Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zdobywanie popularności na Fotka.pl
Autor Wiadomość
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-10-28, 22:34   

zahrah napisał/a:
Oczywiście są wyjątki :-P

Na pewno wyjątki są, w końcu ten portal jest też dla wielu 'poważnych' ludzi, tylko wydaje mi się, że właśnie oni nie potrzebują programów, które zostały opisane w tym temacie :P
0 UP 0 DOWN
 
koza 


Wiek: 46
Dołączył: 19 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-29, 07:24   

Można na tym zarobić :) ))) klikanie to magia a odwiedzający to sponsorzy :) ))
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-29, 14:48   

koza napisał/a:
Można na tym zarobić :) ))) klikanie to magia a odwiedzający to sponsorzy :) ))



a możesz rozwinąć myśl? :-
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-10-29, 17:09   

fotka to jedno wielkie bagno... ludzie dają sobie w opisach "nie interesuje mnie to, jak mnie ocenicie. nie obchodzi mnie moja średnia. dawajcie sobie 1." ale jak przychodzi co do czego i naprawdę tą 1 się da, to się ląduje na czarnej liście :/
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-29, 18:19   

robaczek napisał/a:
fotka to jedno wielkie bagno... ludzie dają sobie w opisach "nie interesuje mnie to, jak mnie ocenicie. nie obchodzi mnie moja średnia. dawajcie sobie 1." ale jak przychodzi co do czego i naprawdę tą 1 się da, to się ląduje na czarnej liście :/



żeby to tylko... :D najpierw trzeba zostać porządnie zwyzywanym(i to nawet nie za 1, tylko za 9) no i obowiązkowo trzeba mieć poczucie winy za to, że zrujnowało sie życie takiej SwEeT MyShKii, czy innego dziadostwa, bo po tym to może przejść głęboką depresje, a nawet targnąć sie na swoje życie, a na końcu to sie dostaje 1 z piętnastu innych kont :D
dla mnie to żałosne, dlatego przestałam sie już w to bawić :)
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2007-10-29, 18:37   

robaczek napisał/a:
fotka to jedno wielkie bagno... ludzie dają sobie w opisach "nie interesuje mnie to, jak mnie ocenicie. nie obchodzi mnie moja średnia. dawajcie sobie 1." ale jak przychodzi co do czego i naprawdę tą 1 się da, to się ląduje na czarnej liście
no, nie tylko z tego względu to jest bagno. W kilku innych aspektach również :-P
Agnes napisał/a:
żeby to tylko... :D najpierw trzeba zostać porządnie zwyzywanym(i to nawet nie za 1, tylko za 9) no i obowiązkowo trzeba mieć poczucie winy za to, że zrujnowało sie życie takiej SwEeT MyShKii, czy innego dziadostwa, bo po tym to może przejść głęboką depresje, a nawet targnąć sie na swoje życie, a na końcu to sie dostaje 1 z piętnastu innych kont :D
dla mnie to żałosne, dlatego przestałam sie już w to bawić :)
popieram :)
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-29, 18:50   

Oto kolejny wynalazek na zdobywanie popularności:

http://www.tewux.jor.pl/

Jest to płatny program. Co do waszych wypowiedzi przyznam wam rację, bagno. Same profile to jeszcze nic z porównaniem forum fotka.pl. Możecie sami sprawdzić jaki poziom reprezentuje tamto forum. Żadnej organizacji, każdy pisze co chce. A niektóre tematy zwalają z krzesła.
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2007-10-29, 22:23   

Dj YAsHiN napisał/a:
Same profile to jeszcze nic z porównaniem forum fotka.pl. Możecie sami sprawdzić jaki poziom reprezentuje tamto forum. Żadnej organizacji, każdy pisze co chce. A niektóre tematy zwalają z krzesła.
Wolę tego nie sprawdzać ale się domyślam, po za tym same komentarze są dobijające :D Jacy ludzie, taki poziom.... :?
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-10-30, 16:55   

Dj YAsHiN napisał/a:
. Same profile to jeszcze nic z porównaniem forum fotka.pl. Możecie sami sprawdzić jaki poziom reprezentuje tamto forum. Żadnej organizacji, każdy pisze co chce. A niektóre tematy zwalają z krzesła.



nooo... hahaha mój ulubiony temat jaki tam znalazłam, cutuję: "Rzodkiewka czy parówka - co wolicie?" hahaha
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: fotka, na, pl, popularnosci, zdobywanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu