Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
II liga juniorów 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-27, 21:56   II liga juniorów 2007/08

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY NYSKIEJ W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela); godz. 11.00

LZS Konradowa - Polonia Nysa
Plon Skoroszyce - Sparta Paczków
LZS Trzeboszowice - LZS Wojsław
LZS Żłobizna - Sudety Burgrabice

LKS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś
GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski
LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów

II kolejka – 29 sierpnia 2007 (środa); godz. 17.00
Polonia Nysa - Czarni Otmuchów
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Goświnowice
Unia Reńska Wieś - GKS Grodków

Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska
LZS Wojsław - LZS Żłobizna
Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice
LZS Konradowa - Plon Skoroszyce

III kolejka – 2 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Plon Skoroszyce - Polonia Nysa
LZS Trzeboszowice - LZS Konradowa
LZS Żłobizna - Sparta Paczków
LKS Biała Nyska - LZS Wojsław
GKS Grodków - Sudety Burgrabice

LKS Goświnowice - Unia Reńska Wie
Czarni Otmuchów - Olimpia Lewin Brzeski

IV kolejka – 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Polonia Nysa - Olimpia Lewin Brzeski

Unia Reńska Wieś - Czarni Otmuchów
Sudety Burgrabice - LKS Goświnowice
LZS Wojsław - GKS Grodków
Sparta Paczków - LKS Biała Nyska
LZS Konradowa - LZS Żłobizna
Plon Skoroszyce - LZS Trzeboszowice

V kolejka – 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Trzeboszowice - Polonia Nysa
LZS Żłobizna - Plon Skoroszyce
LKS Biała Nyska - LZS Konradowa
GKS Grodków - Sparta Paczków
LKS Goświnowice - LZS Wojsław

Czarni Otmuchów - Sudety Burgrabice
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Reńska Wieś

VI kolejka – 23 września 2007 (niedziela); godz. 11.00

Polonia Nysa - Unia Reńska Wieś
Sudety Burgrabice - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Wojsław - Czarni Otmuchów

Sparta Paczków - LKS Goświnowice
LZS Konradowa - GKS Grodków
Plon Skoroszyce - LKS Biała Nyska
LZS Trzeboszowice - LZS Żłobizna

VII kolejka – 30 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Żłobizna - Polonia Nysa

LKS Biała Nyska - LZS Trzeboszowice
GKS Grodków - Plon Skoroszyce
LKS Goświnowice - LZS Konradowa
Czarni Otmuchów - Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Wojsław
Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice

VIII kolejka – 7 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
Polonia Nysa - Sudety Burgrabice
LZS Wojsław - Unia Reńska Wieś
Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski

LZS Konradowa - Czarni Otmuchów
Plon Skoroszyce - LKS Goświnowice
LZS Trzeboszowice - GKS Grodków
LZS Żłobizna - LKS Biała Nyska

IX kolejka – 14 paźziernika 2007 (niedziela); godz. 11.00

LKS Biała Nyska - Polonia Nysa
GKS Grodków - LZS Żłobizna
LKS Goświnowice - LZS Trzeboszowice
Czarni Otmuchów - Plon Skoroszyce
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Konradowa
Unia Reńska Wieś - Sparta Paczków
Sudety Burgrabice - LZS Wojsław

X kolejka – 21 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
Polonia Nysa - LZS Wojsław

Sparta Paczków - Sudety Burgrabice
LZS Konradowa - Unia Reńska Wieś
Plon Skoroszyce - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Trzeboszowice - Czarni Otmuchów
LZS Żłobizna - LKS Goświnowice
LKS Biała Nyska - GKS Grodków

XI kolejka – 28 października 2007 (niedziela); godz. 11.00
GKS Grodków - Polonia Nysa

LKS Goświnowice - LKS Biała Nyska
Czarni Otmuchów - LZS Żłobizna
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Trzeboszowice

Unia Reńska Wieś - Plon Skoroszyce
Sudety Burgrabice - LZS Konradowa
LZS Wojsław - Sparta Paczków

XII kolejka – 4 listopada 2007 (niedziela); godz. 11.00

Polonia Nysa - Sparta Paczków
LZS Konradowa - LZS Wojsław
Plon Skoroszyce - Sudety Burgrabice
LZS Trzeboszowice - Unia Reńska Wieś
LZS Żłobizna - Olimpia Lewin Brzeski
LKS Biała Nyska - Czarni Otmuchów
GKS Grodków - LKS Goświnowice

XIII kolejka – 11 listopada 2007 (niedziela); godz. 11.00

LKS Goświnowice - Polonia Nysa
Czarni Otmuchów - GKS Grodków
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Biała Nyska
Unia Reńska Wieś - LZS Żłobizna

Sudety Burgrabice - LZS Trzeboszowice
LZS Wojsław - Plon Skoroszyce
Sparta Paczków - LZS Konradowa
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-27, 21:58   

I kolejka

LZS Konradowa - Polonia Nysa 1:5
Plon Skoroszyce - Sparta Paczków przełożony
LZS Trzeboszowice - LZS Wojsław 2:6
LZS Żłobizna - Sudety Burgrabice 3:3

LKS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś 0:1
GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski 2:0
LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów 0:3

1. LZS Wojsław 1 3 6:2
2. Polonia Nysa 1 3 5:1
3. Czarni Otmuchów 1 3 3:0
4. GKS Grodków 1 3 2:0
5. Unia Reńska Wieś 1 3 1:0
6. Sudety Burgrabice 1 1 3:3
LZS Żłobizna 1 1 3:3
8. Sparta Paczków 0 0 0:0
Plon Skoroszyce 0 0 0:0
10. LKS Biała Nyska 1 0 0:1
11. Olimpia Lewin Brzeski 1 0 0:2
12. LKS Goświnowice 1 0 0:3
13. LZS Trzeboszowice 1 0 2:6
14. LZS Konradowa 1 0 1:5
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-04, 06:41   

II kolejka

Polonia Nysa - Czarni Otmuchów 3:1
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Goświnowice 2:1
Unia Reńska Wieś - GKS Grodków 1:7

Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska 0:5
LZS Wojsław - LZS Żłobizna 8:0
Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice 5:1
LZS Konradowa - Plon Skoroszyce 4:0

III kolejka

Plon Skoroszyce - Polonia Nysa 3:6
LZS Trzeboszowice - LZS Konradowa 1:2
LZS Żłobizna - Sparta Paczków 1:5
LKS Biała Nyska - LZS Wojsław 0:3
GKS Grodków - Sudety Burgrabice 3:0 v.o.

LKS Goświnowice - Unia Reńska Wieś 0:2
Czarni Otmuchów - Olimpia Lewin Brzeski 3:1

1. LZS Wojsław 3 9 17:2
2. GKS Grodków 3 9 12:1

3. Polonia Nysa 3 9 14:5
4. Sparta Paczków 2 6 10:2
5. Czarni Otmuchów 3 6 7:4
6. LZS Konradowa 3 6 7:6
7. Unia Reńska Wieś 3 6 4:7
8. LKS Biała Nyska 3 3 5:4
9. Olimpia Lewin Brzeski 3 3 3:6
10. Sudety Burgrabice 3 1 3:11
11. LZS Żłobizna 3 1 4:16
12. LKS Goświnowice 3 0 1:7
13. Plon Skoroszyce 2 0 3:10
14. LZS Trzeboszowice 3 0 4:13
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-17, 17:34   

IV kolejka

Polonia Nysa - Olimpia Lewin Brzeski 5:2

Unia Reńska Wieś - Czarni Otmuchów 0:3
Sudety Burgrabice - LKS Goświnowice 5:1
LZS Wojsław - GKS Grodków 4:2
Sparta Paczków - LKS Biała Nyska 2:2
LZS Konradowa - LZS Żłobizna 6:1
Plon Skoroszyce - LZS Trzeboszowice 5:4

V kolejka

LZS Trzeboszowice - Polonia Nysa 2:9
LZS Żłobizna - Plon Skoroszyce 3:2
LKS Biała Nyska - LZS Konradowa 2:5
GKS Grodków - Sparta Paczków 6:2
LKS Goświnowice - LZS Wojsław 0:4

Czarni Otmuchów - Sudety Burgrabice 9:0
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Reńska Wieś 3:3

1. LZS Wojsław 5 15 25:4

2. Polonia Nysa 5 15 28:9
3. Czarni Otmuchów 5 12 19:4
4. GKS Grodków 5 12 20:7
5. LZS Konradowa 5 12 18:9
6. Sparta Paczków 4 7 14:10
7. Unia Reńska Wieś 5 7 7:13
8. LKS Biała Nyska 5 4 9:11
9. Olimpia Lewin Brzeski 5 4 8:14
10. Sudety Burgrabice 5 4 8:21
11. LZS Żłobizna 5 4 8:24
12. Plon Skoroszyce 4 3 10:17
13. LKS Goświnowice 5 0 2:16
14. LZS Trzeboszowice 5 0 10:27
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-24, 14:57   

VI kolejka

Polonia Nysa - Unia Reńska Wieś 3:2
Sudety Burgrabice - Olimpia Lewin Brzeski 0:5
LZS Wojsław - Czarni Otmuchów 0:2

Sparta Paczków - LKS Goświnowice 3:1
LZS Konradowa - GKS Grodków 1:2
Plon Skoroszyce - LKS Biała Nyska 4:2
LZS Trzeboszowice - LZS Żłobizna 7:1

1. Polonia Nysa 6 18 31:11
2. LZS Wojsław 6 15 25:6
3. Czarni Otmuchów 6 15 21:4
4. GKS Grodków 6 15 22:8
5. LZS Konradowa 6 12 19:11
6. Sparta Paczków 5 10 17:11
7. Olimpia Lewin Brzeski 6 7 13:14
8. Unia Reńska Wieś 6 7 9:16
9. Plon Skoroszyce 5 6 14:19
10. LKS Biała Nyska 6 4 11:15
11. Sudety Burgrabice 6 4 8:26
12. LZS Żłobizna 6 4 9:31
13. LZS Trzeboszowice 6 3 17:28
14. LKS Goświnowice 6 0 3:19
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-01, 21:12   

VII kolejka

LZS Żłobizna - Polonia Nysa 1:3

LKS Biała Nyska - LZS Trzeboszowice 2:3
GKS Grodków - Plon Skoroszyce 2:3
LKS Goświnowice - LZS Konradowa 1:4
Czarni Otmuchów - Sparta Paczków 3:0
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Wojsław 0:3
Unia Reńska Wieś - Sudety Burgrabice 4:2

1. Polonia Nysa 7 21 34:12
2. LZS Wojsław 7 18 28:6
3. Czarni Otmuchów 7 18 24:4
4. GKS Grodków 7 15 24:11
5. LZS Konradowa 7 15 23:12
6. Sparta Paczków 6 10 17:14
7. Unia Reńska Wieś 7 10 13:18
8. Plon Skoroszyce 6 9 17:21
9. Olimpia Lewin Brzeski 7 7 13:17
10. LZS Trzeboszowice 7 6 20:30
11. LKS Biała Nyska 7 4 13:18
12. Sudety Burgrabice 7 4 10:30
13. LZS Żłobizna 7 4 10:34
14. LKS Goświnowice 7 0 4:23
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-08, 14:04   

VIII kolejka

Polonia Nysa - Sudety Burgrabice 11:0
LZS Wojsław - Unia Reńska Wieś 1:3
Sparta Paczków - Olimpia Lewin Brzeski 3:4

LZS Konradowa - Czarni Otmuchów 1:4
Plon Skoroszyce - LKS Goświnowice 6:5
LZS Trzeboszowice - GKS Grodków 2:8
LZS Żłobizna - LKS Biała Nyska 3:3


1. Polonia Nysa 8 24 45:12
2. Czarni Otmuchów 8 21 28:5
3. LZS Wojsław 8 18 29:9
4. GKS Grodków 8 18 32:13

5. LZS Konradowa 8 15 24:16
6. Unia Reńska Wieś 8 13 16: 19
7. Plon Skoroszyce 7 12 23:26
8. Sparta Paczków 7 10 20:18
9. Olimpia Lewin Brzeski 8 10 17:20
10. LZS Trzeboszowice 8 6 22:38
11. LKS Biała Nyska 8 5 16:21
12. LZS Żłobizna 8 5 13:37
13. Sudety Burgrabice 8 4 10:41
14. LKS Goświnowice 8 0 9:29
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-15, 09:04   

IX kolejka

LKS Biała Nyska - Polonia Nysa 0:17
GKS Grodków - LZS Żłobizna 4:0
LKS Goświnowice - LZS Trzeboszowice 4:2
Czarni Otmuchów - Plon Skoroszyce 5:0
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Konradowa 3:3
Unia Reńska Wieś - Sparta Paczków 8:0
Sudety Burgrabice - LZS Wojsław 0:4

1. Polonia Nysa 9 27 62:12
2. Czarni Otmuchów 9 24 33:5
3. LZS Wojsław 9 21 33:9
4. GKS Grodków 9 21 36:13

5. LZS Konradowa 9 16 27:19
6. Unia Reńska Wieś 9 16 24:19
7. Plon Skoroszyce 8 12 23:31
8. Olimpia Lewin Brzeski 9 11 20:23
9. Sparta Paczków 8 10 20:26
10. LZS Trzeboszowice 9 6 24:42
11. LKS Biała Nyska 9 5 16:38
12. LZS Żłobizna 9 5 13:41
13. Sudety Burgrabice 9 4 10:45
14. LKS Goświnowice 9 3 13:31
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-22, 09:21   

X kolejka

Polonia Nysa - LZS Wojsław 4:4

Sparta Paczków - Sudety Burgrabice 3:0
LZS Konradowa - Unia Reńska Wieś 3:6
Plon Skoroszyce - Olimpia Lewin Brzeski 0:2
LZS Trzeboszowice - Czarni Otmuchów 0:2
LZS Żłobizna - LKS Goświnowice 3:3
LKS Biała Nyska - GKS Grodków 3:0 v.o.


1. Polonia Nysa 10 28 66:16
2. Czarni Otmuchów 10 27 35:5
3. LZS Wojsław 10 22 37:13
4. GKS Grodków 10 21 36:16

5. Unia Reńska Wieś 10 19 30:22
6. LZS Konradowa 10 16 30:25
7. Olimpia Lewin Brzeski 10 14 22:23
8. Sparta Paczków 9 13 23:26
9. Plon Skoroszyce 9 12 23:33
10. LKS Biała Nyska 10 8 19:38
11. LZS Trzeboszowice 10 6 24:44
12. LZS Żłobizna 10 6 16:44
13. LKS Goświnowice 10 4 16:34
14. Sudety Burgrabice 10 4 10:48
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-28, 20:52   

XI kolejka

GKS Grodków - Polonia Nysa 3:4

LKS Goświnowice - LKS Biała Nyska 2:3
Czarni Otmuchów - LZS Żłobizna 6:1
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Trzeboszowice 4:1

Unia Reńska Wieś - Plon Skoroszyce 7:1
Sudety Burgrabice - LZS Konradowa 0:3
LZS Wojsław - Sparta Paczków 10:2

1. Polonia Nysa 11 31 70:19
2. Czarni Otmuchów 11 30 41:6
3. LZS Wojsław 11 25 47:15
4. Unia Reńska Wieś 11 22 37:23
5. GKS Grodków 11 21 39:20
6. LZS Konradowa 11 19 33:25
7. Olimpia Lewin Brzeski 11 17 26:24
8. Sparta Paczków 10 13 25:36
9. Plon Skoroszyce 10 12 24:40
10. LKS Biała Nyska 11 11 22:40
11. LZS Trzeboszowice 11 6 25:48
12. LZS Żłobizna 11 6 17:50
13. LKS Goświnowice 11 4 18:37
14. Sudety Burgrabice 11 4 10:51
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-04, 20:28   

XII kolejka

Polonia Nysa - Sparta Paczków 6:1
LZS Konradowa - LZS Wojsław 2:5
Plon Skoroszyce - Sudety Burgrabice 11:0
LZS Trzeboszowice - Unia Reńska Wieś 1:3
LZS Żłobizna - Olimpia Lewin Brzeski 0:3
LKS Biała Nyska - Czarni Otmuchów 2:9
GKS Grodków - LKS Goświnowice 5:0

1. Polonia Nysa 12 34 76:20
2. Czarni Otmuchów 12 33 50:8
3. LZS Wojsław 12 28 52:17
4. Unia Reńska Wieś 12 25 40:24
5. GKS Grodków 12 24 44:20
6. Olimpia Lewin Brzeski 12 20 29:24

7. LZS Konradowa 12 19 35:30
8. Plon Skoroszyce 11 15 35:40
9. Sparta Paczków 11 13 26:42
10. LKS Biała Nyska 12 11 24:49
11. LZS Trzeboszowice 12 6 26:51
12. LZS Żłobizna 12 6 17:53
13. LKS Goświnowice 12 4 18:42
14. Sudety Burgrabice 12 4 10:62
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-12, 17:19   

XIII kolejka

LKS Goświnowice - Polonia Nysa 1:5
Czarni Otmuchów - GKS Grodków 2:0
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Biała Nyska 3:0
Unia Reńska Wieś - LZS Żłobizna 3:0 v.o.

Sudety Burgrabice - LZS Trzeboszowice 3:2
LZS Wojsław - Plon Skoroszyce 8:2
Sparta Paczków - LZS Konradowa 5:5

1. Polonia Nysa 13 37 81:21
2. Czarni Otmuchów 13 36 52:8
3. LZS Wojsław 13 31 60:19
4. Unia Reńska Wieś 13 28 43:24
5. GKS Grodków 13 24 44:22
6. Olimpia Lewin Brzeski 13 23 32:2
4
7. LZS Konradowa 13 20 40:35
8. Plon Skoroszyce 12 15 37:48
9. Sparta Paczków 12 14 31:47
10. LKS Biała Nyska 13 11 24:52
11. Sudety Burgrabice 13 7 13:64
12. LZS Trzeboszowice 13 6 28:54
13. LZS Żłobizna 13 6 17:56
14. LKS Goświnowice 13 4 19:47
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-19, 18:11   

Plon Skoroszyce – Sparta Paczków 2:1

1. Polonia Nysa 13 37 81:21
2. Czarni Otmuchów 13 36 52:8
3. LZS Wojsław 13 31 60:19
4. Unia Reńska Wieś 13 28 43:24
5. GKS Grodków 13 24 44:22
6. Olimpia Lewin Brzeski 13 23 32:24

7. LZS Konradowa 13 20 40:35
8. Plon Skoroszyce 13 18 39:49
9. Sparta Paczków 13 14 32:49
10. LKS Biała Nyska 13 11 24:52
11. Sudety Burgrabice 13 7 13:64
12. LZS Trzeboszowice 13 6 28:54
13. LZS Żłobizna 13 6 17:56
14. LKS Goświnowice 13 4 19:47
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-24, 08:03   

Terminarz rundy wiosennej w II lidze juniorów grupie nyskiej

XIV kolejka – 30 marca

Czarni Otmuchów - LKS Goświnowice
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Grodków
Unia Reńska Wieś - LKS Biała Nyska
Sudety Burgrabice - LZS Żłobizna
LZS Wojsław - LZS Trzeboszowice

Sparta Paczków - Plon Skoroszyce
Polonia Nysa - LZS Konradowa

XV kolejka – 6 kwietnia
Plon Skoroszyce - LZS Konradowa
LZS Trzeboszowice - Sparta Paczków
LZS Żłobizna - LZS Wojsław
LKS Biała Nyska - Sudety Burgrabice
GKS Grodków - Unia Reńska Wieś
LKS Goświnowice - Olimpia Lewin Brzeski

Czarni Otmuchów - Polonia Nysa

XVI kolejka – 13 kwietnia
Olimpia Lewin Brzeski - Czarni Otmuchów

Unia Reńska Wieś - LKS Goświnowice
Sudety Burgrabice - GKS Grodków
LZS Wojsław - LKS Biała Nyska
Sparta Paczków - LZS Żłobizna

LZS Konradowa - LZS Trzeboszowice
Polonia Nysa - Plon Skoroszyce

XVII kolejka – 20 kwietnia
LZS Trzeboszowice - Plon Skoroszyce
LZS Żłobizna - LZS Konradowa
LKS Biała Nyska - Sparta Paczków
GKS Grodków - LZS Wojsław
LKS Goświnowice - Sudety Burgrabice
Czarni Otmuchów - Unia Reńska Wieś
Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Nysa

XVIII kolejka – 27 kwietnia
Unia Reńska Wieś - Olimpia Lewin Brzeski

Sudety Burgrabice - Czarni Otmuchów
LZS Wojsław - LKS Goświnowice
Sparta Paczków - GKS Grodków

LZS Konradowa - LKS Biała Nyska
Plon Skoroszyce - LZS Żłobizna
Polonia Nysa - LZS Trzeboszowice

XIX kolejka – 4 maja
LZS Żłobizna - LZS Trzeboszowice

LKS Biała Nyska - Plon Skoroszyce
GKS Grodków - LZS Konradowa
LKS Goświnowice - Sparta Paczków
Czarni Otmuchów - LZS Wojsław
Olimpia Lewin Brzeski - Sudety Burgrabice

Unia Reńska Wieś - Polonia Nysa

XX kolejka – 11 maja
Sudety Burgrabice - Unia Reńska Wieś
LZS Wojsław - Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków - Czarni Otmuchów
LZS Konradowa - LKS Goświnowice
Plon Skoroszyce - GKS Grodków
LZS Trzeboszowice - LKS Biała Nyska
Polonia Nysa - LZS Żłobizna

XXI kolejka – 18 maja
LKS Biała Nyska - LZS Żłobizna
GKS Grodków - LZS Trzeboszowice

LKS Goświnowice - Plon Skoroszyce
Czarni Otmuchów - LZS Konradowa
Olimpia Lewin Brzeski - Sparta Paczków
Unia Reńska Wieś - LZS Wojsław

Sudety Burgrabice - Polonia Nysa

XXII kolejka – 22 maja
LZS Wojsław - Sudety Burgrabice

Sparta Paczków - Unia Reńska Wieś
LZS Konradowa - Olimpia Lewin Brzeski
Plon Skoroszyce - Czarni Otmuchów
LZS Trzeboszowice - LKS Goświnowice
LZS Żłobizna - GKS Grodków
Polonia Nysa - LKS Biała Nyska

XXIII kolejka – 1 czerwca
GKS Grodków - LKS Biała Nyska
LKS Goświnowice - LZS Żłobizna

Czarni Otmuchów - LZS Trzeboszowice
Olimpia Lewin Brzeski - Plon Skoroszyce
Unia Reńska Wieś - LZS Konradowa
Sudety Burgrabice - Sparta Paczków
LZS Wojsław - Polonia Nysa

XXIV kolejka – 8 czerwca
Sparta Paczków - LZS Wojsław

LZS Konradowa - Sudety Burgrabice
Plon Skoroszyce - Unia Reńska Wieś
LZS Trzeboszowice - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Żłobizna - Czarni Otmuchów

LKS Biała Nyska - LKS Goświnowice
Polonia Nysa - GKS Grodków

XXV kolejka – 15 czerwca
LKS Goświnowice - GKS Grodków

Czarni Otmuchów - LKS Biała Nyska
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Żłobizna
Unia Reńska Wieś - LZS Trzeboszowice
Sudety Burgrabice - Plon Skoroszyce
LZS Wojsław - LZS Konradowa
Sparta Paczków - Polonia Nysa

XXVI kolejka – 22 czerwca
LZS Konradowa - Sparta Paczków
Plon Skoroszyce - LZS Wojsław
LZS Trzeboszowice - Sudety Burgrabice
LZS Żłobizna - Unia Reńska Wieś
LZS Biała Nyska - Olimpia Lewin Brzeski
GKS Grodków - Czarni Otmuchów

Polonia Nysa - LKS Goświnowice
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-31, 18:10   

XIV kolejka

Czarni Otmuchów - LKS Goświnowice 6:0
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Grodków 3:1
Unia Reńska Wieś - LKS Biała Nyska 4:2
Sudety Burgrabice - LZS Żłobizna 0:3 v.o.
LZS Wojsław - LZS Trzeboszowice 3:0 v.o.
Sparta Paczków - Plon Skoroszyce 4:3
Polonia Nysa - LZS Konradowa 3:0

1. Polonia Nysa 14 40 84:21
2. Czarni Otmuchów 14 39 58:8
3. LZS Wojsław 14 34 63:19
4. Unia Reńska Wieś 14 31 47:26
5. Olimpia Lewin Brzeski 14 26 35:25
6. GKS Grodków 14 24 45:25

7. LZS Konradowa 14 20 40:38
8. Plon Skoroszyce 14 18 42:53
9. Sparta Paczków 14 17 36:52
10. LKS Biała Nyska 14 11 26:56
11. LZS Żłobizna 14 9 20:56
12. Sudety Burgrabice 14 7 13:67
13. LZS Trzeboszowice 14 6 28:57
14. LKS Goświnowice 14 4 19:53
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, ii, juniorow, liga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu