Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka nożna - 3. typowanie (27/28.08.05)
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-22, 19:52   Piłka nożna - 3. typowanie (27/28.08.05)

3. typowanie (27/28.08.05):

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole

4. typowanie odbędzie się w środku tygodnia (30/31.08) - nie przegapcie!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-22, 19:54   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:1
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 1:2
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 1:1
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:0
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 2:1
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 0:2
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 2:2
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 1:3
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 2:4
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 3:0
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 1:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 0:4
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-22, 23:51   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 1:1
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 1:2
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 0:2
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 3:1
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 1:0
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 2:0
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 1:2
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 1:0
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 1:3
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 1:1
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 3:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 0:0
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 35
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-08-23, 00:50   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:0
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 1:1
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 0:2
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:1
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 2:0
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 2:3
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 1:3
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 1:3
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 2:2
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 2:0
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 1:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 1:3
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-08-23, 12:12   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:1
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 1:3
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 1:3
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 0:2
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 2:0
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 1:1
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 2:3
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 1:3
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 2:3
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 1:3
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 3:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 2:2


... :offtopic: jako mieszkaniec wsi Pawłów i zawodnik tutejszej drużyny czuje się rozczarowany brakiem możliwości typowania meczu mojej drużyny... :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 44
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2005-08-23, 14:01   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:0
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 0:1
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 1:1
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:2
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 3:2
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 0:0
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 2:1
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 0:3
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 3:3
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 2:1
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 3:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 0:2
0 UP 0 DOWN
 
Majzer 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-23, 14:03   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 1-0
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 0-2
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 2-1
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 0-1
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 2-1
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 0-2
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 0-3
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 2-2
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 1-4
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 3-2
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 2-1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 1-3
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 32
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-23, 14:18   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:1
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 0:0
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 1:0
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:0
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 3:1
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 1:1
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 0:1
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 2:2
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 1:2
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 3:0
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 2:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 1:1
0 UP 0 DOWN
 
polly 
wants a cracker


Dołączył: 26 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: zewsząd

Wysłany: 2005-08-24, 11:53   

IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:1
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 0:2
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 1:1
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:2
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 4:2
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 1:0
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 2:1
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 0:3
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 2:3
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 2:1
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 3:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 0:3
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 44
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-24, 12:42   

3. typowanie (27/28.08.05):

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:0
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 1:2
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 0:2
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 3:1
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 2:1
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 2:0
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 1:2
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 1:3
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 0:3
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 3:1
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 2:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 2:0

nio i jak to w zwyczaju NICH MOC będzie ze mną
POWODZENIA dla konkurencji (zwiększającej się-hehe)
:evil: :P :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franko83 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-26, 16:30   

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew 2:1
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 1:3
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń 1:1
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:0
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 2:1
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska 2:2
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów 1:2
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki 1:2
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce 0:2
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin 3:0
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin 2:0
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 2:1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-27, 19:58   

Dotychczasowe wyniki:

(IV) Burza - Orzeł się nie odbył i nie będę tego meczu liczył, zatypujemy jak będzie wiadomo kiedy...
(J) BTP Piast - Gogolin 1:0
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-27, 22:44   

(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg 2:1
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole 3:2!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 12:53   

(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice 0:1
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-28, 22:06   

(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski 2:1
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 05, 08, 2728, nozna, pilka, typowanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu