Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Muzyka w IBIZIE
Autor Wiadomość
Moni 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-16, 23:58   

Ida Corr Vs Fedde Le Grand - Let Me Think About It
Favretto-People Of The Night
Pompero -Pompero
September-Can't Get Over
Basshunter-Dota 2007
N-Euro-Love On The Line
Play-Ready To Dance (Beat Addicts Mix)
V8-Don't Wanna Lose You
Basic Element-To You
Modfunk-we got game
kris v. d-You Are The One
Mungo Jerry-In The Summertime (Dee Dee Dee)
Bob Sinclar-Sound Of Freedom
Beattraax-Project Well

:wink: :wink:
Ostatnio zmieniony przez Moni 2008-01-17, 00:21, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
maciusiek1888 


Wiek: 37
Dołączył: 06 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-27, 13:30   

Ludzie po co w ibizie dj! Wystarczy Zwykły człowiek ktory bedzie dbal o to by nie zgaslo radio! PUSCIE RADIO ESKA W SOBOTE i wystarczy raprawde! ESKA LIVE REMIX!! KTO JEST ZA??
0 UP 0 DOWN
 
Damian 
Kalafiordj


Wiek: 43
Dołączył: 09 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-27, 16:13   

Najgorszy pomysł jaki słyszałem, skoro tak lubisz tą stacje to proponuje Ci zostać w domu i jej słuchać, poza tym muzykę z Radia Eski masz na każdej brzeskiej imprezie jak czegoś brakuje wystarczy zamówić.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2008-01-27, 17:00   

maciusiek1888 napisał/a:
Ludzie po co w ibizie dj! Wystarczy Zwykły człowiek ktory bedzie dbal o to by nie zgaslo radio! PUSCIE RADIO ESKA W SOBOTE i wystarczy raprawde! ESKA LIVE REMIX!! KTO JEST ZA??



skąd Ty sie urwałeś? :| widzialeś kiedyś, zeby na imprezie puszczali muzyke z radia :lol:
a jeszcze co do dj'a to musze przyznać, że dj Arczi ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskoczył... :) i sie 'wyrobił'(jeżeli chodzi o granie oczywiście ;) )
0 UP 0 DOWN
 
TajeMniczA 


Wiek: 34
Dołączyła: 21 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-27, 20:01   

Ja co do muzyki w Ibizie nie mam zastrzezen, wrecz jestem pozytywnie zaskoczora :) Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2008-01-27, 23:42   

Z tego co mogłam zaobserwować muzyka jest zróżnicowana. Na pewno każdy w mniejszym lub większym stopniu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 00:13   

Jedno małe ale do CoastBase. Za bardzo skaczesz po rodzajach muzyki. Utrzymuj jeden rodzaj przez jakiś czas. Oczywiście pamiętając o rytmie. Jak już udało mi się wyjść na parkiet do fajnej piosenki to zaraz po niej było całkiem coś w innym tonie i tempie. Widziałem reakcję ludzi na parkiecie, każdy się musiał zastanowić co zrobić i momentalnie robił się chaos. Piosenki były ok jedynie staraj się utrzymywać rytmikę.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
maciusiek1888 


Wiek: 37
Dołączył: 06 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 20:54   

nie widzialem nigdy zeby na imprezie lecialo radio. Tylko ze w soboty w esce leci eska live remix przy ktorej mozna sie dobrze pobawic!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-01-28, 21:57   

Nie jestem mega imprezowiczem i mój głos jest może mało wartościowy, ale mimo tego uważam, że w radiu megą lecieć jakieś mega fajne klimaty, to jednak to dj pozwala odczuć klimat dyskoteki, że ktoś z nami jest..ktoś nad nami czuwa..może to się wydaje mało istotne, ale wydaje mi się, że jest ważne. Także ja jestem za podziałem radio: w domu, w pracy itp; DJ - na dyskotece!
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-01-29, 00:28   

smooth napisał/a:
ale mimo tego uważam, że w radiu megą lecieć jakieś mega fajne klimaty, to jednak to dj pozwala odczuć klimat dyskoteki, że ktoś z nami jest..ktoś nad nami czuwa..może to się wydaje mało istotne, ale wydaje mi się, że jest ważne.


Jest to bardzo ważne - bo jak dj zagra tak jego publika się pobawi. Choćby nie wiem co - radio nie odda/i nie nada klimatu imprezie, bo to tylko radio, zero emocji i w ogóle. W sumie już co innego jak leci muzyka w radiu z imprezy, ale też nie odda w pełni klimatu imprezy bo to trzeba mieć wizualny kontakt z djejem aby zabawa była dobra. Także jakby nie było - dj jest najważniejszą osobą na imprezie.
0 UP 0 DOWN
 
Wolan 


Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Pawłów

  Wysłany: 2008-01-29, 15:16   

To i może ja się wypowiem na ten temat, jako,że dość często bywam w Ibizie(w sumie to muzyka mi się podoba, albo też często się zdarza,że pamietam tylko jak wchodzę i wychodzę;)). A oto moich pare propozycji, są to głównie tzw.zamulacze,czyli wolne:),ale oczywiście nie tylko:
Usher feat R.Kelly- Same Girl(piosenka tak na prawde zaczyna się dopiero po minucie)
RH+- Po prostu miłość(Pawłowski hit sprzed paru lat:D)
Ne-yo feat Rihanna- Hate that i love U
Ne-yo-Sexy Love
Ne-yo-Because of You
Usher-Let it burn
moze coś z Enrique Iglesiasa-Escape
Kevin Little-Turn me on
Loft-Majorka
Loona-Bailando
No i pare piosenek od Michaela Jacksona,typu:Billy Jean,Black or white,man in the mirror,itp:P
mili vanili-girl you now its true
ne-yo- do you
p.Diddy- Last night
Pink-Just like a pill
Shayne Ward(ogólnie dobra płytka-wygrał angielskiego idola)

Jeszcze mam pare,ale to innym razem, fajnie by było cos usłyszeć coś z tych kawałków w sobote;),ale jak nie to płakać nie będe,pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
maciusiek1888 


Wiek: 37
Dołączył: 06 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-30, 17:24   

wlaczcie sobie radio eska w sobote ok 22 i dopiero prosze o krytyke mojego pomyslu! owszem ja tez jestem za tym zeby na kazdej dyskotece gral dj a nie radio! tylko zeby dj byl w temacie! dokladnie chodzilo mi o konkretny rodzaj muzyki jaki leci w esce w sobote o 22! jest to impreza na zywo z klubu muzycznego WZ z wrocka! sama nazwa eska LIVE rmx mowi nam ze jest puszczana na live przez dj ktory zna sie na rzeczy! pozdrawiam wszystkich ibizowiczow (hahaha)
0 UP 0 DOWN
 
Lizaczek 


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-31, 19:53   

Jak dla mnie muzyka w Ibizie w ogóle nie taka i nie wiem czy to wina Arcziego czy szefa, który karze mu grac takie nuty;/ W każdym bądź razie wolałabym bardziej klimatyczną muzykę, a nie przeskakiwanie z jednego rodzaju muzyki w drugi ;| Ja miedzy innymi dlatego nie odwiedzam Ibizy- zdecydowanie bardziej lubiłam klimat starego dobrego Malibu...
0 UP 0 DOWN
 
KOTECK69 



Wiek: 35
Dołączył: 22 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-31, 20:33   

Dla mnie liczy się zabawa i tam mi się podaoba naprawde spoko impreza Będe tam w sobote Jak tydzień temu Będe sie bawił z blondyną A wy bedziecie?? :lol:
0 UP 0 DOWN
 
ssylwiaa 



Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-02-01, 14:03   

A ile jutro wstęp do Ibizy ?? :P pytam, gdyż są jutro ostatki :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ibizie, muzyka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu