jeszcze jedno, nie doradzaj nikomu w niczym bo nie wychodzi Ci to w zupełności. A jeśli już chcesz to przemyśl swoje "doradzanie" następnym razem.

Jest to forum wiec kazdy tu moze wypowiedziec swoje zdanie. Nie bedziesz mnie wiec pouczac czy zabraniac mi powiedziec wlasnego zdania :!:
Poza tym jesli do Bs'a wpuszczane sa 16 latki to nie jest to seslekcja, poniewaz nie wiem czy wiesz ale selekcja jest od lat 18 :!: Poza tym Ibiza to glupie i smieszne z Twojej strony porownanie, moze porownaj Bs do Harlemu tam tez wpuszczaja od 16 :?: Raczej NIE :!:
Ostatnio zmieniony przez verbeina 2007-10-07, 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-08, 19:51   

a ja jestem za tym żeby wpuszczali od 21 wtedy może by bylo normalniej a nie syf z gówniarzami ktorzy chodzą naćpani w big starze raz widzałem 13 latke bylo to dawno ale widzialem jak była naćpana w ogóle jak to wyglądalo aż żal patrzeć po pierwsze powinni sobie kupić psa i powinien stać przy wejściu wtedy by wyeliminowano ćpunów hehe najlepsze rozwiązanie...po pierwsze bs2 to miejsce zbrodni :x na moim kumplu syf żularnia i melina to jest moja opinia na temat tej imprezy....
0 UP 0 DOWN
 
verbeina 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2007

UP 13 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 20:45   

JOKER napisał/a:
a ja jestem za tym żeby wpuszczali od 21 wtedy może by bylo normalniej a nie syf z gówniarzami ktorzy chodzą naćpani w big starze raz widzałem 13 latke bylo to dawno ale widzialem jak była naćpana w ogóle jak to wyglądalo aż żal patrzeć po pierwsze powinni sobie kupić psa i powinien stać przy wejściu wtedy by wyeliminowano ćpunów hehe najlepsze rozwiązanie...po pierwsze bs2 to miejsce zbrodni :x na moim kumplu syf żularnia i melina to jest moja opinia na temat tej imprezy....

Nie no 21 to przesada ale od 18 i sprawdzany dowód od każdego, a nie ze ktos wyglada na 18...Bo taka selekcja jest bez sensu...
Poza tym naćpane dzieci sama widziałam często chodząc do Bs'a, ale ogólnie za czasów kostka była to fajowa impreza... :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 21:46   

JOKER, z całym poważaniem, ale Brzeg jest takim małym miastem, że selekcja wieku od 21 roku życia zabiłaby jakąkolwiek imprezę

Wystarczy, żeby zrobili co zapowiedzieli, bo to jedyny ratunek dla BS-a w tym momencie
Ostatnio zmieniony przez Sawka 2007-10-08, 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
JOKER 
LOADING.................99%



Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-10-08, 21:46   

verbeina napisał/a:
Nie no 21 to przesada ale od 18 i sprawdzany dowód od każdego, a nie ze ktos wyglada na 18...Bo taka selekcja jest bez sensu...

wiesz dlaczego od 21 bo we Wrocku są takie impry że jest wstęp od 21 ja jestem za tym wiesz każdy ma jakiś swój pogląd o tym właśnie za kostka mi kumpla zabili tak wiec powinni ta impreze zamknąć tak jak mówiłaś czy ktoś tam i zmienic dj i nazwe i ostra selekcja jak to jest np na innych porządnych impprach typu Dayton Wrocek a nie 14 jeszcze mleko pod nosem a ono piwa chce i do bicia się stawia hehe a pózniej nich się coś stanie gówniarzowi a rodzice lament wtedy wogole gdzie są rodzice??pozdrawiam :censored:

Moderowany przez Inez:
Poprawiono cytowanie. Proszę korzystać z funkcji cytowania całościowego bądź selektywnego
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-10-15, 15:06, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: big, star


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu