Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Muzyka w IBIZIE
Autor Wiadomość
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-02-01, 14:10   

Cytat:
wlaczcie sobie radio eska w sobote ok 22 i dopiero prosze o krytyke mojego pomyslu! owszem ja tez jestem za tym zeby na kazdej dyskotece gral dj a nie radio! tylko zeby dj byl w temacie! dokladnie chodzilo mi o konkretny rodzaj muzyki jaki leci w esce w sobote o 22! jest to impreza na zywo z klubu muzycznego WZ z wrocka! sama nazwa eska LIVE rmx mowi nam ze jest puszczana na live przez dj ktory zna sie na rzeczy! pozdrawiam wszystkich ibizowiczow (hahaha)



dawno nie słuchałam eski, ale z tego co sie orientuje to w sobote o tej porze lecą głównie jakieś remixy, trance, house i tym podobne, a pragnę zauważyć, że Ibiza nie jest takim klubem(nie w takim stopniu), jak imprezy o których mówi sie, że to imprezy 'techno'(właśnie takie, w których gra sie trance, house, electro i różnego rodzaju remixy 'zwykłych' utworów), więc to nie jest kwestia tego 'po co dj', tylko tego, że to nie ten klub ;)
0 UP 0 DOWN
 
ssylwiaa 



Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-03, 10:53   

Wczorajsza impreza ostatkowa byla swietna :) muzyka super :D ja nie mam zadnych zastrzezen :P pzdr
0 UP 0 DOWN
 
djarczi 



Wiek: 34
Dołączył: 21 Mar 2007

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2008-02-03, 13:02   

ciesze sie ze narescie ktos jest pozytywnie na forum nastawiony na ibize :) ja troszke wczoraj dalem plamy bo bardzo zle sie czulem ale robilem co w mojej mocy,impreze uwarzam za jak najbardziej pozytywna!!! pozdro
0 UP 0 DOWN
 
t0mekk 

Wiek: 40
Dołączył: 15 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-04, 09:18   

pewnego pieknego wieczoru w ibizie chcialbym uslyszec to na przyklad
Kod:
http://www.zshare.net/audio/71805003e8601d/
co myslicie o tego typu klimacie...dla mnie miodzio :)
Ostatnio zmieniony przez t0mekk 2008-02-04, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adam 

Wiek: 46
Dołączył: 09 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-17, 19:06   

Moje propozycje muzyczne :
Oddział Zamknięty vs.Wa-Wa Deejays - Party 2008
Re-Fugee & Nicole Tyler - So Real
Mike Brubek - Eternity
Guru Josh - Infinity 2008
Royal Gigolos - Girl just wanna have fun
Interactive - Dildo 2008
Nicole Scherzinger - Rio
Recover Project - Sweet dreams
Wet Fingers - Zacznij żyć
a z klasyki :
Stax - Mary had a little boy
Miranda - Vamos a la playa
Bingo Boys - No Communication
2 Brothers On The Floor - Dreams
N'Time & Larry'n Mike - What's Going On
Yellow Mellow - Kalimba de luna
Vanessa Amorosi - Absolutely Everybody
Polecam!
0 UP 0 DOWN
 
Djwoodi 
Djwoodi(Jumped)



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-18, 22:31   

Powiem wam to jest cyrk co sie dzieje w Ibizie nie wpuscili mnie o 21 a mialem tanczyc jumpa wielkie dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!! jestescie poprostu zarabisci umawiacie sie a potem nie dotrzymujecie slowa ale cuz tak to bywa
0 UP 0 DOWN
 
Ibiza... 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 3 / UP 21



Wysłany: 2008-05-19, 23:02   ibiza...

Sluchaj kolego jezeli jestes niepelnoletni to nie dziw sie ze cie nie wpuscili...trzeba bylo poprosic o zawolanie wlascicela...a nie teraz pretensje...pozdrawiam i zapraszam...
0 UP 0 DOWN
 
Djwoodi 
Djwoodi(Jumped)



Wiek: 32
Dołączył: 01 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-05-20, 22:55   

Wlasnei wiem ze nie poprosilem nom ale bylo minelo ale fajna muza leciala jak slyszalem wiec pzd
0 UP 0 DOWN
 
the_glass_room 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-23, 23:06   Panie drogi z czym do ludzi?!

dupa a nie muza.
dupa a nie didżej.

proponuję nie sugerować się hitami eski i odrobinę przejąć inicjatywę, chyba nie na darmo nazywają Was chłopcy didżejami. do czegoś to zobowiązuje, czyż nie?
m0że by tak electroclash, d'n'b, thunderdom, hardstyle, IDM, nie wspominając o dubstepach, aczkolwiek chyba pora pozbyć się złudzeń.
he.

cu there

piątkę dla tej Pani..jpg
piątkę dla tej Pani!
Plik ściągnięto 105 raz(y) 162,38 KB

Ostatnio zmieniony przez yasiu 2008-05-24, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-05-24, 12:14   

the_glass_room, sądząc po ilości twoich postów, czyli sztuk jedna sądzę, że konkurencja próbuje skrytykować ;)

Po za tym poprawiam posta by nie było wszystko pogrubione.

Co do muzyki, wczoraj po niesamowitym koncercie w Big Starze udaliśmy się z Madzią do Ibizy i nie żałuję. Muzyka się zmieniła i to na plus lokalu. Zmiana DJ-a była świetnym posunięciem. Eclipse dał wczoraj czadu i widać było, że robi to z pasją i, że gra dla ludzi. Praktycznie jak wszedłem na parkiet to nie chciało się schodzić. Dawno tak świetnie się nie wybawiłem i nie starłem takiej ilości podeszwy na parkiecie :D Oczywiście świetna zabawa była również zależna od partnerki do tańca ;)

Eclipse tak trzymaj <thanks> :rewelka: <tak2> <tak>
0 UP 0 DOWN
 
Eclipse 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: LA

Wysłany: 2008-05-24, 14:49   

the_glass_room kolego zacznijmy od tego że nie znasz się na gatunkach muzycznych.
d'n'b nigdy nie leciało bo nikt by nie wytrzymał nawijania basu powyżej 160 bmp. Co do Hardstyle to gram czasami ale od godziny 20:00 do 21:00 kiedy nikogo nie ma w lokalu. w czasie imprezy leci muza z gatunku Euro-Trance i house ( większość z eski ).
Na końcówki gram mocno to fakt ale tylko Electro - House i Vokal Trance i Hard Trance. I Nie gadaj głupot jakiej to my muzyki nie gramy może dla ciebie Shaun Baker lub Max Farenthide to d'n'b albo dubstepach. Pozdro :?
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-05-24, 15:23   

yasiu napisał/a:
o do muzyki, wczoraj po niesamowitym koncercie w Big Starze udaliśmy się z Madzią do Ibizy i nie żałuję. Muzyka się zmieniła i to na plus lokalu.
ooo juz nie bedzie tamten chlopaczek grał?? to nareszcie moze sie cos ruszy no ale skoro nowy dj mowi ze mimo wszystko bedzie sie wzorował na esce to ... :cry:

co do zaproszenia bardzo chetnie eclipse skorzystam ponownie;)
Ostatnio zmieniony przez beneck 2008-05-24, 15:38, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
the_glass_room 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-05-24, 20:05   hm

kolego drogi Eclipse, nie Tobie oceniać czy znam się czy też nie.
mówisz, iż grasz hardstyle, gdy nikogo nie ma w lokalu, więc wybacz, wynika z tego, że słyszeć go możliwości nie mam.
i "mocne końcówki"? bywają,lecz ewentualnie wtedy, gdy w lokalu ostanie się garstka tzw. klubowiczów.
aczkolwiek przecież m0gę się mylić, tożto tylko ma subiektywna opinia.
pozdrawiam.

a co do Pana, Panie Yasiu, to informuję, że z konkurencją nie współpracuję. bardzo często bywam na w/w imprezie, lubię tam przesiadywać, lecz do muzyki mam sporo zastrzeżeń. jednak o gustach się podobno nie dyskutuje, także pewnym Pan być m0że, że z ust mych (palców?) nie padną już żadne słowa krytyki.
i pozdrawiam również.

:wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-05-24, 20:15   

the_glass_room napisał/a:
a co do Pana, Panie Yasiu, to informuję, że z konkurencją nie współpracuję. bardzo często bywam na w/w imprezie, lubię tam przesiadywać, lecz do muzyki mam sporo zastrzeżeń. jednak o gustach się podobno nie dyskutuje, także pewnym Pan być m0że, że z ust mych (palców?) nie padną już żadne słowa krytyki.



Każdy ma swój gust i nigdy go nie neguję, forum jest po to by wyrażać własną opinię ;)

Napisałem tak, gdyż najczęściej nowe konta zakładane i piszące pierwszy post negatywnie o czymś jest konkurencją ;)

Jeżeli uraziłem przepraszam, nie było to moim zamiarem. Mam nadzieję, że nie będą to twoje ostatnie posty na forum ;)

P.S.
Na forum nie używamy zwrotu Pan :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Eclipse 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączył: 14 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: LA

Wysłany: 2008-05-25, 15:26   

Zróbmy tak zagram mocno w środku następnej imprezy ( przez około pół godzinki ). zobaczymy jaka będzie reakcja ludzi. jeżeli po 15 minutach z parkietu zejdzie trzy czwarte ludzi to zmienie klimat.;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibizie, muzyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu