Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wakacje 2oo7
Autor Wiadomość
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

  Wysłany: 2007-08-28, 18:39   Wakacje 2oo7

Mianowicie chciałbym rozpocząć temat o wakacjach... jak je spędziliście w tym roku. Co wam się podobało, a co nie. Czy łatwo będzie wrócić do szkoły/pracy po wakacjach czy urlopie :P Oczywiście pochwalcie się jak i gdzie byliście :D

Moje wspomnienia są może niezbyt "kolorowe" ale ja uważam że były spędzone znakomicie ;)
Oczywiście kilka imprezek na powietrzu, przesiadywanie długimi wieczorami w dobrym towarzystwie ( to lubie najbardziej :P ) Oczywiście nie wspominając o naszych odpałach...
Najbardziej się ciesze że znalazłem swoją drugą połowe :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-28, 18:49   

a ja bylem w kochanych bieszczadach w ciągu jednego dnia udało mi się przejść obie połoniny i z tego jestem dumny ;) wspomnienia są śliczne

nad morzem nabawilem ie urazu kręgosłupa ale co przezyłem to moje:D
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-28, 19:58   

hmmm moje wakacje nadal trwaja a rozpoczely sie tak samo jak sie skoncza czyli " zapracuj na auto " najpierw byla piekna holandia oczywiscie w celu zarobkowym ale zycie plecie niespodzianki nic nie zarobilem za to zabawy bylo od groma i to czesto nie przerywanej , teraj od polowy lipca tkwie w niemczech tutaj juz raczej tylko praca a wolnym czasem i przyjemnoscia jest zagladanie do neta :) lecz deser czeka mnie w polsce przyjazd i zakup autka :)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-08-28, 20:46   

hmmm... moje wakacje były takie pierwszy miesiąc Lipiec to był taki SPARY ASG gdzieś na wode,jakaś imprezka i nic nie robienie :P .Druga połowa była bardziej ruchliwa.Pierwsze dni sierpnia troche mnie zmuliły ponieważ że czas do praciren po ciężkiej pracy pojechałęm z kumplem na Węgry i nie żałowałem.Gdy wróciłem poszedłem jeszcze na 5 dni do pracy i skączyłem z nią po dostaniu wypłaty i myslałem co kupić i wpadłem na wspaniały pomysł kupna AEG i nie narzekam na niego więc może co jakiś spar :P przed rozpoczęciem roku szkolnego ??
0 UP 0 DOWN
 
natii_natii 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2007-08-28, 20:56   

Hmmm ja byłam w Maju w Tunezji,a pod koniec czerwca ze znajomymi w Mielnie,ahhh było pięknie.
W przyszłym roku może jakiś wypad ze znajomymi do Chorwacji,kto wie:)
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-28, 21:01   

Heh jezeli tu mowic o jakichś wakacjach.... jak to sie mowi arbeit macht frei :D :D przynajmniej od wrzesnie o conajmniej 1h dłuzej pospie :D
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-28, 21:22   

co prawda to prawda ;) dlatego za rok mam zamiar pracować i robić to co lubię ;) praca prawie dograna i w górach:D i to jest chyba najlepsze pocieszenie bo stawka przecietna ;/
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-28, 21:55   

Ja miałem dość ciekawe wakacje:)

Bardzo duzo podrózowałem, nie po świeci lecz po moim regionie rowerem. Przejechałem sporo km. Bory Niemodlińskie, Stobrawa, Lipki, Rozlewiska za kanałem. Rezerwat "Lubsza" i "Przylesie", za ratajami wzdłuż Odry. Ponadto lubuskie ale nie tak bardzo jak powiat brzeski. Głównie powiat sulęciński, a dokładniej gmina Torzym. I tam odpoczywałem nad jeziorami i miałem przygodę z dzikami (alem sie strach najadł:)) Ale i byłem z tatą w Nadleśnisctwie Jawor i Ściborzyce.

Jestem zadowolony z mych wakaci bo dużo zobaczyłem.

Aha jeszcze wędkarskie wypady!
0 UP 0 DOWN
 
natii_natii 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2007-08-28, 21:55   

Zawsze możesz w górach zrobić akcje MROZONYCH OSCYPKÓW :P
Może coś dorobisz do swojego małego wakacyjnego budżetu:P
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-28, 22:36   

;] taki mały to on nie jest ;) powiem inaczej w sam raz wystarczający ale wiesz praca w górach:D to fajna sprawa ;D i nie w sklepie czy cos tylko w gorach ;D
prawie:D
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-28, 22:43   

Ja miałem jechać nad morze ale coś nie wypaliło :/ . Od 23.07 do 25.08 pracowałem na kolei w PRKiI Wrocław.
Junikoks napisał/a:
przynajmniej od wrzesnie o conajmniej 1h dłuzej pospie
a ja o 2 h dłużej pośpię heh :wink:
0 UP 0 DOWN
 
natii_natii 



Wiek: 34
Dołączyła: 30 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2007-08-28, 23:38   

ja skrócę swój czas spania do jakiś 5 h;/
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2007-08-29, 00:58   

We Wrześniu miałem lecieć do Mediolanu ale teraz już raczej nie polece... :/ Chociaż nadzieja wciąż jest :P
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-08-29, 19:26   

Moje wakacje w tym roku rozpoczeły się dość szybko bo już na początku czerwca, kiedy to wyjechałam do Irlandii, tam na zmianę trochę pracowałam, trochę wypoczywałam, no i oczywiście troche balowałam :D ogólnie spędziłam świetne chwile, poznałam mnóstwo ludzi, no i mój angielski troche się poprawił :] przede wszystkim sprawdziłam się w tym że moge mieszkać sama bez dorosłych i dam sobie na pewno rade. A wiec te wakacje były bardzo udane, pracowite a zarazem imprezowe :D ogólnie było GREAT :wink: A wspomnień i widoków nigdy nie zapomnę bo sa cudowne :P
0 UP 0 DOWN
 
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-30, 14:56   

A ja swoje wakacje zaczęłam bardzo szybko i pracowicie, zaraz po zakończeniu roku szkolnego wyjechałam do Holandii na 2 tygodnie... trochę pozwiedzałam, ale też trochę popracowałam, żeby odrobinę zarobić i móc kupic skuterek po powrocie :D A pozostała część wakacji raczej w domu, no i odpoczynek od wszystkiego, kilka wypadów, ale też było fajnie :D Jedno jest pewne za rok nie jadę już na 2 tygodnie do Holandii, ale na co najmniej miesiac, bo mam już kolejny cel zarobkowy --> tym razem samochód:) Ach... Holandia to piękny kraj :wink: Fajnie teraz powspominać miłe chwile... a za kilka dni znowu szkoła i skończy sie spanie do południa, a zacznie wstawanie po 5 rano :x :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2oo7, wakacje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu