Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Widzisz wypadek? Pożar? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub sms: 886-33-07-33
Przesunięty przez: Madziunia
2008-06-25, 20:11
Pożar na ul. Mickiewicza
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-15, 09:20   Pożar na ul. Mickiewicza

14 sierpnia około godziny 19:00 doszło do groźnego pożaru mieszkania na parterze przy ulicy Mickiewicza. Przyczyną pożaru było zmywanie rozpuszczalnikiem podłogi na skutek zgromadzonych oparów przy włączonej kuchence doszło do samozapłonu. Groźnym dla tego otoczenia był gaz który mógł w każdej chwili wybuchnąć, liczniki były tak popuchnięte pierwszy raz takie coś widziałem dodaję pracownik pogotowia gazowe. Natychmiast odłączono gaz w całym bloku. W miedzy czasie strażacy ewakuowali mieszkańców z klatki. Jedną starszą osobę odwieziono do szpitala. Akcja przebiegła sprawnie i szybko stłumiono pożar i ewakuowano mieszkańców.

Na miejsce akcji wysłano patrol policji by zabezpieczyć teren, straż pożarną 3 jednostki + drabina, pogotowie gazowe oraz karetkę pogotowia.

Moderowany przez yasiu:
Na prośbę właściciela mieszkania film usunąłem


dziękujemy


dodałam tylko datę, kiedy całe wydarzenie miało miejsce
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2007-08-21, 15:18, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
manyek 


Wiek: 40
Dołączył: 14 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Lubsza

  Wysłany: 2007-08-15, 22:44   

To straszne co sie stało , tak sie składa że znam rodzinę poszkodowaną już dzisiaj znajomi zorganizowali pomoc za co wszystkim serdecznie dziękuję. Zastanawia mnie jednak fakt gdzie są władze miasta przecież doszło do tragedii ludzie zostali bez dachu nad głową , cały dobytek spłoną doszczętnie a pomocy ze strony miasta jak nie było tak nie ma
0 UP 0 DOWN
 
casio 


Wiek: 43
Dołączył: 16 Sie 2007

UP 6 / UP 0



  Wysłany: 2007-08-16, 14:06   Re: [film] Pożar na ul. Mickiewicza

Byłem i widziałem całe to zdarzenie skcja straży była szybka i zdecydowana gdyby byli trochę później było by znacznie groźniej wielkie wyrazy szacunku dla strażaków i duże potępienie dla ludzi co parkują auta gdzie popadnie a potem służby ratownicze mają problem z dotarciem na miejsce zdarzenia.

Moderowany przez smooth:
Proszę bez potrzeby nie używać powiększania, kolorowania i pogrubiania czcionki
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-08-16, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bajabajka 


Wiek: 47
Dołączyła: 24 Maj 2007

UP 8 / UP 74



Wysłany: 2007-08-16, 23:09   

Szacuneczek dla akcji ratunkowej, ale jesli chodzi o parkowanie...........nie mow jesli sam nie bedziesz mial miejsca do zaparkowania.........dla mnie to jest gadanie glupiego,bo nikt nigdy tego nie przemyslal i nie wydzielil miejsc parkingowych pod jego wlasnym domem/mieszkaniem,wiec parkuje sie gdzie fura wejdzie............a dojazd ,hydranty i takie tam......powinna "wytyczyc" wspolnota......i odpowiednio ogrodzic......
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-17, 05:45   

Na ulicy Piłsudskiegop jest/była podobna sytuacja i zaczęto się robić pożądki z autami które nie prawidłowo są zaparkowane .... przez co Strażacy mają problemy z dojazdem do akcji
http://www.nto.pl/apps/pb...WIAT05/70816021

warto poczytać
0 UP 0 DOWN
 
casio 


Wiek: 43
Dołączył: 16 Sie 2007

UP 6 / UP 0



Wysłany: 2007-08-17, 11:11   

Bajabajka napisał/a:
Szacuneczek dla akcji ratunkowej, ale jesli chodzi o parkowanie...........nie mow jesli sam nie bedziesz mial miejsca do zaparkowania.........dla mnie to jest gadanie glupiego,bo nikt nigdy tego nie przemyslal i nie wydzielil miejsc parkingowych pod jego wlasnym domem/mieszkaniem,wiec parkuje sie gdzie fura wejdzie............a dojazd ,hydranty i takie tam......powinna "wytyczyc" wspolnota......i odpowiednio ogrodzic......

ale jak sie parkuje auto i nie ma gdzie to trzeba szukać odpowiedniego miejsca tak długoaż się znajdzie, ja tak cały czas robię i dla mnie to żadny problem troszkę poszukać odpowiedniego miejsca.
0 UP 0 DOWN
 
Anett 
trendy & jazzy & cool



Wiek: 38
Dołączyła: 02 Lip 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzegbylandia

Wysłany: 2007-08-17, 12:14   

Tak, az milo sie czyta, ze mamy w Brzegu tak fajnych, i sprawnych zawodowo chlopakow:) Moja ulubiona zluzba w Brzegu ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mickiewicza, na, pozar, ul


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu