Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2008-04-28, 23:17
wesele w Brzegu!?
Autor Wiadomość
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-06-28, 09:36   

Byłam raz (2 lata temu) na weselu gdzie grał bardzo rześki i nowoczesny zespół - CELEBRATE :)
Napisałam o nich tak, bo odczułam jednak że nie był to zespół typowo weselny grający TYLKO stare znane wszystkim kawałki.. (typu Hej sokoły ;) ) ale grający nowocześniej - jak to dla młodych par - na czasie ;)
Za miesiąc będę na weselu gdzie znów oni będą grali wówczas mogę napisać więcej.
Mogę szczerze polecić ich granie. Szeroki repertuar , znane covery.

Podam stronę: http://www.celebrate.net.pl/
Ostatnio zmieniony przez KS 2012-06-28, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
babajaga 


Wiek: 45
Dołączyła: 01 Wrz 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-28, 12:50   

Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mogę polecić zespół z Oleśnicy - Prestige. Bawiłam się na 2 weselach, gdzie grali i były to najlepsze imprezy na jakich byłam. W sierpniu będą grali w Brzegu na kolejnej naszej zabawie. Jeśli chcesz to na pw prześlę nr. Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
amore 


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-08, 12:10   

Witam :)

Ma ktoś aktualne opinie na temat Laguny? :) Bardzo nam się sala podoba, ale niewiele znajomych osób miało okazję tam się bawić ;)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-08, 12:33   

Wesele w Brzegu ? - A czystym sumieniem polecam MARIO :)
Byłam 2 tygodnie temu - świetna sala , teren , obsługa profesjonalna , pyszne jedzenie !!

Podaję link do stronki: http://mario-web.pl/


:)
0 UP 0 DOWN
 
amore 


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-08, 13:11   

Właśnie zależy nam na Lagunie :) Bo mają termin wolny, w Mario na przyszły rok jakieś niedobitki zostały.
0 UP 0 DOWN
 
LeBe 



Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2012

UP 56 / UP 16



Wysłany: 2012-08-09, 11:50   

Zespół STEP jest świetny, nie dość że doskonale wykonują swoją prace zabawiaja gości to jeszcze robia to z pasją.
Przede wszystkim na imprezach tego typu ważną rolę odgrywaja przerwy, które sa często nadużywane przez zespoły, u nich tego nie ma :)
Miałem przyjemnośc obsługiwać wiele wesel z ich udziałem, zarówno goście jak i obsługa w ogóle sie nie nudziła a o to przeciez chodzi w tak szczególnym dniu :D
Dla zainteresowanych, posiadam nr. telefonu
Ostatnio zmieniony przez LeBe 2012-08-09, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-17, 18:06   

Hej ktos tu o sale weselne pytal w Brzegu.
Jako ciekawostke dodam, że Willa Romeo od niedawna posiada swoja wlasna kuchnie i jest w pelni dzialajacym lokalem pod wesela. Jestem na weselu co tydzien i widze jak lokale sie zmieniaja. Moja opinia jest taka, ze zawsze wygrywalo Mario za wspaniaoe jedzenie, profesjonalna obsluge, czystosc sal itd. Moge smialo powiedziec, ze obecnie Willa Romeo jest w mojej opinii bardzo bardzo wysoko. Poziom duzego miasta wojewodzkiego, a smak potraw nieziemski. Wszystko przygotowywane na miejscu i z dobrych skladnikow. Kelnerzy zawodowcy. Wiec smialo moge polecic !!!

Tak jak jest duzo dobrych kapel, tak duzo zaczyna byc dobrych restauracji. Kazdy ma takze inny gust i co jednemu podpasuje dla drugiego moze byc totalnie nietrafione.

Ktos pytal wczesniej o Volare? Sama spiewam w konkurencyjnym zespole weselnym, ale o Volare moge powiedziec tylko dobre slowa. Zespol profesjonalistow po szkolach, ktorzy swietnie bawia sie na scenie. Dodam, że zakwalifikowali sie do polfinalu "Mam talent"... wiec juz nic chyba wiecej nie musze dodawac :)


Wracajac do sal w Brzegu i okolicach to wspomne tylko o pozytywach jakie zapamietalam, bo o zlych nie przystoi mi pisac :)

Mario - pelna para na TAK
Willa Romeo - pelna para na Tak
Wuko za Odrą po lewej - kuchania Pana Stasza jest nieziemska i zawsze czekam na jego krokiety i golabki. Wlasciciele lokalu duzo w niego inwestuja, praktycznie caly czas. Co tam jestem to zmiany sa ogromne, oczywiscie na plus.
Lewin brzeski - AB zdecydowanie najlepsi na swoim terenie. Robia tez catering jak wesele jest w domu kultury.

To moze na tyle o pozytywach z okolic. Mam nadzieje, ze komus przyda sie moja opinia.
0 UP 0 DOWN
 
amore 


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-17, 23:36   

Czyli Laguna to lipna restauracja?
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-18, 08:34   

amore napisał/a:
Czyli Laguna to lipna restauracja?


Dzisiaj tam bede na weselu no i za tydzien takze, to dam znac jak jest.
Dawno nie bylam w Lagunie i wole sie wstrzymac, niz pisac nieprawdziwe informacje.
Lipna zapewne nie jest. Kazdy lubi co innego.
W Brzegu mamy naprawde duzy wybor.
Nie pamietam juz jakie jedzenie tam bylo ( ale jakies niesmaczne to na pewno NIE - bo bym pamietala), ale fajnie ze jest on polozona dalej od drogi co daje spokoj weselnikom.
O Lagunie napisze cos wiecej po weselu.

Dodam, ze to ze wczesniej napisalam ktore lokale mi imponuje nie znaczy, ze inne sa zle. Moglo ta to zabrzmiec bo w sumie troche zle to okreslilam.
Tak wiec na wszystkie opinie nalezy patrzec z przymruzeniem oka, bo kazdemu co innego pasuje.
Jedni wola blichtr eleganckiej restauracji w miescie, a ja uwielbiam wesela w remizach strazackich bo jest klimatycznie :)

Widzialam we wczesniejszych postach, ze jedni byli zachwyceni Laguna, a inni totalnie nie. Wiec najlepiej to zsumowac, podzielic przez gusta gosci i zapewne rodzja menu jaki goscie sobie wybrali.


__________________________________________________________________________________________

Hej tak na szybko bo wlasnie jestem po weselu w Lagunie :)

Wesele bardzo udane i widac, ze goscie zadowoleni.
Jedzenie bardzo mi smakowalo. Najbardziej to pieczen z kapusta i ziemniakami, krokiety, pieczone miesa, a najbardziej to bogracz.
Kelnerki sympatyczne i uprzejme.
Lokal ladny i czysty.
Dzialajace 3 klimatyzacje.
Toalety czyste, uzupelniane mydlem i papierem.
Brakowalo mi jedynie bogatszej dekoracji. Co prawda stoly byly ladnie przybrane i przy barze wisialy kule ala weselne ale to na tyle.

Tak jak pisalam wczesniej istotny jest gust.
Pomimo, ze bylo bez zarzutow i naprawde bardzo poprawnie to ja mam tam swoich faworytow.
I jesli chcecie wybrac sale to najlepiej pojawic sie osobiscie i ocenic samemu.

Laguna wypadla bardzo dobrze i jesli komus odpowiada to miejsce to warto zarezerwowac termin.
Ostatnio zmieniony przez sabinsen 2012-08-19, 04:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
amore 


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-19, 23:32   

Właśnie mamy tam zarezerwowany termin i umowę podpisaną, ale ostatnio zastanawialiśmy się czy dobrze zrobiliśmy, stąd moje pytania o restaurację.
Szczerze mówiąc to troszkę mi ulżyło po Twoim poście :) Pozostało uspokoić Narzeczonego i pojechać coś zjeść :D
Mam jeszcze pytanie co do klimatyzacji. Czy spełniała swoje zadanie?
Jeśli chodzi o dekoracje to Młodzi sami wybierają. Pani ma dekoracje i z tego się wybiera lub ewentualnie we własnym zakresie.
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-20, 00:04   

Pojedźcie kilka razy tak zupełnie przypadkowo, sprawdźcie jak kuchnia sie sprawuje, sprawdźcie różne dania, na pewno zoobrazuje chociaż częściowo
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-20, 00:04   

Pojedźcie kilka razy tak zupełnie przypadkowo, sprawdźcie jak kuchnia sie sprawuje, sprawdźcie różne dania, na pewno zoobrazuje chociaż częściowo
0 UP 0 DOWN
 
amore 


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-20, 00:42   

Tak właśnie zamierzamy zrobić :)
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2012-08-20, 08:40   

Hej amore wczorajesz poprawiny byly jeszcze lepsze niz wesele.
Rozmawialam z kelnerkami odnosnie kuchni, ze wszystko smakuje inaczej LEPIEJ niz kiedys.
Dziewczyny powiedzialy, ze szefowa faktycznie zrobila rewolucje w jadlospisie.
Koniecznie wezcie sobie do menu salatke z bekonem i grzankami - niesamowicie dobra.

Klimatyzacja schlodzila caly lokal. Gdyby jej wczoraj nie bylo to bysmy sie wszyscy ugotowali.

amore jak spodobal Ci sie lokal i macie juz umowe to smialo mozecie czekac na swoj termin.
Bez sesnu sie denerwowac i robic podchody we sprawdzanie kuchni.
Teraz restauratorzy wiedza, ze musza zawalczyc o klienta i kazdy sie stara i sobie poprzeczke podnosi.

Nie masz sie czym stresowac Laguna bo moze faktycznie kiedys gosce nie byli z niej zadowolenie do konca (znam takich), ale teraz wszystko jest naprawde dobrze :)
0 UP 0 DOWN
 
amore 


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sie 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-08-21, 10:47   

Dziękuję za informacje :) Już się przekonaliśmy ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, wesele


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu